reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA (południe)
IV MAZOWIECKA (północ) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Bór Regut 24 60 72:25
2 Victoria II Sulejówek 24 52 85:39
3 Józefovia II Józefów 24 46 53:39
4 Snajper Sośninka 24 42 72:52
5 Wisła Dziecinów 24 38 66:53
6 Promnik Łaskarzew 24 37 55:39
7 Sokół Celestynów 23 35 69:55
8 Wilga II Garwolin 24 35 52:54
9 Advit Wiązowna 24 31 50:51
10 Start II Otwock 24 29 53:57
11 Wisła Maciejowice 24 20 51:76
12 Victoria Zerzeń 23 10 36:103
13 KS Puznówka 23 6 16:87
14 XXX 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-08-24 - 2013-08-25)
1 Sokół Celestynów 2 : 4 Start II Otwock
2 Victoria Zerzeń 1 : 4 Józefovia II Józefów
3 XXX : KS Puznówka
4 Wilga II Garwolin 2 : 4 Advit Wiązowna
5 Victoria II Sulejówek 6 : 2 Snajper Sośninka
6 Promnik Łaskarzew 0 : 0 Bór Regut
7 Wisła Dziecinów 3 : 0 Wisła Maciejowice
Kolejka 2 (2013-08-31 - 2013-09-01)
8 Start II Otwock 3 : 0 Wisła Maciejowice
9 Bór Regut 2 : 2 Wisła Dziecinów
10 Snajper Sośninka 2 : 2 Promnik Łaskarzew
11 Advit Wiązowna 1 : 3 Victoria II Sulejówek
12 KS Puznówka 1 : 3 Wilga II Garwolin
13 Józefovia II Józefów : XXX
14 Sokół Celestynów 7 : 0 Victoria Zerzeń
Kolejka 3 (2013-09-07 - 2013-09-08)
15 Victoria Zerzeń 2 : 2 Start II Otwock
16 XXX : Sokół Celestynów
17 Wilga II Garwolin 2 : 0 Józefovia II Józefów
18 Victoria II Sulejówek 4 : 0 KS Puznówka
19 Promnik Łaskarzew 1 : 1 Advit Wiązowna
20 Wisła Dziecinów 2 : 1 Snajper Sośninka
21 Wisła Maciejowice 1 : 5 Bór Regut
Kolejka 4 (2013-09-14 - 2013-09-15)
22 Start II Otwock 1 : 3 Bór Regut
23 Snajper Sośninka 7 : 2 Wisła Maciejowice
24 Advit Wiązowna 2 : 3 Wisła Dziecinów
25 KS Puznówka 0 : 4 Promnik Łaskarzew
26 Józefovia II Józefów 2 : 1 Victoria II Sulejówek
27 Sokół Celestynów 7 : 2 Wilga II Garwolin
28 Victoria Zerzeń : XXX
Kolejka 5 (2013-09-21 - 2013-09-22)
29 XXX : Start II Otwock
30 Wilga II Garwolin 2 : 0 Victoria Zerzeń
31 Victoria II Sulejówek 4 : 0 Sokół Celestynów
32 Promnik Łaskarzew 3 : 3 Józefovia II Józefów
33 Wisła Dziecinów 4 : 0 KS Puznówka
34 Wisła Maciejowice 2 : 3 Advit Wiązowna
35 Bór Regut 3 : 2 Snajper Sośninka
Kolejka 6 (2013-09-25 - 2013-09-25)
36 Start II Otwock 3 : 4 Snajper Sośninka
37 Advit Wiązowna 0 : 1 Bór Regut
38 KS Puznówka 2 : 4 Wisła Maciejowice
39 Józefovia II Józefów 2 : 0 Wisła Dziecinów
40 Sokół Celestynów 2 : 2 Promnik Łaskarzew
41 Victoria Zerzeń 0 : 6 Victoria II Sulejówek
42 XXX : Wilga II Garwolin
Kolejka 7 (2013-09-28 - 2013-09-29)
43 Wilga II Garwolin 2 : 2 Start II Otwock
44 Victoria II Sulejówek : XXX
45 Promnik Łaskarzew 1 : 3 Victoria Zerzeń
46 Wisła Dziecinów 1 : 2 Sokół Celestynów
47 Wisła Maciejowice 4 : 1 Józefovia II Józefów
48 Bór Regut 8 : 0 KS Puznówka
49 Snajper Sośninka 0 : 3 Advit Wiązowna
Kolejka 8 (2013-10-05 - 2013-10-06)
50 Start II Otwock 8 : 1 Advit Wiązowna
51 KS Puznówka 2 : 6 Snajper Sośninka
52 Józefovia II Józefów 0 : 3 Bór Regut
53 Sokół Celestynów 5 : 4 Wisła Maciejowice
54 Victoria Zerzeń 1 : 3 Wisła Dziecinów
55 XXX : Promnik Łaskarzew
56 Wilga II Garwolin 3 : 0 Victoria II Sulejówek
Kolejka 9 (2013-10-12 - 2013-10-13)
57 Victoria II Sulejówek 4 : 1 Start II Otwock
58 Promnik Łaskarzew 1 : 1 Wilga II Garwolin
59 Wisła Dziecinów : XXX
60 Wisła Maciejowice 3 : 1 Victoria Zerzeń
61 Bór Regut 2 : 3 Sokół Celestynów
62 Snajper Sośninka 2 : 3 Józefovia II Józefów
63 Advit Wiązowna 3 : 0 KS Puznówka
Kolejka 10 (2013-10-19 - 2013-10-20)
64 Start II Otwock 4 : 0 KS Puznówka
65 Józefovia II Józefów 3 : 0 Advit Wiązowna
66 Sokół Celestynów 3 : 4 Snajper Sośninka
67 Victoria Zerzeń 2 : 4 Bór Regut
68 XXX : Wisła Maciejowice
69 Wilga II Garwolin 3 : 1 Wisła Dziecinów
70 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Promnik Łaskarzew
Kolejka 11 (2013-10-26 - 2013-10-27)
71 Promnik Łaskarzew 2 : 0 Start II Otwock
72 Wisła Dziecinów 3 : 2 Victoria II Sulejówek
73 Wisła Maciejowice 2 : 2 Wilga II Garwolin
74 Bór Regut : XXX
75 Snajper Sośninka 4 : 2 Victoria Zerzeń
76 Advit Wiązowna 1 : 3 Sokół Celestynów
77 KS Puznówka 0 : 5 Józefovia II Józefów
Kolejka 12 (2013-11-02 - 2013-11-03)
78 Start II Otwock 0 : 2 Józefovia II Józefów
79 Sokół Celestynów 7 : 1 KS Puznówka
80 Victoria Zerzeń 0 : 5 Advit Wiązowna
81 XXX : Snajper Sośninka
82 Wilga II Garwolin 3 : 1 Bór Regut
83 Victoria II Sulejówek 3 : 1 Wisła Maciejowice
84 Promnik Łaskarzew 2 : 2 Wisła Dziecinów
Kolejka 13 (2013-11-09 - 2013-11-10)
85 Wisła Dziecinów 5 : 2 Start II Otwock
86 Wisła Maciejowice 2 : 3 Promnik Łaskarzew
87 Bór Regut 6 : 1 Victoria II Sulejówek
88 Snajper Sośninka 2 : 1 Wilga II Garwolin
89 Advit Wiązowna : XXX
90 KS Puznówka 1 : 4 Victoria Zerzeń
91 Józefovia II Józefów 2 : 2 Sokół Celestynów
Kolejka 14 (2014-03-29 - 2014-03-30)
92 Start II Otwock 2 : 1 Sokół Celestynów
93 Józefovia II Józefów 2 : 1 Victoria Zerzeń
94 KS Puznówka : XXX
95 Advit Wiązowna 0 : 0 Wilga II Garwolin
96 Snajper Sośninka 1 : 2 Victoria II Sulejówek
97 Bór Regut 2 : 1 Promnik Łaskarzew
98 Wisła Maciejowice 2 : 2 Wisła Dziecinów
Kolejka 15 (2014-04-05 - 2014-04-06)
99 Wisła Maciejowice 1 : 4 Start II Otwock
100 Wisła Dziecinów 1 : 2 Bór Regut
101 Promnik Łaskarzew 3 : 1 Snajper Sośninka
102 Victoria II Sulejówek 2 : 2 Advit Wiązowna
103 Wilga II Garwolin 5 : 0 KS Puznówka
104 XXX : Józefovia II Józefów
105 Victoria Zerzeń 1 : 10 Sokół Celestynów
Kolejka 16 (2014-04-12 - 2014-04-13)
106 Start II Otwock 4 : 1 Victoria Zerzeń
107 Sokół Celestynów : XXX
108 Józefovia II Józefów 0 : 2 Wilga II Garwolin
109 KS Puznówka 1 : 3 Victoria II Sulejówek
110 Advit Wiązowna 0 : 4 Promnik Łaskarzew
111 Snajper Sośninka 2 : 3 Wisła Dziecinów
112 Bór Regut 2 : 1 Wisła Maciejowice
Kolejka 17 (2014-04-18 - 2014-04-19)
113 Wisła Maciejowice 2 : 3 Snajper Sośninka
114 Bór Regut 2 : 0 Start II Otwock
115 Wisła Dziecinów 3 : 3 Advit Wiązowna
116 Promnik Łaskarzew 3 : 0 KS Puznówka
117 Victoria II Sulejówek 5 : 0 Józefovia II Józefów
118 Wilga II Garwolin 3 : 0 Sokół Celestynów
119 XXX : Victoria Zerzeń
Kolejka 18 (2014-04-26 - 2014-04-27)
120 Start II Otwock : XXX
121 Victoria Zerzeń 1 : 6 Wilga II Garwolin
122 Sokół Celestynów 0 : 3 Victoria II Sulejówek
123 Józefovia II Józefów 3 : 2 Promnik Łaskarzew
124 KS Puznówka 1 : 1 Wisła Dziecinów
125 Advit Wiązowna 4 : 2 Wisła Maciejowice
126 Snajper Sośninka 1 : 1 Bór Regut
Kolejka 19 (2014-05-03 - 2014-05-04)
127 Snajper Sośninka 6 : 0 Start II Otwock
128 Bór Regut 3 : 1 Advit Wiązowna
129 Wisła Maciejowice 3 : 0 KS Puznówka
130 Wisła Dziecinów 1 : 2 Józefovia II Józefów
131 Promnik Łaskarzew 1 : 4 Sokół Celestynów
132 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Victoria Zerzeń
133 Wilga II Garwolin : XXX
Kolejka 20 (2014-05-10 - 2014-05-11)
134 Start II Otwock 1 : 1 Wilga II Garwolin
135 XXX : Victoria II Sulejówek
136 Victoria Zerzeń 2 : 4 Promnik Łaskarzew
137 Sokół Celestynów 5 : 3 Wisła Dziecinów
138 Józefovia II Józefów 4 : 2 Wisła Maciejowice
139 KS Puznówka 0 : 2 Bór Regut
140 Advit Wiązowna 1 : 3 Snajper Sośninka
Kolejka 21 (2014-05-17 - 2014-05-18)
141 Advit Wiązowna 3 : 3 Start II Otwock
142 Snajper Sośninka 3 : 1 KS Puznówka
143 Bór Regut 4 : 0 Józefovia II Józefów
144 Wisła Maciejowice 0 : 3 Sokół Celestynów
145 Wisła Dziecinów 12 : 2 Victoria Zerzeń
146 Promnik Łaskarzew : XXX
147 Victoria II Sulejówek 10 : 0 Wilga II Garwolin
Kolejka 22 (2014-05-24 - 2014-05-25)
148 Start II Otwock 2 : 4 Victoria II Sulejówek
149 Wilga II Garwolin 1 : 4 Promnik Łaskarzew
150 XXX : Wisła Dziecinów
151 Victoria Zerzeń 6 : 2 Wisła Maciejowice
152 Sokół Celestynów 0 : 3 Bór Regut
153 Józefovia II Józefów 2 : 2 Snajper Sośninka
154 KS Puznówka 1 : 1 Advit Wiązowna
Kolejka 23 (2014-05-31 - 2014-06-01)
155 KS Puznówka 1 : 1 Start II Otwock
156 Advit Wiązowna 1 : 1 Józefovia II Józefów
157 Snajper Sośninka 4 : 0 Sokół Celestynów
158 Bór Regut 4 : 1 Victoria Zerzeń
159 Wisła Maciejowice : XXX
160 Wisła Dziecinów 3 : 0 Wilga II Garwolin
161 Promnik Łaskarzew 3 : 4 Victoria II Sulejówek
Kolejka 24 (2014-06-07 - 2014-06-08)
162 Start II Otwock 0 : 4 Promnik Łaskarzew
163 Victoria II Sulejówek 9 : 1 Wisła Dziecinów
164 Wilga II Garwolin 4 : 5 Wisła Maciejowice
165 XXX : Bór Regut
166 Victoria Zerzeń 3 : 6 Snajper Sośninka
167 Sokół Celestynów 1 : 2 Advit Wiązowna
168 Józefovia II Józefów 7 : 1 KS Puznówka
Kolejka 25 (2014-06-14 - 2014-06-15)
169 Józefovia II Józefów 2 : 0 Start II Otwock
170 KS Puznówka 3 : 2 Sokół Celestynów
171 Advit Wiązowna 8 : 2 Victoria Zerzeń
172 Snajper Sośninka : XXX
173 Bór Regut 5 : 2 Wilga II Garwolin
174 Wisła Maciejowice 6 : 1 Victoria II Sulejówek
175 Wisła Dziecinów 3 : 0 Promnik Łaskarzew
Kolejka 26 (2014-06-21 - 2014-06-22)
176 Start II Otwock 6 : 4 Wisła Dziecinów
177 Promnik Łaskarzew 5 : 0 Wisła Maciejowice
178 Victoria II Sulejówek 2 : 4 Bór Regut
179 Wilga II Garwolin 2 : 4 Snajper Sośninka
180 XXX : Advit Wiązowna
181 Victoria Zerzeń : KS Puznówka
182 Sokół Celestynów 0 : 3 Józefovia II Józefów
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (3)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.