reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA (południe)
IV MAZOWIECKA (północ) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Amur Wilga 22 54 67:21
2 Nadstal Krzaki 22 46 86:38
3 Vulcan Wólka Mlądzka 22 39 62:45
4 Burza Pilawa 22 37 80:42
5 KS Sobienie Jeziory 22 36 34:33
6 Orzeł Baniocha 22 35 50:44
7 KS Glinianka 22 27 41:57
8 Orzeł Parysów 22 25 40:86
9 KS Rzakta 22 22 45:52
10 Laura II Chylice 22 19 40:59
11 GC United Gassy 22 19 35:90
12 Rokola Otwock Wielki 22 18 46:59
13 XXX 0 0 0:0
14 YYY 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-08-31 - 2013-09-01)
1 Amur Wilga 7 : 0 GC United Gassy
2 Orzeł Parysów 4 : 2 KS Glinianka
3 Rokola Otwock Wielki 1 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
4 KS Rzakta 3 : 4 Nadstal Krzaki
5 XXX : KS Sobienie Jeziory
6 Burza Pilawa 5 : 2 Laura II Chylice
7 YYY : Orzeł Baniocha
Kolejka 2 (2013-09-04 - 2013-09-04)
8 GC United Gassy 3 : 1 Orzeł Baniocha
9 Laura II Chylice : YYY
10 KS Sobienie Jeziory 2 : 4 Burza Pilawa
11 Nadstal Krzaki : XXX
12 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 5 KS Rzakta
13 KS Glinianka 3 : 0 Rokola Otwock Wielki
14 Amur Wilga 1 : 0 Orzeł Parysów
Kolejka 3 (2013-09-07 - 2013-09-08)
15 Orzeł Parysów 2 : 1 GC United Gassy
16 Rokola Otwock Wielki 0 : 3 Amur Wilga
17 KS Rzakta 0 : 1 KS Glinianka
18 XXX : Vulcan Wólka Mlądzka
19 Burza Pilawa 4 : 4 Nadstal Krzaki
20 YYY : KS Sobienie Jeziory
21 Orzeł Baniocha 0 : 1 Laura II Chylice
Kolejka 4 (2013-09-14 - 2013-09-15)
22 GC United Gassy 3 : 1 Laura II Chylice
23 KS Sobienie Jeziory 0 : 0 Orzeł Baniocha
24 Nadstal Krzaki : YYY
25 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 2 Burza Pilawa
26 KS Glinianka : XXX
27 Amur Wilga 3 : 0 KS Rzakta
28 Orzeł Parysów 3 : 5 Rokola Otwock Wielki
Kolejka 5 (2013-09-21 - 2013-09-22)
29 Rokola Otwock Wielki 3 : 3 GC United Gassy
30 KS Rzakta 3 : 4 Orzeł Parysów
31 XXX : Amur Wilga
32 Burza Pilawa 1 : 1 KS Glinianka
33 YYY : Vulcan Wólka Mlądzka
34 Orzeł Baniocha 2 : 2 Nadstal Krzaki
35 Laura II Chylice 1 : 1 KS Sobienie Jeziory
Kolejka 6 (2013-09-28 - 2013-09-29)
36 GC United Gassy 0 : 1 KS Sobienie Jeziory
37 Nadstal Krzaki 4 : 2 Laura II Chylice
38 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 2 Orzeł Baniocha
39 KS Glinianka : YYY
40 Amur Wilga 2 : 8 Burza Pilawa
41 Orzeł Parysów : XXX
42 Rokola Otwock Wielki 2 : 3 KS Rzakta
Kolejka 7 (2013-10-05 - 2013-10-06)
43 KS Rzakta 2 : 3 GC United Gassy
44 XXX : Rokola Otwock Wielki
45 Burza Pilawa 11 : 1 Orzeł Parysów
46 YYY : Amur Wilga
47 Orzeł Baniocha 2 : 3 KS Glinianka
48 Laura II Chylice 2 : 5 Vulcan Wólka Mlądzka
49 KS Sobienie Jeziory 3 : 1 Nadstal Krzaki
Kolejka 8 (2013-10-12 - 2013-10-13)
50 GC United Gassy 2 : 9 Nadstal Krzaki
51 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 3 KS Sobienie Jeziory
52 KS Glinianka 1 : 3 Laura II Chylice
53 Amur Wilga 5 : 1 Orzeł Baniocha
54 Orzeł Parysów : YYY
55 Rokola Otwock Wielki 1 : 4 Burza Pilawa
56 KS Rzakta : XXX
Kolejka 9 (2013-10-19 - 2013-10-20)
57 XXX : GC United Gassy
58 Burza Pilawa 4 : 1 KS Rzakta
59 YYY : Rokola Otwock Wielki
60 Orzeł Baniocha 1 : 0 Orzeł Parysów
61 Laura II Chylice 1 : 4 Amur Wilga
62 KS Sobienie Jeziory 1 : 0 KS Glinianka
63 Nadstal Krzaki 7 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 10 (2013-10-26 - 2013-10-27)
64 GC United Gassy 3 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
65 KS Glinianka 2 : 0 Nadstal Krzaki
66 Orzeł Parysów 2 : 0 Laura II Chylice
67 Rokola Otwock Wielki 1 : 2 Orzeł Baniocha
68 KS Rzakta : YYY
69 XXX : Burza Pilawa
70 Amur Wilga 0 : 1 KS Sobienie Jeziory
Kolejka 11 (2013-11-02 - 2013-11-03)
71 Burza Pilawa 5 : 0 GC United Gassy
72 YYY : XXX
73 Orzeł Baniocha 5 : 6 KS Rzakta
74 Laura II Chylice 2 : 1 Rokola Otwock Wielki
75 KS Sobienie Jeziory 0 : 3 Orzeł Parysów
76 Nadstal Krzaki 1 : 2 Amur Wilga
77 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 2 KS Glinianka
Kolejka 12 (2013-11-09 - 2013-11-10)
78 GC United Gassy 4 : 2 KS Glinianka
79 Amur Wilga 1 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
80 Orzeł Parysów 0 : 9 Nadstal Krzaki
81 Rokola Otwock Wielki 2 : 1 KS Sobienie Jeziory
82 KS Rzakta 0 : 0 Laura II Chylice
83 XXX : Orzeł Baniocha
84 Burza Pilawa : YYY
Kolejka 13 (2013-11-16 - 2013-11-17)
85 YYY : GC United Gassy
86 Orzeł Baniocha 3 : 2 Burza Pilawa
87 Laura II Chylice : XXX
88 KS Sobienie Jeziory 2 : 3 KS Rzakta
89 Nadstal Krzaki 6 : 1 Rokola Otwock Wielki
90 Vulcan Wólka Mlądzka 6 : 2 Orzeł Parysów
91 KS Glinianka 1 : 6 Amur Wilga
Kolejka 14 (2014-03-29 - 2014-03-30)
92 GC United Gassy 0 : 6 Amur Wilga
93 KS Glinianka 2 : 1 Orzeł Parysów
94 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 1 Rokola Otwock Wielki
95 Nadstal Krzaki 3 : 1 KS Rzakta
96 KS Sobienie Jeziory : XXX
97 Laura II Chylice 3 : 3 Burza Pilawa
98 Orzeł Baniocha : YYY
Kolejka 15 (2014-04-05 - 2014-04-06)
99 Orzeł Baniocha 3 : 0 GC United Gassy
100 Burza Pilawa 0 : 3 KS Sobienie Jeziory
101 KS Rzakta 0 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
102 Rokola Otwock Wielki 2 : 2 KS Glinianka
103 Orzeł Parysów 0 : 7 Amur Wilga
104 Laura II Chylice : XXX
105 Nadstal Krzaki : YYY
Kolejka 16 (2014-04-12 - 2014-04-13)
106 GC United Gassy 2 : 5 Orzeł Parysów
107 Amur Wilga 2 : 1 Rokola Otwock Wielki
108 KS Glinianka 3 : 0 KS Rzakta
109 Nadstal Krzaki 1 : 0 Burza Pilawa
110 Laura II Chylice 1 : 3 Orzeł Baniocha
111 Vulcan Wólka Mlądzka : XXX
112 KS Sobienie Jeziory : YYY
Kolejka 17 (2014-04-18 - 2014-04-19)
113 Laura II Chylice 9 : 3 GC United Gassy
114 Orzeł Baniocha 1 : 2 KS Sobienie Jeziory
115 Burza Pilawa 2 : 5 Vulcan Wólka Mlądzka
116 KS Rzakta 0 : 3 Amur Wilga
117 Rokola Otwock Wielki 7 : 1 Orzeł Parysów
118 KS Glinianka : XXX
119 Nadstal Krzaki : YYY
Kolejka 18 (2014-04-26 - 2014-04-27)
120 GC United Gassy 0 : 5 Rokola Otwock Wielki
121 Orzeł Parysów 0 : 7 KS Rzakta
122 KS Glinianka 0 : 3 Burza Pilawa
123 Nadstal Krzaki 5 : 2 Orzeł Baniocha
124 KS Sobienie Jeziory 3 : 2 Laura II Chylice
125 Vulcan Wólka Mlądzka : XXX
126 Amur Wilga : YYY
Kolejka 19 (2014-05-03 - 2014-05-04)
127 KS Sobienie Jeziory 3 : 0 GC United Gassy
128 Laura II Chylice 3 : 3 Nadstal Krzaki
129 Orzeł Baniocha 3 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
130 Burza Pilawa 2 : 3 Amur Wilga
131 KS Rzakta 3 : 3 Rokola Otwock Wielki
132 KS Glinianka : XXX
133 Orzeł Parysów : YYY
Kolejka 20 (2014-05-10 - 2014-05-11)
134 GC United Gassy 1 : 0 KS Rzakta
135 Orzeł Parysów 2 : 2 Burza Pilawa
136 KS Glinianka 2 : 7 Orzeł Baniocha
137 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 0 Laura II Chylice
138 Nadstal Krzaki 6 : 0 KS Sobienie Jeziory
139 Rokola Otwock Wielki : XXX
140 Amur Wilga : YYY
Kolejka 21 (2014-05-17 - 2014-05-18)
141 Nadstal Krzaki 5 : 3 GC United Gassy
142 KS Sobienie Jeziory 1 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
143 Laura II Chylice 4 : 1 KS Glinianka
144 Orzeł Baniocha 0 : 0 Amur Wilga
145 Burza Pilawa 8 : 1 Rokola Otwock Wielki
146 Orzeł Parysów : XXX
147 KS Rzakta : YYY
Kolejka 22 (2014-05-24 - 2014-05-25)
148 KS Rzakta 1 : 2 Burza Pilawa
149 Orzeł Parysów 1 : 4 Orzeł Baniocha
150 Amur Wilga 3 : 0 Laura II Chylice
151 KS Glinianka 2 : 2 KS Sobienie Jeziory
152 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 0 Nadstal Krzaki
153 GC United Gassy : XXX
154 Rokola Otwock Wielki : YYY
Kolejka 23 (2014-05-31 - 2014-06-01)
155 Vulcan Wólka Mlądzka 8 : 0 GC United Gassy
156 Nadstal Krzaki 5 : 0 KS Glinianka
157 KS Sobienie Jeziory 0 : 1 Amur Wilga
158 Laura II Chylice 2 : 3 Orzeł Parysów
159 Orzeł Baniocha 3 : 2 Rokola Otwock Wielki
160 KS Rzakta : XXX
161 Burza Pilawa : YYY
Kolejka 24 (2014-06-07 - 2014-06-08)
162 GC United Gassy 0 : 6 Burza Pilawa
163 KS Rzakta 2 : 2 Orzeł Baniocha
164 Rokola Otwock Wielki 3 : 0 Laura II Chylice
165 Orzeł Parysów 3 : 1 KS Sobienie Jeziory
166 Amur Wilga 1 : 1 Nadstal Krzaki
167 KS Glinianka 4 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
168 XXX : YYY
Kolejka 25 (2014-06-14 - 2014-06-15)
169 KS Glinianka 5 : 4 GC United Gassy
170 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 2 Amur Wilga
171 Nadstal Krzaki 6 : 1 Orzeł Parysów
172 KS Sobienie Jeziory 2 : 1 Rokola Otwock Wielki
173 Laura II Chylice 1 : 5 KS Rzakta
174 Orzeł Baniocha : XXX
175 Burza Pilawa : YYY
Kolejka 26 (2014-06-21 - 2014-06-22)
176 Burza Pilawa 2 : 3 Orzeł Baniocha
177 KS Rzakta 0 : 2 KS Sobienie Jeziory
178 Rokola Otwock Wielki 3 : 4 Nadstal Krzaki
179 Orzeł Parysów 2 : 7 Vulcan Wólka Mlądzka
180 Amur Wilga 5 : 2 KS Glinianka
181 GC United Gassy : XXX
182 Laura II Chylice : YYY
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (3)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.