reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA (południe)
IV MAZOWIECKA (północ) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Orzeł Unin 26 57 82:38
2 Tajfun Jartypory 26 56 74:28
3 Miedzanka Miedzna 26 48 49:34
4 Płomień Dębe Wielkie 26 44 59:42
5 LKS Ostrówek 26 42 44:38
6 Liwia Łochów 26 41 49:42
7 Grodzisk Krzymosze 26 40 55:46
8 Jutrzenka Cegłów 26 37 50:53
9 Jastrząb Żeliszew 26 31 41:72
10 Mazovia II Mińsk M. 26 30 41:42
11 Tęcza Stanisławów 26 30 42:63
12 Błękitni Stoczek 26 28 39:60
13 Wicher Sadowne 26 15 33:69
14 Nojszewianka Dobre 26 11 32:67
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-08-24 - 2013-08-25)
1 Błękitni Stoczek 3 : 2 Nojszewianka Dobre
2 Płomień Dębe Wielkie 3 : 1 Liwia Łochów
3 Jastrząb Żeliszew 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
4 Tęcza Stanisławów 6 : 2 Wicher Sadowne
5 Tajfun Jartypory 4 : 2 Orzeł Unin
6 Mazovia II Mińsk M. 3 : 0 Jutrzenka Cegłów
7 Miedzanka Miedzna 2 : 2 LKS Ostrówek
Kolejka 2 (2013-08-31 - 2013-09-01)
8 Nojszewianka Dobre 2 : 4 LKS Ostrówek
9 Jutrzenka Cegłów 1 : 0 Miedzanka Miedzna
10 Orzeł Unin 1 : 1 Mazovia II Mińsk M.
11 Wicher Sadowne 0 : 3 Tajfun Jartypory
12 Grodzisk Krzymosze 2 : 2 Tęcza Stanisławów
13 Liwia Łochów 5 : 1 Jastrząb Żeliszew
14 Błękitni Stoczek 2 : 2 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 3 (2013-09-07 - 2013-09-08)
15 Płomień Dębe Wielkie 4 : 1 Nojszewianka Dobre
16 Jastrząb Żeliszew 3 : 2 Błękitni Stoczek
17 Tęcza Stanisławów 3 : 2 Liwia Łochów
18 Tajfun Jartypory 5 : 0 Grodzisk Krzymosze
19 Mazovia II Mińsk M. 2 : 0 Wicher Sadowne
20 Miedzanka Miedzna 4 : 3 Orzeł Unin
21 LKS Ostrówek 3 : 6 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 4 (2013-09-11 - 2013-09-11)
22 Nojszewianka Dobre 0 : 4 Jutrzenka Cegłów
23 Orzeł Unin 4 : 0 LKS Ostrówek
24 Wicher Sadowne 1 : 2 Miedzanka Miedzna
25 Grodzisk Krzymosze 3 : 0 Mazovia II Mińsk M.
26 Liwia Łochów 0 : 0 Tajfun Jartypory
27 Błękitni Stoczek 4 : 1 Tęcza Stanisławów
28 Płomień Dębe Wielkie 3 : 0 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 5 (2013-09-14 - 2013-09-15)
29 Jastrząb Żeliszew 2 : 1 Nojszewianka Dobre
30 Tęcza Stanisławów 0 : 4 Płomień Dębe Wielkie
31 Tajfun Jartypory 3 : 0 Błękitni Stoczek
32 Mazovia II Mińsk M. 0 : 1 Liwia Łochów
33 Miedzanka Miedzna 0 : 0 Grodzisk Krzymosze
34 LKS Ostrówek 3 : 2 Wicher Sadowne
35 Jutrzenka Cegłów 4 : 1 Orzeł Unin
Kolejka 6 (2013-09-21 - 2013-09-22)
36 Nojszewianka Dobre 2 : 2 Orzeł Unin
37 Wicher Sadowne 4 : 3 Jutrzenka Cegłów
38 Grodzisk Krzymosze 1 : 2 LKS Ostrówek
39 Liwia Łochów 1 : 3 Miedzanka Miedzna
40 Błękitni Stoczek 3 : 3 Mazovia II Mińsk M.
41 Płomień Dębe Wielkie 3 : 1 Tajfun Jartypory
42 Jastrząb Żeliszew 4 : 2 Tęcza Stanisławów
Kolejka 7 (2013-09-28 - 2013-09-29)
43 Tęcza Stanisławów 6 : 2 Nojszewianka Dobre
44 Tajfun Jartypory 3 : 0 Jastrząb Żeliszew
45 Mazovia II Mińsk M. 2 : 2 Płomień Dębe Wielkie
46 Miedzanka Miedzna 4 : 1 Błękitni Stoczek
47 LKS Ostrówek 1 : 1 Liwia Łochów
48 Jutrzenka Cegłów 2 : 0 Grodzisk Krzymosze
49 Orzeł Unin 3 : 1 Wicher Sadowne
Kolejka 8 (2013-10-05 - 2013-10-06)
50 Nojszewianka Dobre 1 : 3 Wicher Sadowne
51 Grodzisk Krzymosze 5 : 2 Orzeł Unin
52 Liwia Łochów 4 : 2 Jutrzenka Cegłów
53 Błękitni Stoczek 1 : 1 LKS Ostrówek
54 Płomień Dębe Wielkie 2 : 1 Miedzanka Miedzna
55 Jastrząb Żeliszew 3 : 3 Mazovia II Mińsk M.
56 Tęcza Stanisławów 0 : 6 Tajfun Jartypory
Kolejka 9 (2013-10-12 - 2013-10-13)
57 Tajfun Jartypory 1 : 1 Nojszewianka Dobre
58 Mazovia II Mińsk M. 1 : 0 Tęcza Stanisławów
59 Miedzanka Miedzna 4 : 1 Jastrząb Żeliszew
60 LKS Ostrówek 1 : 0 Płomień Dębe Wielkie
61 Jutrzenka Cegłów 1 : 1 Błękitni Stoczek
62 Orzeł Unin 4 : 0 Liwia Łochów
63 Wicher Sadowne 2 : 1 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 10 (2013-10-19 - 2013-10-20)
64 Nojszewianka Dobre 3 : 3 Grodzisk Krzymosze
65 Liwia Łochów 2 : 1 Wicher Sadowne
66 Błękitni Stoczek 0 : 4 Orzeł Unin
67 Płomień Dębe Wielkie 2 : 1 Jutrzenka Cegłów
68 Jastrząb Żeliszew 1 : 3 LKS Ostrówek
69 Tęcza Stanisławów 0 : 2 Miedzanka Miedzna
70 Tajfun Jartypory 2 : 1 Mazovia II Mińsk M.
Kolejka 11 (2013-10-26 - 2013-10-27)
71 Mazovia II Mińsk M. 4 : 2 Nojszewianka Dobre
72 Miedzanka Miedzna 1 : 1 Tajfun Jartypory
73 LKS Ostrówek 0 : 2 Tęcza Stanisławów
74 Jutrzenka Cegłów 0 : 3 Jastrząb Żeliszew
75 Orzeł Unin 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
76 Wicher Sadowne 0 : 1 Błękitni Stoczek
77 Grodzisk Krzymosze 4 : 2 Liwia Łochów
Kolejka 12 (2013-11-02 - 2013-11-03)
78 Nojszewianka Dobre 2 : 3 Liwia Łochów
79 Błękitni Stoczek 0 : 4 Grodzisk Krzymosze
80 Płomień Dębe Wielkie 5 : 0 Wicher Sadowne
81 Jastrząb Żeliszew 3 : 2 Orzeł Unin
82 Tęcza Stanisławów 2 : 2 Jutrzenka Cegłów
83 Tajfun Jartypory 0 : 2 LKS Ostrówek
84 Mazovia II Mińsk M. 3 : 0 Miedzanka Miedzna
Kolejka 13 (2013-11-09 - 2013-11-10)
85 Miedzanka Miedzna 2 : 0 Nojszewianka Dobre
86 LKS Ostrówek 2 : 1 Mazovia II Mińsk M.
87 Jutrzenka Cegłów 0 : 4 Tajfun Jartypory
88 Orzeł Unin 2 : 1 Tęcza Stanisławów
89 Wicher Sadowne 2 : 2 Jastrząb Żeliszew
90 Grodzisk Krzymosze 0 : 1 Płomień Dębe Wielkie
91 Liwia Łochów 2 : 0 Błękitni Stoczek
Kolejka 14 (2014-03-29 - 2014-03-30)
92 Nojszewianka Dobre 0 : 4 Błękitni Stoczek
93 Liwia Łochów 2 : 0 Płomień Dębe Wielkie
94 Grodzisk Krzymosze 5 : 3 Jastrząb Żeliszew
95 Wicher Sadowne 2 : 3 Tęcza Stanisławów
96 Orzeł Unin 3 : 1 Tajfun Jartypory
97 Jutrzenka Cegłów 3 : 0 Mazovia II Mińsk M.
98 LKS Ostrówek 2 : 0 Miedzanka Miedzna
Kolejka 15 (2014-04-05 - 2014-04-06)
99 LKS Ostrówek 1 : 1 Nojszewianka Dobre
100 Miedzanka Miedzna 0 : 0 Jutrzenka Cegłów
101 Mazovia II Mińsk M. 1 : 3 Orzeł Unin
102 Tajfun Jartypory 5 : 0 Wicher Sadowne
103 Tęcza Stanisławów 0 : 3 Grodzisk Krzymosze
104 Jastrząb Żeliszew 0 : 3 Liwia Łochów
105 Płomień Dębe Wielkie 4 : 0 Błękitni Stoczek
Kolejka 16 (2014-04-12 - 2014-04-13)
106 Nojszewianka Dobre 1 : 3 Płomień Dębe Wielkie
107 Błękitni Stoczek 3 : 3 Jastrząb Żeliszew
108 Liwia Łochów 0 : 0 Tęcza Stanisławów
109 Grodzisk Krzymosze 3 : 1 Tajfun Jartypory
110 Wicher Sadowne 0 : 1 Mazovia II Mińsk M.
111 Orzeł Unin 6 : 2 Miedzanka Miedzna
112 Jutrzenka Cegłów 2 : 2 LKS Ostrówek
Kolejka 17 (2014-04-18 - 2014-04-18)
113 Jutrzenka Cegłów 1 : 0 Nojszewianka Dobre
114 LKS Ostrówek 2 : 2 Orzeł Unin
115 Miedzanka Miedzna 2 : 0 Wicher Sadowne
116 Mazovia II Mińsk M. 0 : 1 Grodzisk Krzymosze
117 Tajfun Jartypory 3 : 3 Liwia Łochów
118 Tęcza Stanisławów 2 : 0 Błękitni Stoczek
119 Jastrząb Żeliszew 2 : 1 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 18 (2014-04-26 - 2014-04-27)
120 Nojszewianka Dobre 3 : 3 Jastrząb Żeliszew
121 Płomień Dębe Wielkie 5 : 1 Tęcza Stanisławów
122 Błękitni Stoczek 1 : 3 Tajfun Jartypory
123 Liwia Łochów 3 : 0 Mazovia II Mińsk M.
124 Grodzisk Krzymosze 1 : 5 Miedzanka Miedzna
125 Wicher Sadowne 0 : 2 LKS Ostrówek
126 Orzeł Unin 4 : 1 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 19 (2014-05-03 - 2014-05-04)
127 Orzeł Unin 2 : 1 Nojszewianka Dobre
128 Jutrzenka Cegłów 3 : 1 Wicher Sadowne
129 LKS Ostrówek 0 : 2 Grodzisk Krzymosze
130 Miedzanka Miedzna 3 : 0 Liwia Łochów
131 Mazovia II Mińsk M. 0 : 3 Błękitni Stoczek
132 Tajfun Jartypory 2 : 2 Płomień Dębe Wielkie
133 Tęcza Stanisławów 1 : 2 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 20 (2014-05-10 - 2014-05-11)
134 Nojszewianka Dobre 0 : 2 Tęcza Stanisławów
135 Jastrząb Żeliszew 0 : 3 Tajfun Jartypory
136 Płomień Dębe Wielkie 0 : 5 Mazovia II Mińsk M.
137 Błękitni Stoczek 2 : 3 Miedzanka Miedzna
138 Liwia Łochów 2 : 2 LKS Ostrówek
139 Grodzisk Krzymosze 7 : 1 Jutrzenka Cegłów
140 Wicher Sadowne 0 : 1 Orzeł Unin
Kolejka 21 (2014-05-17 - 2014-05-18)
141 Wicher Sadowne 1 : 4 Nojszewianka Dobre
142 Orzeł Unin 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
143 Jutrzenka Cegłów 1 : 0 Liwia Łochów
144 LKS Ostrówek 0 : 0 Błękitni Stoczek
145 Miedzanka Miedzna 1 : 1 Płomień Dębe Wielkie
146 Mazovia II Mińsk M. 7 : 0 Jastrząb Żeliszew
147 Tajfun Jartypory 6 : 1 Tęcza Stanisławów
Kolejka 22 (2014-05-24 - 2014-05-25)
148 Nojszewianka Dobre 0 : 3 Tajfun Jartypory
149 Tęcza Stanisławów 2 : 1 Mazovia II Mińsk M.
150 Jastrząb Żeliszew 0 : 2 Miedzanka Miedzna
151 Płomień Dębe Wielkie 0 : 2 LKS Ostrówek
152 Błękitni Stoczek 4 : 2 Jutrzenka Cegłów
153 Liwia Łochów 2 : 5 Orzeł Unin
154 Grodzisk Krzymosze 5 : 1 Wicher Sadowne
Kolejka 23 (2014-05-31 - 2014-06-01)
155 Grodzisk Krzymosze 1 : 1 Nojszewianka Dobre
156 Wicher Sadowne 1 : 2 Liwia Łochów
157 Orzeł Unin 7 : 0 Błękitni Stoczek
158 Jutrzenka Cegłów 5 : 2 Płomień Dębe Wielkie
159 LKS Ostrówek 4 : 0 Jastrząb Żeliszew
160 Miedzanka Miedzna 3 : 0 Tęcza Stanisławów
161 Mazovia II Mińsk M. 2 : 3 Tajfun Jartypory
Kolejka 24 (2014-06-07 - 2014-06-08)
162 Nojszewianka Dobre 1 : 1 Mazovia II Mińsk M.
163 Tajfun Jartypory 5 : 1 Miedzanka Miedzna
164 Tęcza Stanisławów 3 : 1 LKS Ostrówek
165 Jastrząb Żeliszew 2 : 1 Jutrzenka Cegłów
166 Płomień Dębe Wielkie 0 : 2 Orzeł Unin
167 Błękitni Stoczek 2 : 2 Wicher Sadowne
168 Liwia Łochów 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 25 (2014-06-14 - 2014-06-15)
169 Liwia Łochów 4 : 1 Nojszewianka Dobre
170 Grodzisk Krzymosze 3 : 0 Błękitni Stoczek
171 Wicher Sadowne 5 : 5 Płomień Dębe Wielkie
172 Orzeł Unin 7 : 0 Jastrząb Żeliszew
173 Jutrzenka Cegłów 3 : 0 Tęcza Stanisławów
174 LKS Ostrówek 1 : 2 Tajfun Jartypory
175 Miedzanka Miedzna 2 : 1 Mazovia II Mińsk M.
Kolejka 26 (2014-06-21 - 2014-06-22)
176 Nojszewianka Dobre 0 : 0 Miedzanka Miedzna
177 Mazovia II Mińsk M. 1 : 1 LKS Ostrówek
178 Tajfun Jartypory 4 : 1 Jutrzenka Cegłów
179 Tęcza Stanisławów 2 : 4 Orzeł Unin
180 Jastrząb Żeliszew 0 : 2 Wicher Sadowne
181 Płomień Dębe Wielkie 4 : 1 Grodzisk Krzymosze
182 Błękitni Stoczek 2 : 1 Liwia Łochów
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.