reklama

sport (rozgrywki - tenis stołowy)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
II KOBIET III MĘŻCZYZN
IV MĘŻCZYZN - GR. B V MĘŻCZYZN - GR. B
V MĘŻCZYZN - GR. C III MĘŻCZYZN - GR. SPADKOWA
IV MĘŻCZYZN - GR. SPADKOWA
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Lima II Pruszków 9 16 71:25
2 Akademia Warszawy 9 15 71:30
3 Pogoń II Siedlce 9 13 63:43
4 KS Kobyłka 9 12 57:52
5 SKS 40 III Warszawa 8 7 49:41
6 Spalona Mleczarnia III Warszawa 8 4 29:61
7 Profilter II Łochów 9 2 31:70
8 Transluk IV Łomna 9 1 25:74
9 Return II Piaseczno 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2019-09-29 - 2019-10-10)
1 Transluk IV Łomna 2 : 8 Akademia Warszawy
2 Return II Piaseczno : Spalona Mleczarnia III Warszawa
3 SKS 40 III Warszawa 5 : 8 KS Kobyłka
4 Pogoń II Siedlce 8 : 2 Profilter II Łochów
Kolejka 2 (2019-10-13 - 2019-10-13)
5 Lima II Pruszków 8 : 2 Transluk IV Łomna
6 Akademia Warszawy : Return II Piaseczno
7 Spalona Mleczarnia III Warszawa 1 : 9 SKS 40 III Warszawa
8 KS Kobyłka 8 : 3 Pogoń II Siedlce
Kolejka 3 (2019-10-27 - 2019-10-27)
9 Return II Piaseczno : Lima II Pruszków
10 SKS 40 III Warszawa 3 : 8 Akademia Warszawy
11 Pogoń II Siedlce 8 : 2 Spalona Mleczarnia III Warszawa
12 Profilter II Łochów 6 : 8 KS Kobyłka
Kolejka 4 (2019-11-10 - 2019-11-10)
13 Lima II Pruszków 8 : 2 SKS 40 III Warszawa
14 Transluk IV Łomna : Return II Piaseczno
15 Akademia Warszawy 8 : 5 Pogoń II Siedlce
16 Spalona Mleczarnia III Warszawa 8 : 5 Profilter II Łochów
Kolejka 5 (2019-11-17 - 2019-11-17)
17 Pogoń II Siedlce 8 : 5 Lima II Pruszków
18 SKS 40 III Warszawa 9 : 1 Transluk IV Łomna
19 Profilter II Łochów 2 : 8 Akademia Warszawy
20 KS Kobyłka 8 : 5 Spalona Mleczarnia III Warszawa
Kolejka 6 (2019-12-01 - 2019-12-01)
21 Lima II Pruszków 8 : 2 Profilter II Łochów
22 Transluk IV Łomna 2 : 8 Pogoń II Siedlce
23 Return II Piaseczno : SKS 40 III Warszawa
24 Akademia Warszawy 9 : 1 KS Kobyłka
Kolejka 7 (2019-12-15 - 2019-12-15)
25 KS Kobyłka 2 : 8 Lima II Pruszków
26 Profilter II Łochów 8 : 3 Transluk IV Łomna
27 Pogoń II Siedlce : Return II Piaseczno
28 Spalona Mleczarnia III Warszawa 1 : 9 Akademia Warszawy
Kolejka 8 (2019-12-22 - 2019-12-22)
29 Lima II Pruszków 8 : 2 Spalona Mleczarnia III Warszawa
30 Transluk IV Łomna 2 : 8 KS Kobyłka
31 Return II Piaseczno : Profilter II Łochów
32 SKS 40 III Warszawa 4 : 8 Pogoń II Siedlce
Kolejka 9 (2020-01-12 - 2020-01-12)
33 Akademia Warszawy 5 : 8 Lima II Pruszków
34 Spalona Mleczarnia III Warszawa 8 : 6 Transluk IV Łomna
35 KS Kobyłka : Return II Piaseczno
36 Profilter II Łochów 0 : 10 SKS 40 III Warszawa
Kolejka 10 (2020-02-02 - 2020-02-02)
37 Akademia Warszawy 7 : 7 Transluk IV Łomna
38 Spalona Mleczarnia III Warszawa 2 : 8 Lima II Pruszków
39 KS Kobyłka 7 : 7 SKS 40 III Warszawa
40 Profilter II Łochów 5 : 8 Pogoń II Siedlce
Kolejka 11 (2020-03-01 - 2020-03-01)
41 Akademia Warszawy 9 : 1 Profilter II Łochów
42 Pogoń II Siedlce 7 : 7 KS Kobyłka
43 SKS 40 III Warszawa : Spalona Mleczarnia III Warszawa
44 Transluk IV Łomna 0 : 10 Lima II Pruszków
reklama
reklama

Sonda

Czy z powodu ryzyka zakażenia koronawirusem popierasz zamknięcie wstępu na cmentarze we Wszystkich Świętych i Zaduszki?


Zobacz komentarze (13)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.