reklama

sport (rozgrywki - siatkówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I MĘŻCZYZN II KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Stal Nysa 22 61 64:16
2 BBTS Bielsko-Biała 22 44 52:33
3 Politechnika Lublin 22 43 53:39
4 Mickiewicz Kluczbork 22 39 37:39
5 Krispol Września 22 38 48:36
6 Gwardia Wrocław 22 38 47:39
7 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 38 48:40
8 AZS AGH Kraków 22 35 46:38
9 MCKiS Jaworzno 22 31 46:44
10 ZAKSA Strzelce Opolskie 22 27 39:46
11 Norwid Częstochowa 22 24 34:52
12 KPS Siedlce 22 22 31:50
13 Chrobry Głogów 22 18 30:56
14 SMS PZPS Spała 22 4 18:65
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2019-09-12 - 2019-09-14)
1 Stal Nysa 3 : 0 SMS PZPS Spała
2 Politechnika Lublin 2 : 3 Krispol Września
3 ZAKSA Strzelce Opolskie 1 : 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
4 Mickiewicz Kluczbork 1 : 3 BBTS Bielsko-Biała
5 AZS AGH Kraków 3 : 0 Norwid Częstochowa
6 Chrobry Głogów 3 : 1 KPS Siedlce
7 MCKiS Jaworzno 3 : 1 Gwardia Wrocław
Kolejka 2 (2019-09-21 - 2019-09-21)
8 SMS PZPS Spała 2 : 3 Gwardia Wrocław
9 KPS Siedlce 1 : 3 MCKiS Jaworzno
10 Chrobry Głogów 3 : 2 Norwid Częstochowa
11 AZS AGH Kraków 2 : 3 BBTS Bielsko-Biała
12 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 3 Mickiewicz Kluczbork
13 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 : 1 Krispol Września
14 Stal Nysa 3 : 0 Politechnika Lublin
Kolejka 3 (2019-09-28 - 2019-09-28)
15 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 3 Stal Nysa
16 BBTS Bielsko-Biała 1 : 3 Politechnika Lublin
17 Norwid Częstochowa 3 : 1 ZAKSA Strzelce Opolskie
18 KPS Siedlce 0 : 3 Mickiewicz Kluczbork
19 Gwardia Wrocław 3 : 1 AZS AGH Kraków
20 MCKiS Jaworzno 3 : 2 Chrobry Głogów
21 Krispol Września 3 : 1 SMS PZPS Spała
Kolejka 4 (2019-10-05 - 2019-10-05)
22 SMS PZPS Spała 3 : 2 Chrobry Głogów
23 AZS AGH Kraków 0 : 3 MCKiS Jaworzno
24 Mickiewicz Kluczbork 0 : 3 Gwardia Wrocław
25 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 : 0 KPS Siedlce
26 Politechnika Lublin 3 : 1 Norwid Częstochowa
27 BBTS Bielsko-Biała 1 : 3 Stal Nysa
28 Krispol Września 2 : 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 5 (2019-10-12 - 2019-10-13)
29 SMS PZPS Spała 1 : 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
30 Krispol Września 3 : 0 BBTS Bielsko-Biała
31 Norwid Częstochowa 1 : 3 Stal Nysa
32 KPS Siedlce 0 : 3 Politechnika Lublin
33 Gwardia Wrocław 3 : 1 ZAKSA Strzelce Opolskie
34 MCKiS Jaworzno 1 : 3 Mickiewicz Kluczbork
35 Chrobry Głogów 0 : 3 AZS AGH Kraków
Kolejka 6 (2019-10-19 - 2019-10-20)
36 SMS PZPS Spała 1 : 3 AZS AGH Kraków
37 Mickiewicz Kluczbork 3 : 1 Chrobry Głogów
38 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 : 2 MCKiS Jaworzno
39 Politechnika Lublin 3 : 1 Gwardia Wrocław
40 Stal Nysa 3 : 0 KPS Siedlce
41 Krispol Września 3 : 0 Norwid Częstochowa
42 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 1 BBTS Bielsko-Biała
Kolejka 7 (2019-10-26 - 2019-10-26)
43 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 SMS PZPS Spała
44 Norwid Częstochowa 3 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
45 KPS Siedlce 2 : 3 Krispol Września
46 Gwardia Wrocław 2 : 3 Stal Nysa
47 MCKiS Jaworzno 1 : 3 Politechnika Lublin
48 Chrobry Głogów 0 : 3 ZAKSA Strzelce Opolskie
49 AZS AGH Kraków 3 : 0 Mickiewicz Kluczbork
Kolejka 8 (2019-11-05 - 2019-11-05)
50 SMS PZPS Spała 1 : 3 Mickiewicz Kluczbork
51 AZS AGH Kraków 3 : 2 ZAKSA Strzelce Opolskie
52 Politechnika Lublin 3 : 2 Chrobry Głogów
53 Stal Nysa 3 : 1 MCKiS Jaworzno
54 Krispol Września 1 : 3 Gwardia Wrocław
55 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 0 KPS Siedlce
56 BBTS Bielsko-Biała 3 : 1 Norwid Częstochowa
Kolejka 9 (2019-11-09 - 2019-11-09)
57 Norwid Częstochowa 3 : 1 SMS PZPS Spała
58 KPS Siedlce 3 : 0 BBTS Bielsko-Biała
59 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 0 Gwardia Wrocław
60 MCKiS Jaworzno 3 : 0 Krispol Września
61 Chrobry Głogów 0 : 3 Stal Nysa
62 AZS AGH Kraków 3 : 2 Politechnika Lublin
63 Mickiewicz Kluczbork 0 : 3 ZAKSA Strzelce Opolskie
Kolejka 10 (2019-11-16 - 2019-11-16)
64 SMS PZPS Spała 1 : 3 ZAKSA Strzelce Opolskie
65 Politechnika Lublin 3 : 2 Mickiewicz Kluczbork
66 Stal Nysa 3 : 0 AZS AGH Kraków
67 Krispol Września 3 : 0 Chrobry Głogów
68 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 3 MCKiS Jaworzno
69 Gwardia Wrocław 2 : 3 BBTS Bielsko-Biała
70 Norwid Częstochowa 3 : 1 KPS Siedlce
Kolejka 11 (2019-11-23 - 2019-11-23)
71 KPS Siedlce 3 : 1 SMS PZPS Spała
72 Gwardia Wrocław 3 : 0 Norwid Częstochowa
73 MCKiS Jaworzno 1 : 3 BBTS Bielsko-Biała
74 Chrobry Głogów 3 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
75 AZS AGH Kraków 2 : 3 Krispol Września
76 Mickiewicz Kluczbork 0 : 3 Stal Nysa
77 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 : 0 Politechnika Lublin
Kolejka 12 (2019-11-30 - 2019-11-30)
78 KPS Siedlce 3 : 0 Gwardia Wrocław
79 SMS PZPS Spała 0 : 3 Politechnika Lublin
80 Krispol Września 3 : 0 Mickiewicz Kluczbork
81 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 1 AZS AGH Kraków
82 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 Chrobry Głogów
83 Norwid Częstochowa 0 : 3 MCKiS Jaworzno
84 Stal Nysa 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
Kolejka 13 (2019-12-07 - 2019-12-07)
85 SMS PZPS Spała 2 : 3 MCKiS Jaworzno
86 Chrobry Głogów 1 : 3 Gwardia Wrocław
87 AZS AGH Kraków 3 : 1 KPS Siedlce
88 MCKiS Jaworzno 3 : 0 Norwid Częstochowa
89 ZAKSA Strzelce Opolskie 1 : 3 BBTS Bielsko-Biała
90 Politechnika Lublin 3 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
91 Stal Nysa 3 : 0 Krispol Września
Kolejka 14 (2019-12-14 - 2019-12-15)
92 SMS PZPS Spała 1 : 3 Stal Nysa
93 Krispol Września 1 : 3 Politechnika Lublin
94 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 1 ZAKSA Strzelce Opolskie
95 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 Mickiewicz Kluczbork
96 Norwid Częstochowa 2 : 3 AZS AGH Kraków
97 KPS Siedlce 3 : 1 Chrobry Głogów
98 Gwardia Wrocław 2 : 3 MCKiS Jaworzno
Kolejka 15 (2019-12-21 - 2019-12-21)
99 Gwardia Wrocław 3 : 1 SMS PZPS Spała
100 Norwid Częstochowa 3 : 1 Chrobry Głogów
101 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 AZS AGH Kraków
102 Mickiewicz Kluczbork 3 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
103 Krispol Września 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
104 Politechnika Lublin 3 : 2 Stal Nysa
105 MCKiS Jaworzno 0 : 3 KPS Siedlce
Kolejka 16 (2020-01-04 - 2020-01-04)
106 SMS PZPS Spała 0 : 3 Krispol Września
107 Stal Nysa 3 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
108 Politechnika Lublin 2 : 3 BBTS Bielsko-Biała
109 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 : 2 Norwid Częstochowa
110 Mickiewicz Kluczbork 3 : 1 KPS Siedlce
111 AZS AGH Kraków 3 : 1 Gwardia Wrocław
112 Chrobry Głogów 3 : 1 MCKiS Jaworzno
Kolejka 17 (2020-01-11 - 2020-01-12)
113 Chrobry Głogów 3 : 0 SMS PZPS Spała
114 MCKiS Jaworzno 3 : 1 AZS AGH Kraków
115 Gwardia Wrocław 3 : 0 Mickiewicz Kluczbork
116 KPS Siedlce 3 : 2 ZAKSA Strzelce Opolskie
117 Norwid Częstochowa 3 : 2 Politechnika Lublin
118 Stal Nysa 2 : 3 BBTS Bielsko-Biała
119 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 1 Krispol Września
Kolejka 18 (2020-01-16 - 2020-01-18)
120 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 1 SMS PZPS Spała
121 BBTS Bielsko-Biała 3 : 1 Krispol Września
122 Stal Nysa 3 : 0 Norwid Częstochowa
123 Politechnika Lublin 2 : 3 KPS Siedlce
124 ZAKSA Strzelce Opolskie 0 : 3 Gwardia Wrocław
125 Mickiewicz Kluczbork 3 : 0 MCKiS Jaworzno
126 AZS AGH Kraków 3 : 0 Chrobry Głogów
Kolejka 19 (2020-01-25 - 2020-01-25)
127 AZS AGH Kraków 3 : 0 SMS PZPS Spała
128 Chrobry Głogów 2 : 3 Mickiewicz Kluczbork
129 MCKiS Jaworzno 3 : 1 ZAKSA Strzelce Opolskie
130 Gwardia Wrocław 3 : 1 Politechnika Lublin
131 KPS Siedlce 0 : 3 Stal Nysa
132 Norwid Częstochowa 3 : 2 Krispol Września
133 BBTS Bielsko-Biała 1 : 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 20 (2020-02-01 - 2020-02-01)
134 SMS PZPS Spała 1 : 3 BBTS Bielsko-Biała
135 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 0 Norwid Częstochowa
136 Krispol Września 3 : 0 KPS Siedlce
137 Stal Nysa 3 : 1 Gwardia Wrocław
138 Politechnika Lublin 3 : 1 MCKiS Jaworzno
139 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 : 1 Chrobry Głogów
140 AZS AGH Kraków 3 : 1 Mickiewicz Kluczbork
Kolejka 21 (2020-02-08 - 2020-02-08)
141 Mickiewicz Kluczbork 3 : 0 SMS PZPS Spała
142 ZAKSA Strzelce Opolskie 1 : 3 AZS AGH Kraków
143 Chrobry Głogów 1 : 3 Politechnika Lublin
144 MCKiS Jaworzno 1 : 3 Stal Nysa
145 Gwardia Wrocław 1 : 3 Krispol Września
146 KPS Siedlce 3 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
147 Norwid Częstochowa 1 : 3 BBTS Bielsko-Biała
Kolejka 22 (2020-02-15 - 2020-02-15)
148 SMS PZPS Spała 0 : 3 Norwid Częstochowa
149 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 KPS Siedlce
150 Gwardia Wrocław 3 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
151 Stal Nysa 3 : 1 Chrobry Głogów
152 Politechnika Lublin 3 : 0 AZS AGH Kraków
153 ZAKSA Strzelce Opolskie 1 : 3 Mickiewicz Kluczbork
154 Krispol Września 3 : 1 MCKiS Jaworzno
reklama
reklama

Sonda

Czy szkoły powinny ograniczać korzystanie z komórek przez uczniów?


Zobacz komentarze (10)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.