reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Błękitni Raciąż 34 77 74:30
2 Mazovia Mińsk Maz. 34 70 77:32
3 Bzura Chodaków 34 69 80:33
4 Huragan Wołomin 34 65 77:44
5 Mławianka Mława 34 64 78:29
6 MKS Przasnysz 34 63 66:43
7 KS Łomianki 34 62 63:39
8 Wisła II Płock 34 57 77:41
9 Bug Wyszków 34 52 72:50
10 Błękitni Gąbin 34 48 62:55
11 Olimpia Warszawa 34 45 53:53
12 Ostrovia Ostrów Maz. 34 42 64:74
13 Narew Ostrołęka 34 39 56:84
14 MKS Ciechanów 34 34 58:74
15 Korona Szydłowo 34 29 41:92
16 Nadnarwianka Pułtusk 34 24 35:87
17 Wkra Żuromin 34 15 34:108
18 Skra Drobin 34 14 40:140
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-16 - 2014-07-17)
1 Olimpia Warszawa 2 : 2 Wisła II Płock
2 Korona Szydłowo 0 : 2 Błękitni Raciąż
3 Skra Drobin 3 : 1 Bzura Chodaków
4 MKS Przasnysz 2 : 2 KS Łomianki
5 Nadnarwianka Pułtusk 0 : 4 Huragan Wołomin
6 Mławianka Mława 1 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
7 Mazovia Mińsk Maz. 5 : 1 Wkra Żuromin
8 Bug Wyszków 4 : 2 Błękitni Gąbin
9 MKS Ciechanów 0 : 4 Narew Ostrołęka
Kolejka 2 (2014-08-20 - 2014-08-20)
10 Wisła II Płock 1 : 2 Narew Ostrołęka
11 Błękitni Gąbin 0 : 3 MKS Ciechanów
12 Wkra Żuromin 1 : 4 Bug Wyszków
13 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
14 Huragan Wołomin 2 : 6 Mławianka Mława
15 KS Łomianki 4 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
16 Bzura Chodaków 1 : 0 MKS Przasnysz
17 Błękitni Raciąż 1 : 0 Skra Drobin
18 Olimpia Warszawa 4 : 0 Korona Szydłowo
Kolejka 3 (2014-08-23 - 2014-08-24)
19 Korona Szydłowo 1 : 1 Wisła II Płock
20 Skra Drobin 0 : 0 Olimpia Warszawa
21 MKS Przasnysz 3 : 3 Błękitni Raciąż
22 Nadnarwianka Pułtusk 1 : 0 Bzura Chodaków
23 Mławianka Mława 1 : 2 KS Łomianki
24 Mazovia Mińsk Maz. 1 : 1 Huragan Wołomin
25 Bug Wyszków 4 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
26 MKS Ciechanów 3 : 3 Wkra Żuromin
27 Narew Ostrołęka 3 : 0 Błękitni Gąbin
Kolejka 4 (2014-08-27 - 2014-08-27)
28 Wisła II Płock 1 : 1 Błękitni Gąbin
29 Wkra Żuromin 0 : 1 Narew Ostrołęka
30 Ostrovia Ostrów Maz. 5 : 0 MKS Ciechanów
31 Huragan Wołomin 1 : 1 Bug Wyszków
32 KS Łomianki 1 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
33 Bzura Chodaków 3 : 1 Mławianka Mława
34 Błękitni Raciąż 0 : 0 Nadnarwianka Pułtusk
35 Olimpia Warszawa 1 : 3 MKS Przasnysz
36 Korona Szydłowo 2 : 3 Skra Drobin
Kolejka 5 (2014-08-30 - 2014-08-31)
37 Skra Drobin 1 : 7 Wisła II Płock
38 MKS Przasnysz 4 : 0 Korona Szydłowo
39 Nadnarwianka Pułtusk 1 : 1 Olimpia Warszawa
40 Mławianka Mława 0 : 1 Błękitni Raciąż
41 Mazovia Mińsk Maz. 0 : 0 Bzura Chodaków
42 Bug Wyszków 1 : 2 KS Łomianki
43 MKS Ciechanów 3 : 3 Huragan Wołomin
44 Narew Ostrołęka 4 : 4 Ostrovia Ostrów Maz.
45 Błękitni Gąbin 7 : 3 Wkra Żuromin
Kolejka 6 (2014-09-06 - 2014-09-07)
46 Wisła II Płock 2 : 0 Wkra Żuromin
47 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 4 Błękitni Gąbin
48 Huragan Wołomin 3 : 0 Narew Ostrołęka
49 KS Łomianki 1 : 0 MKS Ciechanów
50 Bzura Chodaków 5 : 1 Bug Wyszków
51 Błękitni Raciąż 3 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
52 Olimpia Warszawa 0 : 2 Mławianka Mława
53 Korona Szydłowo 3 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
54 Skra Drobin 0 : 2 MKS Przasnysz
Kolejka 7 (2014-09-10 - 2014-09-10)
55 MKS Przasnysz 1 : 0 Wisła II Płock
56 Nadnarwianka Pułtusk 2 : 0 Skra Drobin
57 Mławianka Mława 2 : 0 Korona Szydłowo
58 Mazovia Mińsk Maz. 1 : 0 Olimpia Warszawa
59 Bug Wyszków 0 : 1 Błękitni Raciąż
60 MKS Ciechanów 1 : 2 Bzura Chodaków
61 Narew Ostrołęka 1 : 3 KS Łomianki
62 Błękitni Gąbin 0 : 0 Huragan Wołomin
63 Wkra Żuromin 0 : 3 Ostrovia Ostrów Maz.
Kolejka 8 (2014-09-13 - 2014-09-14)
64 Wisła II Płock 6 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
65 Huragan Wołomin 0 : 0 Wkra Żuromin
66 KS Łomianki 1 : 1 Błękitni Gąbin
67 Bzura Chodaków 5 : 1 Narew Ostrołęka
68 Błękitni Raciąż 0 : 0 MKS Ciechanów
69 Olimpia Warszawa 3 : 2 Bug Wyszków
70 Korona Szydłowo 1 : 0 Mazovia Mińsk Maz.
71 Skra Drobin 1 : 3 Mławianka Mława
72 MKS Przasnysz 1 : 2 Nadnarwianka Pułtusk
Kolejka 9 (2014-09-17 - 2014-09-17)
73 Nadnarwianka Pułtusk 2 : 1 Wisła II Płock
74 Mławianka Mława 0 : 1 MKS Przasnysz
75 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 1 Skra Drobin
76 Bug Wyszków 1 : 1 Korona Szydłowo
77 MKS Ciechanów 0 : 3 Olimpia Warszawa
78 Narew Ostrołęka 1 : 0 Błękitni Raciąż
79 Błękitni Gąbin 1 : 1 Bzura Chodaków
80 Wkra Żuromin 0 : 3 KS Łomianki
81 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 2 Huragan Wołomin
Kolejka 10 (2014-09-20 - 2014-09-21)
82 Wisła II Płock 3 : 0 Huragan Wołomin
83 KS Łomianki 3 : 3 Ostrovia Ostrów Maz.
84 Bzura Chodaków 9 : 0 Wkra Żuromin
85 Błękitni Raciąż 2 : 1 Błękitni Gąbin
86 Olimpia Warszawa 3 : 1 Narew Ostrołęka
87 Korona Szydłowo 3 : 2 MKS Ciechanów
88 Skra Drobin 1 : 3 Bug Wyszków
89 MKS Przasnysz 2 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
90 Nadnarwianka Pułtusk 0 : 1 Mławianka Mława
Kolejka 11 (2014-09-27 - 2014-09-28)
91 Mławianka Mława 3 : 2 Wisła II Płock
92 Mazovia Mińsk Maz. 2 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
93 Bug Wyszków 0 : 1 MKS Przasnysz
94 MKS Ciechanów 3 : 1 Skra Drobin
95 Narew Ostrołęka 3 : 3 Korona Szydłowo
96 Błękitni Gąbin 2 : 0 Olimpia Warszawa
97 Wkra Żuromin 0 : 2 Błękitni Raciąż
98 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 3 Bzura Chodaków
99 Huragan Wołomin 0 : 0 KS Łomianki
Kolejka 12 (2014-10-04 - 2014-10-05)
100 Wisła II Płock 4 : 1 KS Łomianki
101 Bzura Chodaków 3 : 2 Huragan Wołomin
102 Błękitni Raciąż 7 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
103 Olimpia Warszawa 4 : 0 Wkra Żuromin
104 Korona Szydłowo 0 : 1 Błękitni Gąbin
105 Skra Drobin 2 : 6 Narew Ostrołęka
106 MKS Przasnysz 5 : 0 MKS Ciechanów
107 Nadnarwianka Pułtusk 1 : 3 Bug Wyszków
108 Mławianka Mława 1 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
Kolejka 13 (2014-10-11 - 2014-10-12)
109 Mazovia Mińsk Maz. 2 : 1 Wisła II Płock
110 Bug Wyszków 0 : 2 Mławianka Mława
111 MKS Ciechanów 0 : 3 Nadnarwianka Pułtusk
112 Narew Ostrołęka 0 : 3 MKS Przasnysz
113 Błękitni Gąbin 8 : 1 Skra Drobin
114 Wkra Żuromin 0 : 3 Korona Szydłowo
115 Ostrovia Ostrów Maz. 3 : 0 Olimpia Warszawa
116 Huragan Wołomin 3 : 1 Błękitni Raciąż
117 KS Łomianki 2 : 1 Bzura Chodaków
Kolejka 14 (2014-10-18 - 2014-10-19)
118 Wisła II Płock 1 : 1 Bzura Chodaków
119 Błękitni Raciąż 2 : 1 KS Łomianki
120 Olimpia Warszawa 1 : 3 Huragan Wołomin
121 Korona Szydłowo 0 : 5 Ostrovia Ostrów Maz.
122 Skra Drobin 7 : 4 Wkra Żuromin
123 MKS Przasnysz 1 : 1 Błękitni Gąbin
124 Nadnarwianka Pułtusk 0 : 1 Narew Ostrołęka
125 Mławianka Mława 1 : 1 MKS Ciechanów
126 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 3 Bug Wyszków
Kolejka 15 (2014-10-25 - 2014-10-26)
127 Bug Wyszków 1 : 2 Wisła II Płock
128 MKS Ciechanów 1 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
129 Narew Ostrołęka 0 : 0 Mławianka Mława
130 Błękitni Gąbin 3 : 0 Nadnarwianka Pułtusk
131 Wkra Żuromin 0 : 5 MKS Przasnysz
132 Ostrovia Ostrów Maz. 2 : 2 Skra Drobin
133 Huragan Wołomin 8 : 3 Korona Szydłowo
134 KS Łomianki 1 : 1 Olimpia Warszawa
135 Bzura Chodaków 4 : 0 Błękitni Raciąż
Kolejka 16 (2014-11-15 - 2014-11-16)
136 Wisła II Płock 2 : 0 Błękitni Raciąż
137 Olimpia Warszawa 2 : 0 Bzura Chodaków
138 Korona Szydłowo 0 : 1 KS Łomianki
139 Skra Drobin 1 : 5 Huragan Wołomin
140 MKS Przasnysz 1 : 4 Ostrovia Ostrów Maz.
141 Nadnarwianka Pułtusk 5 : 2 Wkra Żuromin
142 Mławianka Mława 2 : 3 Błękitni Gąbin
143 Mazovia Mińsk Maz. 1 : 0 Narew Ostrołęka
144 Bug Wyszków 5 : 0 MKS Ciechanów
Kolejka 17 (2014-11-08 - 2014-11-09)
145 MKS Ciechanów 0 : 4 Wisła II Płock
146 Narew Ostrołęka 1 : 5 Bug Wyszków
147 Błękitni Gąbin 2 : 3 Mazovia Mińsk Maz.
148 Wkra Żuromin 2 : 3 Mławianka Mława
149 Ostrovia Ostrów Maz. 7 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
150 Huragan Wołomin 3 : 0 MKS Przasnysz
151 KS Łomianki 6 : 1 Skra Drobin
152 Bzura Chodaków 2 : 1 Korona Szydłowo
153 Błękitni Raciąż 1 : 1 Olimpia Warszawa
Kolejka 18 (2015-03-07 - 2015-03-08)
154 Wisła II Płock 2 : 1 Olimpia Warszawa
155 Błękitni Raciąż 5 : 0 Korona Szydłowo
156 Bzura Chodaków 9 : 0 Skra Drobin
157 KS Łomianki 1 : 1 MKS Przasnysz
158 Huragan Wołomin 2 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
159 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 0 Mławianka Mława
160 Wkra Żuromin 0 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
161 Błękitni Gąbin 0 : 2 Bug Wyszków
162 Narew Ostrołęka 2 : 1 MKS Ciechanów
Kolejka 19 (2015-03-14 - 2015-03-15)
163 Narew Ostrołęka 3 : 5 Wisła II Płock
164 MKS Ciechanów 1 : 3 Błękitni Gąbin
165 Bug Wyszków 2 : 0 Wkra Żuromin
166 Mazovia Mińsk Maz. 4 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
167 Mławianka Mława 2 : 0 Huragan Wołomin
168 Nadnarwianka Pułtusk 0 : 1 KS Łomianki
169 MKS Przasnysz 0 : 2 Bzura Chodaków
170 Skra Drobin 1 : 4 Błękitni Raciąż
171 Korona Szydłowo 2 : 0 Olimpia Warszawa
Kolejka 20 (2015-03-21 - 2015-03-22)
172 Wisła II Płock 3 : 1 Korona Szydłowo
173 Olimpia Warszawa 4 : 2 Skra Drobin
174 Błękitni Raciąż 5 : 0 MKS Przasnysz
175 Bzura Chodaków 4 : 0 Nadnarwianka Pułtusk
176 KS Łomianki 1 : 0 Mławianka Mława
177 Huragan Wołomin 0 : 0 Mazovia Mińsk Maz.
178 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 2 Bug Wyszków
179 Wkra Żuromin 1 : 6 MKS Ciechanów
180 Błękitni Gąbin 1 : 0 Narew Ostrołęka
Kolejka 21 (2015-03-28 - 2015-03-29)
181 Błękitni Gąbin 0 : 3 Wisła II Płock
182 Narew Ostrołęka 0 : 3 Wkra Żuromin
183 MKS Ciechanów 5 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
184 Bug Wyszków 1 : 0 Huragan Wołomin
185 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 0 KS Łomianki
186 Mławianka Mława 1 : 1 Bzura Chodaków
187 Nadnarwianka Pułtusk 1 : 3 Błękitni Raciąż
188 MKS Przasnysz 2 : 1 Olimpia Warszawa
189 Skra Drobin 0 : 1 Korona Szydłowo
Kolejka 22 (2015-04-03 - 2015-04-04)
190 Wisła II Płock 5 : 0 Skra Drobin
191 Korona Szydłowo 0 : 4 MKS Przasnysz
192 Olimpia Warszawa 0 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
193 Błękitni Raciąż 0 : 0 Mławianka Mława
194 Bzura Chodaków 0 : 0 Mazovia Mińsk Maz.
195 KS Łomianki 3 : 1 Bug Wyszków
196 Huragan Wołomin 2 : 1 MKS Ciechanów
197 Ostrovia Ostrów Maz. 4 : 1 Narew Ostrołęka
198 Wkra Żuromin 1 : 2 Błękitni Gąbin
Kolejka 23 (2015-04-11 - 2015-04-12)
199 Wkra Żuromin 0 : 2 Wisła II Płock
200 Błękitni Gąbin 3 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
201 Narew Ostrołęka 0 : 1 Huragan Wołomin
202 MKS Ciechanów 1 : 2 KS Łomianki
203 Bug Wyszków 1 : 0 Bzura Chodaków
204 Mazovia Mińsk Maz. 2 : 3 Błękitni Raciąż
205 Mławianka Mława 0 : 0 Olimpia Warszawa
206 Nadnarwianka Pułtusk 1 : 4 Korona Szydłowo
207 MKS Przasnysz 7 : 0 Skra Drobin
Kolejka 24 (2015-04-18 - 2015-04-19)
208 Wisła II Płock 3 : 0 MKS Przasnysz
209 Skra Drobin 2 : 0 Nadnarwianka Pułtusk
210 Korona Szydłowo 0 : 5 Mławianka Mława
211 Olimpia Warszawa 0 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
212 Błękitni Raciąż 3 : 1 Bug Wyszków
213 Bzura Chodaków 3 : 2 MKS Ciechanów
214 KS Łomianki 4 : 1 Narew Ostrołęka
215 Huragan Wołomin 3 : 1 Błękitni Gąbin
216 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 0 Wkra Żuromin
Kolejka 25 (2015-04-25 - 2015-04-26)
217 Ostrovia Ostrów Maz. 2 : 0 Wisła II Płock
218 Wkra Żuromin 1 : 2 Huragan Wołomin
219 Błękitni Gąbin 0 : 2 KS Łomianki
220 Narew Ostrołęka 2 : 4 Bzura Chodaków
221 MKS Ciechanów 0 : 1 Błękitni Raciąż
222 Bug Wyszków 1 : 2 Olimpia Warszawa
223 Mazovia Mińsk Maz. 1 : 1 Korona Szydłowo
224 Mławianka Mława 8 : 0 Skra Drobin
225 Nadnarwianka Pułtusk 1 : 2 MKS Przasnysz
Kolejka 26 (2015-05-01 - 2015-05-03)
226 Wisła II Płock 6 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
227 MKS Przasnysz 0 : 5 Mławianka Mława
228 Skra Drobin 1 : 7 Mazovia Mińsk Maz.
229 Korona Szydłowo 2 : 5 Bug Wyszków
230 Olimpia Warszawa 0 : 4 MKS Ciechanów
231 Błękitni Raciąż 3 : 1 Narew Ostrołęka
232 Bzura Chodaków 1 : 0 Błękitni Gąbin
233 KS Łomianki 6 : 1 Wkra Żuromin
234 Huragan Wołomin 2 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
Kolejka 27 (2015-05-09 - 2015-05-10)
235 Huragan Wołomin 3 : 1 Wisła II Płock
236 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 2 KS Łomianki
237 Wkra Żuromin 0 : 1 Bzura Chodaków
238 Błękitni Gąbin 0 : 4 Błękitni Raciąż
239 Narew Ostrołęka 2 : 1 Olimpia Warszawa
240 MKS Ciechanów 2 : 1 Korona Szydłowo
241 Bug Wyszków 6 : 0 Skra Drobin
242 Mazovia Mińsk Maz. 1 : 1 MKS Przasnysz
243 Mławianka Mława 4 : 0 Nadnarwianka Pułtusk
Kolejka 28 (2015-05-16 - 2015-05-17)
244 Wisła II Płock 1 : 2 Mławianka Mława
245 Nadnarwianka Pułtusk 0 : 8 Mazovia Mińsk Maz.
246 MKS Przasnysz 3 : 0 Bug Wyszków
247 Skra Drobin 3 : 6 MKS Ciechanów
248 Korona Szydłowo 3 : 1 Narew Ostrołęka
249 Olimpia Warszawa 3 : 1 Błękitni Gąbin
250 Błękitni Raciąż 1 : 0 Wkra Żuromin
251 Bzura Chodaków 4 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
252 KS Łomianki 0 : 2 Huragan Wołomin
Kolejka 29 (2015-05-20 - 2015-05-20)
253 KS Łomianki 0 : 0 Wisła II Płock
254 Huragan Wołomin 2 : 2 Bzura Chodaków
255 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 3 Błękitni Raciąż
256 Wkra Żuromin 0 : 4 Olimpia Warszawa
257 Błękitni Gąbin 3 : 0 Korona Szydłowo
258 Narew Ostrołęka 8 : 3 Skra Drobin
259 MKS Ciechanów 0 : 1 MKS Przasnysz
260 Bug Wyszków 1 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
261 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 2 Mławianka Mława
Kolejka 30 (2015-05-23 - 2015-05-24)
262 Wisła II Płock 1 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
263 Mławianka Mława 2 : 1 Bug Wyszków
264 Nadnarwianka Pułtusk 2 : 5 MKS Ciechanów
265 MKS Przasnysz 2 : 3 Narew Ostrołęka
266 Skra Drobin 1 : 2 Błękitni Gąbin
267 Korona Szydłowo 1 : 3 Wkra Żuromin
268 Olimpia Warszawa 4 : 2 Ostrovia Ostrów Maz.
269 Błękitni Raciąż 6 : 2 Huragan Wołomin
270 Bzura Chodaków 1 : 0 KS Łomianki
Kolejka 31 (2015-05-30 - 2015-05-31)
271 Bzura Chodaków 0 : 3 Wisła II Płock
272 KS Łomianki 0 : 2 Błękitni Raciąż
273 Huragan Wołomin 7 : 2 Olimpia Warszawa
274 Ostrovia Ostrów Maz. 5 : 0 Korona Szydłowo
275 Wkra Żuromin 5 : 1 Skra Drobin
276 Błękitni Gąbin 1 : 1 MKS Przasnysz
277 Narew Ostrołęka 3 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
278 MKS Ciechanów 0 : 2 Mławianka Mława
279 Bug Wyszków 0 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
Kolejka 32 (2015-06-03 - 2015-06-03)
280 Wisła II Płock 1 : 3 Bug Wyszków
281 Mazovia Mińsk Maz. 4 : 2 MKS Ciechanów
282 Mławianka Mława 5 : 0 Narew Ostrołęka
283 Nadnarwianka Pułtusk 0 : 3 Błękitni Gąbin
284 MKS Przasnysz 3 : 1 Wkra Żuromin
285 Skra Drobin 0 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
286 Korona Szydłowo 0 : 4 Huragan Wołomin
287 Olimpia Warszawa 2 : 1 KS Łomianki
288 Błękitni Raciąż 1 : 0 Bzura Chodaków
Kolejka 33 (2015-06-06 - 2015-06-07)
289 Błękitni Raciąż 4 : 1 Wisła II Płock
290 Bzura Chodaków 2 : 1 Olimpia Warszawa
291 KS Łomianki 1 : 1 Korona Szydłowo
292 Huragan Wołomin 4 : 1 Skra Drobin
293 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 2 MKS Przasnysz
294 Wkra Żuromin 2 : 1 Nadnarwianka Pułtusk
295 Błękitni Gąbin 1 : 2 Mławianka Mława
296 Narew Ostrołęka 0 : 5 Mazovia Mińsk Maz.
297 MKS Ciechanów 3 : 2 Bug Wyszków
Kolejka 34 (2015-06-13 - 2015-06-13)
298 Wisła II Płock 0 : 2 MKS Ciechanów
299 Bug Wyszków 5 : 0 Narew Ostrołęka
300 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 0 Błękitni Gąbin
301 Mławianka Mława 9 : 0 Wkra Żuromin
302 Nadnarwianka Pułtusk 3 : 4 Ostrovia Ostrów Maz.
303 MKS Przasnysz 2 : 1 Huragan Wołomin
304 Skra Drobin 1 : 5 KS Łomianki
305 Korona Szydłowo 1 : 5 Bzura Chodaków
306 Olimpia Warszawa 2 : 0 Błękitni Raciąż

Najnowszy numer 26/2019 w sprzedaży od 2019-06-26.

reklama

Sonda

Czy to dobrze, że Polska wraz z 3 innymi krajami zablokowała na szczycie UE zapis o osiągnięciu neutralności klimatycznej do 2050 roku?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.