reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Zagłębie Lubin 34 77 57:20
2 Termalica Nieciecza 34 73 60:26
3 Wisła Płock 34 69 50:25
4 Olimpia Grudziądz 34 53 46:37
5 Chojniczanka Chojnice 34 50 50:37
6 Dolcan Ząbki 34 50 43:39
7 Stomil Olsztyn 34 49 47:47
8 GKS Katowice 34 48 44:41
9 Wigry Suwałki 34 47 36:37
10 Arka Gdynia 34 43 38:39
11 Chrobry Głogów 34 41 41:45
12 Miedź Legnica 34 40 44:45
13 Bytovia Bytów 34 40 39:45
14 Sandecja Nowy Sącz 34 35 40:55
15 Pogoń Siedlce 34 30 34:53
16 GKS Tychy 34 28 31:56
17 Widzew Łódź 34 22 25:58
18 Flota Świnoujście 34 36 26:46
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-02 - 2014-07-03)
1 Wigry Suwałki 1 : 1 Stomil Olsztyn
2 Bytovia Bytów 3 : 2 Wisła Płock
3 Pogoń Siedlce 4 : 1 Chojniczanka Chojnice
4 Zagłębie Lubin 2 : 0 Flota Świnoujście
5 Chrobry Głogów 0 : 6 Termalica Nieciecza
6 Olimpia Grudziądz 4 : 2 Miedź Legnica
7 GKS Katowice 2 : 1 Widzew Łódź
8 Dolcan Ząbki 0 : 0 Arka Gdynia
9 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 GKS Tychy
Kolejka 2 (2014-08-09 - 2014-08-10)
10 Stomil Olsztyn 2 : 2 GKS Tychy
11 Arka Gdynia 1 : 1 Sandecja Nowy Sącz
12 Widzew Łódź 1 : 1 Dolcan Ząbki
13 Miedź Legnica 4 : 2 GKS Katowice
14 Termalica Nieciecza 1 : 0 Olimpia Grudziądz
15 Flota Świnoujście 2 : 2 Chrobry Głogów
16 Chojniczanka Chojnice 0 : 1 Zagłębie Lubin
17 Wisła Płock 1 : 1 Pogoń Siedlce
18 Wigry Suwałki 1 : 1 Bytovia Bytów
Kolejka 3 (2014-08-16 - 2014-08-17)
19 Bytovia Bytów 0 : 1 Stomil Olsztyn
20 Pogoń Siedlce 0 : 0 Wigry Suwałki
21 Zagłębie Lubin 1 : 3 Wisła Płock
22 Chrobry Głogów 1 : 2 Chojniczanka Chojnice
23 Olimpia Grudziądz 0 : 2 Flota Świnoujście
24 GKS Katowice 1 : 2 Termalica Nieciecza
25 Dolcan Ząbki 2 : 0 Miedź Legnica
26 Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 Widzew Łódź
27 GKS Tychy 1 : 2 Arka Gdynia
Kolejka 4 (2014-08-23 - 2014-08-24)
28 Stomil Olsztyn 1 : 0 Arka Gdynia
29 Widzew Łódź 1 : 1 GKS Tychy
30 Miedź Legnica 1 : 1 Sandecja Nowy Sącz
31 Termalica Nieciecza 1 : 1 Dolcan Ząbki
32 Flota Świnoujście 0 : 1 GKS Katowice
33 Chojniczanka Chojnice 0 : 1 Olimpia Grudziądz
34 Wisła Płock 3 : 1 Chrobry Głogów
35 Wigry Suwałki 2 : 1 Zagłębie Lubin
36 Bytovia Bytów 0 : 0 Pogoń Siedlce
Kolejka 5 (2014-08-27 - 2014-08-27)
37 Pogoń Siedlce 1 : 2 Stomil Olsztyn
38 Zagłębie Lubin 2 : 2 Bytovia Bytów
39 Chrobry Głogów 3 : 1 Wigry Suwałki
40 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Wisła Płock
41 GKS Katowice 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
42 Dolcan Ząbki 1 : 1 Flota Świnoujście
43 Sandecja Nowy Sącz 1 : 3 Termalica Nieciecza
44 GKS Tychy 2 : 1 Miedź Legnica
45 Arka Gdynia 1 : 2 Widzew Łódź
Kolejka 6 (2014-08-30 - 2014-08-31)
46 Widzew Łódź 0 : 0 Stomil Olsztyn
47 Miedź Legnica 4 : 4 Arka Gdynia
48 Termalica Nieciecza 2 : 1 GKS Tychy
49 Flota Świnoujście 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
50 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Dolcan Ząbki
51 Wisła Płock 0 : 2 GKS Katowice
52 Wigry Suwałki 0 : 1 Olimpia Grudziądz
53 Bytovia Bytów 1 : 4 Chrobry Głogów
54 Pogoń Siedlce 1 : 2 Zagłębie Lubin
Kolejka 7 (2014-09-06 - 2014-09-07)
55 Zagłębie Lubin 1 : 1 Stomil Olsztyn
56 Chrobry Głogów 1 : 0 Pogoń Siedlce
57 Olimpia Grudziądz 3 : 2 Bytovia Bytów
58 GKS Katowice 0 : 1 Wigry Suwałki
59 Dolcan Ząbki 0 : 0 Wisła Płock
60 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
61 GKS Tychy 1 : 1 Flota Świnoujście
62 Arka Gdynia 2 : 4 Termalica Nieciecza
63 Widzew Łódź 0 : 0 Miedź Legnica
Kolejka 8 (2014-09-13 - 2014-09-14)
64 Stomil Olsztyn 1 : 2 Miedź Legnica
65 Termalica Nieciecza 2 : 1 Widzew Łódź
66 Flota Świnoujście 2 : 0 Arka Gdynia
67 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 GKS Tychy
68 Wisła Płock 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz
69 Wigry Suwałki 0 : 1 Dolcan Ząbki
70 Bytovia Bytów 1 : 4 GKS Katowice
71 Pogoń Siedlce 1 : 1 Olimpia Grudziądz
72 Zagłębie Lubin 1 : 0 Chrobry Głogów
Kolejka 9 (2014-09-20 - 2014-09-21)
73 Chrobry Głogów 0 : 3 Stomil Olsztyn
74 Olimpia Grudziądz 2 : 2 Zagłębie Lubin
75 GKS Katowice 3 : 2 Pogoń Siedlce
76 Dolcan Ząbki 0 : 0 Bytovia Bytów
77 Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 Wigry Suwałki
78 GKS Tychy 0 : 1 Wisła Płock
79 Arka Gdynia 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
80 Widzew Łódź 1 : 1 Flota Świnoujście
81 Miedź Legnica 0 : 1 Termalica Nieciecza
Kolejka 10 (2014-09-27 - 2014-09-28)
82 Stomil Olsztyn 0 : 0 Termalica Nieciecza
83 Flota Świnoujście 3 : 0 Miedź Legnica
84 Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Widzew Łódź
85 Wisła Płock 0 : 1 Arka Gdynia
86 Wigry Suwałki 0 : 0 GKS Tychy
87 Bytovia Bytów 6 : 1 Sandecja Nowy Sącz
88 Pogoń Siedlce 0 : 1 Dolcan Ząbki
89 Zagłębie Lubin 1 : 0 GKS Katowice
90 Chrobry Głogów 1 : 2 Olimpia Grudziądz
Kolejka 11 (2014-10-04 - 2014-10-05)
91 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Stomil Olsztyn
92 GKS Katowice 1 : 1 Chrobry Głogów
93 Dolcan Ząbki 2 : 2 Zagłębie Lubin
94 Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 Pogoń Siedlce
95 GKS Tychy 3 : 2 Bytovia Bytów
96 Arka Gdynia 0 : 1 Wigry Suwałki
97 Widzew Łódź 0 : 1 Wisła Płock
98 Miedź Legnica 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
99 Termalica Nieciecza 1 : 1 Flota Świnoujście
Kolejka 12 (2014-10-11 - 2014-10-12)
100 Stomil Olsztyn 0 : 0 Flota Świnoujście
101 Chojniczanka Chojnice 1 : 0 Termalica Nieciecza
102 Wisła Płock 2 : 0 Miedź Legnica
103 Wigry Suwałki 2 : 1 Widzew Łódź
104 Bytovia Bytów 1 : 1 Arka Gdynia
105 Pogoń Siedlce 1 : 1 GKS Tychy
106 Zagłębie Lubin 1 : 0 Sandecja Nowy Sącz
107 Chrobry Głogów 3 : 0 Dolcan Ząbki
108 Olimpia Grudziądz 2 : 1 GKS Katowice
Kolejka 13 (2014-10-18 - 2014-10-19)
109 GKS Katowice 2 : 1 Stomil Olsztyn
110 Dolcan Ząbki 2 : 2 Olimpia Grudziądz
111 Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 Chrobry Głogów
112 GKS Tychy 0 : 1 Zagłębie Lubin
113 Arka Gdynia 1 : 0 Pogoń Siedlce
114 Widzew Łódź 0 : 1 Bytovia Bytów
115 Miedź Legnica 2 : 1 Wigry Suwałki
116 Termalica Nieciecza 0 : 2 Wisła Płock
117 Flota Świnoujście 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 14 (2014-10-25 - 2014-10-26)
118 Stomil Olsztyn 3 : 0 Chojniczanka Chojnice
119 Wisła Płock 2 : 0 Flota Świnoujście
120 Wigry Suwałki 1 : 1 Termalica Nieciecza
121 Bytovia Bytów 2 : 1 Miedź Legnica
122 Pogoń Siedlce 3 : 1 Widzew Łódź
123 Zagłębie Lubin 4 : 0 Arka Gdynia
124 Chrobry Głogów 2 : 1 GKS Tychy
125 Olimpia Grudziądz 4 : 1 Sandecja Nowy Sącz
126 GKS Katowice 2 : 3 Dolcan Ząbki
Kolejka 15 (2014-11-01 - 2014-11-02)
127 Dolcan Ząbki 2 : 2 Stomil Olsztyn
128 Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 GKS Katowice
129 GKS Tychy 0 : 1 Olimpia Grudziądz
130 Arka Gdynia 1 : 0 Chrobry Głogów
131 Widzew Łódź 0 : 3 Zagłębie Lubin
132 Miedź Legnica 1 : 0 Pogoń Siedlce
133 Termalica Nieciecza 1 : 0 Bytovia Bytów
134 Flota Świnoujście 1 : 0 Wigry Suwałki
135 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Wisła Płock
Kolejka 16 (2014-11-08 - 2014-11-09)
136 Stomil Olsztyn 0 : 3 Wisła Płock
137 Wigry Suwałki 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
138 Bytovia Bytów 1 : 1 Flota Świnoujście
139 Pogoń Siedlce 1 : 4 Termalica Nieciecza
140 Zagłębie Lubin 0 : 2 Miedź Legnica
141 Chrobry Głogów 3 : 2 Widzew Łódź
142 Olimpia Grudziądz 0 : 3 Arka Gdynia
143 GKS Katowice 2 : 0 GKS Tychy
144 Dolcan Ząbki 2 : 2 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 17 (2014-11-15 - 2014-11-16)
145 Sandecja Nowy Sącz 1 : 2 Stomil Olsztyn
146 GKS Tychy 1 : 0 Dolcan Ząbki
147 Arka Gdynia 2 : 1 GKS Katowice
148 Widzew Łódź 0 : 3 Olimpia Grudziądz
149 Miedź Legnica 1 : 1 Chrobry Głogów
150 Termalica Nieciecza 1 : 1 Zagłębie Lubin
151 Flota Świnoujście 1 : 1 Pogoń Siedlce
152 Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Bytovia Bytów
153 Wisła Płock 1 : 1 Wigry Suwałki
Kolejka 18 (2014-11-22 - 2014-11-23)
154 Stomil Olsztyn 2 : 2 Wigry Suwałki
155 Wisła Płock 2 : 1 Bytovia Bytów
156 Chojniczanka Chojnice 5 : 0 Pogoń Siedlce
157 Flota Świnoujście 1 : 2 Zagłębie Lubin
158 Termalica Nieciecza 3 : 0 Chrobry Głogów
159 Miedź Legnica 2 : 0 Olimpia Grudziądz
160 Widzew Łódź 1 : 1 GKS Katowice
161 Arka Gdynia 2 : 1 Dolcan Ząbki
162 GKS Tychy 2 : 7 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 19 (2014-11-29 - 2014-11-29)
163 GKS Tychy 0 : 1 Stomil Olsztyn
164 Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 Arka Gdynia
165 Dolcan Ząbki 2 : 1 Widzew Łódź
166 GKS Katowice 1 : 0 Miedź Legnica
167 Olimpia Grudziądz 0 : 2 Termalica Nieciecza
168 Chrobry Głogów 0 : 0 Flota Świnoujście
169 Zagłębie Lubin 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
170 Pogoń Siedlce 0 : 2 Wisła Płock
171 Bytovia Bytów 2 : 1 Wigry Suwałki
Kolejka 20 (2015-03-07 - 2015-03-08)
172 Stomil Olsztyn 2 : 0 Bytovia Bytów
173 Wigry Suwałki 2 : 0 Pogoń Siedlce
174 Wisła Płock 0 : 1 Zagłębie Lubin
175 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Chrobry Głogów
176 Flota Świnoujście 1 : 0 Olimpia Grudziądz
177 Termalica Nieciecza 1 : 0 GKS Katowice
178 Miedź Legnica 0 : 3 Dolcan Ząbki
179 Widzew Łódź 0 : 3 Sandecja Nowy Sącz
180 Arka Gdynia 4 : 0 GKS Tychy
Kolejka 21 (2015-03-14 - 2015-03-15)
181 Arka Gdynia 4 : 1 Stomil Olsztyn
182 GKS Tychy 1 : 0 Widzew Łódź
183 Sandecja Nowy Sącz 0 : 4 Miedź Legnica
184 Dolcan Ząbki 3 : 1 Termalica Nieciecza
185 GKS Katowice 2 : 1 Flota Świnoujście
186 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
187 Chrobry Głogów 2 : 3 Wisła Płock
188 Zagłębie Lubin 3 : 0 Wigry Suwałki
189 Pogoń Siedlce 0 : 0 Bytovia Bytów
Kolejka 22 (2015-03-21 - 2015-03-22)
190 Stomil Olsztyn 3 : 2 Pogoń Siedlce
191 Bytovia Bytów 0 : 2 Zagłębie Lubin
192 Wigry Suwałki 1 : 0 Chrobry Głogów
193 Wisła Płock 1 : 0 Olimpia Grudziądz
194 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 GKS Katowice
195 Flota Świnoujście 0 : 1 Dolcan Ząbki
196 Termalica Nieciecza 3 : 0 Sandecja Nowy Sącz
197 Miedź Legnica 2 : 0 GKS Tychy
198 Widzew Łódź 0 : 0 Arka Gdynia
Kolejka 23 (2015-03-28 - 2015-03-29)
199 Stomil Olsztyn 1 : 3 Widzew Łódź
200 Arka Gdynia 0 : 0 Miedź Legnica
201 GKS Tychy 1 : 0 Termalica Nieciecza
202 Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Flota Świnoujście
203 Dolcan Ząbki 0 : 3 Chojniczanka Chojnice
204 GKS Katowice 0 : 1 Wisła Płock
205 Olimpia Grudziądz 3 : 1 Wigry Suwałki
206 Chrobry Głogów 0 : 0 Bytovia Bytów
207 Zagłębie Lubin 0 : 0 Pogoń Siedlce
Kolejka 24 (2015-04-04 - 2015-04-04)
208 Stomil Olsztyn 1 : 4 Zagłębie Lubin
209 Pogoń Siedlce 0 : 2 Chrobry Głogów
210 Bytovia Bytów 0 : 3 Olimpia Grudziądz
211 Wigry Suwałki 2 : 0 GKS Katowice
212 Wisła Płock 1 : 1 Dolcan Ząbki
213 Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz
214 Flota Świnoujście 1 : 0 GKS Tychy
215 Termalica Nieciecza 1 : 1 Arka Gdynia
216 Miedź Legnica 6 : 1 Widzew Łódź
Kolejka 25 (2015-04-11 - 2015-04-12)
217 Miedź Legnica 1 : 1 Stomil Olsztyn
218 Widzew Łódź 2 : 1 Termalica Nieciecza
219 Arka Gdynia 1 : 0 Flota Świnoujście
220 GKS Tychy 3 : 3 Chojniczanka Chojnice
221 Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 Wisła Płock
222 Dolcan Ząbki 0 : 0 Wigry Suwałki
223 GKS Katowice 0 : 0 Bytovia Bytów
224 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Pogoń Siedlce
225 Chrobry Głogów 0 : 0 Zagłębie Lubin
Kolejka 26 (2015-04-18 - 2015-04-19)
226 Stomil Olsztyn 1 : 1 Chrobry Głogów
227 Zagłębie Lubin 1 : 0 Olimpia Grudziądz
228 Pogoń Siedlce 1 : 3 GKS Katowice
229 Bytovia Bytów 3 : 2 Dolcan Ząbki
230 Wigry Suwałki 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz
231 Wisła Płock 1 : 0 GKS Tychy
232 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Arka Gdynia
233 Flota Świnoujście 2 : 0 Widzew Łódź
234 Termalica Nieciecza 2 : 1 Miedź Legnica
Kolejka 27 (2015-04-25 - 2015-04-26)
235 Termalica Nieciecza 3 : 0 Stomil Olsztyn
236 Miedź Legnica 5 : 0 Flota Świnoujście
237 Widzew Łódź 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
238 Arka Gdynia 0 : 0 Wisła Płock
239 GKS Tychy 1 : 1 Wigry Suwałki
240 Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 Bytovia Bytów
241 Dolcan Ząbki 3 : 1 Pogoń Siedlce
242 GKS Katowice 0 : 5 Zagłębie Lubin
243 Olimpia Grudziądz 2 : 1 Chrobry Głogów
Kolejka 28 (2015-05-02 - 2015-05-03)
244 Stomil Olsztyn 2 : 1 Olimpia Grudziądz
245 Chrobry Głogów 1 : 2 GKS Katowice
246 Zagłębie Lubin 2 : 0 Dolcan Ząbki
247 Pogoń Siedlce 1 : 2 Sandecja Nowy Sącz
248 Bytovia Bytów 1 : 1 GKS Tychy
249 Wigry Suwałki 1 : 0 Arka Gdynia
250 Wisła Płock 2 : 1 Widzew Łódź
251 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Miedź Legnica
252 Flota Świnoujście 0 : 2 Termalica Nieciecza
Kolejka 29 (2015-05-09 - 2015-05-10)
253 Flota Świnoujście 0 : 3 Stomil Olsztyn
254 Termalica Nieciecza 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
255 Miedź Legnica 0 : 2 Wisła Płock
256 Widzew Łódź 2 : 2 Wigry Suwałki
257 Arka Gdynia 0 : 1 Bytovia Bytów
258 GKS Tychy 4 : 1 Pogoń Siedlce
259 Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 Zagłębie Lubin
260 Dolcan Ząbki 0 : 2 Chrobry Głogów
261 GKS Katowice 3 : 1 Olimpia Grudziądz
Kolejka 30 (2015-05-16 - 2015-05-17)
262 Stomil Olsztyn 1 : 0 GKS Katowice
263 Olimpia Grudziądz 2 : 0 Dolcan Ząbki
264 Chrobry Głogów 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
265 Zagłębie Lubin 2 : 0 GKS Tychy
266 Pogoń Siedlce 4 : 4 Arka Gdynia
267 Bytovia Bytów 2 : 0 Widzew Łódź
268 Wigry Suwałki 0 : 0 Miedź Legnica
269 Wisła Płock 1 : 2 Termalica Nieciecza
270 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Flota Świnoujście
Kolejka 31 (2015-05-20 - 2015-05-20)
271 Chojniczanka Chojnice 4 : 3 Stomil Olsztyn
272 Flota Świnoujście 0 : 3 Wisła Płock
273 Termalica Nieciecza 2 : 0 Wigry Suwałki
274 Miedź Legnica 1 : 0 Bytovia Bytów
275 Widzew Łódź 0 : 2 Pogoń Siedlce
276 Arka Gdynia 0 : 1 Zagłębie Lubin
277 GKS Tychy 1 : 1 Chrobry Głogów
278 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 Olimpia Grudziądz
279 Dolcan Ząbki 2 : 0 GKS Katowice
Kolejka 32 (2015-05-23 - 2015-05-24)
280 Stomil Olsztyn 1 : 3 Dolcan Ząbki
281 GKS Katowice 3 : 0 Sandecja Nowy Sącz
282 Olimpia Grudziądz 3 : 1 GKS Tychy
283 Chrobry Głogów 0 : 0 Arka Gdynia
284 Zagłębie Lubin 3 : 0 Widzew Łódź
285 Pogoń Siedlce 1 : 0 Miedź Legnica
286 Bytovia Bytów 2 : 3 Termalica Nieciecza
287 Wigry Suwałki 3 : 0 Flota Świnoujście
288 Wisła Płock 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 33 (2015-05-30 - 2015-05-30)
289 Wisła Płock 2 : 2 Stomil Olsztyn
290 Chojniczanka Chojnice 2 : 3 Wigry Suwałki
291 Flota Świnoujście 0 : 3 Bytovia Bytów
292 Termalica Nieciecza 2 : 0 Pogoń Siedlce
293 Miedź Legnica 0 : 1 Zagłębie Lubin
294 Widzew Łódź 1 : 1 Chrobry Głogów
295 Arka Gdynia 0 : 2 Olimpia Grudziądz
296 GKS Tychy 0 : 3 GKS Katowice
297 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 Dolcan Ząbki
Kolejka 34 (2015-06-06 - 2015-06-06)
298 Stomil Olsztyn 2 : 2 Sandecja Nowy Sącz
299 Dolcan Ząbki 2 : 1 GKS Tychy
300 GKS Katowice 0 : 0 Arka Gdynia
301 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Widzew Łódź
302 Chrobry Głogów 3 : 1 Miedź Legnica
303 Zagłębie Lubin 1 : 1 Termalica Nieciecza
304 Pogoń Siedlce 3 : 0 Flota Świnoujście
305 Bytovia Bytów 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
306 Wigry Suwałki 1 : 2 Wisła Płock
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (3)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.