reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA (południe)
IV MAZOWIECKA (północ) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Dąb Dębowa Kłoda 26 61 64:18
2 Orzeł Czemierniki 26 59 58:22
3 LKS Milanów 26 58 87:35
4 Tytan Wisznice 26 57 57:29
5 Agrosport Leśna P. 26 47 85:44
6 Gręzovia Gręzówka 26 41 56:47
7 Polesie Serokomla 26 37 45:50
8 Tornado Branica 26 34 43:45
9 Olimpia Okrzeja 26 33 54:53
10 Start Gózd 26 31 56:74
11 Wenus Oszczepalin 26 17 47:85
12 GLKS Roskosz-Grabianów 26 16 48:93
13 Tur Turze Rogi 26 14 41:93
14 Hutnik Huta Dąbrowa 26 14 27:80
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-08-18 - 2013-08-18)
1 Wenus Oszczepalin 1 : 4 Agrosport Leśna P.
2 Tytan Wisznice 1 : 4 Dąb Dębowa Kłoda
3 Tur Turze Rogi 3 : 4 Gręzovia Gręzówka
4 Tornado Branica 4 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
5 Start Gózd 1 : 2 LKS Milanów
6 GLKS Roskosz-Grabianów 1 : 2 Olimpia Okrzeja
7 Polesie Serokomla 4 : 0 Orzeł Czemierniki
Kolejka 2 (2013-08-25 - 2013-08-25)
8 Agrosport Leśna P. 2 : 0 Orzeł Czemierniki
9 Olimpia Okrzeja 2 : 4 Polesie Serokomla
10 LKS Milanów 6 : 4 GLKS Roskosz-Grabianów
11 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 1 Start Gózd
12 Gręzovia Gręzówka 1 : 0 Tornado Branica
13 Dąb Dębowa Kłoda 7 : 0 Tur Turze Rogi
14 Wenus Oszczepalin 1 : 3 Tytan Wisznice
Kolejka 3 (2013-09-01 - 2013-09-01)
15 Tytan Wisznice 3 : 2 Agrosport Leśna P.
16 Tur Turze Rogi 3 : 3 Wenus Oszczepalin
17 Tornado Branica 0 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
18 Start Gózd 1 : 5 Gręzovia Gręzówka
19 GLKS Roskosz-Grabianów 3 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
20 Polesie Serokomla 1 : 2 LKS Milanów
21 Orzeł Czemierniki 2 : 0 Olimpia Okrzeja
Kolejka 4 (2013-09-08 - 2013-09-08)
22 Agrosport Leśna P. 1 : 1 Olimpia Okrzeja
23 LKS Milanów 2 : 2 Orzeł Czemierniki
24 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 2 Polesie Serokomla
25 Gręzovia Gręzówka 3 : 2 GLKS Roskosz-Grabianów
26 Dąb Dębowa Kłoda 4 : 2 Start Gózd
27 Wenus Oszczepalin 2 : 2 Tornado Branica
28 Tytan Wisznice 1 : 0 Tur Turze Rogi
Kolejka 5 (2013-09-15 - 2013-09-15)
29 Tur Turze Rogi 1 : 3 Agrosport Leśna P.
30 Tornado Branica 1 : 0 Tytan Wisznice
31 Start Gózd 3 : 1 Wenus Oszczepalin
32 GLKS Roskosz-Grabianów 1 : 4 Dąb Dębowa Kłoda
33 Polesie Serokomla 4 : 1 Gręzovia Gręzówka
34 Orzeł Czemierniki 3 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
35 Olimpia Okrzeja 0 : 4 LKS Milanów
Kolejka 6 (2013-09-22 - 2013-09-22)
36 Agrosport Leśna P. 4 : 5 LKS Milanów
37 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 1 Olimpia Okrzeja
38 Gręzovia Gręzówka 0 : 2 Orzeł Czemierniki
39 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 0 Polesie Serokomla
40 Wenus Oszczepalin 3 : 2 GLKS Roskosz-Grabianów
41 Tytan Wisznice 2 : 3 Start Gózd
42 Tur Turze Rogi 4 : 4 Tornado Branica
Kolejka 7 (2013-09-29 - 2013-09-29)
43 Tornado Branica 3 : 3 Agrosport Leśna P.
44 Start Gózd 5 : 0 Tur Turze Rogi
45 GLKS Roskosz-Grabianów 1 : 7 Tytan Wisznice
46 Polesie Serokomla 3 : 2 Wenus Oszczepalin
47 Orzeł Czemierniki 0 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
48 Olimpia Okrzeja 1 : 1 Gręzovia Gręzówka
49 LKS Milanów 6 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
Kolejka 8 (2013-10-06 - 2013-10-06)
50 Agrosport Leśna P. 10 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
51 Gręzovia Gręzówka 1 : 1 LKS Milanów
52 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 0 Olimpia Okrzeja
53 Wenus Oszczepalin 1 : 5 Orzeł Czemierniki
54 Tytan Wisznice 3 : 0 Polesie Serokomla
55 Tur Turze Rogi 2 : 0 GLKS Roskosz-Grabianów
56 Tornado Branica 0 : 2 Start Gózd
Kolejka 9 (2013-10-13 - 2013-10-13)
57 Start Gózd 2 : 5 Agrosport Leśna P.
58 GLKS Roskosz-Grabianów 2 : 2 Tornado Branica
59 Polesie Serokomla 6 : 0 Tur Turze Rogi
60 Orzeł Czemierniki 2 : 0 Tytan Wisznice
61 Olimpia Okrzeja 1 : 0 Wenus Oszczepalin
62 LKS Milanów 0 : 0 Dąb Dębowa Kłoda
63 Hutnik Huta Dąbrowa 3 : 2 Gręzovia Gręzówka
Kolejka 10 (2013-10-20 - 2013-10-20)
64 Agrosport Leśna P. 3 : 0 Gręzovia Gręzówka
65 Dąb Dębowa Kłoda 3 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
66 Wenus Oszczepalin 2 : 7 LKS Milanów
67 Tytan Wisznice 2 : 1 Olimpia Okrzeja
68 Tur Turze Rogi 0 : 2 Orzeł Czemierniki
69 Tornado Branica 3 : 0 Polesie Serokomla
70 Start Gózd 4 : 3 GLKS Roskosz-Grabianów
Kolejka 11 (2013-10-27 - 2013-10-27)
71 GLKS Roskosz-Grabianów 2 : 3 Agrosport Leśna P.
72 Polesie Serokomla 2 : 2 Start Gózd
73 Orzeł Czemierniki 6 : 3 Tornado Branica
74 Olimpia Okrzeja 7 : 0 Tur Turze Rogi
75 LKS Milanów 1 : 3 Tytan Wisznice
76 Hutnik Huta Dąbrowa 4 : 1 Wenus Oszczepalin
77 Gręzovia Gręzówka 0 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
Kolejka 12 (2013-11-03 - 2013-11-03)
78 Agrosport Leśna P. 0 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
79 Wenus Oszczepalin 2 : 3 Gręzovia Gręzówka
80 Tytan Wisznice 4 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
81 Tur Turze Rogi 4 : 5 LKS Milanów
82 Tornado Branica 3 : 2 Olimpia Okrzeja
83 Start Gózd 1 : 2 Orzeł Czemierniki
84 GLKS Roskosz-Grabianów 1 : 2 Polesie Serokomla
Kolejka 13 (2013-11-10 - 2013-11-10)
85 Polesie Serokomla 1 : 1 Agrosport Leśna P.
86 Orzeł Czemierniki 2 : 0 GLKS Roskosz-Grabianów
87 Olimpia Okrzeja 3 : 4 Start Gózd
88 LKS Milanów 2 : 2 Tornado Branica
89 Hutnik Huta Dąbrowa 0 : 1 Tur Turze Rogi
90 Gręzovia Gręzówka 2 : 3 Tytan Wisznice
91 Dąb Dębowa Kłoda 3 : 0 Wenus Oszczepalin
Kolejka 14 (2014-04-06 - 2014-04-06)
92 Agrosport Leśna P. 6 : 1 Wenus Oszczepalin
93 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 1 Tytan Wisznice
94 Gręzovia Gręzówka 3 : 2 Tur Turze Rogi
95 Hutnik Huta Dąbrowa 0 : 1 Tornado Branica
96 LKS Milanów 0 : 0 Start Gózd
97 Olimpia Okrzeja 5 : 1 GLKS Roskosz-Grabianów
98 Orzeł Czemierniki 3 : 0 Polesie Serokomla
Kolejka 15 (2014-04-13 - 2014-04-13)
99 Orzeł Czemierniki 3 : 1 Agrosport Leśna P.
100 Polesie Serokomla 2 : 2 Olimpia Okrzeja
101 GLKS Roskosz-Grabianów 1 : 12 LKS Milanów
102 Start Gózd 4 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
103 Tornado Branica 1 : 2 Gręzovia Gręzówka
104 Tur Turze Rogi 0 : 3 Dąb Dębowa Kłoda
105 Tytan Wisznice 3 : 0 Wenus Oszczepalin
Kolejka 16 (2014-04-27 - 2014-04-27)
106 Agrosport Leśna P. 1 : 2 Tytan Wisznice
107 Wenus Oszczepalin 5 : 1 Tur Turze Rogi
108 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 2 Tornado Branica
109 Gręzovia Gręzówka 5 : 1 Start Gózd
110 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 2 GLKS Roskosz-Grabianów
111 LKS Milanów 4 : 0 Polesie Serokomla
112 Olimpia Okrzeja 1 : 2 Orzeł Czemierniki
Kolejka 17 (2014-05-01 - 2014-05-01)
113 Olimpia Okrzeja 3 : 3 Agrosport Leśna P.
114 Orzeł Czemierniki 1 : 0 LKS Milanów
115 Polesie Serokomla 0 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
116 GLKS Roskosz-Grabianów 2 : 6 Gręzovia Gręzówka
117 Start Gózd 4 : 4 Dąb Dębowa Kłoda
118 Tornado Branica 3 : 0 Wenus Oszczepalin
119 Tur Turze Rogi 1 : 5 Tytan Wisznice
Kolejka 18 (2014-05-04 - 2014-05-04)
120 Agrosport Leśna P. 3 : 1 Tur Turze Rogi
121 Tytan Wisznice 0 : 0 Tornado Branica
122 Wenus Oszczepalin 3 : 0 Start Gózd
123 Dąb Dębowa Kłoda 3 : 0 GLKS Roskosz-Grabianów
124 Gręzovia Gręzówka 5 : 1 Polesie Serokomla
125 Hutnik Huta Dąbrowa 0 : 1 Orzeł Czemierniki
126 LKS Milanów 2 : 1 Olimpia Okrzeja
Kolejka 19 (2014-05-11 - 2014-05-11)
127 LKS Milanów 3 : 2 Agrosport Leśna P.
128 Olimpia Okrzeja 2 : 1 Hutnik Huta Dąbrowa
129 Orzeł Czemierniki 0 : 1 Gręzovia Gręzówka
130 Polesie Serokomla 0 : 5 Dąb Dębowa Kłoda
131 GLKS Roskosz-Grabianów 3 : 1 Wenus Oszczepalin
132 Start Gózd 1 : 2 Tytan Wisznice
133 Tornado Branica 3 : 1 Tur Turze Rogi
Kolejka 20 (2014-05-18 - 2014-05-18)
134 Agrosport Leśna P. 4 : 2 Tornado Branica
135 Tur Turze Rogi 6 : 3 Start Gózd
136 Tytan Wisznice 3 : 1 GLKS Roskosz-Grabianów
137 Wenus Oszczepalin 0 : 1 Polesie Serokomla
138 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 0 Orzeł Czemierniki
139 Gręzovia Gręzówka 0 : 2 Olimpia Okrzeja
140 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 6 LKS Milanów
Kolejka 21 (2014-05-25 - 2014-05-25)
141 Hutnik Huta Dąbrowa 2 : 5 Agrosport Leśna P.
142 LKS Milanów 0 : 0 Gręzovia Gręzówka
143 Olimpia Okrzeja 2 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
144 Orzeł Czemierniki 4 : 2 Wenus Oszczepalin
145 Polesie Serokomla 0 : 1 Tytan Wisznice
146 GLKS Roskosz-Grabianów 4 : 0 Tur Turze Rogi
147 Start Gózd 3 : 1 Tornado Branica
Kolejka 22 (2014-06-01 - 2014-06-01)
148 Agrosport Leśna P. 6 : 0 Start Gózd
149 Tornado Branica 2 : 1 GLKS Roskosz-Grabianów
150 Tur Turze Rogi 2 : 3 Polesie Serokomla
151 Tytan Wisznice 0 : 0 Orzeł Czemierniki
152 Wenus Oszczepalin 4 : 6 Olimpia Okrzeja
153 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 1 LKS Milanów
154 Gręzovia Gręzówka 4 : 1 Hutnik Huta Dąbrowa
Kolejka 23 (2014-06-08 - 2014-06-08)
155 Gręzovia Gręzówka 2 : 2 Agrosport Leśna P.
156 Hutnik Huta Dąbrowa 0 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
157 LKS Milanów 5 : 1 Wenus Oszczepalin
158 Olimpia Okrzeja 1 : 3 Tytan Wisznice
159 Orzeł Czemierniki 6 : 0 Tur Turze Rogi
160 Polesie Serokomla 0 : 0 Tornado Branica
161 GLKS Roskosz-Grabianów 7 : 3 Start Gózd
Kolejka 24 (2014-06-15 - 2014-06-15)
162 Agrosport Leśna P. 8 : 1 GLKS Roskosz-Grabianów
163 Start Gózd 1 : 5 Polesie Serokomla
164 Tornado Branica 0 : 2 Orzeł Czemierniki
165 Tur Turze Rogi 2 : 3 Olimpia Okrzeja
166 Tytan Wisznice 1 : 4 LKS Milanów
167 Wenus Oszczepalin 2 : 3 Hutnik Huta Dąbrowa
168 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 0 Gręzovia Gręzówka
Kolejka 25 (2014-06-19 - 2014-06-19)
169 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 0 Agrosport Leśna P.
170 Gręzovia Gręzówka 4 : 5 Wenus Oszczepalin
171 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 3 Tytan Wisznice
172 LKS Milanów 4 : 0 Tur Turze Rogi
173 Olimpia Okrzeja 4 : 1 Tornado Branica
174 Orzeł Czemierniki 4 : 0 Start Gózd
175 Polesie Serokomla 3 : 2 GLKS Roskosz-Grabianów
Kolejka 26 (2014-06-22 - 2014-06-22)
176 Agrosport Leśna P. 3 : 1 Polesie Serokomla
177 GLKS Roskosz-Grabianów 1 : 4 Orzeł Czemierniki
178 Start Gózd 5 : 1 Olimpia Okrzeja
179 Tornado Branica 0 : 3 LKS Milanów
180 Tur Turze Rogi 7 : 1 Hutnik Huta Dąbrowa
181 Tytan Wisznice 1 : 1 Gręzovia Gręzówka
182 Wenus Oszczepalin 4 : 3 Dąb Dębowa Kłoda
reklama
reklama

Sonda

Czy podatek cukrowy pomoże w walce z otyłością?


Zobacz komentarze (7)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.