reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Sokół II Celestynów 20 58 88:19
2 Vulcan II Wólka Mlądzka 20 44 75:34
3 KS Sobienie Jeziory 20 36 46:34
4 Mazur II Karczew 20 34 62:43
5 Burza Pilawa 20 32 53:34
6 Orzeł Baniocha 20 30 41:50
7 Rokola Otwock Wielki 20 20 47:72
8 KS Glinianka 19 19 38:53
9 KS Rzakta 20 15 31:69
10 GC United Gassy 20 13 34:55
11 Orzeł Parysów 19 13 22:74
12 pauzuje 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-30 - 2014-08-31)
1 Orzeł Baniocha 2 : 4 Sokół II Celestynów
2 Orzeł Parysów 1 : 2 GC United Gassy
3 Rokola Otwock Wielki 5 : 2 KS Glinianka
4 KS Rzakta 1 : 2 Mazur II Karczew
5 Burza Pilawa : pauzuje
6 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 1 KS Sobienie Jeziory
Kolejka 2 (2014-09-06 - 2014-09-07)
7 Sokół II Celestynów 3 : 0 KS Sobienie Jeziory
8 Vulcan II Wólka Mlądzka : pauzuje
9 Mazur II Karczew 0 : 0 Burza Pilawa
10 KS Glinianka 3 : 0 KS Rzakta
11 GC United Gassy 3 : 3 Rokola Otwock Wielki
12 Orzeł Baniocha 0 : 1 Orzeł Parysów
Kolejka 3 (2014-09-13 - 2014-09-14)
13 Orzeł Parysów 3 : 5 Sokół II Celestynów
14 Rokola Otwock Wielki 1 : 3 Orzeł Baniocha
15 KS Rzakta 3 : 3 GC United Gassy
16 Burza Pilawa 3 : 1 KS Glinianka
17 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 1 Mazur II Karczew
18 KS Sobienie Jeziory : pauzuje
Kolejka 4 (2014-09-20 - 2014-09-21)
19 Sokół II Celestynów : pauzuje
20 Mazur II Karczew 3 : 1 KS Sobienie Jeziory
21 KS Glinianka 0 : 6 Vulcan II Wólka Mlądzka
22 GC United Gassy 3 : 4 Burza Pilawa
23 Orzeł Baniocha 6 : 2 KS Rzakta
24 Orzeł Parysów 5 : 3 Rokola Otwock Wielki
Kolejka 5 (2014-09-27 - 2014-09-28)
25 Rokola Otwock Wielki 1 : 7 Sokół II Celestynów
26 KS Rzakta 1 : 0 Orzeł Parysów
27 Burza Pilawa 1 : 1 Orzeł Baniocha
28 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 2 GC United Gassy
29 KS Sobienie Jeziory 4 : 2 KS Glinianka
30 pauzuje : Mazur II Karczew
Kolejka 6 (2014-10-04 - 2014-10-05)
31 Sokół II Celestynów 1 : 0 Mazur II Karczew
32 KS Glinianka : pauzuje
33 GC United Gassy 0 : 1 KS Sobienie Jeziory
34 Orzeł Baniocha 2 : 1 Vulcan II Wólka Mlądzka
35 Orzeł Parysów 0 : 6 Burza Pilawa
36 Rokola Otwock Wielki 1 : 1 KS Rzakta
Kolejka 7 (2014-10-11 - 2014-10-12)
37 KS Rzakta 0 : 3 Sokół II Celestynów
38 Burza Pilawa 3 : 1 Rokola Otwock Wielki
39 Vulcan II Wólka Mlądzka 9 : 1 Orzeł Parysów
40 KS Sobienie Jeziory 0 : 0 Orzeł Baniocha
41 pauzuje : GC United Gassy
42 Mazur II Karczew 7 : 2 KS Glinianka
Kolejka 8 (2014-10-18 - 2014-10-19)
43 Sokół II Celestynów 4 : 1 KS Glinianka
44 GC United Gassy 2 : 3 Mazur II Karczew
45 Orzeł Baniocha : pauzuje
46 Orzeł Parysów 1 : 1 KS Sobienie Jeziory
47 Rokola Otwock Wielki 2 : 7 Vulcan II Wólka Mlądzka
48 KS Rzakta 0 : 3 Burza Pilawa
Kolejka 9 (2014-10-25 - 2014-10-26)
49 Burza Pilawa 2 : 2 Sokół II Celestynów
50 Vulcan II Wólka Mlądzka 7 : 0 KS Rzakta
51 KS Sobienie Jeziory 4 : 3 Rokola Otwock Wielki
52 pauzuje : Orzeł Parysów
53 Mazur II Karczew 2 : 3 Orzeł Baniocha
54 KS Glinianka 3 : 0 GC United Gassy
Kolejka 10 (2014-11-15 - 2014-10-29)
55 Sokół II Celestynów 3 : 0 GC United Gassy
56 Orzeł Baniocha 2 : 4 KS Glinianka
57 Orzeł Parysów 3 : 9 Mazur II Karczew
58 Rokola Otwock Wielki : pauzuje
59 KS Rzakta 3 : 4 KS Sobienie Jeziory
60 Burza Pilawa 3 : 5 Vulcan II Wólka Mlądzka
Kolejka 11 (2014-11-08 - 2014-11-09)
61 Vulcan II Wólka Mlądzka 2 : 4 Sokół II Celestynów
62 KS Sobienie Jeziory 2 : 6 Burza Pilawa
63 pauzuje : KS Rzakta
64 Mazur II Karczew 4 : 3 Rokola Otwock Wielki
65 KS Glinianka 0 : 1 Orzeł Parysów
66 GC United Gassy 2 : 2 Orzeł Baniocha
Kolejka 12 (2015-04-11 - 2015-04-12)
67 Sokół II Celestynów 3 : 0 Orzeł Baniocha
68 GC United Gassy 1 : 2 Orzeł Parysów
69 KS Glinianka 7 : 1 Rokola Otwock Wielki
70 Mazur II Karczew 3 : 1 KS Rzakta
71 KS Sobienie Jeziory 1 : 1 Vulcan II Wólka Mlądzka
72 pauzuje : Burza Pilawa
Kolejka 13 (2015-04-18 - 2015-04-19)
73 KS Sobienie Jeziory 0 : 1 Sokół II Celestynów
74 Burza Pilawa 8 : 1 Mazur II Karczew
75 KS Rzakta 1 : 1 KS Glinianka
76 Rokola Otwock Wielki 4 : 2 GC United Gassy
77 Orzeł Parysów 1 : 2 Orzeł Baniocha
78 pauzuje : Vulcan II Wólka Mlądzka
Kolejka 14 (2015-04-25 - 2015-04-26)
79 Sokół II Celestynów 8 : 1 Orzeł Parysów
80 Orzeł Baniocha 3 : 2 Rokola Otwock Wielki
81 GC United Gassy 6 : 2 KS Rzakta
82 KS Glinianka 3 : 1 Burza Pilawa
83 Mazur II Karczew 1 : 4 Vulcan II Wólka Mlądzka
84 pauzuje : KS Sobienie Jeziory
Kolejka 15 (2015-05-01 - 2015-05-03)
85 KS Sobienie Jeziory 2 : 1 Mazur II Karczew
86 Vulcan II Wólka Mlądzka 4 : 0 KS Glinianka
87 Burza Pilawa 0 : 0 GC United Gassy
88 KS Rzakta 0 : 2 Orzeł Baniocha
89 Rokola Otwock Wielki 4 : 1 Orzeł Parysów
90 pauzuje : Sokół II Celestynów
Kolejka 16 (2015-05-09 - 2015-05-10)
91 Sokół II Celestynów 8 : 4 Rokola Otwock Wielki
92 Orzeł Parysów 0 : 3 KS Rzakta
93 Orzeł Baniocha 4 : 1 Burza Pilawa
94 GC United Gassy 0 : 2 Vulcan II Wólka Mlądzka
95 KS Glinianka 2 : 3 KS Sobienie Jeziory
96 Mazur II Karczew : pauzuje
Kolejka 17 (2015-05-16 - 2015-05-17)
97 Mazur II Karczew 0 : 5 Sokół II Celestynów
98 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 1 Orzeł Baniocha
99 Burza Pilawa 3 : 0 Orzeł Parysów
100 KS Rzakta 5 : 3 Rokola Otwock Wielki
101 KS Sobienie Jeziory 2 : 0 GC United Gassy
102 KS Glinianka : pauzuje
Kolejka 18 (2015-05-23 - 2015-05-24)
103 Sokół II Celestynów 7 : 1 KS Rzakta
104 Rokola Otwock Wielki 1 : 0 Burza Pilawa
105 Orzeł Parysów 1 : 6 Vulcan II Wólka Mlądzka
106 Orzeł Baniocha 1 : 7 KS Sobienie Jeziory
107 KS Glinianka 2 : 4 Mazur II Karczew
108 pauzuje : GC United Gassy
Kolejka 19 (2015-05-30 - 2015-05-31)
109 KS Glinianka 0 : 3 Sokół II Celestynów
110 Mazur II Karczew 3 : 0 GC United Gassy
111 KS Sobienie Jeziory 3 : 0 Orzeł Parysów
112 Vulcan II Wólka Mlądzka 4 : 0 Rokola Otwock Wielki
113 Burza Pilawa 6 : 1 KS Rzakta
114 Orzeł Baniocha : pauzuje
Kolejka 20 (2015-06-06 - 2015-06-07)
115 Sokół II Celestynów 5 : 1 Burza Pilawa
116 KS Rzakta 6 : 4 Vulcan II Wólka Mlądzka
117 Rokola Otwock Wielki 3 : 2 KS Sobienie Jeziory
118 Orzeł Baniocha 0 : 9 Mazur II Karczew
119 GC United Gassy 4 : 2 KS Glinianka
120 pauzuje : Orzeł Parysów
Kolejka 21 (2015-06-13 - 2015-06-14)
121 GC United Gassy 1 : 5 Sokół II Celestynów
122 KS Glinianka 3 : 0 Orzeł Baniocha
123 Mazur II Karczew 8 : 0 Orzeł Parysów
124 KS Sobienie Jeziory 5 : 0 KS Rzakta
125 Vulcan II Wólka Mlądzka 1 : 1 Burza Pilawa
126 pauzuje : Rokola Otwock Wielki
Kolejka 22 (2015-06-21 - 2015-06-21)
127 Sokół II Celestynów 7 : 0 Vulcan II Wólka Mlądzka
128 Burza Pilawa 1 : 3 KS Sobienie Jeziory
129 Rokola Otwock Wielki 2 : 1 Mazur II Karczew
130 Orzeł Parysów : KS Glinianka
131 Orzeł Baniocha 7 : 3 GC United Gassy
132 pauzuje : KS Rzakta
reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (26)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.