reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA (południe)
IV MAZOWIECKA (północ) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Czwórka II Radom 16 34 55:18
2 AF Płońsk 15 34 38:21
3 Zabkovia Ząbki 15 30 52:46
4 Tygrys Huta Mińska 16 29 55:32
5 GOSiR II Piaseczno 16 19 60:39
6 Królewscy Płock 15 20 38:26
7 Wilga Garwolin 16 18 21:42
8 Orliki Jeruzal 16 17 30:54
9 Marysin Warszawa 15 1 16:79
10 xxx 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-08-24 - 2013-08-24)
1 Orliki Jeruzal 3 : 0 GOSiR II Piaseczno
2 Tygrys Huta Mińska 5 : 3 Marysin Warszawa
3 Królewscy Płock 2 : 4 AF Płońsk
4 Czwórka II Radom 0 : 3 Zabkovia Ząbki
5 Wilga Garwolin : xxx
Kolejka 2 (2013-08-31 - 2013-08-31)
6 Czwórka II Radom 0 : 3 Królewscy Płock
7 AF Płońsk 2 : 5 Tygrys Huta Mińska
8 Orliki Jeruzal 5 : 1 Marysin Warszawa
9 Zabkovia Ząbki 4 : 2 Wilga Garwolin
10 GOSiR II Piaseczno : xxx
Kolejka 3 (2013-09-07 - 2013-09-07)
11 Wilga Garwolin 0 : 3 GOSiR II Piaseczno
12 Orliki Jeruzal 1 : 3 AF Płońsk
13 Tygrys Huta Mińska 0 : 2 Czwórka II Radom
14 Królewscy Płock 3 : 4 Zabkovia Ząbki
15 Marysin Warszawa : xxx
Kolejka 4 (2013-09-21 - 2013-09-21)
16 Czwórka II Radom 0 : 3 Orliki Jeruzal
17 Marysin Warszawa 2 : 3 Wilga Garwolin
18 Zabkovia Ząbki 3 : 0 GOSiR II Piaseczno
19 Królewscy Płock 2 : 2 Tygrys Huta Mińska
20 AF Płońsk : xxx
Kolejka 5 (2013-10-05 - 2013-10-05)
21 Tygrys Huta Mińska 4 : 2 Zabkovia Ząbki
22 Orliki Jeruzal 4 : 3 Królewscy Płock
23 Wilga Garwolin 0 : 2 AF Płońsk
24 GOSiR II Piaseczno 8 : 0 Marysin Warszawa
25 Czwórka II Radom : xxx
Kolejka 6 (2013-10-12 - 2013-10-12)
26 Zabkovia Ząbki 7 : 1 Marysin Warszawa
27 AF Płońsk 3 : 0 GOSiR II Piaseczno
28 Czwórka II Radom 3 : 1 Wilga Garwolin
29 Tygrys Huta Mińska 1 : 2 Orliki Jeruzal
30 Królewscy Płock : xxx
Kolejka 7 (2013-10-19 - 2013-10-19)
31 Orliki Jeruzal 0 : 2 Zabkovia Ząbki
32 Wilga Garwolin 0 : 0 Królewscy Płock
33 GOSiR II Piaseczno 2 : 2 Czwórka II Radom
34 Marysin Warszawa 1 : 6 AF Płońsk
35 Tygrys Huta Mińska : xxx
Kolejka 8 (2013-11-02 - 2013-11-02)
36 Zabkovia Ząbki 0 : 3 AF Płońsk
37 Czwórka II Radom 6 : 2 Marysin Warszawa
38 Królewscy Płock 3 : 0 GOSiR II Piaseczno
39 Tygrys Huta Mińska 10 : 0 Wilga Garwolin
40 Orliki Jeruzal : xxx
Kolejka 9 (2013-11-09 - 2013-11-09)
41 Wilga Garwolin 1 : 1 Orliki Jeruzal
42 GOSiR II Piaseczno 5 : 8 Tygrys Huta Mińska
43 Marysin Warszawa 2 : 9 Królewscy Płock
44 AF Płońsk 3 : 0 Czwórka II Radom
45 Zabkovia Ząbki : xxx
Kolejka 10 (2014-04-04 - 2014-04-04)
46 AF Płońsk 0 : 0 Królewscy Płock
47 GOSiR II Piaseczno 9 : 2 Orliki Jeruzal
48 Marysin Warszawa 0 : 3 Tygrys Huta Mińska
49 Zabkovia Ząbki 2 : 7 Czwórka II Radom
50 Wilga Garwolin : xxx
Kolejka 11 (2014-04-12 - 2014-04-12)
51 Orliki Jeruzal 1 : 1 Marysin Warszawa
52 Wilga Garwolin 3 : 2 Zabkovia Ząbki
53 Królewscy Płock 0 : 3 Czwórka II Radom
54 Tygrys Huta Mińska 4 : 0 AF Płońsk
55 GOSiR II Piaseczno : xxx
Kolejka 12 (2014-04-26 - 2014-04-26)
56 AF Płońsk 3 : 1 Orliki Jeruzal
57 GOSiR II Piaseczno 9 : 0 Wilga Garwolin
58 Czwórka II Radom 5 : 1 Tygrys Huta Mińska
59 Zabkovia Ząbki 5 : 1 Królewscy Płock
60 Marysin Warszawa : xxx
Kolejka 13 (2014-05-03 - 2014-05-03)
61 Orliki Jeruzal 1 : 7 Czwórka II Radom
62 Wilga Garwolin 3 : 0 Marysin Warszawa
63 GOSiR II Piaseczno 13 : 1 Zabkovia Ząbki
64 Tygrys Huta Mińska 2 : 2 Królewscy Płock
65 AF Płońsk : xxx
Kolejka 14 (2014-05-17 - 2014-05-17)
66 AF Płońsk 2 : 1 Wilga Garwolin
67 Królewscy Płock 7 : 0 Orliki Jeruzal
68 Marysin Warszawa 1 : 8 GOSiR II Piaseczno
69 Zabkovia Ząbki 4 : 3 Tygrys Huta Mińska
70 Czwórka II Radom : xxx
Kolejka 15 (2014-05-24 - 2014-05-24)
71 Orliki Jeruzal 1 : 4 Tygrys Huta Mińska
72 Wilga Garwolin 1 : 3 Czwórka II Radom
73 GOSiR II Piaseczno 3 : 4 AF Płońsk
74 Marysin Warszawa 2 : 5 Zabkovia Ząbki
75 Królewscy Płock : xxx
Kolejka 16 (2014-05-31 - 2014-05-31)
76 AF Płońsk 3 : 0 Marysin Warszawa
77 Królewscy Płock 0 : 0 Wilga Garwolin
78 Czwórka II Radom 3 : 0 GOSiR II Piaseczno
79 Zabkovia Ząbki 8 : 4 Orliki Jeruzal
80 Tygrys Huta Mińska : xxx
Kolejka 17 (2014-06-07 - 2014-06-07)
81 AF Płońsk : Zabkovia Ząbki
82 Wilga Garwolin 2 : 0 Tygrys Huta Mińska
83 GOSiR II Piaseczno 0 : 3 Królewscy Płock
84 Marysin Warszawa 0 : 7 Czwórka II Radom
85 Orliki Jeruzal : xxx
Kolejka 18 (2014-06-14 - 2014-06-14)
86 Orliki Jeruzal 1 : 4 Wilga Garwolin
87 Królewscy Płock : Marysin Warszawa
88 Czwórka II Radom 3 : 0 AF Płońsk
89 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 GOSiR II Piaseczno
90 Zabkovia Ząbki : xxx
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (8)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.