reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Mazovia II Mińsk Maz. 26 65 86:23
2 Płomień Dębe Wielkie 26 63 86:21
3 Tęcza Stanisławów 26 45 62:39
4 LKS Ostrówek 26 42 55:49
5 Jastrząb Żeliszew 26 37 74:79
6 Grodzisk Krzymosze 26 36 54:56
7 Jutrzenka Cegłów 26 35 43:55
8 Liwia Łochów 26 33 49:53
9 Błękitni Stoczek 26 33 42:51
10 Kosovia Kosów Lacki 26 33 51:57
11 MKS Małkinia 26 31 52:62
12 ULKS Gołąbek 26 29 76:77
13 Wicher Sadowne 26 24 51:86
14 Zorza Sterdyń 26 11 35:108
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-23 - 2014-08-24)
1 Grodzisk Krzymosze 0 : 1 Tęcza Stanisławów
2 Wicher Sadowne 0 : 8 Mazovia II Mińsk Maz.
3 Kosovia Kosów Lacki 1 : 3 Jutrzenka Cegłów
4 ULKS Gołąbek 2 : 0 Błękitni Stoczek
5 Płomień Dębe Wielkie 9 : 0 Jastrząb Żeliszew
6 MKS Małkinia 6 : 0 Zorza Sterdyń
7 LKS Ostrówek 3 : 2 Liwia Łochów
Kolejka 2 (2014-08-30 - 2014-08-31)
8 Tęcza Stanisławów 1 : 1 Liwia Łochów
9 Zorza Sterdyń 2 : 4 LKS Ostrówek
10 Jastrząb Żeliszew 6 : 1 MKS Małkinia
11 Błękitni Stoczek 1 : 2 Płomień Dębe Wielkie
12 Jutrzenka Cegłów 4 : 2 ULKS Gołąbek
13 Mazovia II Mińsk Maz. 4 : 0 Kosovia Kosów Lacki
14 Grodzisk Krzymosze 4 : 1 Wicher Sadowne
Kolejka 3 (2014-09-03 - 2014-09-03)
15 Wicher Sadowne 0 : 2 Tęcza Stanisławów
16 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
17 ULKS Gołąbek 1 : 6 Mazovia II Mińsk Maz.
18 Płomień Dębe Wielkie 6 : 0 Jutrzenka Cegłów
19 MKS Małkinia 2 : 2 Błękitni Stoczek
20 LKS Ostrówek 4 : 2 Jastrząb Żeliszew
21 Liwia Łochów 7 : 4 Zorza Sterdyń
Kolejka 4 (2014-09-06 - 2014-09-07)
22 Tęcza Stanisławów 7 : 1 Zorza Sterdyń
23 Jastrząb Żeliszew 0 : 0 Liwia Łochów
24 Błękitni Stoczek 5 : 2 LKS Ostrówek
25 Jutrzenka Cegłów 2 : 0 MKS Małkinia
26 Mazovia II Mińsk Maz. 2 : 3 Płomień Dębe Wielkie
27 Grodzisk Krzymosze 7 : 4 ULKS Gołąbek
28 Wicher Sadowne 2 : 3 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 5 (2014-09-13 - 2014-09-14)
29 Kosovia Kosów Lacki 2 : 2 Tęcza Stanisławów
30 ULKS Gołąbek 6 : 0 Wicher Sadowne
31 Płomień Dębe Wielkie 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
32 MKS Małkinia 2 : 1 Mazovia II Mińsk Maz.
33 LKS Ostrówek 1 : 0 Jutrzenka Cegłów
34 Błękitni Stoczek 0 : 1 Liwia Łochów
35 Zorza Sterdyń 1 : 8 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 6 (2014-09-20 - 2014-09-21)
36 Tęcza Stanisławów 4 : 3 Jastrząb Żeliszew
37 Błękitni Stoczek 4 : 0 Zorza Sterdyń
38 Jutrzenka Cegłów 0 : 0 Liwia Łochów
39 Mazovia II Mińsk Maz. 2 : 1 LKS Ostrówek
40 Grodzisk Krzymosze 2 : 2 MKS Małkinia
41 Wicher Sadowne 1 : 7 Płomień Dębe Wielkie
42 Kosovia Kosów Lacki 3 : 1 ULKS Gołąbek
Kolejka 7 (2014-09-27 - 2014-09-28)
43 ULKS Gołąbek 1 : 1 Tęcza Stanisławów
44 Płomień Dębe Wielkie 1 : 1 Kosovia Kosów Lacki
45 MKS Małkinia 7 : 0 Wicher Sadowne
46 LKS Ostrówek 2 : 0 Grodzisk Krzymosze
47 Liwia Łochów 2 : 0 Mazovia II Mińsk Maz.
48 Zorza Sterdyń 0 : 5 Jutrzenka Cegłów
49 Jastrząb Żeliszew 3 : 2 Błękitni Stoczek
Kolejka 8 (2014-10-04 - 2014-10-05)
50 Tęcza Stanisławów 4 : 0 Błękitni Stoczek
51 Jutrzenka Cegłów 2 : 1 Jastrząb Żeliszew
52 Mazovia II Mińsk Maz. 3 : 0 Zorza Sterdyń
53 Grodzisk Krzymosze 2 : 2 Liwia Łochów
54 Wicher Sadowne 2 : 2 LKS Ostrówek
55 Kosovia Kosów Lacki 2 : 1 MKS Małkinia
56 ULKS Gołąbek 0 : 4 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 9 (2014-10-11 - 2014-10-12)
57 Płomień Dębe Wielkie 4 : 0 Tęcza Stanisławów
58 MKS Małkinia 4 : 2 ULKS Gołąbek
59 LKS Ostrówek 2 : 2 Kosovia Kosów Lacki
60 Liwia Łochów 2 : 2 Wicher Sadowne
61 Zorza Sterdyń 0 : 1 Grodzisk Krzymosze
62 Jastrząb Żeliszew 0 : 10 Mazovia II Mińsk Maz.
63 Błękitni Stoczek 2 : 0 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 10 (2014-10-18 - 2014-10-19)
64 Tęcza Stanisławów 3 : 0 Jutrzenka Cegłów
65 Mazovia II Mińsk Maz. 3 : 0 Błękitni Stoczek
66 Grodzisk Krzymosze 1 : 1 Jastrząb Żeliszew
67 Wicher Sadowne 5 : 1 Zorza Sterdyń
68 Kosovia Kosów Lacki 1 : 2 Liwia Łochów
69 ULKS Gołąbek 1 : 3 LKS Ostrówek
70 Płomień Dębe Wielkie 3 : 1 MKS Małkinia
Kolejka 11 (2014-10-25 - 2014-10-26)
71 MKS Małkinia 1 : 1 Tęcza Stanisławów
72 LKS Ostrówek 2 : 1 Płomień Dębe Wielkie
73 Liwia Łochów 5 : 2 ULKS Gołąbek
74 Zorza Sterdyń 1 : 5 Kosovia Kosów Lacki
75 Jastrząb Żeliszew 2 : 3 Wicher Sadowne
76 Błękitni Stoczek 0 : 4 Grodzisk Krzymosze
77 Jutrzenka Cegłów 1 : 3 Mazovia II Mińsk Maz.
Kolejka 12 (2014-10-29 - 2014-10-31)
78 Tęcza Stanisławów 2 : 2 Mazovia II Mińsk Maz.
79 Grodzisk Krzymosze 2 : 1 Jutrzenka Cegłów
80 Wicher Sadowne 1 : 2 Błękitni Stoczek
81 Kosovia Kosów Lacki 5 : 5 Jastrząb Żeliszew
82 ULKS Gołąbek 12 : 0 Zorza Sterdyń
83 Płomień Dębe Wielkie 2 : 1 Liwia Łochów
84 MKS Małkinia 2 : 2 LKS Ostrówek
Kolejka 13 (2014-11-08 - 2014-11-09)
85 LKS Ostrówek 5 : 0 Tęcza Stanisławów
86 Liwia Łochów 1 : 0 MKS Małkinia
87 Zorza Sterdyń 0 : 4 Płomień Dębe Wielkie
88 Jastrząb Żeliszew 1 : 7 ULKS Gołąbek
89 Błękitni Stoczek 4 : 2 Kosovia Kosów Lacki
90 Jutrzenka Cegłów 4 : 2 Wicher Sadowne
91 Mazovia II Mińsk Maz. 4 : 1 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 14 (2015-03-28 - 2015-03-29)
92 Tęcza Stanisławów 2 : 2 Grodzisk Krzymosze
93 Mazovia II Mińsk Maz. 5 : 1 Wicher Sadowne
94 Jutrzenka Cegłów 1 : 1 Kosovia Kosów Lacki
95 Błękitni Stoczek 2 : 5 ULKS Gołąbek
96 Jastrząb Żeliszew 3 : 3 Płomień Dębe Wielkie
97 Zorza Sterdyń 0 : 1 MKS Małkinia
98 Liwia Łochów 2 : 2 LKS Ostrówek
Kolejka 15 (2015-04-03 - 2015-04-04)
99 Liwia Łochów 1 : 4 Tęcza Stanisławów
100 LKS Ostrówek 1 : 2 Zorza Sterdyń
101 MKS Małkinia 4 : 1 Jastrząb Żeliszew
102 Płomień Dębe Wielkie 5 : 1 Błękitni Stoczek
103 ULKS Gołąbek 2 : 4 Jutrzenka Cegłów
104 Kosovia Kosów Lacki 1 : 2 Mazovia II Mińsk Maz.
105 Wicher Sadowne 3 : 4 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 16 (2015-04-11 - 2015-04-12)
106 Tęcza Stanisławów 1 : 2 Wicher Sadowne
107 Grodzisk Krzymosze 3 : 2 Kosovia Kosów Lacki
108 Mazovia II Mińsk Maz. 3 : 0 ULKS Gołąbek
109 Jutrzenka Cegłów 0 : 2 Płomień Dębe Wielkie
110 Błękitni Stoczek 4 : 1 MKS Małkinia
111 Jastrząb Żeliszew 1 : 3 LKS Ostrówek
112 Zorza Sterdyń 3 : 1 Liwia Łochów
Kolejka 17 (2015-04-18 - 2015-04-19)
113 Wicher Sadowne 5 : 1 Kosovia Kosów Lacki
114 Zorza Sterdyń 2 : 2 Tęcza Stanisławów
115 Liwia Łochów 2 : 5 Jastrząb Żeliszew
116 LKS Ostrówek 0 : 1 Błękitni Stoczek
117 MKS Małkinia 2 : 0 Jutrzenka Cegłów
118 Płomień Dębe Wielkie 1 : 3 Mazovia II Mińsk Maz.
119 ULKS Gołąbek 2 : 2 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 18 (2015-04-25 - 2015-04-26)
120 Liwia Łochów 1 : 3 Błękitni Stoczek
121 Tęcza Stanisławów 3 : 1 Kosovia Kosów Lacki
122 Wicher Sadowne 1 : 3 ULKS Gołąbek
123 Grodzisk Krzymosze 1 : 0 Płomień Dębe Wielkie
124 Mazovia II Mińsk Maz. 2 : 1 MKS Małkinia
125 Jutrzenka Cegłów 3 : 1 LKS Ostrówek
126 Jastrząb Żeliszew 8 : 1 Zorza Sterdyń
Kolejka 19 (2015-05-01 - 2015-05-03)
127 Jastrząb Żeliszew 1 : 0 Tęcza Stanisławów
128 Zorza Sterdyń 1 : 1 Błękitni Stoczek
129 Liwia Łochów 1 : 3 Jutrzenka Cegłów
130 LKS Ostrówek 0 : 1 Mazovia II Mińsk Maz.
131 MKS Małkinia 1 : 0 Grodzisk Krzymosze
132 Płomień Dębe Wielkie 1 : 0 Wicher Sadowne
133 ULKS Gołąbek 3 : 5 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 20 (2015-05-09 - 2015-05-10)
134 Tęcza Stanisławów 5 : 1 ULKS Gołąbek
135 Kosovia Kosów Lacki 1 : 1 Płomień Dębe Wielkie
136 Wicher Sadowne 2 : 6 MKS Małkinia
137 Grodzisk Krzymosze 3 : 3 LKS Ostrówek
138 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 0 Liwia Łochów
139 Jutrzenka Cegłów 2 : 1 Zorza Sterdyń
140 Błękitni Stoczek 0 : 1 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 21 (2015-05-16 - 2015-05-17)
141 Błękitni Stoczek 1 : 2 Tęcza Stanisławów
142 Jastrząb Żeliszew 5 : 2 Jutrzenka Cegłów
143 Zorza Sterdyń 0 : 2 Mazovia II Mińsk Maz.
144 Liwia Łochów 1 : 3 Grodzisk Krzymosze
145 LKS Ostrówek 0 : 2 Wicher Sadowne
146 MKS Małkinia 0 : 1 Kosovia Kosów Lacki
147 Płomień Dębe Wielkie 3 : 2 ULKS Gołąbek
Kolejka 22 (2015-05-23 - 2015-05-24)
148 Tęcza Stanisławów 0 : 3 Płomień Dębe Wielkie
149 ULKS Gołąbek 4 : 1 MKS Małkinia
150 Kosovia Kosów Lacki 1 : 3 LKS Ostrówek
151 Wicher Sadowne 2 : 3 Liwia Łochów
152 Grodzisk Krzymosze 7 : 6 Zorza Sterdyń
153 Mazovia II Mińsk Maz. 4 : 3 Jastrząb Żeliszew
154 Jutrzenka Cegłów 0 : 2 Błękitni Stoczek
Kolejka 23 (2015-05-30 - 2015-05-31)
155 Jutrzenka Cegłów 2 : 3 Tęcza Stanisławów
156 Błękitni Stoczek 0 : 3 Mazovia II Mińsk Maz.
157 Jastrząb Żeliszew 3 : 2 Grodzisk Krzymosze
158 Zorza Sterdyń 7 : 3 Wicher Sadowne
159 Liwia Łochów 1 : 0 Kosovia Kosów Lacki
160 LKS Ostrówek 5 : 2 ULKS Gołąbek
161 MKS Małkinia 0 : 5 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 24 (2015-06-06 - 2015-06-07)
162 Tęcza Stanisławów 10 : 1 MKS Małkinia
163 Płomień Dębe Wielkie 7 : 0 LKS Ostrówek
164 ULKS Gołąbek 4 : 3 Liwia Łochów
165 Kosovia Kosów Lacki 2 : 1 Zorza Sterdyń
166 Wicher Sadowne 4 : 2 Jastrząb Żeliszew
167 Grodzisk Krzymosze 1 : 2 Błękitni Stoczek
168 Mazovia II Mińsk Maz. 6 : 1 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 25 (2015-06-13 - 2015-06-14)
169 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 1 Tęcza Stanisławów
170 Jutrzenka Cegłów 2 : 1 Grodzisk Krzymosze
171 Błękitni Stoczek 2 : 2 Wicher Sadowne
172 Jastrząb Żeliszew 5 : 2 Kosovia Kosów Lacki
173 Zorza Sterdyń 1 : 4 ULKS Gołąbek
174 Liwia Łochów 1 : 3 Płomień Dębe Wielkie
175 LKS Ostrówek 3 : 2 MKS Małkinia
Kolejka 26 (2015-06-21 - 2015-06-21)
176 Liwia Łochów 6 : 3 MKS Małkinia
177 Tęcza Stanisławów 1 : 1 LKS Ostrówek
178 Płomień Dębe Wielkie 3 : 0 Zorza Sterdyń
179 ULKS Gołąbek 3 : 4 Jastrząb Żeliszew
180 Kosovia Kosów Lacki 3 : 1 Błękitni Stoczek
181 Wicher Sadowne 5 : 1 Jutrzenka Cegłów
182 Grodzisk Krzymosze 1 : 5 Mazovia II Mińsk Maz.

Najnowszy numer 26/2019 w sprzedaży od 2019-06-26.

reklama

Sonda

Czy to dobrze, że Polska wraz z 3 innymi krajami zablokowała na szczycie UE zapis o osiągnięciu neutralności klimatycznej do 2050 roku?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.