reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Lewart Lubartów 30 56 50:27
2 Hetman Zamość 30 53 60:27
3 Powiślak Końskowola 30 52 58:38
4 Górnik II Łęczna 30 51 62:41
5 Orlęta Łuków 30 50 41:32
6 Kryształ Werbkowice 30 48 40:32
7 Janowianka Janów Lub. 30 46 42:38
8 Orion Niedrzwica Duża 30 46 51:40
9 Włodawianka Włodawa 30 43 61:60
10 Victoria Żmudź 30 41 44:55
11 Opolanin Opole Lub. 30 41 38:43
12 Czarni Dęblin 30 34 44:63
13 Łada Biłgoraj 30 32 35:40
14 Omega Stary Zamość 30 29 28:47
15 Ruch Ryki 30 25 43:73
16 Grom Kąkolewnica 30 22 22:63
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-09 - 2014-08-10)
1 Łada Biłgoraj 4 : 1 Orlęta Łuków
2 Włodawianka Włodawa 2 : 3 Opolanin Opole Lub.
3 Górnik II Łęczna 0 : 0 Hetman Zamość
4 Orion Niedrzwica Duża 3 : 1 Czarni Dęblin
5 Powiślak Końskowola 2 : 3 Janowianka Janów Lub.
6 Kryształ Werbkowice 6 : 0 Victoria Żmudź
7 Ruch Ryki 1 : 2 Grom Kąkolewnica
8 Omega Stary Zamość 1 : 3 Lewart Lubartów
Kolejka 2 (2014-08-14 - 2014-08-14)
9 Omega Stary Zamość 3 : 0 Łada Biłgoraj
10 Lewart Lubartów 2 : 1 Ruch Ryki
11 Grom Kąkolewnica 0 : 3 Kryształ Werbkowice
12 Victoria Żmudź 5 : 4 Powiślak Końskowola
13 Janowianka Janów Lub. 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
14 Czarni Dęblin 1 : 5 Górnik II Łęczna
15 Hetman Zamość 3 : 1 Włodawianka Włodawa
16 Opolanin Opole Lub. 3 : 2 Orlęta Łuków
Kolejka 3 (2014-08-16 - 2014-08-17)
17 Łada Biłgoraj 1 : 1 Opolanin Opole Lub.
18 Orlęta Łuków 1 : 0 Hetman Zamość
19 Włodawianka Włodawa 3 : 4 Czarni Dęblin
20 Górnik II Łęczna 2 : 0 Janowianka Janów Lub.
21 Orion Niedrzwica Duża 4 : 1 Victoria Żmudź
22 Powiślak Końskowola 6 : 2 Grom Kąkolewnica
23 Kryształ Werbkowice 1 : 1 Lewart Lubartów
24 Ruch Ryki 2 : 4 Omega Stary Zamość
Kolejka 4 (2014-08-23 - 2014-08-24)
25 Ruch Ryki 1 : 1 Łada Biłgoraj
26 Omega Stary Zamość 0 : 1 Kryształ Werbkowice
27 Lewart Lubartów 1 : 1 Powiślak Końskowola
28 Grom Kąkolewnica 0 : 1 Orion Niedrzwica Duża
29 Victoria Żmudź 2 : 1 Górnik II Łęczna
30 Janowianka Janów Lub. 5 : 2 Włodawianka Włodawa
31 Czarni Dęblin 3 : 0 Orlęta Łuków
32 Hetman Zamość 1 : 1 Opolanin Opole Lub.
Kolejka 5 (2014-08-30 - 2014-08-31)
33 Łada Biłgoraj 1 : 1 Hetman Zamość
34 Opolanin Opole Lub. 0 : 5 Czarni Dęblin
35 Orlęta Łuków 1 : 1 Janowianka Janów Lub.
36 Włodawianka Włodawa 0 : 3 Victoria Żmudź
37 Górnik II Łęczna 3 : 1 Grom Kąkolewnica
38 Orion Niedrzwica Duża 2 : 2 Lewart Lubartów
39 Powiślak Końskowola 1 : 0 Omega Stary Zamość
40 Kryształ Werbkowice 4 : 1 Ruch Ryki
Kolejka 6 (2014-09-06 - 2014-09-07)
41 Kryształ Werbkowice 1 : 1 Łada Biłgoraj
42 Ruch Ryki 1 : 7 Powiślak Końskowola
43 Omega Stary Zamość 1 : 0 Orion Niedrzwica Duża
44 Lewart Lubartów 1 : 0 Górnik II Łęczna
45 Grom Kąkolewnica 0 : 7 Włodawianka Włodawa
46 Victoria Żmudź 2 : 1 Orlęta Łuków
47 Janowianka Janów Lub. 0 : 1 Opolanin Opole Lub.
48 Czarni Dęblin 0 : 0 Hetman Zamość
Kolejka 7 (2014-09-13 - 2014-09-14)
49 Łada Biłgoraj 0 : 0 Czarni Dęblin
50 Hetman Zamość 1 : 2 Janowianka Janów Lub.
51 Opolanin Opole Lub. 1 : 1 Victoria Żmudź
52 Orlęta Łuków 4 : 1 Grom Kąkolewnica
53 Włodawianka Włodawa 0 : 2 Lewart Lubartów
54 Górnik II Łęczna 2 : 0 Omega Stary Zamość
55 Orion Niedrzwica Duża 1 : 3 Ruch Ryki
56 Powiślak Końskowola 0 : 0 Kryształ Werbkowice
Kolejka 8 (2014-09-20 - 2014-09-21)
57 Powiślak Końskowola 2 : 0 Łada Biłgoraj
58 Kryształ Werbkowice 2 : 1 Orion Niedrzwica Duża
59 Ruch Ryki 1 : 1 Górnik II Łęczna
60 Omega Stary Zamość 2 : 0 Włodawianka Włodawa
61 Lewart Lubartów 0 : 0 Orlęta Łuków
62 Opolanin Opole Lub. 2 : 0 Grom Kąkolewnica
63 Victoria Żmudź 1 : 5 Hetman Zamość
64 Janowianka Janów Lub. 1 : 1 Czarni Dęblin
Kolejka 9 (2014-09-27 - 2014-09-28)
65 Łada Biłgoraj 0 : 4 Janowianka Janów Lub.
66 Czarni Dęblin 3 : 1 Victoria Żmudź
67 Hetman Zamość 2 : 0 Grom Kąkolewnica
68 Opolanin Opole Lub. 0 : 3 Lewart Lubartów
69 Orlęta Łuków 2 : 1 Omega Stary Zamość
70 Włodawianka Włodawa 6 : 0 Ruch Ryki
71 Górnik II Łęczna 3 : 0 Kryształ Werbkowice
72 Orion Niedrzwica Duża 3 : 2 Powiślak Końskowola
Kolejka 10 (2014-10-04 - 2014-10-05)
73 Orion Niedrzwica Duża 0 : 0 Łada Biłgoraj
74 Powiślak Końskowola 2 : 1 Górnik II Łęczna
75 Kryształ Werbkowice 2 : 3 Włodawianka Włodawa
76 Ruch Ryki 2 : 1 Orlęta Łuków
77 Omega Stary Zamość 2 : 0 Opolanin Opole Lub.
78 Lewart Lubartów 0 : 1 Hetman Zamość
79 Grom Kąkolewnica 1 : 3 Czarni Dęblin
80 Victoria Żmudź 6 : 0 Janowianka Janów Lub.
Kolejka 11 (2014-10-11 - 2014-10-12)
81 Łada Biłgoraj 0 : 2 Victoria Żmudź
82 Janowianka Janów Lub. 1 : 1 Grom Kąkolewnica
83 Czarni Dęblin 1 : 0 Lewart Lubartów
84 Hetman Zamość 2 : 1 Omega Stary Zamość
85 Opolanin Opole Lub. 3 : 1 Ruch Ryki
86 Orlęta Łuków 1 : 0 Kryształ Werbkowice
87 Włodawianka Włodawa 0 : 5 Powiślak Końskowola
88 Górnik II Łęczna 1 : 3 Orion Niedrzwica Duża
Kolejka 12 (2014-10-18 - 2014-10-19)
89 Górnik II Łęczna 2 : 2 Łada Biłgoraj
90 Orion Niedrzwica Duża 2 : 4 Włodawianka Włodawa
91 Powiślak Końskowola 1 : 2 Orlęta Łuków
92 Kryształ Werbkowice 3 : 1 Opolanin Opole Lub.
93 Ruch Ryki 1 : 4 Hetman Zamość
94 Omega Stary Zamość 2 : 2 Czarni Dęblin
95 Lewart Lubartów 3 : 1 Janowianka Janów Lub.
96 Grom Kąkolewnica 1 : 3 Victoria Żmudź
Kolejka 13 (2014-10-25 - 2014-10-26)
97 Łada Biłgoraj 2 : 2 Grom Kąkolewnica
98 Victoria Żmudź 2 : 2 Lewart Lubartów
99 Janowianka Janów Lub. 1 : 1 Omega Stary Zamość
100 Czarni Dęblin 2 : 0 Ruch Ryki
101 Hetman Zamość 5 : 2 Kryształ Werbkowice
102 Opolanin Opole Lub. 0 : 1 Powiślak Końskowola
103 Orlęta Łuków 1 : 0 Orion Niedrzwica Duża
104 Włodawianka Włodawa 0 : 2 Górnik II Łęczna
Kolejka 14 (2014-11-02 - 2014-11-02)
105 Włodawianka Włodawa 3 : 1 Łada Biłgoraj
106 Górnik II Łęczna 0 : 2 Orlęta Łuków
107 Orion Niedrzwica Duża 2 : 0 Opolanin Opole Lub.
108 Powiślak Końskowola 1 : 0 Hetman Zamość
109 Kryształ Werbkowice 2 : 2 Czarni Dęblin
110 Ruch Ryki 2 : 4 Janowianka Janów Lub.
111 Omega Stary Zamość 1 : 0 Victoria Żmudź
112 Lewart Lubartów 3 : 0 Grom Kąkolewnica
Kolejka 15 (2014-11-08 - 2014-11-09)
113 Łada Biłgoraj 2 : 1 Lewart Lubartów
114 Grom Kąkolewnica 1 : 2 Omega Stary Zamość
115 Victoria Żmudź 0 : 0 Ruch Ryki
116 Janowianka Janów Lub. 1 : 0 Kryształ Werbkowice
117 Czarni Dęblin 1 : 1 Powiślak Końskowola
118 Hetman Zamość 1 : 0 Orion Niedrzwica Duża
119 Opolanin Opole Lub. 3 : 1 Górnik II Łęczna
120 Orlęta Łuków 3 : 0 Włodawianka Włodawa
Kolejka 16 (2015-03-21 - 2015-03-22)
121 Orlęta Łuków 2 : 0 Łada Biłgoraj
122 Opolanin Opole Lub. 1 : 2 Włodawianka Włodawa
123 Hetman Zamość 0 : 3 Górnik II Łęczna
124 Czarni Dęblin 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
125 Janowianka Janów Lub. 1 : 1 Powiślak Końskowola
126 Victoria Żmudź 0 : 0 Kryształ Werbkowice
127 Grom Kąkolewnica 0 : 2 Ruch Ryki
128 Lewart Lubartów 1 : 0 Omega Stary Zamość
Kolejka 17 (2015-03-28 - 2015-03-29)
129 Łada Biłgoraj 0 : 0 Omega Stary Zamość
130 Ruch Ryki 4 : 0 Lewart Lubartów
131 Kryształ Werbkowice 2 : 1 Grom Kąkolewnica
132 Powiślak Końskowola 2 : 0 Victoria Żmudź
133 Orion Niedrzwica Duża 1 : 2 Janowianka Janów Lub.
134 Górnik II Łęczna 4 : 1 Czarni Dęblin
135 Włodawianka Włodawa 1 : 4 Hetman Zamość
136 Orlęta Łuków 0 : 0 Opolanin Opole Lub.
Kolejka 18 (2015-04-04 - 2015-04-04)
137 Opolanin Opole Lub. 0 : 0 Łada Biłgoraj
138 Hetman Zamość 0 : 1 Orlęta Łuków
139 Czarni Dęblin 3 : 2 Włodawianka Włodawa
140 Janowianka Janów Lub. 1 : 2 Górnik II Łęczna
141 Victoria Żmudź 0 : 3 Orion Niedrzwica Duża
142 Grom Kąkolewnica 0 : 1 Powiślak Końskowola
143 Lewart Lubartów 0 : 0 Kryształ Werbkowice
144 Omega Stary Zamość 0 : 2 Ruch Ryki
Kolejka 19 (2015-04-11 - 2015-04-12)
145 Łada Biłgoraj 2 : 1 Ruch Ryki
146 Kryształ Werbkowice 1 : 0 Omega Stary Zamość
147 Powiślak Końskowola 0 : 1 Lewart Lubartów
148 Orion Niedrzwica Duża 5 : 0 Grom Kąkolewnica
149 Górnik II Łęczna 5 : 0 Victoria Żmudź
150 Włodawianka Włodawa 1 : 0 Janowianka Janów Lub.
151 Orlęta Łuków 5 : 1 Czarni Dęblin
152 Opolanin Opole Lub. 0 : 3 Hetman Zamość
Kolejka 20 (2015-04-18 - 2015-04-19)
153 Hetman Zamość 2 : 3 Łada Biłgoraj
154 Czarni Dęblin 0 : 3 Opolanin Opole Lub.
155 Janowianka Janów Lub. 1 : 0 Orlęta Łuków
156 Victoria Żmudź 1 : 1 Włodawianka Włodawa
157 Grom Kąkolewnica 0 : 3 Górnik II Łęczna
158 Lewart Lubartów 4 : 0 Orion Niedrzwica Duża
159 Omega Stary Zamość 1 : 2 Powiślak Końskowola
160 Ruch Ryki 0 : 1 Kryształ Werbkowice
Kolejka 21 (2015-04-25 - 2015-04-26)
161 Łada Biłgoraj 1 : 1 Kryształ Werbkowice
162 Powiślak Końskowola 3 : 3 Ruch Ryki
163 Orion Niedrzwica Duża 2 : 1 Omega Stary Zamość
164 Górnik II Łęczna 0 : 3 Lewart Lubartów
165 Włodawianka Włodawa 1 : 0 Grom Kąkolewnica
166 Orlęta Łuków 2 : 0 Victoria Żmudź
167 Opolanin Opole Lub. 0 : 0 Janowianka Janów Lub.
168 Hetman Zamość 7 : 2 Czarni Dęblin
Kolejka 22 (2015-04-30 - 2015-04-30)
169 Czarni Dęblin 0 : 3 Łada Biłgoraj
170 Janowianka Janów Lub. 0 : 0 Hetman Zamość
171 Victoria Żmudź 3 : 1 Opolanin Opole Lub.
172 Grom Kąkolewnica 1 : 0 Orlęta Łuków
173 Lewart Lubartów 0 : 1 Włodawianka Włodawa
174 Omega Stary Zamość 0 : 6 Górnik II Łęczna
175 Ruch Ryki 1 : 2 Orion Niedrzwica Duża
176 Kryształ Werbkowice 0 : 1 Powiślak Końskowola
Kolejka 23 (2015-05-03 - 2015-05-03)
177 Grom Kąkolewnica 1 : 0 Opolanin Opole Lub.
178 Łada Biłgoraj 0 : 1 Powiślak Końskowola
179 Orion Niedrzwica Duża 4 : 0 Kryształ Werbkowice
180 Górnik II Łęczna 5 : 1 Ruch Ryki
181 Włodawianka Włodawa 5 : 1 Omega Stary Zamość
182 Orlęta Łuków 1 : 1 Lewart Lubartów
183 Hetman Zamość 3 : 0 Victoria Żmudź
184 Czarni Dęblin 1 : 3 Janowianka Janów Lub.
Kolejka 24 (2015-05-09 - 2015-05-10)
185 Janowianka Janów Lub. 1 : 0 Łada Biłgoraj
186 Victoria Żmudź 3 : 0 Czarni Dęblin
187 Grom Kąkolewnica 1 : 1 Hetman Zamość
188 Lewart Lubartów 4 : 0 Opolanin Opole Lub.
189 Omega Stary Zamość 1 : 1 Orlęta Łuków
190 Ruch Ryki 6 : 1 Włodawianka Włodawa
191 Kryształ Werbkowice 1 : 0 Górnik II Łęczna
192 Powiślak Końskowola 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
Kolejka 25 (2015-05-16 - 2015-05-17)
193 Łada Biłgoraj 1 : 2 Orion Niedrzwica Duża
194 Górnik II Łęczna 2 : 0 Powiślak Końskowola
195 Włodawianka Włodawa 1 : 2 Kryształ Werbkowice
196 Orlęta Łuków 2 : 0 Ruch Ryki
197 Opolanin Opole Lub. 4 : 0 Omega Stary Zamość
198 Hetman Zamość 6 : 0 Lewart Lubartów
199 Czarni Dęblin 0 : 2 Grom Kąkolewnica
200 Janowianka Janów Lub. 0 : 3 Victoria Żmudź
Kolejka 26 (2015-05-23 - 2015-05-24)
201 Victoria Żmudź 1 : 3 Łada Biłgoraj
202 Grom Kąkolewnica 0 : 3 Janowianka Janów Lub.
203 Lewart Lubartów 5 : 1 Czarni Dęblin
204 Omega Stary Zamość 0 : 2 Hetman Zamość
205 Ruch Ryki 1 : 3 Opolanin Opole Lub.
206 Kryształ Werbkowice 2 : 1 Orlęta Łuków
207 Powiślak Końskowola 2 : 4 Włodawianka Włodawa
208 Orion Niedrzwica Duża 3 : 5 Górnik II Łęczna
Kolejka 27 (2015-05-30 - 2015-05-31)
209 Łada Biłgoraj 6 : 0 Górnik II Łęczna
210 Włodawianka Włodawa 1 : 2 Orion Niedrzwica Duża
211 Orlęta Łuków 2 : 1 Powiślak Końskowola
212 Opolanin Opole Lub. 1 : 0 Kryształ Werbkowice
213 Hetman Zamość 4 : 0 Ruch Ryki
214 Czarni Dęblin 2 : 0 Omega Stary Zamość
215 Janowianka Janów Lub. 1 : 3 Lewart Lubartów
216 Victoria Żmudź 1 : 0 Grom Kąkolewnica
Kolejka 28 (2015-06-03 - 2015-06-03)
217 Grom Kąkolewnica 2 : 0 Łada Biłgoraj
218 Lewart Lubartów 3 : 0 Victoria Żmudź
219 Omega Stary Zamość 0 : 0 Janowianka Janów Lub.
220 Ruch Ryki 3 : 2 Czarni Dęblin
221 Kryształ Werbkowice 1 : 1 Hetman Zamość
222 Powiślak Końskowola 2 : 2 Opolanin Opole Lub.
223 Orion Niedrzwica Duża 1 : 2 Orlęta Łuków
224 Górnik II Łęczna 0 : 4 Włodawianka Włodawa
Kolejka 29 (2015-06-06 - 2015-06-07)
225 Łada Biłgoraj 1 : 2 Włodawianka Włodawa
226 Orlęta Łuków 0 : 2 Górnik II Łęczna
227 Opolanin Opole Lub. 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
228 Hetman Zamość 1 : 3 Powiślak Końskowola
229 Czarni Dęblin 0 : 1 Kryształ Werbkowice
230 Janowianka Janów Lub. 3 : 1 Ruch Ryki
231 Victoria Żmudź 0 : 2 Omega Stary Zamość
232 Grom Kąkolewnica 0 : 0 Lewart Lubartów
Kolejka 30 (2015-06-13 - 2015-06-13)
233 Lewart Lubartów 1 : 0 Łada Biłgoraj
234 Omega Stary Zamość 1 : 2 Grom Kąkolewnica
235 Ruch Ryki 1 : 3 Victoria Żmudź
236 Kryształ Werbkowice 1 : 1 Janowianka Janów Lub.
237 Powiślak Końskowola 2 : 1 Czarni Dęblin
238 Orion Niedrzwica Duża 0 : 0 Hetman Zamość
239 Górnik II Łęczna 1 : 3 Opolanin Opole Lub.
240 Włodawianka Włodawa 3 : 0 Orlęta Łuków

Najnowszy numer 26/2019 w sprzedaży od 2019-06-26.

reklama

Sonda

Czy to dobrze, że Polska wraz z 3 innymi krajami zablokowała na szczycie UE zapis o osiągnięciu neutralności klimatycznej do 2050 roku?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.