reklama

sport (rozgrywki - siatkówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022
ligi
I MĘŻCZYZN II KOBIET
II liga kobiet - grupa półfinałowa
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 BBTS Bielsko-Biała 27 65 72:30
2 MKS Będzin 27 61 71:33
3 Visła Bydgoszcz 28 57 70:39
4 Gwardia Wrocław 27 52 64:44
5 KPS Siedlce 28 52 66:47
6 Krispol Września 28 50 61:47
7 Avia Świdnik 27 46 60:51
8 Lechia Tomaszów Maz. 27 46 57:48
9 Legia Warszawa 27 43 57:52
10 AZS AGH Kraków 27 37 50:57
11 Norwid Częstochowa 26 34 51:59
12 Mickiewicz Kluczbork 27 28 42:65
13 Chrobry Głogów 27 27 37:63
14 Olimpia Sulęcin 27 23 38:70
15 ZAKSA Strzelce Opolskie 27 17 25:70
16 SMS PZPS Spała 27 13 27:73
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2021-09-22 - 2021-10-22)
1 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 Mickiewicz Kluczbork
2 SMS PZPS Spała 1 : 3 MKS Będzin
3 Visła Bydgoszcz 3 : 0 Legia Warszawa
4 Gwardia Wrocław 2 : 3 Krispol Września
5 Norwid Częstochowa 1 : 3 Olimpia Sulęcin
6 Avia Świdnik 3 : 2 ZAKSA Strzelce Opolskie
7 KPS Siedlce 3 : 0 AZS AGH Kraków
8 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 0 Chrobry Głogów
Kolejka 2 (2021-09-25 - 2021-09-25)
9 Mickiewicz Kluczbork 3 : 2 Lechia Tomaszów Maz.
10 AZS AGH Kraków 3 : 0 Chrobry Głogów
11 ZAKSA Strzelce Opolskie 0 : 3 KPS Siedlce
12 Olimpia Sulęcin 1 : 3 Avia Świdnik
13 Norwid Częstochowa 3 : 1 Krispol Września
14 Legia Warszawa 1 : 3 Gwardia Wrocław
15 MKS Będzin 3 : 1 Visła Bydgoszcz
16 SMS PZPS Spała 1 : 3 BBTS Bielsko-Biała
Kolejka 3 (2021-10-02 - 2021-10-02)
17 SMS PZPS Spała 3 : 0 Mickiewicz Kluczbork
18 Visła Bydgoszcz 3 : 2 BBTS Bielsko-Biała
19 Gwardia Wrocław 2 : 3 MKS Będzin
20 Norwid Częstochowa 3 : 2 Legia Warszawa
21 Avia Świdnik 3 : 0 Krispol Września
22 Olimpia Sulęcin 2 : 3 KPS Siedlce
23 Chrobry Głogów 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
24 Lechia Tomaszów Maz. 2 : 3 AZS AGH Kraków
Kolejka 4 (2021-10-09 - 2021-10-09)
25 Mickiewicz Kluczbork 0 : 3 AZS AGH Kraków
26 ZAKSA Strzelce Opolskie 0 : 3 Lechia Tomaszów Maz.
27 Chrobry Głogów 3 : 0 Olimpia Sulęcin
28 Krispol Września 2 : 3 KPS Siedlce
29 Legia Warszawa 3 : 0 Avia Świdnik
30 MKS Będzin 3 : 2 Norwid Częstochowa
31 BBTS Bielsko-Biała 3 : 1 Gwardia Wrocław
32 SMS PZPS Spała 0 : 3 Visła Bydgoszcz
Kolejka 5 (2021-10-14 - 2021-10-16)
33 KPS Siedlce 3 : 2 Legia Warszawa
34 Visła Bydgoszcz 3 : 0 Mickiewicz Kluczbork
35 Gwardia Wrocław 3 : 1 SMS PZPS Spała
36 Norwid Częstochowa 0 : 3 BBTS Bielsko-Biała
37 Avia Świdnik 3 : 1 MKS Będzin
38 Chrobry Głogów 0 : 3 Krispol Września
39 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 2 Olimpia Sulęcin
40 AZS AGH Kraków 0 : 3 ZAKSA Strzelce Opolskie
Kolejka 6 (2021-10-23 - 2021-10-23)
41 Mickiewicz Kluczbork 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
42 Olimpia Sulęcin 3 : 2 AZS AGH Kraków
43 Krispol Września 3 : 1 Lechia Tomaszów Maz.
44 Legia Warszawa 2 : 3 Chrobry Głogów
45 MKS Będzin 3 : 1 KPS Siedlce
46 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 Avia Świdnik
47 SMS PZPS Spała 2 : 3 Norwid Częstochowa
48 Visła Bydgoszcz 3 : 2 Gwardia Wrocław
Kolejka 7 (2021-10-30 - 2021-10-30)
49 Gwardia Wrocław 3 : 0 Mickiewicz Kluczbork
50 Norwid Częstochowa 3 : 2 Visła Bydgoszcz
51 Avia Świdnik 3 : 0 SMS PZPS Spała
52 KPS Siedlce 0 : 3 BBTS Bielsko-Biała
53 Chrobry Głogów 0 : 3 MKS Będzin
54 Lechia Tomaszów Maz. 1 : 3 Legia Warszawa
55 AZS AGH Kraków 0 : 3 Krispol Września
56 ZAKSA Strzelce Opolskie 1 : 3 Olimpia Sulęcin
Kolejka 8 (2021-11-04 - 2021-11-06)
57 SMS PZPS Spała 0 : 3 KPS Siedlce
58 Mickiewicz Kluczbork 2 : 3 Olimpia Sulęcin
59 Krispol Września 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
60 Legia Warszawa 3 : 1 AZS AGH Kraków
61 MKS Będzin 3 : 0 Lechia Tomaszów Maz.
62 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 Chrobry Głogów
63 Visła Bydgoszcz 3 : 2 Avia Świdnik
64 Gwardia Wrocław 3 : 0 Norwid Częstochowa
Kolejka 9 (2021-11-13 - 2021-11-13)
65 Norwid Częstochowa 1 : 3 Mickiewicz Kluczbork
66 Avia Świdnik 0 : 3 Gwardia Wrocław
67 KPS Siedlce 3 : 2 Visła Bydgoszcz
68 Chrobry Głogów 1 : 3 SMS PZPS Spała
69 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 1 BBTS Bielsko-Biała
70 AZS AGH Kraków 3 : 2 MKS Będzin
71 ZAKSA Strzelce Opolskie 0 : 3 Legia Warszawa
72 Olimpia Sulęcin 3 : 1 Krispol Września
Kolejka 10 (2021-11-17 - 2021-11-17)
73 Chrobry Głogów 1 : 3 Mickiewicz Kluczbork
74 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 0 KPS Siedlce
75 AZS AGH Kraków 3 : 1 Avia Świdnik
76 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 : 2 Norwid Częstochowa
77 Olimpia Sulęcin 2 : 3 Gwardia Wrocław
78 Krispol Września 0 : 3 Visła Bydgoszcz
79 Legia Warszawa 3 : 2 SMS PZPS Spała
80 BBTS Bielsko-Biała 3 : 1 MKS Będzin
Kolejka 11 (2021-11-20 - 2021-12-30)
81 Mickiewicz Kluczbork 1 : 3 Krispol Września
82 MKS Będzin 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
83 Legia Warszawa 3 : 1 Olimpia Sulęcin
84 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 AZS AGH Kraków
85 SMS PZPS Spała 1 : 3 Lechia Tomaszów Maz.
86 Visła Bydgoszcz 3 : 1 Chrobry Głogów
87 KPS Siedlce 3 : 2 Gwardia Wrocław
88 Norwid Częstochowa 1 : 3 Avia Świdnik
Kolejka 12 (2021-11-27 - 2021-11-28)
89 Avia Świdnik 3 : 2 Mickiewicz Kluczbork
90 KPS Siedlce 2 : 3 Norwid Częstochowa
91 Chrobry Głogów 0 : 3 Gwardia Wrocław
92 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 2 Visła Bydgoszcz
93 AZS AGH Kraków 3 : 2 SMS PZPS Spała
94 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 : 2 BBTS Bielsko-Biała
95 Olimpia Sulęcin 3 : 2 MKS Będzin
96 Krispol Września 1 : 3 Legia Warszawa
Kolejka 13 (2021-12-04 - 2021-12-05)
97 Mickiewicz Kluczbork 1 : 3 Legia Warszawa
98 MKS Będzin 3 : 2 Krispol Września
99 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 Olimpia Sulęcin
100 SMS PZPS Spała 0 : 3 ZAKSA Strzelce Opolskie
101 Visła Bydgoszcz 3 : 2 AZS AGH Kraków
102 Gwardia Wrocław 1 : 3 Lechia Tomaszów Maz.
103 Norwid Częstochowa 3 : 0 Chrobry Głogów
104 Avia Świdnik 3 : 2 KPS Siedlce
Kolejka 14 (2021-09-25 - 2021-12-11)
105 KPS Siedlce 3 : 1 Mickiewicz Kluczbork
106 Chrobry Głogów 3 : 2 Avia Świdnik
107 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 0 Norwid Częstochowa
108 AZS AGH Kraków 0 : 3 Gwardia Wrocław
109 ZAKSA Strzelce Opolskie 0 : 3 Visła Bydgoszcz
110 Olimpia Sulęcin 3 : 1 SMS PZPS Spała
111 Legia Warszawa 0 : 3 MKS Będzin
112 Krispol Września 1 : 3 BBTS Bielsko-Biała
Kolejka 15 (2021-12-18 - 2021-12-18)
113 MKS Będzin 3 : 0 Mickiewicz Kluczbork
114 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 Legia Warszawa
115 SMS PZPS Spała 0 : 3 Krispol Września
116 Visła Bydgoszcz 3 : 0 Olimpia Sulęcin
117 Gwardia Wrocław 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
118 Norwid Częstochowa 2 : 3 AZS AGH Kraków
119 Avia Świdnik 3 : 0 Lechia Tomaszów Maz.
120 KPS Siedlce 2 : 3 Chrobry Głogów
Kolejka 16 (2022-01-05 - 2022-01-05)
121 Mickiewicz Kluczbork 3 : 2 BBTS Bielsko-Biała
122 MKS Będzin 3 : 0 SMS PZPS Spała
123 Legia Warszawa 3 : 2 Visła Bydgoszcz
124 Krispol Września 3 : 0 Gwardia Wrocław
125 Olimpia Sulęcin 1 : 3 Norwid Częstochowa
126 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 : 2 Avia Świdnik
127 AZS AGH Kraków 3 : 2 KPS Siedlce
128 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 0 Chrobry Głogów
Kolejka 17 (2022-01-08 - 2022-01-08)
129 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 1 Mickiewicz Kluczbork
130 Chrobry Głogów 1 : 3 AZS AGH Kraków
131 KPS Siedlce 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
132 Avia Świdnik 3 : 0 Olimpia Sulęcin
133 Norwid Częstochowa 1 : 3 Krispol Września
134 Gwardia Wrocław 3 : 2 Legia Warszawa
135 Visła Bydgoszcz 0 : 3 MKS Będzin
136 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 SMS PZPS Spała
Kolejka 18 (2022-01-15 - 2022-01-15)
137 Mickiewicz Kluczbork 3 : 1 SMS PZPS Spała
138 BBTS Bielsko-Biała 3 : 1 Visła Bydgoszcz
139 MKS Będzin 3 : 0 Gwardia Wrocław
140 Legia Warszawa 3 : 2 Norwid Częstochowa
141 Krispol Września 2 : 3 Avia Świdnik
142 Olimpia Sulęcin 1 : 3 KPS Siedlce
143 ZAKSA Strzelce Opolskie 1 : 3 Chrobry Głogów
144 AZS AGH Kraków 3 : 2 Lechia Tomaszów Maz.
Kolejka 19 (2022-01-22 - 2022-01-22)
145 AZS AGH Kraków 1 : 3 Mickiewicz Kluczbork
146 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
147 Olimpia Sulęcin 1 : 3 Chrobry Głogów
148 KPS Siedlce 3 : 2 Krispol Września
149 Avia Świdnik 3 : 1 Legia Warszawa
150 Norwid Częstochowa 0 : 3 MKS Będzin
151 Gwardia Wrocław 2 : 3 BBTS Bielsko-Biała
152 Visła Bydgoszcz 3 : 0 SMS PZPS Spała
Kolejka 20 (2022-01-29 - 2022-01-29)
153 Mickiewicz Kluczbork 0 : 3 Visła Bydgoszcz
154 SMS PZPS Spała 1 : 3 Gwardia Wrocław
155 BBTS Bielsko-Biała 0 : 3 Norwid Częstochowa
156 MKS Będzin 3 : 1 Avia Świdnik
157 Legia Warszawa 1 : 3 KPS Siedlce
158 Krispol Września 1 : 3 Chrobry Głogów
159 Olimpia Sulęcin 2 : 3 Lechia Tomaszów Maz.
160 ZAKSA Strzelce Opolskie 0 : 3 AZS AGH Kraków
Kolejka 21 (2022-02-05 - 2022-02-05)
161 ZAKSA Strzelce Opolskie 2 : 3 Mickiewicz Kluczbork
162 AZS AGH Kraków 3 : 0 Olimpia Sulęcin
163 Lechia Tomaszów Maz. 0 : 3 Krispol Września
164 Chrobry Głogów 2 : 3 Legia Warszawa
165 KPS Siedlce 3 : 0 MKS Będzin
166 Avia Świdnik 3 : 2 BBTS Bielsko-Biała
167 Norwid Częstochowa 3 : 1 SMS PZPS Spała
168 Gwardia Wrocław 3 : 2 Visła Bydgoszcz
Kolejka 22 (2022-02-12 - 2022-02-12)
169 Mickiewicz Kluczbork 1 : 3 Gwardia Wrocław
170 Visła Bydgoszcz 3 : 2 Norwid Częstochowa
171 SMS PZPS Spała 2 : 3 Avia Świdnik
172 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 KPS Siedlce
173 MKS Będzin 2 : 3 Chrobry Głogów
174 Legia Warszawa 2 : 3 Lechia Tomaszów Maz.
175 Krispol Września 3 : 1 AZS AGH Kraków
176 Olimpia Sulęcin 1 : 3 ZAKSA Strzelce Opolskie
Kolejka 23 (2021-12-08 - 2022-02-19)
177 KPS Siedlce 3 : 0 SMS PZPS Spała
178 Olimpia Sulęcin 1 : 3 Mickiewicz Kluczbork
179 ZAKSA Strzelce Opolskie 0 : 3 Krispol Września
180 AZS AGH Kraków 3 : 1 Legia Warszawa
181 Lechia Tomaszów Maz. 2 : 3 MKS Będzin
182 Chrobry Głogów 1 : 3 BBTS Bielsko-Biała
183 Avia Świdnik 0 : 3 Visła Bydgoszcz
184 Norwid Częstochowa 3 : 2 Gwardia Wrocław
Kolejka 24 (2022-03-06 - 2022-03-06)
185 Mickiewicz Kluczbork 2 : 3 Norwid Częstochowa
186 Gwardia Wrocław 3 : 1 Avia Świdnik
187 Visła Bydgoszcz 3 : 1 KPS Siedlce
188 SMS PZPS Spała 1 : 3 Chrobry Głogów
189 BBTS Bielsko-Biała 3 : 2 Lechia Tomaszów Maz.
190 MKS Będzin 3 : 2 AZS AGH Kraków
191 Legia Warszawa 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
192 Krispol Września 3 : 2 Olimpia Sulęcin
Kolejka 25 (2022-03-12 - 2022-03-12)
193 Krispol Września 3 : 1 Mickiewicz Kluczbork
194 ZAKSA Strzelce Opolskie 0 : 3 MKS Będzin
195 Olimpia Sulęcin 0 : 3 Legia Warszawa
196 AZS AGH Kraków 0 : 3 BBTS Bielsko-Biała
197 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 0 SMS PZPS Spała
198 Chrobry Głogów 0 : 3 Visła Bydgoszcz
199 Gwardia Wrocław 2 : 3 KPS Siedlce
200 Avia Świdnik 3 : 1 Norwid Częstochowa
Kolejka 26 (2022-03-19 - 2022-03-19)
201 Mickiewicz Kluczbork 2 : 3 Avia Świdnik
202 Norwid Częstochowa 3 : 2 KPS Siedlce
203 Gwardia Wrocław 3 : 0 Chrobry Głogów
204 Visła Bydgoszcz 3 : 0 Lechia Tomaszów Maz.
205 SMS PZPS Spała 3 : 0 AZS AGH Kraków
206 BBTS Bielsko-Biała 3 : 1 ZAKSA Strzelce Opolskie
207 MKS Będzin 3 : 0 Olimpia Sulęcin
208 Legia Warszawa 3 : 0 Krispol Września
Kolejka 27 (2022-03-26 - 2022-03-26)
209 Legia Warszawa : Mickiewicz Kluczbork
210 Krispol Września : MKS Będzin
211 Olimpia Sulęcin : BBTS Bielsko-Biała
212 ZAKSA Strzelce Opolskie : SMS PZPS Spała
213 AZS AGH Kraków : Visła Bydgoszcz
214 Lechia Tomaszów Maz. : Gwardia Wrocław
215 KPS Siedlce : Avia Świdnik
216 Chrobry Głogów : Norwid Częstochowa
Kolejka 28 (2022-04-02 - 2022-04-02)
217 Mickiewicz Kluczbork : KPS Siedlce
218 Avia Świdnik : Chrobry Głogów
219 Norwid Częstochowa : Lechia Tomaszów Maz.
220 Gwardia Wrocław : AZS AGH Kraków
221 Visła Bydgoszcz : ZAKSA Strzelce Opolskie
222 SMS PZPS Spała : Olimpia Sulęcin
223 BBTS Bielsko-Biała : Krispol Września
224 MKS Będzin : Legia Warszawa
Kolejka 29 (2022-04-16 - 2022-04-16)
225 Mickiewicz Kluczbork 1 : 3 MKS Będzin
226 Legia Warszawa 1 : 3 BBTS Bielsko-Biała
227 Krispol Września 3 : 1 SMS PZPS Spała
228 Olimpia Sulęcin 0 : 3 Visła Bydgoszcz
229 ZAKSA Strzelce Opolskie 0 : 3 Gwardia Wrocław
230 AZS AGH Kraków : Norwid Częstochowa
231 Lechia Tomaszów Maz. : Avia Świdnik
232 Chrobry Głogów 0 : 3 KPS Siedlce
Kolejka 30 (2022-03-12 - 2022-03-12)
233 KPS Siedlce 3 : 0 Lechia Tomaszów Maz.
234 AZS AGH Kraków 2 : 3 Avia Świdnik
235 Visła Bydgoszcz 1 : 3 Krispol Września
236 Mickiewicz Kluczbork : Chrobry Głogów
237 Norwid Częstochowa : ZAKSA Strzelce Opolskie
238 Gwardia Wrocław : Olimpia Sulęcin
239 SMS PZPS Spała : Legia Warszawa
240 MKS Będzin : BBTS Bielsko-Biała
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy popierasz zmiany w Kodeksie karnym, dotyczące konfiskaty samochodów pijanym kierowcom?


Zobacz komentarze (5)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.