reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
I LIGA III ŁÓDZKO-MAZOWIECKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
IV LUBELSKA SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B - GR.II WARSZAWSKA B
III KOBIET BIALSKA B - gr. III
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Energia Kozienice 34 75 81:31
2 Oskar Przysucha 34 67 80:37
3 Szydłowianka Szydłowiec 34 63 76:43
4 Ożarowianka Ożarów Maz. 34 62 67:33
5 Mazur Karczew 34 62 60:35
6 KS Konstancin 34 61 65:38
7 Sparta Jazgarzew 34 54 59:43
8 Hutnik Warszawa 34 51 41:35
9 Mszczonowianka Mszczonów 35 45 45:55
10 Wilga Garwolin 34 43 64:63
11 Orzeł Wierzbica 34 43 38:53
12 Victoria Sulejówek 34 41 60:60
13 Żyrardowianka Żyrardów 34 41 40:43
14 Znicz II Pruszków 34 41 65:54
15 KS Raszyn 34 39 41:63
16 Mazowsze Grójec 34 38 50:55
17 Zwolenianka Zwoleń 34 23 35:91
18 Okęcie Warszawa 34 2 12:147
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-08-16 - 2014-08-17)
1 Hutnik Warszawa 0 : 1 Mazowsze Grójec
2 Zwolenianka Zwoleń 0 : 1 Orzeł Wierzbica
3 Victoria Sulejówek 1 : 1 Wilga Garwolin
4 KS Raszyn 1 : 1 Energia Kozienice
5 Okęcie Warszawa 1 : 1 Znicz II Pruszków
6 KS Konstancin 0 : 2 Ożarowianka Ożarów Maz.
7 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
8 Oskar Przysucha 2 : 1 Mazur Karczew
9 Sparta Jazgarzew 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 2 (2014-08-20 - 2014-08-20)
10 Mazowsze Grójec 4 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
11 Mazur Karczew 0 : 3 Sparta Jazgarzew
12 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 2 Oskar Przysucha
13 Ożarowianka Ożarów Maz. 0 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
14 Znicz II Pruszków 0 : 1 KS Konstancin
15 Energia Kozienice 6 : 1 Okęcie Warszawa
16 KS Raszyn 1 : 2 Wilga Garwolin
17 Orzeł Wierzbica 1 : 1 Victoria Sulejówek
18 Hutnik Warszawa 2 : 1 Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 3 (2014-08-23 - 2014-08-24)
19 Zwolenianka Zwoleń 3 : 0 Mazowsze Grójec
20 Victoria Sulejówek 0 : 5 Hutnik Warszawa
21 KS Raszyn 3 : 0 Orzeł Wierzbica
22 Okęcie Warszawa 0 : 4 Wilga Garwolin
23 KS Konstancin 1 : 0 Energia Kozienice
24 Szydłowianka Szydłowiec 4 : 2 Znicz II Pruszków
25 Oskar Przysucha 2 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
26 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 1 Sparta Jazgarzew
27 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 2 Mazur Karczew
Kolejka 4 (2014-08-27 - 2014-08-27)
28 Mazowsze Grójec 1 : 3 Mazur Karczew
29 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
30 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 2 Sparta Jazgarzew
31 Znicz II Pruszków 1 : 1 Oskar Przysucha
32 Energia Kozienice 2 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
33 Wilga Garwolin 0 : 1 KS Konstancin
34 Orzeł Wierzbica 3 : 0 Okęcie Warszawa
35 Hutnik Warszawa 1 : 0 KS Raszyn
36 Zwolenianka Zwoleń 1 : 4 Victoria Sulejówek
Kolejka 5 (2014-08-30 - 2014-08-31)
37 Victoria Sulejówek 0 : 2 Mazowsze Grójec
38 KS Raszyn 3 : 0 Zwolenianka Zwoleń
39 Okęcie Warszawa 1 : 3 Hutnik Warszawa
40 KS Konstancin 4 : 0 Orzeł Wierzbica
41 Szydłowianka Szydłowiec 3 : 1 Wilga Garwolin
42 Oskar Przysucha 2 : 1 Energia Kozienice
43 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 2 Ożarowianka Ożarów Maz.
44 Mazur Karczew 2 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
45 Sparta Jazgarzew 5 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka 6 (2014-09-06 - 2014-09-06)
46 Mazowsze Grójec 2 : 4 Żyrardowianka Żyrardów
47 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 1 Mazur Karczew
48 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Znicz II Pruszków
49 Energia Kozienice 7 : 2 Sparta Jazgarzew
50 Oskar Przysucha 3 : 2 Wilga Garwolin
51 Orzeł Wierzbica 3 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
52 Hutnik Warszawa 0 : 1 KS Konstancin
53 Zwolenianka Zwoleń 1 : 0 Okęcie Warszawa
54 Victoria Sulejówek 2 : 1 KS Raszyn
Kolejka 7 (2014-09-10 - 2014-09-10)
55 KS Raszyn 1 : 4 Mazowsze Grójec
56 Okęcie Warszawa 1 : 2 Victoria Sulejówek
57 KS Konstancin 0 : 0 Zwolenianka Zwoleń
58 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 1 Hutnik Warszawa
59 Oskar Przysucha 3 : 0 Orzeł Wierzbica
60 Sparta Jazgarzew 0 : 0 Wilga Garwolin
61 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Energia Kozienice
62 Mazur Karczew 3 : 0 Znicz II Pruszków
63 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
Kolejka 8 (2014-09-13 - 2014-09-14)
64 Mazowsze Grójec 0 : 1 Ożarowianka Ożarów Maz.
65 Znicz II Pruszków 0 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
66 Energia Kozienice 2 : 1 Mazur Karczew
67 Wilga Garwolin 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
68 Orzeł Wierzbica 1 : 2 Sparta Jazgarzew
69 Hutnik Warszawa 1 : 1 Oskar Przysucha
70 Zwolenianka Zwoleń 1 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
71 Victoria Sulejówek 1 : 2 KS Konstancin
72 KS Raszyn 2 : 2 Okęcie Warszawa
Kolejka 9 (2014-09-17 - 2014-09-17)
73 Okęcie Warszawa 0 : 7 Mazowsze Grójec
74 KS Konstancin 4 : 5 KS Raszyn
75 Szydłowianka Szydłowiec 3 : 0 Victoria Sulejówek
76 Oskar Przysucha 6 : 1 Zwolenianka Zwoleń
77 Sparta Jazgarzew 2 : 1 Hutnik Warszawa
78 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 0 Orzeł Wierzbica
79 Mazur Karczew 1 : 0 Wilga Garwolin
80 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 0 Energia Kozienice
81 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 2 Znicz II Pruszków
Kolejka 10 (2014-09-20 - 2014-09-21)
82 Mazowsze Grójec 4 : 2 Znicz II Pruszków
83 Energia Kozienice 3 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
84 Wilga Garwolin 1 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
85 Orzeł Wierzbica 0 : 4 Mazur Karczew
86 Hutnik Warszawa 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
87 Zwolenianka Zwoleń 2 : 2 Sparta Jazgarzew
88 Victoria Sulejówek 0 : 0 Oskar Przysucha
89 KS Raszyn 0 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
90 Okęcie Warszawa 0 : 1 KS Konstancin
Kolejka 11 (2014-09-27 - 2014-09-28)
91 KS Konstancin 1 : 2 Mazowsze Grójec
92 Szydłowianka Szydłowiec 6 : 0 Okęcie Warszawa
93 Oskar Przysucha 3 : 0 KS Raszyn
94 Sparta Jazgarzew 2 : 1 Victoria Sulejówek
95 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 2 Zwolenianka Zwoleń
96 Mazur Karczew 0 : 1 Hutnik Warszawa
97 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 1 Orzeł Wierzbica
98 Ożarowianka Ożarów Maz. 3 : 2 Wilga Garwolin
99 Znicz II Pruszków 2 : 3 Energia Kozienice
Kolejka 12 (2014-10-04 - 2014-10-05)
100 Mazowsze Grójec 1 : 1 Energia Kozienice
101 Wilga Garwolin 0 : 7 Znicz II Pruszków
102 Orzeł Wierzbica 1 : 3 Ożarowianka Ożarów Maz.
103 Hutnik Warszawa 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
104 Zwolenianka Zwoleń 0 : 2 Mazur Karczew
105 Victoria Sulejówek 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
106 KS Raszyn 3 : 2 Sparta Jazgarzew
107 Okęcie Warszawa 0 : 4 Oskar Przysucha
108 KS Konstancin 2 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 13 (2014-10-11 - 2014-10-12)
109 Szydłowianka Szydłowiec 4 : 0 Mazowsze Grójec
110 Oskar Przysucha 1 : 3 KS Konstancin
111 Sparta Jazgarzew 4 : 0 Okęcie Warszawa
112 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 KS Raszyn
113 Mazur Karczew 2 : 3 Victoria Sulejówek
114 Żyrardowianka Żyrardów 5 : 0 Zwolenianka Zwoleń
115 Ożarowianka Ożarów Maz. 1 : 0 Hutnik Warszawa
116 Znicz II Pruszków 4 : 2 Orzeł Wierzbica
117 Energia Kozienice 3 : 1 Wilga Garwolin
Kolejka 14 (2014-10-18 - 2014-10-19)
118 Mazowsze Grójec 1 : 4 Wilga Garwolin
119 Orzeł Wierzbica 0 : 1 Energia Kozienice
120 Hutnik Warszawa 0 : 2 Znicz II Pruszków
121 Zwolenianka Zwoleń 0 : 4 Ożarowianka Ożarów Maz.
122 Victoria Sulejówek 5 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
123 KS Raszyn 0 : 1 Mazur Karczew
124 Okęcie Warszawa 1 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
125 KS Konstancin 0 : 0 Sparta Jazgarzew
126 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 5 Oskar Przysucha
Kolejka 15 (2014-10-25 - 2014-10-26)
127 Oskar Przysucha 2 : 1 Mazowsze Grójec
128 Sparta Jazgarzew 3 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
129 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 KS Konstancin
130 Mazur Karczew 6 : 1 Okęcie Warszawa
131 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 0 KS Raszyn
132 Ożarowianka Ożarów Maz. 0 : 2 Victoria Sulejówek
133 Znicz II Pruszków 4 : 0 Zwolenianka Zwoleń
134 Energia Kozienice 0 : 0 Hutnik Warszawa
135 Orzeł Wierzbica 1 : 2 Wilga Garwolin
Kolejka 16 (2014-11-15 - 2014-11-16)
136 Mazowsze Grójec 1 : 0 Orzeł Wierzbica
137 Hutnik Warszawa 0 : 3 Wilga Garwolin
138 Zwolenianka Zwoleń 1 : 7 Energia Kozienice
139 Victoria Sulejówek 1 : 1 Znicz II Pruszków
140 KS Raszyn 2 : 2 Ożarowianka Ożarów Maz.
141 Okęcie Warszawa 0 : 4 Żyrardowianka Żyrardów
142 KS Konstancin 0 : 0 Mazur Karczew
143 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
144 Oskar Przysucha 0 : 0 Sparta Jazgarzew
Kolejka 17 (2014-11-08 - 2014-11-09)
145 Sparta Jazgarzew 1 : 1 Mazowsze Grójec
146 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 1 Oskar Przysucha
147 Mazur Karczew 0 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
148 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 0 KS Konstancin
149 Ożarowianka Ożarów Maz. 4 : 0 Okęcie Warszawa
150 Znicz II Pruszków 7 : 0 KS Raszyn
151 Energia Kozienice 5 : 3 Victoria Sulejówek
152 Zwolenianka Zwoleń 3 : 1 Wilga Garwolin
153 Hutnik Warszawa 0 : 0 Orzeł Wierzbica
Kolejka 18 (2015-03-07 - 2015-03-08)
154 Sparta Jazgarzew 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
155 Mazowsze Grójec 2 : 3 Hutnik Warszawa
156 Orzeł Wierzbica 1 : 1 Zwolenianka Zwoleń
157 Wilga Garwolin 2 : 1 Victoria Sulejówek
158 Energia Kozienice 4 : 1 KS Raszyn
159 Znicz II Pruszków 6 : 0 Okęcie Warszawa
160 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 0 KS Konstancin
161 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
162 Mazur Karczew 5 : 1 Oskar Przysucha
Kolejka 19 (2015-03-14 - 2015-03-15)
163 Wilga Garwolin 2 : 0 KS Raszyn
164 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Mazowsze Grójec
165 Sparta Jazgarzew 2 : 1 Mazur Karczew
166 Oskar Przysucha 4 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
167 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 1 Ożarowianka Ożarów Maz.
168 KS Konstancin 2 : 0 Znicz II Pruszków
169 Okęcie Warszawa 0 : 4 Energia Kozienice
170 Victoria Sulejówek 0 : 2 Orzeł Wierzbica
171 Zwolenianka Zwoleń 0 : 6 Hutnik Warszawa
Kolejka 20 (2015-03-21 - 2015-03-22)
172 Sparta Jazgarzew 0 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
173 Mazowsze Grójec 1 : 0 Zwolenianka Zwoleń
174 Hutnik Warszawa 1 : 0 Victoria Sulejówek
175 Orzeł Wierzbica 2 : 3 KS Raszyn
176 Wilga Garwolin 8 : 0 Okęcie Warszawa
177 Energia Kozienice 3 : 1 KS Konstancin
178 Znicz II Pruszków 0 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
179 Ożarowianka Ożarów Maz. 1 : 0 Oskar Przysucha
180 Mazur Karczew 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 21 (2015-03-28 - 2015-03-29)
181 Wilga Garwolin 3 : 0 KS Konstancin
182 Mazur Karczew 0 : 0 Mazowsze Grójec
183 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
184 Sparta Jazgarzew 0 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
185 Oskar Przysucha 1 : 1 Znicz II Pruszków
186 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 1 Energia Kozienice
187 Okęcie Warszawa 0 : 2 Orzeł Wierzbica
188 KS Raszyn 0 : 0 Hutnik Warszawa
189 Victoria Sulejówek 6 : 1 Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 22 (2015-04-03 - 2015-04-04)
190 Mazowsze Grójec 1 : 2 Victoria Sulejówek
191 Zwolenianka Zwoleń 0 : 3 KS Raszyn
192 Hutnik Warszawa 2 : 1 Okęcie Warszawa
193 Orzeł Wierzbica 1 : 0 KS Konstancin
194 Wilga Garwolin 6 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
195 Energia Kozienice 3 : 1 Oskar Przysucha
196 Znicz II Pruszków 3 : 3 Sparta Jazgarzew
197 Ożarowianka Ożarów Maz. 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
198 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 2 Mazur Karczew
Kolejka 23 (2015-04-11 - 2015-04-12)
199 Znicz II Pruszków 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
200 Wilga Garwolin 0 : 3 Oskar Przysucha
201 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 0 Mazowsze Grójec
202 Mazur Karczew 0 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
203 Sparta Jazgarzew 1 : 1 Energia Kozienice
204 Szydłowianka Szydłowiec 3 : 0 Orzeł Wierzbica
205 KS Konstancin 1 : 2 Hutnik Warszawa
206 Okęcie Warszawa 0 : 5 Zwolenianka Zwoleń
207 KS Raszyn 1 : 0 Victoria Sulejówek
Kolejka 24 (2015-04-18 - 2015-04-19)
208 Mazowsze Grójec 0 : 1 KS Raszyn
209 Victoria Sulejówek 7 : 1 Okęcie Warszawa
210 Zwolenianka Zwoleń 0 : 3 KS Konstancin
211 Hutnik Warszawa 1 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
212 Orzeł Wierzbica 3 : 2 Oskar Przysucha
213 Wilga Garwolin 0 : 0 Sparta Jazgarzew
214 Energia Kozienice 5 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
215 Znicz II Pruszków 2 : 4 Mazur Karczew
216 Ożarowianka Ożarów Maz. 1 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 25 (2015-04-25 - 2015-04-26)
217 Wilga Garwolin 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
218 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 1 Mazowsze Grójec
219 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 0 Znicz II Pruszków
220 Mazur Karczew 0 : 2 Energia Kozienice
221 Sparta Jazgarzew 0 : 0 Orzeł Wierzbica
222 Oskar Przysucha 3 : 1 Hutnik Warszawa
223 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 0 Zwolenianka Zwoleń
224 KS Konstancin 4 : 1 Victoria Sulejówek
225 Okęcie Warszawa 1 : 3 KS Raszyn
Kolejka 26 (2015-05-01 - 2015-05-03)
226 Mazowsze Grójec 5 : 0 Okęcie Warszawa
227 KS Raszyn 1 : 2 KS Konstancin
228 Victoria Sulejówek 1 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
229 Zwolenianka Zwoleń 0 : 0 Oskar Przysucha
230 Hutnik Warszawa 1 : 2 Sparta Jazgarzew
231 Orzeł Wierzbica 1 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
232 Wilga Garwolin 1 : 1 Mazur Karczew
233 Energia Kozienice 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
234 Znicz II Pruszków 2 : 2 Ożarowianka Ożarów Maz.
Kolejka 27 (2015-05-09 - 2015-05-10)
235 Wilga Garwolin 3 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
236 Znicz II Pruszków 2 : 1 Mazowsze Grójec
237 Ożarowianka Ożarów Maz. 0 : 1 Energia Kozienice
238 Mazur Karczew 5 : 0 Orzeł Wierzbica
239 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Hutnik Warszawa
240 Sparta Jazgarzew 2 : 0 Zwolenianka Zwoleń
241 Oskar Przysucha 3 : 0 Victoria Sulejówek
242 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 KS Raszyn
243 KS Konstancin 8 : 0 Okęcie Warszawa
Kolejka 28 (2015-05-16 - 2015-05-17)
244 Mazowsze Grójec 1 : 4 KS Konstancin
245 Okęcie Warszawa 0 : 7 Szydłowianka Szydłowiec
246 KS Raszyn 3 : 2 Oskar Przysucha
247 Victoria Sulejówek 1 : 2 Sparta Jazgarzew
248 Zwolenianka Zwoleń 4 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
249 Hutnik Warszawa 0 : 1 Mazur Karczew
250 Orzeł Wierzbica 1 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
251 Wilga Garwolin 1 : 6 Ożarowianka Ożarów Maz.
252 Energia Kozienice 3 : 0 Znicz II Pruszków
Kolejka 29 (2015-05-20 - 2015-05-20)
253 Wilga Garwolin 1 : 1 Znicz II Pruszków
254 Energia Kozienice 1 : 0 Mazowsze Grójec
255 Ożarowianka Ożarów Maz. 1 : 3 Orzeł Wierzbica
256 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 0 Hutnik Warszawa
257 Mazur Karczew 3 : 1 Zwolenianka Zwoleń
258 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 2 Victoria Sulejówek
259 Sparta Jazgarzew 2 : 2 KS Raszyn
260 Oskar Przysucha 7 : 0 Okęcie Warszawa
261 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 5 KS Konstancin
Kolejka 30 (2015-05-23 - 2015-05-24)
262 Mazowsze Grójec 0 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
263 KS Konstancin 2 : 3 Oskar Przysucha
264 Okęcie Warszawa 1 : 6 Sparta Jazgarzew
265 KS Raszyn 0 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
266 Victoria Sulejówek 1 : 2 Mazur Karczew
267 Zwolenianka Zwoleń 1 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
268 Hutnik Warszawa 1 : 3 Ożarowianka Ożarów Maz.
269 Orzeł Wierzbica 3 : 1 Znicz II Pruszków
270 Wilga Garwolin 2 : 1 Energia Kozienice
Kolejka 31 (2015-05-30 - 2015-05-31)
271 Wilga Garwolin 2 : 3 Mazowsze Grójec
272 Energia Kozienice 1 : 0 Orzeł Wierzbica
273 Znicz II Pruszków 0 : 1 Hutnik Warszawa
274 Ożarowianka Ożarów Maz. 7 : 0 Zwolenianka Zwoleń
275 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 4 Victoria Sulejówek
276 Mazur Karczew 1 : 0 KS Raszyn
277 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Okęcie Warszawa
278 Sparta Jazgarzew 2 : 3 KS Konstancin
279 Oskar Przysucha 1 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 32 (2015-06-03 - 2015-06-03)
280 Wilga Garwolin 3 : 3 Orzeł Wierzbica
281 Mazowsze Grójec 2 : 6 Oskar Przysucha
282 Szydłowianka Szydłowiec 4 : 2 Sparta Jazgarzew
283 KS Konstancin 4 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
284 Okęcie Warszawa 0 : 2 Mazur Karczew
285 KS Raszyn 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
286 Victoria Sulejówek 2 : 2 Ożarowianka Ożarów Maz.
287 Zwolenianka Zwoleń 1 : 4 Znicz II Pruszków
288 Hutnik Warszawa 1 : 3 Energia Kozienice
Kolejka 33 (2015-06-06 - 2015-06-07)
289 Orzeł Wierzbica 2 : 1 Mazowsze Grójec
290 Wilga Garwolin 0 : 1 Hutnik Warszawa
291 Energia Kozienice 1 : 0 Zwolenianka Zwoleń
292 Znicz II Pruszków 1 : 1 Victoria Sulejówek
293 Ożarowianka Ożarów Maz. 3 : 0 KS Raszyn
294 Żyrardowianka Żyrardów 5 : 0 Okęcie Warszawa
295 Mazur Karczew 2 : 0 KS Konstancin
296 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 4 Szydłowianka Szydłowiec
297 Sparta Jazgarzew 1 : 0 Oskar Przysucha
Kolejka 34 (2015-06-13 - 2015-06-13)
298 Wilga Garwolin 4 : 5 Zwolenianka Zwoleń
299 Mazowsze Grójec 0 : 0 Sparta Jazgarzew
300 Oskar Przysucha 5 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
301 Szydłowianka Szydłowiec 4 : 0 Mazur Karczew
302 KS Konstancin 4 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
303 Okęcie Warszawa 0 : 8 Ożarowianka Ożarów Maz.
304 KS Raszyn 0 : 3 Znicz II Pruszków
305 Victoria Sulejówek 3 : 3 Energia Kozienice
306 Hutnik Warszawa 1 : 0 Orzeł Wierzbica

Najnowszy numer 26/2019 w sprzedaży od 2019-06-26.

reklama

Sonda

Czy to dobrze, że Polska wraz z 3 innymi krajami zablokowała na szczycie UE zapis o osiągnięciu neutralności klimatycznej do 2050 roku?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.