reklama

sport (rozgrywki - piłka ręczna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II MĘŻCZYZN
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 AZS AWF Biała Podlaska 21 40 685:488
2 Warszawianka Warszawa 21 34 660:479
3 MKS Wieluń 21 28 580:551
4 Mazur Sierpc 21 26 585:525
5 ChKS Łódź 20 24 570:509
6 Pabiks Pabianice 20 24 579:534
7 Wisła II Płock 20 21 556:485
8 Włókniarz Konstantynów Łódzki 20 16 457:510
9 UKS Prus Siedlce 21 10 572:675
10 Trójka Ostrołęka 21 10 512:646
11 AZS AWF Warszawa 19 4 454:620
12 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 21 3 449:637
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-09-14 - 2013-09-14)
1 Trójka Ostrołęka 27 : 32 Wisła II Płock
2 Warszawianka Warszawa 31 : 17 AZS AWF Warszawa
3 ChKS Łódź 27 : 33 Pabiks Pabianice
4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 24 : 27 AZS AWF Biała Podlaska
5 UKS Prus Siedlce 22 : 31 Mazur Sierpc
6 MKS Wieluń 31 : 13 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 2 (2013-09-21 - 2013-09-21)
7 Wisła II Płock 36 : 17 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
8 Mazur Sierpc 30 : 27 MKS Wieluń
9 AZS AWF Biała Podlaska 39 : 19 UKS Prus Siedlce
10 Pabiks Pabianice 21 : 21 Włókniarz Konstantynów Łódzki
11 AZS AWF Warszawa 20 : 33 ChKS Łódź
12 Trójka Ostrołęka 24 : 39 Warszawianka Warszawa
Kolejka 3 (2013-09-28 - 2013-09-28)
13 Wisła II Płock 19 : 26 Warszawianka Warszawa
14 ChKS Łódź 38 : 19 Trójka Ostrołęka
15 Włókniarz Konstantynów Łódzki 23 : 20 AZS AWF Warszawa
16 UKS Prus Siedlce 29 : 29 Pabiks Pabianice
17 MKS Wieluń 17 : 27 AZS AWF Biała Podlaska
18 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 21 : 32 Mazur Sierpc
Kolejka 4 (2013-10-05 - 2013-10-05)
19 Wisła II Płock 24 : 29 Mazur Sierpc
20 AZS AWF Biała Podlaska 41 : 18 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
21 Pabiks Pabianice 37 : 20 MKS Wieluń
22 AZS AWF Warszawa 29 : 38 UKS Prus Siedlce
23 Trójka Ostrołęka 30 : 31 Włókniarz Konstantynów Łódzki
24 Warszawianka Warszawa 30 : 23 ChKS Łódź
Kolejka 5 (2013-10-12 - 2013-10-12)
25 ChKS Łódź 25 : 27 Wisła II Płock
26 Włókniarz Konstantynów Łódzki 16 : 34 Warszawianka Warszawa
27 UKS Prus Siedlce 38 : 24 Trójka Ostrołęka
28 AZS AWF Warszawa 27 : 29 MKS Wieluń
29 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 33 : 34 Pabiks Pabianice
30 Mazur Sierpc 28 : 30 AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 6 (2013-10-19 - 2013-10-19)
31 Wisła II Płock 22 : 27 AZS AWF Biała Podlaska
32 Pabiks Pabianice 36 : 23 Mazur Sierpc
33 AZS AWF Warszawa 25 : 24 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
34 Trójka Ostrołęka 32 : 36 MKS Wieluń
35 Warszawianka Warszawa 32 : 21 UKS Prus Siedlce
36 ChKS Łódź 35 : 31 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 7 (2013-10-26 - 2013-10-26)
37 Włókniarz Konstantynów Łódzki 26 : 26 Wisła II Płock
38 UKS Prus Siedlce 32 : 34 ChKS Łódź
39 MKS Wieluń 27 : 24 Warszawianka Warszawa
40 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 22 : 28 Trójka Ostrołęka
41 Mazur Sierpc 39 : 21 AZS AWF Warszawa
42 AZS AWF Biała Podlaska 41 : 34 Pabiks Pabianice
Kolejka 8 (2013-11-16 - 2013-11-16)
43 Wisła II Płock 28 : 26 Pabiks Pabianice
44 AZS AWF Warszawa 30 : 45 AZS AWF Biała Podlaska
45 Trójka Ostrołęka 24 : 28 Mazur Sierpc
46 Warszawianka Warszawa 35 : 18 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
47 ChKS Łódź 30 : 19 MKS Wieluń
48 Włókniarz Konstantynów Łódzki 25 : 24 UKS Prus Siedlce
Kolejka 9 (2013-11-23 - 2013-11-23)
49 UKS Prus Siedlce 29 : 25 Wisła II Płock
50 MKS Wieluń 18 : 20 Włókniarz Konstantynów Łódzki
51 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 25 : 28 ChKS Łódź
52 Mazur Sierpc 29 : 30 Warszawianka Warszawa
53 AZS AWF Biała Podlaska 42 : 17 Trójka Ostrołęka
54 Pabiks Pabianice 37 : 27 AZS AWF Warszawa
Kolejka 10 (2013-11-30 - 2013-11-30)
55 Wisła II Płock 38 : 23 AZS AWF Warszawa
56 Trójka Ostrołęka 22 : 24 Pabiks Pabianice
57 Warszawianka Warszawa 27 : 25 AZS AWF Biała Podlaska
58 ChKS Łódź 21 : 29 Mazur Sierpc
59 Włókniarz Konstantynów Łódzki 27 : 15 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
60 UKS Prus Siedlce 27 : 32 MKS Wieluń
Kolejka 11 (2013-12-07 - 2013-12-07)
61 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 22 : 22 UKS Prus Siedlce
62 MKS Wieluń 22 : 21 Wisła II Płock
63 Mazur Sierpc 30 : 21 Włókniarz Konstantynów Łódzki
64 AZS AWF Biała Podlaska 27 : 20 ChKS Łódź
65 Pabiks Pabianice 27 : 26 Warszawianka Warszawa
66 AZS AWF Warszawa 22 : 24 Trójka Ostrołęka
Kolejka 12 (2013-01-18 - 2014-01-18)
67 Wisła II Płock 30 : 14 Trójka Ostrołęka
68 AZS AWF Warszawa 27 : 32 Warszawianka Warszawa
69 Pabiks Pabianice 27 : 32 ChKS Łódź
70 AZS AWF Biała Podlaska 29 : 20 Włókniarz Konstantynów Łódzki
71 Mazur Sierpc 36 : 24 UKS Prus Siedlce
72 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 22 : 30 MKS Wieluń
Kolejka 13 (2014-01-25 - 2014-01-25)
73 UKS Prus Siedlce 28 : 36 AZS AWF Biała Podlaska
74 Włókniarz Konstantynów Łódzki 22 : 23 Pabiks Pabianice
75 MKS Wieluń 24 : 21 Mazur Sierpc
76 ChKS Łódź 36 : 23 AZS AWF Warszawa
77 Warszawianka Warszawa 43 : 25 Trójka Ostrołęka
78 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 19 : 29 Wisła II Płock
Kolejka 14 (2014-02-01 - 2014-02-01)
79 Warszawianka Warszawa 24 : 24 Wisła II Płock
80 Trójka Ostrołęka 0 : 10 ChKS Łódź
81 AZS AWF Warszawa : Włókniarz Konstantynów Łódzki
82 Pabiks Pabianice 34 : 26 UKS Prus Siedlce
83 AZS AWF Biała Podlaska 32 : 24 MKS Wieluń
84 Mazur Sierpc 29 : 24 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 15 (2014-02-15 - 2014-02-15)
85 Mazur Sierpc 24 : 21 Wisła II Płock
86 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 25 : 35 AZS AWF Biała Podlaska
87 MKS Wieluń 31 : 27 Pabiks Pabianice
88 UKS Prus Siedlce 36 : 29 AZS AWF Warszawa
89 Włókniarz Konstantynów Łódzki 23 : 24 Trójka Ostrołęka
90 ChKS Łódź 25 : 31 Warszawianka Warszawa
Kolejka 16 (2014-02-22 - 2014-02-22)
91 Wisła II Płock : ChKS Łódź
92 Warszawianka Warszawa 33 : 17 Włókniarz Konstantynów Łódzki
93 Trójka Ostrołęka 31 : 23 UKS Prus Siedlce
94 MKS Wieluń 35 : 23 AZS AWF Warszawa
95 Pabiks Pabianice 30 : 25 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
96 AZS AWF Biała Podlaska 23 : 19 Mazur Sierpc
Kolejka 17 (2014-03-01 - 2014-03-01)
97 AZS AWF Biała Podlaska 27 : 18 Wisła II Płock
98 Mazur Sierpc 20 : 20 Pabiks Pabianice
99 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 18 : 20 AZS AWF Warszawa
100 MKS Wieluń 35 : 23 Trójka Ostrołęka
101 UKS Prus Siedlce 21 : 42 Warszawianka Warszawa
102 Włókniarz Konstantynów Łódzki 20 : 19 ChKS Łódź
Kolejka 18 (2014-03-08 - 2014-03-08)
103 Wisła II Płock 27 : 19 Włókniarz Konstantynów Łódzki
104 ChKS Łódź 41 : 35 UKS Prus Siedlce
105 Warszawianka Warszawa 38 : 30 MKS Wieluń
106 Trójka Ostrołęka 32 : 23 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
107 AZS AWF Warszawa 23 : 31 Mazur Sierpc
108 Pabiks Pabianice 19 : 24 AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 19 (2014-03-22 - 2014-03-22)
109 Pabiks Pabianice 32 : 28 Wisła II Płock
110 AZS AWF Biała Podlaska 36 : 22 AZS AWF Warszawa
111 Mazur Sierpc 36 : 31 Trójka Ostrołęka
112 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 16 : 34 Warszawianka Warszawa
113 MKS Wieluń 31 : 19 ChKS Łódź
114 UKS Prus Siedlce 24 : 25 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 20 (2014-03-29 - 2014-03-29)
115 Wisła II Płock 46 : 23 UKS Prus Siedlce
116 Włókniarz Konstantynów Łódzki 27 : 29 MKS Wieluń
117 ChKS Łódź 40 : 27 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
118 Warszawianka Warszawa 24 : 18 Mazur Sierpc
119 Trójka Ostrołęka 32 : 42 AZS AWF Biała Podlaska
120 AZS AWF Warszawa : Pabiks Pabianice
Kolejka 21 (2014-04-12 - 2014-04-12)
121 AZS AWF Warszawa 26 : 35 Wisła II Płock
122 Pabiks Pabianice 29 : 29 Trójka Ostrołęka
123 AZS AWF Biała Podlaska 30 : 25 Warszawianka Warszawa
124 Mazur Sierpc 31 : 26 ChKS Łódź
125 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 22 : 19 Włókniarz Konstantynów Łódzki
126 MKS Wieluń 33 : 31 UKS Prus Siedlce
Kolejka 22 (2014-04-26 - 2014-04-26)
127 Wisła II Płock : MKS Wieluń
128 UKS Prus Siedlce : Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
129 Włókniarz Konstantynów Łódzki : Mazur Sierpc
130 ChKS Łódź : AZS AWF Biała Podlaska
131 Warszawianka Warszawa : Pabiks Pabianice
132 Trójka Ostrołęka : AZS AWF Warszawa
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (3)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.