reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Naprzód Skórzec 30 64 67:29
2 Czarni Węgrów 30 64 66:24
3 Fenix Siennica 30 56 67:44
4 Podlasie Sokołów Podlaski 30 50 53:43
5 Hutnik Huta Czechy 30 47 66:46
6 Tajfun Jartypory 30 41 49:64
7 Victoria Kałuszyn 30 40 51:64
8 Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 39 45:57
9 Watra Mrozy 30 39 46:55
10 Zryw Sobolew 30 39 59:58
11 Tygrys Huta Mińska 30 37 51:63
12 Orzeł Unin 30 36 57:53
13 Miedzanka Miedzna 30 35 43:64
14 Wilga Miastków 30 34 43:67
15 Sęp Żelechów 30 33 39:52
16 Wektra Zbuczyn 30 32 44:64
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-15 - 2014-08-17)
1 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Miedzanka Miedzna
2 Naprzód Skórzec 2 : 4 Podlasie Sokołów Podlaski
3 Hutnik Huta Czechy 2 : 4 Czarni Węgrów
4 Victoria Kałuszyn 4 : 1 Watra Mrozy
5 Tajfun Jartypory 2 : 5 Fenix Siennica
6 Wilga Miastków 0 : 4 Zryw Sobolew
7 Orzeł Unin 2 : 0 Sęp Żelechów
8 Wektra Zbuczyn 4 : 3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 2 (2014-08-20 - 2014-08-20)
9 Miedzanka Miedzna 2 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
10 Orzeł Unin 2 : 0 Wektra Zbuczyn
11 Zryw Sobolew 2 : 3 Sęp Żelechów
12 Fenix Siennica 0 : 0 Wilga Miastków
13 Watra Mrozy 4 : 0 Tajfun Jartypory
14 Czarni Węgrów 4 : 0 Victoria Kałuszyn
15 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 1 Hutnik Huta Czechy
16 Tygrys Huta Mińska 2 : 1 Naprzód Skórzec
Kolejka 3 (2014-08-23 - 2014-08-24)
17 Naprzód Skórzec 0 : 2 Miedzanka Miedzna
18 Hutnik Huta Czechy 4 : 4 Tygrys Huta Mińska
19 Victoria Kałuszyn 0 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
20 Tajfun Jartypory 1 : 3 Czarni Węgrów
21 Wilga Miastków 2 : 0 Watra Mrozy
22 Sęp Żelechów 0 : 3 Fenix Siennica
23 Wektra Zbuczyn 4 : 2 Zryw Sobolew
24 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 0 Orzeł Unin
Kolejka 4 (2014-08-30 - 2014-08-31)
25 Miedzanka Miedzna 2 : 1 Orzeł Unin
26 Zryw Sobolew 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
27 Fenix Siennica 3 : 1 Wektra Zbuczyn
28 Watra Mrozy 3 : 2 Sęp Żelechów
29 Czarni Węgrów 3 : 0 Wilga Miastków
30 Podlasie Sokołów Podlaski 6 : 0 Tajfun Jartypory
31 Tygrys Huta Mińska 6 : 1 Victoria Kałuszyn
32 Naprzód Skórzec 2 : 2 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 5 (2014-09-03 - 2014-09-03)
33 Hutnik Huta Czechy 2 : 1 Miedzanka Miedzna
34 Victoria Kałuszyn 1 : 3 Naprzód Skórzec
35 Tajfun Jartypory 0 : 2 Tygrys Huta Mińska
36 Wilga Miastków 2 : 3 Podlasie Sokołów Podlaski
37 Czarni Węgrów 4 : 1 Sęp Żelechów
38 Wektra Zbuczyn 1 : 1 Watra Mrozy
39 Jabłonianka Jabłonna Lacka 5 : 3 Fenix Siennica
40 Orzeł Unin 1 : 2 Zryw Sobolew
Kolejka 6 (2014-09-06 - 2014-09-07)
41 Miedzanka Miedzna 2 : 1 Zryw Sobolew
42 Fenix Siennica 5 : 2 Orzeł Unin
43 Watra Mrozy 0 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
44 Czarni Węgrów 3 : 0 Wektra Zbuczyn
45 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 1 Sęp Żelechów
46 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Wilga Miastków
47 Naprzód Skórzec 0 : 3 Tajfun Jartypory
48 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Victoria Kałuszyn
Kolejka 7 (2014-09-13 - 2014-09-14)
49 Victoria Kałuszyn 1 : 2 Miedzanka Miedzna
50 Tajfun Jartypory 4 : 0 Hutnik Huta Czechy
51 Wilga Miastków 0 : 5 Naprzód Skórzec
52 Sęp Żelechów 0 : 0 Tygrys Huta Mińska
53 Wektra Zbuczyn 0 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
54 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 1 Czarni Węgrów
55 Orzeł Unin 0 : 0 Watra Mrozy
56 Zryw Sobolew 0 : 3 Fenix Siennica
Kolejka 8 (2014-09-20 - 2014-09-21)
57 Miedzanka Miedzna 1 : 3 Fenix Siennica
58 Watra Mrozy 1 : 0 Zryw Sobolew
59 Czarni Węgrów 2 : 0 Orzeł Unin
60 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
61 Tygrys Huta Mińska 4 : 0 Wektra Zbuczyn
62 Naprzód Skórzec 3 : 0 Sęp Żelechów
63 Hutnik Huta Czechy 2 : 3 Wilga Miastków
64 Victoria Kałuszyn 0 : 4 Tajfun Jartypory
Kolejka 9 (2014-09-27 - 2014-09-28)
65 Tajfun Jartypory 1 : 5 Miedzanka Miedzna
66 Wilga Miastków 0 : 1 Victoria Kałuszyn
67 Sęp Żelechów 1 : 1 Hutnik Huta Czechy
68 Wektra Zbuczyn 1 : 4 Naprzód Skórzec
69 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 1 Tygrys Huta Mińska
70 Orzeł Unin 2 : 4 Podlasie Sokołów Podlaski
71 Zryw Sobolew 5 : 2 Czarni Węgrów
72 Fenix Siennica 2 : 1 Watra Mrozy
Kolejka 10 (2014-10-04 - 2014-10-05)
73 Miedzanka Miedzna 2 : 4 Watra Mrozy
74 Czarni Węgrów 5 : 2 Fenix Siennica
75 Podlasie Sokołów Podlaski 3 : 1 Zryw Sobolew
76 Tygrys Huta Mińska 3 : 1 Orzeł Unin
77 Naprzód Skórzec 1 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
78 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 Wektra Zbuczyn
79 Victoria Kałuszyn 3 : 1 Sęp Żelechów
80 Tajfun Jartypory 5 : 1 Wilga Miastków
Kolejka 11 (2014-10-11 - 2014-10-12)
81 Wilga Miastków 1 : 3 Miedzanka Miedzna
82 Sęp Żelechów 0 : 2 Tajfun Jartypory
83 Wektra Zbuczyn 3 : 1 Victoria Kałuszyn
84 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 0 Hutnik Huta Czechy
85 Orzeł Unin 0 : 3 Naprzód Skórzec
86 Zryw Sobolew 3 : 2 Tygrys Huta Mińska
87 Fenix Siennica 2 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
88 Watra Mrozy 0 : 1 Czarni Węgrów
Kolejka 12 (2014-10-18 - 2014-10-19)
89 Miedzanka Miedzna 0 : 1 Czarni Węgrów
90 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 2 Watra Mrozy
91 Tygrys Huta Mińska 1 : 2 Fenix Siennica
92 Naprzód Skórzec 2 : 1 Zryw Sobolew
93 Hutnik Huta Czechy 3 : 2 Orzeł Unin
94 Victoria Kałuszyn 1 : 4 Jabłonianka Jabłonna Lacka
95 Tajfun Jartypory 1 : 0 Wektra Zbuczyn
96 Wilga Miastków 0 : 2 Sęp Żelechów
Kolejka 13 (2014-10-25 - 2014-10-26)
97 Sęp Żelechów 1 : 0 Miedzanka Miedzna
98 Wektra Zbuczyn 2 : 0 Wilga Miastków
99 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 1 Tajfun Jartypory
100 Orzeł Unin 4 : 1 Victoria Kałuszyn
101 Zryw Sobolew 0 : 2 Hutnik Huta Czechy
102 Fenix Siennica 1 : 3 Naprzód Skórzec
103 Watra Mrozy 2 : 1 Tygrys Huta Mińska
104 Czarni Węgrów 1 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 14 (2014-10-29 - 2014-10-31)
105 Miedzanka Miedzna 1 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
106 Tygrys Huta Mińska 0 : 5 Czarni Węgrów
107 Naprzód Skórzec 0 : 1 Watra Mrozy
108 Hutnik Huta Czechy 3 : 1 Fenix Siennica
109 Victoria Kałuszyn 6 : 2 Zryw Sobolew
110 Tajfun Jartypory 3 : 0 Orzeł Unin
111 Wilga Miastków 2 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
112 Sęp Żelechów 1 : 2 Wektra Zbuczyn
Kolejka 15 (2014-11-08 - 2014-11-09)
113 Wektra Zbuczyn 7 : 2 Miedzanka Miedzna
114 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 1 Sęp Żelechów
115 Orzeł Unin 6 : 1 Wilga Miastków
116 Zryw Sobolew 1 : 2 Tajfun Jartypory
117 Fenix Siennica 3 : 1 Victoria Kałuszyn
118 Watra Mrozy 1 : 1 Hutnik Huta Czechy
119 Czarni Węgrów 1 : 2 Naprzód Skórzec
120 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 0 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 16 (2014-11-15 - 2014-11-16)
121 Miedzanka Miedzna 2 : 2 Tygrys Huta Mińska
122 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 1 Naprzód Skórzec
123 Czarni Węgrów 1 : 2 Hutnik Huta Czechy
124 Watra Mrozy 2 : 0 Victoria Kałuszyn
125 Fenix Siennica 3 : 0 Tajfun Jartypory
126 Zryw Sobolew 3 : 0 Wilga Miastków
127 Orzeł Unin 1 : 1 Sęp Żelechów
128 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 0 Wektra Zbuczyn
Kolejka 17 (2015-03-21 - 2015-03-22)
129 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 1 Miedzanka Miedzna
130 Wektra Zbuczyn 0 : 2 Orzeł Unin
131 Sęp Żelechów 1 : 4 Zryw Sobolew
132 Wilga Miastków 2 : 5 Fenix Siennica
133 Tajfun Jartypory 3 : 2 Watra Mrozy
134 Victoria Kałuszyn 0 : 3 Czarni Węgrów
135 Hutnik Huta Czechy 4 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
136 Naprzód Skórzec 3 : 0 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 18 (2015-03-28 - 2015-03-29)
137 Miedzanka Miedzna 0 : 1 Naprzód Skórzec
138 Tygrys Huta Mińska 0 : 0 Hutnik Huta Czechy
139 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 2 Victoria Kałuszyn
140 Czarni Węgrów 4 : 1 Tajfun Jartypory
141 Watra Mrozy 3 : 5 Wilga Miastków
142 Fenix Siennica 2 : 0 Sęp Żelechów
143 Zryw Sobolew 2 : 0 Wektra Zbuczyn
144 Orzeł Unin 7 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 19 (2015-04-03 - 2015-04-04)
145 Orzeł Unin 1 : 2 Miedzanka Miedzna
146 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 2 Zryw Sobolew
147 Wektra Zbuczyn 0 : 4 Fenix Siennica
148 Sęp Żelechów 2 : 2 Watra Mrozy
149 Wilga Miastków 0 : 0 Czarni Węgrów
150 Tajfun Jartypory 2 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
151 Victoria Kałuszyn 1 : 1 Tygrys Huta Mińska
152 Hutnik Huta Czechy 1 : 2 Naprzód Skórzec
Kolejka 20 (2015-04-11 - 2015-04-12)
153 Sęp Żelechów 0 : 3 Czarni Węgrów
154 Miedzanka Miedzna 0 : 9 Hutnik Huta Czechy
155 Naprzód Skórzec 2 : 1 Victoria Kałuszyn
156 Tygrys Huta Mińska 0 : 1 Tajfun Jartypory
157 Podlasie Sokołów Podlaski 3 : 1 Wilga Miastków
158 Watra Mrozy 5 : 1 Wektra Zbuczyn
159 Fenix Siennica 0 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
160 Zryw Sobolew 5 : 0 Orzeł Unin
Kolejka 21 (2015-04-18 - 2015-04-19)
161 Zryw Sobolew 4 : 1 Miedzanka Miedzna
162 Orzeł Unin 2 : 0 Fenix Siennica
163 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 0 Watra Mrozy
164 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Czarni Węgrów
165 Sęp Żelechów 3 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
166 Wilga Miastków 4 : 0 Tygrys Huta Mińska
167 Tajfun Jartypory 1 : 1 Naprzód Skórzec
168 Victoria Kałuszyn 1 : 1 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 22 (2015-04-25 - 2015-04-26)
169 Sęp Żelechów 6 : 1 Tygrys Huta Mińska
170 Miedzanka Miedzna 1 : 3 Victoria Kałuszyn
171 Hutnik Huta Czechy 4 : 0 Tajfun Jartypory
172 Naprzód Skórzec 0 : 0 Wilga Miastków
173 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 3 Wektra Zbuczyn
174 Czarni Węgrów 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
175 Watra Mrozy 3 : 1 Orzeł Unin
176 Fenix Siennica 0 : 1 Zryw Sobolew
Kolejka 23 (2015-05-01 - 2015-05-03)
177 Fenix Siennica 2 : 0 Miedzanka Miedzna
178 Zryw Sobolew 2 : 2 Watra Mrozy
179 Orzeł Unin 0 : 1 Czarni Węgrów
180 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 3 Podlasie Sokołów Podlaski
181 Wektra Zbuczyn 6 : 0 Tygrys Huta Mińska
182 Sęp Żelechów 0 : 4 Naprzód Skórzec
183 Wilga Miastków 1 : 3 Hutnik Huta Czechy
184 Tajfun Jartypory 2 : 6 Victoria Kałuszyn
Kolejka 24 (2015-05-09 - 2015-05-10)
185 Sęp Żelechów 2 : 2 Hutnik Huta Czechy
186 Miedzanka Miedzna 2 : 0 Tajfun Jartypory
187 Victoria Kałuszyn 3 : 2 Wilga Miastków
188 Naprzód Skórzec 5 : 2 Wektra Zbuczyn
189 Tygrys Huta Mińska 5 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
190 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 3 Orzeł Unin
191 Czarni Węgrów 0 : 1 Zryw Sobolew
192 Watra Mrozy 1 : 3 Fenix Siennica
Kolejka 25 (2015-05-16 - 2015-05-17)
193 Watra Mrozy 1 : 2 Miedzanka Miedzna
194 Fenix Siennica 0 : 0 Czarni Węgrów
195 Zryw Sobolew 1 : 4 Podlasie Sokołów Podlaski
196 Orzeł Unin 6 : 1 Tygrys Huta Mińska
197 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0 : 4 Naprzód Skórzec
198 Wektra Zbuczyn 2 : 1 Hutnik Huta Czechy
199 Sęp Żelechów 1 : 2 Victoria Kałuszyn
200 Wilga Miastków 3 : 2 Tajfun Jartypory
Kolejka 26 (2015-05-23 - 2015-05-24)
201 Miedzanka Miedzna 2 : 3 Wilga Miastków
202 Tajfun Jartypory 0 : 4 Sęp Żelechów
203 Victoria Kałuszyn 2 : 0 Wektra Zbuczyn
204 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
205 Naprzód Skórzec 3 : 3 Orzeł Unin
206 Tygrys Huta Mińska 4 : 3 Zryw Sobolew
207 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 0 Fenix Siennica
208 Czarni Węgrów 6 : 1 Watra Mrozy
Kolejka 27 (2015-05-30 - 2015-05-31)
209 Czarni Węgrów 4 : 1 Miedzanka Miedzna
210 Watra Mrozy 2 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
211 Fenix Siennica 3 : 1 Tygrys Huta Mińska
212 Zryw Sobolew 0 : 3 Naprzód Skórzec
213 Orzeł Unin 2 : 0 Hutnik Huta Czechy
214 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 3 Victoria Kałuszyn
215 Wektra Zbuczyn 1 : 2 Tajfun Jartypory
216 Sęp Żelechów 0 : 2 Wilga Miastków
Kolejka 28 (2015-06-06 - 2015-06-07)
217 Miedzanka Miedzna 1 : 1 Sęp Żelechów
218 Wilga Miastków 3 : 1 Wektra Zbuczyn
219 Tajfun Jartypory 2 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
220 Victoria Kałuszyn 2 : 2 Orzeł Unin
221 Hutnik Huta Czechy 4 : 3 Zryw Sobolew
222 Naprzód Skórzec 2 : 1 Fenix Siennica
223 Tygrys Huta Mińska 2 : 1 Watra Mrozy
224 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 1 Czarni Węgrów
Kolejka 29 (2015-06-13 - 2015-06-14)
225 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 2 Miedzanka Miedzna
226 Czarni Węgrów 1 : 1 Tygrys Huta Mińska
227 Watra Mrozy 0 : 4 Naprzód Skórzec
228 Fenix Siennica 4 : 2 Hutnik Huta Czechy
229 Zryw Sobolew 1 : 1 Victoria Kałuszyn
230 Orzeł Unin 2 : 2 Tajfun Jartypory
231 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0 : 3 Wilga Miastków
232 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Sęp Żelechów
Kolejka 30 (2015-06-17 - 2015-06-17)
233 Miedzanka Miedzna 1 : 2 Wektra Zbuczyn
234 Sęp Żelechów 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
235 Wilga Miastków 2 : 2 Orzeł Unin
236 Tajfun Jartypory 2 : 2 Zryw Sobolew
237 Victoria Kałuszyn 4 : 2 Fenix Siennica
238 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Watra Mrozy
239 Naprzód Skórzec 1 : 0 Czarni Węgrów
240 Tygrys Huta Mińska 1 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski

Najnowszy numer 26/2019 w sprzedaży od 2019-06-26.

reklama

Sonda

Czy to dobrze, że Polska wraz z 3 innymi krajami zablokowała na szczycie UE zapis o osiągnięciu neutralności klimatycznej do 2050 roku?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.