reklama

sport (rozgrywki - siatkówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I MĘŻCZYZN II KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Banimex Będzin 22 53 57:21
2 Cuprum Mundo Lubin 22 46 53:32
3 Camper Wyszków 22 43 56:37
4 Ślepsk Suwałki 22 40 49:37
5 KPS Siedlce 22 36 47:40
6 AZS Stal Nysa 22 34 44:42
7 Krispol Września 22 34 45:46
8 Pekpol Ostrołęka 22 25 39:53
9 AGH Kraków 22 24 34:49
10 Avia Świdnik 22 24 33:52
11 Kęczanin Kęty 22 23 37:52
12 Nascon Tychy 22 14 26:59
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-10-05 - 2013-10-05)
1 AGH Kraków 1 : 3 Cuprum Mundo Lubin
2 Nascon Tychy 0 : 3 Pekpol Ostrołęka
3 Krispol Września 3 : 1 Camper Wyszków
4 Avia Świdnik 3 : 2 Banimex Będzin
5 AZS Stal Nysa 1 : 3 Ślepsk Suwałki
6 KPS Siedlce 3 : 1 Kęczanin Kęty
Kolejka 2 (2013-10-12 - 2013-10-12)
7 KPS Siedlce 3 : 0 AGH Kraków
8 Kęczanin Kęty 1 : 3 AZS Stal Nysa
9 Ślepsk Suwałki 2 : 3 Avia Świdnik
10 Banimex Będzin 3 : 0 Krispol Września
11 Camper Wyszków 3 : 0 Nascon Tychy
12 Pekpol Ostrołęka 1 : 3 Cuprum Mundo Lubin
Kolejka 3 (2013-10-16 - 2013-10-16)
13 AGH Kraków 0 : 3 Pekpol Ostrołęka
14 Cuprum Mundo Lubin 2 : 3 Camper Wyszków
15 Nascon Tychy 0 : 3 Banimex Będzin
16 Krispol Września 0 : 3 Ślepsk Suwałki
17 Avia Świdnik 0 : 3 Kęczanin Kęty
18 AZS Stal Nysa 1 : 3 KPS Siedlce
Kolejka 4 (2013-10-19 - 2013-10-19)
19 AZS Stal Nysa 3 : 2 AGH Kraków
20 KPS Siedlce 3 : 0 Avia Świdnik
21 Kęczanin Kęty 2 : 3 Krispol Września
22 Ślepsk Suwałki 3 : 0 Nascon Tychy
23 Banimex Będzin 3 : 2 Cuprum Mundo Lubin
24 Camper Wyszków 2 : 3 Pekpol Ostrołęka
Kolejka 5 (2013-10-26 - 2013-10-26)
25 AGH Kraków 0 : 3 Camper Wyszków
26 Pekpol Ostrołęka 1 : 3 Banimex Będzin
27 Cuprum Mundo Lubin 3 : 1 Ślepsk Suwałki
28 Nascon Tychy 0 : 3 Kęczanin Kęty
29 Krispol Września 3 : 2 KPS Siedlce
30 Avia Świdnik 0 : 3 AZS Stal Nysa
Kolejka 6 (2013-11-06 - 2013-11-06)
31 Avia Świdnik 0 : 3 AGH Kraków
32 AZS Stal Nysa 3 : 2 Krispol Września
33 KPS Siedlce 2 : 3 Nascon Tychy
34 Kęczanin Kęty 0 : 3 Cuprum Mundo Lubin
35 Ślepsk Suwałki 3 : 2 Pekpol Ostrołęka
36 Banimex Będzin 3 : 2 Camper Wyszków
Kolejka 7 (2013-11-09 - 2013-11-09)
37 AGH Kraków 0 : 3 Banimex Będzin
38 Camper Wyszków 3 : 1 Ślepsk Suwałki
39 Pekpol Ostrołęka 2 : 3 Kęczanin Kęty
40 Cuprum Mundo Lubin 0 : 3 KPS Siedlce
41 Nascon Tychy 0 : 3 AZS Stal Nysa
42 Krispol Września 3 : 0 Avia Świdnik
Kolejka 8 (2013-11-16 - 2013-11-16)
43 Krispol Września 3 : 1 AGH Kraków
44 Avia Świdnik 3 : 1 Nascon Tychy
45 AZS Stal Nysa 2 : 3 Cuprum Mundo Lubin
46 KPS Siedlce 3 : 0 Pekpol Ostrołęka
47 Kęczanin Kęty 3 : 2 Camper Wyszków
48 Ślepsk Suwałki 0 : 3 Banimex Będzin
Kolejka 9 (2013-11-23 - 2013-11-23)
49 AGH Kraków 1 : 3 Ślepsk Suwałki
50 Banimex Będzin 3 : 0 Kęczanin Kęty
51 Camper Wyszków 3 : 2 KPS Siedlce
52 Pekpol Ostrołęka 3 : 2 AZS Stal Nysa
53 Cuprum Mundo Lubin 3 : 0 Avia Świdnik
54 Nascon Tychy 2 : 3 Krispol Września
Kolejka 10 (2013-11-30 - 2013-11-30)
55 Nascon Tychy 1 : 3 AGH Kraków
56 Krispol Września 3 : 2 Cuprum Mundo Lubin
57 Avia Świdnik 2 : 3 Pekpol Ostrołęka
58 AZS Stal Nysa 2 : 3 Camper Wyszków
59 KPS Siedlce 1 : 3 Banimex Będzin
60 Kęczanin Kęty 2 : 3 Ślepsk Suwałki
Kolejka 11 (2013-12-07 - 2013-12-07)
61 AGH Kraków 3 : 2 Kęczanin Kęty
62 Ślepsk Suwałki 3 : 1 KPS Siedlce
63 Banimex Będzin 3 : 0 AZS Stal Nysa
64 Camper Wyszków 3 : 1 Avia Świdnik
65 Pekpol Ostrołęka 3 : 2 Krispol Września
66 Cuprum Mundo Lubin 3 : 1 Nascon Tychy
Kolejka 12 (2013-12-14 - 2013-12-14)
67 Cuprum Mundo Lubin 3 : 0 AGH Kraków
68 Pekpol Ostrołęka 3 : 1 Nascon Tychy
69 Camper Wyszków 3 : 0 Krispol Września
70 Banimex Będzin 3 : 0 Avia Świdnik
71 Ślepsk Suwałki 3 : 1 AZS Stal Nysa
72 Kęczanin Kęty 2 : 3 KPS Siedlce
Kolejka 13 (2013-12-18 - 2013-12-18)
73 AGH Kraków 0 : 3 KPS Siedlce
74 AZS Stal Nysa 0 : 3 Kęczanin Kęty
75 Avia Świdnik 0 : 3 Ślepsk Suwałki
76 Nascon Tychy 0 : 3 Camper Wyszków
77 Cuprum Mundo Lubin 3 : 0 Pekpol Ostrołęka
78 Krispol Września 0 : 3 Banimex Będzin
Kolejka 14 (2013-12-21 - 2013-12-21)
79 Pekpol Ostrołęka 2 : 3 AGH Kraków
80 Camper Wyszków 2 : 3 Cuprum Mundo Lubin
81 Banimex Będzin 3 : 1 Nascon Tychy
82 Ślepsk Suwałki 3 : 2 Krispol Września
83 Kęczanin Kęty 1 : 3 Avia Świdnik
84 KPS Siedlce 0 : 3 AZS Stal Nysa
Kolejka 15 (2014-01-04 - 2014-01-04)
85 AGH Kraków 3 : 0 AZS Stal Nysa
86 Avia Świdnik 3 : 1 KPS Siedlce
87 Krispol Września 3 : 0 Kęczanin Kęty
88 Nascon Tychy 3 : 1 Ślepsk Suwałki
89 Cuprum Mundo Lubin 3 : 0 Banimex Będzin
90 Pekpol Ostrołęka 0 : 3 Camper Wyszków
Kolejka 16 (2014-01-11 - 2014-01-11)
91 Camper Wyszków 3 : 0 AGH Kraków
92 Banimex Będzin 3 : 0 Pekpol Ostrołęka
93 Ślepsk Suwałki 3 : 0 Cuprum Mundo Lubin
94 Kęczanin Kęty 2 : 3 Nascon Tychy
95 KPS Siedlce 2 : 3 Krispol Września
96 AZS Stal Nysa 3 : 0 Avia Świdnik
Kolejka 17 (2014-01-18 - 2014-01-18)
97 AGH Kraków 3 : 2 Avia Świdnik
98 Krispol Września 1 : 3 AZS Stal Nysa
99 Nascon Tychy 3 : 2 KPS Siedlce
100 Cuprum Mundo Lubin 3 : 1 Kęczanin Kęty
101 Pekpol Ostrołęka 1 : 3 Ślepsk Suwałki
102 Camper Wyszków 3 : 1 Banimex Będzin
Kolejka 18 (2014-01-25 - 2014-01-25)
103 Banimex Będzin 3 : 1 AGH Kraków
104 Ślepsk Suwałki 2 : 3 Camper Wyszków
105 Kęczanin Kęty 3 : 0 Pekpol Ostrołęka
106 KPS Siedlce 3 : 0 Cuprum Mundo Lubin
107 AZS Stal Nysa 3 : 1 Nascon Tychy
108 Avia Świdnik 1 : 3 Krispol Września
Kolejka 19 (2014-01-30 - 2014-02-01)
109 AGH Kraków 3 : 2 Krispol Września
110 Nascon Tychy 0 : 3 Avia Świdnik
111 Cuprum Mundo Lubin 3 : 0 AZS Stal Nysa
112 Pekpol Ostrołęka 2 : 3 KPS Siedlce
113 Camper Wyszków 3 : 2 Kęczanin Kęty
114 Banimex Będzin 3 : 0 Ślepsk Suwałki
Kolejka 20 (2014-02-05 - 2014-02-05)
115 Ślepsk Suwałki 0 : 3 AGH Kraków
116 Kęczanin Kęty 0 : 3 Banimex Będzin
117 KPS Siedlce 3 : 1 Camper Wyszków
118 AZS Stal Nysa 2 : 3 Pekpol Ostrołęka
119 Avia Świdnik 3 : 2 Cuprum Mundo Lubin
120 Krispol Września 3 : 1 Nascon Tychy
Kolejka 21 (2014-02-08 - 2014-02-08)
121 AGH Kraków 1 : 3 Nascon Tychy
122 Cuprum Mundo Lubin 3 : 0 Krispol Września
123 Pekpol Ostrołęka 2 : 3 Avia Świdnik
124 Camper Wyszków 2 : 3 AZS Stal Nysa
125 Banimex Będzin 3 : 1 KPS Siedlce
126 Ślepsk Suwałki 3 : 2 Kęczanin Kęty
Kolejka 22 (2014-02-22 - 2014-02-22)
127 Kęczanin Kęty 1 : 3 AGH Kraków
128 KPS Siedlce 0 : 3 Ślepsk Suwałki
129 AZS Stal Nysa 3 : 0 Banimex Będzin
130 Avia Świdnik 3 : 2 Camper Wyszków
131 Krispol Września 3 : 2 Pekpol Ostrołęka
132 Nascon Tychy 2 : 3 Cuprum Mundo Lubin
reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (23)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.