reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA (południe)
IV MAZOWIECKA (północ) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Hetman Żółkiewka 30 62 70:30
2 Lewart Lubartów 30 59 60:23
3 Górnik II Łęczna 30 57 61:43
4 Powiślak Końskowola 30 56 57:28
5 Opolanin Opole L. 30 50 53:44
6 Victoria Żmudź 30 49 64:50
7 Ruch Ryki 30 49 69:58
8 Orion Niedrzwica Duża 30 49 55:46
9 Orlęta Łuków 30 46 61:36
10 Łada Biłgoraj 30 42 52:34
11 Janowianka Janów Lubelski 30 38 45:47
12 Sparta Rejowiec F. 30 37 52:59
13 Lutnia Piszczac 30 32 35:65
14 Roztocze Szczebrzeszyn 30 27 35:69
15 Stal Poniatowa 30 15 26:115
16 Unia Krzywda 30 13 27:75
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-08-10 - 2013-08-11)
1 Orlęta Łuków 5 : 1 Sparta Rejowiec F.
2 Stal Poniatowa 2 : 5 Opolanin Opole L.
3 Hetman Żółkiewka 4 : 1 Górnik II Łęczna
4 Lutnia Piszczac 3 : 0 Orion Niedrzwica Duża
5 Janowianka Janów Lubelski 0 : 6 Powiślak Końskowola
6 Victoria Żmudź 2 : 0 Unia Krzywda
7 Łada Biłgoraj 3 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
8 Ruch Ryki 0 : 3 Lewart Lubartów
Kolejka 2 (2013-08-15 - 2013-08-15)
9 Sparta Rejowiec F. 3 : 0 Lewart Lubartów
10 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 3 Ruch Ryki
11 Unia Krzywda 1 : 0 Łada Biłgoraj
12 Powiślak Końskowola 3 : 1 Victoria Żmudź
13 Orion Niedrzwica Duża 2 : 0 Janowianka Janów Lubelski
14 Górnik II Łęczna 1 : 0 Lutnia Piszczac
15 Opolanin Opole L. 0 : 2 Hetman Żółkiewka
16 Orlęta Łuków 8 : 1 Stal Poniatowa
Kolejka 3 (2013-08-18 - 2013-08-18)
17 Stal Poniatowa 0 : 12 Sparta Rejowiec F.
18 Hetman Żółkiewka 3 : 1 Orlęta Łuków
19 Lutnia Piszczac 3 : 0 Opolanin Opole L.
20 Janowianka Janów Lubelski 0 : 2 Górnik II Łęczna
21 Victoria Żmudź 4 : 0 Orion Niedrzwica Duża
22 Łada Biłgoraj 2 : 2 Powiślak Końskowola
23 Ruch Ryki 2 : 2 Unia Krzywda
24 Lewart Lubartów 4 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 4 (2013-08-24 - 2013-08-25)
25 Sparta Rejowiec F. 3 : 2 Roztocze Szczebrzeszyn
26 Unia Krzywda 0 : 5 Lewart Lubartów
27 Powiślak Końskowola 1 : 2 Ruch Ryki
28 Orion Niedrzwica Duża 3 : 1 Łada Biłgoraj
29 Górnik II Łęczna 8 : 2 Victoria Żmudź
30 Opolanin Opole L. 2 : 1 Janowianka Janów Lubelski
31 Orlęta Łuków 4 : 0 Lutnia Piszczac
32 Stal Poniatowa 0 : 5 Hetman Żółkiewka
Kolejka 5 (2013-08-31 - 2013-09-01)
33 Hetman Żółkiewka 6 : 0 Sparta Rejowiec F.
34 Lutnia Piszczac 3 : 0 Stal Poniatowa
35 Janowianka Janów Lubelski 1 : 3 Orlęta Łuków
36 Victoria Żmudź 4 : 1 Opolanin Opole L.
37 Łada Biłgoraj 2 : 3 Górnik II Łęczna
38 Ruch Ryki 2 : 0 Orion Niedrzwica Duża
39 Lewart Lubartów 0 : 0 Powiślak Końskowola
40 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 1 Unia Krzywda
Kolejka 6 (2013-09-07 - 2013-09-08)
41 Sparta Rejowiec F. 3 : 0 Unia Krzywda
42 Powiślak Końskowola 3 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
43 Orion Niedrzwica Duża 1 : 0 Lewart Lubartów
44 Górnik II Łęczna 5 : 2 Ruch Ryki
45 Opolanin Opole L. 1 : 2 Łada Biłgoraj
46 Orlęta Łuków 1 : 3 Victoria Żmudź
47 Stal Poniatowa 0 : 4 Janowianka Janów Lubelski
48 Hetman Żółkiewka 3 : 1 Lutnia Piszczac
Kolejka 7 (2013-09-14 - 2013-09-15)
49 Lutnia Piszczac 4 : 1 Sparta Rejowiec F.
50 Janowianka Janów Lubelski 1 : 0 Hetman Żółkiewka
51 Victoria Żmudź 5 : 0 Stal Poniatowa
52 Łada Biłgoraj 2 : 0 Orlęta Łuków
53 Ruch Ryki 1 : 3 Opolanin Opole L.
54 Lewart Lubartów 0 : 1 Górnik II Łęczna
55 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 2 Orion Niedrzwica Duża
56 Unia Krzywda 0 : 4 Powiślak Końskowola
Kolejka 8 (2013-09-21 - 2013-09-22)
57 Sparta Rejowiec F. 2 : 3 Powiślak Końskowola
58 Orion Niedrzwica Duża 4 : 0 Unia Krzywda
59 Górnik II Łęczna 4 : 2 Roztocze Szczebrzeszyn
60 Opolanin Opole L. 2 : 0 Lewart Lubartów
61 Orlęta Łuków 1 : 2 Ruch Ryki
62 Stal Poniatowa 0 : 7 Łada Biłgoraj
63 Hetman Żółkiewka 1 : 0 Victoria Żmudź
64 Lutnia Piszczac 1 : 4 Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 9 (2013-09-28 - 2013-09-29)
65 Janowianka Janów Lubelski 1 : 0 Sparta Rejowiec F.
66 Victoria Żmudź 7 : 1 Lutnia Piszczac
67 Łada Biłgoraj 2 : 1 Hetman Żółkiewka
68 Ruch Ryki 4 : 2 Stal Poniatowa
69 Lewart Lubartów 1 : 0 Orlęta Łuków
70 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 6 Opolanin Opole L.
71 Unia Krzywda 1 : 2 Górnik II Łęczna
72 Powiślak Końskowola 1 : 0 Orion Niedrzwica Duża
Kolejka 10 (2013-10-05 - 2013-10-06)
73 Sparta Rejowiec F. 4 : 1 Orion Niedrzwica Duża
74 Górnik II Łęczna 2 : 1 Powiślak Końskowola
75 Opolanin Opole L. 3 : 2 Unia Krzywda
76 Orlęta Łuków 6 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
77 Stal Poniatowa 0 : 5 Lewart Lubartów
78 Hetman Żółkiewka 1 : 1 Ruch Ryki
79 Lutnia Piszczac 0 : 0 Łada Biłgoraj
80 Janowianka Janów Lubelski 4 : 0 Victoria Żmudź
Kolejka 11 (2013-10-12 - 2013-10-13)
81 Victoria Żmudź 3 : 0 Sparta Rejowiec F.
82 Łada Biłgoraj 0 : 0 Janowianka Janów Lubelski
83 Ruch Ryki 5 : 2 Lutnia Piszczac
84 Lewart Lubartów 2 : 0 Hetman Żółkiewka
85 Roztocze Szczebrzeszyn 6 : 0 Stal Poniatowa
86 Unia Krzywda 0 : 5 Orlęta Łuków
87 Powiślak Końskowola 4 : 0 Opolanin Opole L.
88 Orion Niedrzwica Duża 5 : 1 Górnik II Łęczna
Kolejka 12 (2013-10-19 - 2013-10-20)
89 Sparta Rejowiec F. 1 : 4 Górnik II Łęczna
90 Opolanin Opole L. 1 : 0 Orion Niedrzwica Duża
91 Orlęta Łuków 3 : 1 Powiślak Końskowola
92 Stal Poniatowa 3 : 0 Unia Krzywda
93 Hetman Żółkiewka 3 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
94 Lutnia Piszczac 0 : 2 Lewart Lubartów
95 Janowianka Janów Lubelski 2 : 2 Ruch Ryki
96 Victoria Żmudź 0 : 0 Łada Biłgoraj
Kolejka 13 (2013-10-26 - 2013-10-27)
97 Łada Biłgoraj 3 : 0 Sparta Rejowiec F.
98 Ruch Ryki 7 : 0 Victoria Żmudź
99 Lewart Lubartów 2 : 1 Janowianka Janów Lubelski
100 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 3 Lutnia Piszczac
101 Unia Krzywda 3 : 4 Hetman Żółkiewka
102 Powiślak Końskowola 1 : 0 Stal Poniatowa
103 Orion Niedrzwica Duża 0 : 2 Orlęta Łuków
104 Górnik II Łęczna 2 : 2 Opolanin Opole L.
Kolejka 14 (2013-11-02 - 2013-11-03)
105 Sparta Rejowiec F. 3 : 1 Opolanin Opole L.
106 Orlęta Łuków 0 : 2 Górnik II Łęczna
107 Stal Poniatowa 2 : 2 Orion Niedrzwica Duża
108 Hetman Żółkiewka 2 : 1 Powiślak Końskowola
109 Lutnia Piszczac 1 : 3 Unia Krzywda
110 Janowianka Janów Lubelski 3 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
111 Victoria Żmudź 0 : 3 Lewart Lubartów
112 Łada Biłgoraj 1 : 1 Ruch Ryki
Kolejka 15 (2013-11-09 - 2013-11-10)
113 Ruch Ryki 1 : 2 Sparta Rejowiec F.
114 Lewart Lubartów 1 : 0 Łada Biłgoraj
115 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 1 Victoria Żmudź
116 Unia Krzywda 1 : 1 Janowianka Janów Lubelski
117 Powiślak Końskowola 4 : 0 Lutnia Piszczac
118 Orion Niedrzwica Duża 0 : 6 Hetman Żółkiewka
119 Górnik II Łęczna 0 : 3 Stal Poniatowa
120 Opolanin Opole L. 0 : 0 Orlęta Łuków
Kolejka 16 (2014-03-29 - 2014-03-30)
121 Sparta Rejowiec F. 0 : 1 Orlęta Łuków
122 Opolanin Opole L. 1 : 0 Stal Poniatowa
123 Górnik II Łęczna 3 : 0 Hetman Żółkiewka
124 Orion Niedrzwica Duża 3 : 1 Lutnia Piszczac
125 Powiślak Końskowola 1 : 0 Janowianka Janów Lubelski
126 Unia Krzywda 0 : 4 Victoria Żmudź
127 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 2 Łada Biłgoraj
128 Lewart Lubartów 6 : 2 Ruch Ryki
Kolejka 17 (2014-04-05 - 2014-04-06)
129 Lewart Lubartów 1 : 0 Sparta Rejowiec F.
130 Ruch Ryki 2 : 2 Roztocze Szczebrzeszyn
131 Łada Biłgoraj 4 : 0 Unia Krzywda
132 Victoria Żmudź 0 : 1 Powiślak Końskowola
133 Janowianka Janów Lubelski 1 : 5 Orion Niedrzwica Duża
134 Lutnia Piszczac 0 : 6 Górnik II Łęczna
135 Hetman Żółkiewka 3 : 0 Opolanin Opole L.
136 Stal Poniatowa 0 : 2 Orlęta Łuków
Kolejka 18 (2014-04-12 - 2014-04-13)
137 Sparta Rejowiec F. 4 : 0 Stal Poniatowa
138 Orlęta Łuków 0 : 2 Hetman Żółkiewka
139 Opolanin Opole L. 5 : 3 Lutnia Piszczac
140 Górnik II Łęczna 1 : 0 Janowianka Janów Lubelski
141 Orion Niedrzwica Duża 1 : 3 Victoria Żmudź
142 Powiślak Końskowola 1 : 1 Łada Biłgoraj
143 Unia Krzywda 2 : 5 Ruch Ryki
144 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 3 Lewart Lubartów
Kolejka 19 (2014-04-18 - 2014-04-19)
145 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 1 Sparta Rejowiec F.
146 Lewart Lubartów 1 : 1 Unia Krzywda
147 Ruch Ryki 1 : 1 Powiślak Końskowola
148 Łada Biłgoraj 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
149 Victoria Żmudź 0 : 2 Górnik II Łęczna
150 Janowianka Janów Lubelski 2 : 2 Opolanin Opole L.
151 Lutnia Piszczac 0 : 2 Orlęta Łuków
152 Hetman Żółkiewka 1 : 1 Stal Poniatowa
Kolejka 20 (2014-04-26 - 2014-04-27)
153 Sparta Rejowiec F. 2 : 2 Hetman Żółkiewka
154 Stal Poniatowa 3 : 1 Lutnia Piszczac
155 Orlęta Łuków 2 : 3 Janowianka Janów Lubelski
156 Opolanin Opole L. 0 : 1 Victoria Żmudź
157 Górnik II Łęczna 0 : 3 Łada Biłgoraj
158 Orion Niedrzwica Duża 3 : 0 Ruch Ryki
159 Powiślak Końskowola 2 : 1 Lewart Lubartów
160 Unia Krzywda 1 : 2 Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 21 (2014-05-01 - 2014-05-01)
161 Unia Krzywda 0 : 0 Sparta Rejowiec F.
162 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 0 Powiślak Końskowola
163 Lewart Lubartów 1 : 0 Orion Niedrzwica Duża
164 Ruch Ryki 2 : 1 Górnik II Łęczna
165 Łada Biłgoraj 2 : 2 Opolanin Opole L.
166 Victoria Żmudź 3 : 1 Orlęta Łuków
167 Janowianka Janów Lubelski 3 : 0 Stal Poniatowa
168 Lutnia Piszczac 0 : 3 Hetman Żółkiewka
Kolejka 22 (2014-05-04 - 2014-05-05)
169 Sparta Rejowiec F. 0 : 1 Lutnia Piszczac
170 Hetman Żółkiewka 2 : 0 Janowianka Janów Lubelski
171 Stal Poniatowa 2 : 1 Victoria Żmudź
172 Orlęta Łuków 1 : 0 Łada Biłgoraj
173 Opolanin Opole L. 2 : 2 Ruch Ryki
174 Górnik II Łęczna 2 : 1 Lewart Lubartów
175 Orion Niedrzwica Duża 0 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
176 Powiślak Końskowola 1 : 0 Unia Krzywda
Kolejka 23 (2014-05-10 - 2014-05-11)
177 Powiślak Końskowola 3 : 0 Sparta Rejowiec F.
178 Unia Krzywda 1 : 2 Orion Niedrzwica Duża
179 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 0 Górnik II Łęczna
180 Lewart Lubartów 1 : 0 Opolanin Opole L.
181 Ruch Ryki 2 : 1 Orlęta Łuków
182 Łada Biłgoraj 4 : 0 Stal Poniatowa
183 Victoria Żmudź 0 : 4 Hetman Żółkiewka
184 Janowianka Janów Lubelski 1 : 0 Lutnia Piszczac
Kolejka 24 (2014-05-17 - 2014-05-18)
185 Sparta Rejowiec F. 2 : 1 Janowianka Janów Lubelski
186 Lutnia Piszczac 1 : 0 Victoria Żmudź
187 Hetman Żółkiewka 2 : 0 Łada Biłgoraj
188 Stal Poniatowa 1 : 6 Ruch Ryki
189 Orlęta Łuków 2 : 2 Lewart Lubartów
190 Opolanin Opole L. 1 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
191 Górnik II Łęczna 3 : 2 Unia Krzywda
192 Orion Niedrzwica Duża 3 : 1 Powiślak Końskowola
Kolejka 25 (2014-05-24 - 2014-05-25)
193 Orion Niedrzwica Duża 2 : 0 Sparta Rejowiec F.
194 Powiślak Końskowola 2 : 0 Górnik II Łęczna
195 Unia Krzywda 0 : 3 Opolanin Opole L.
196 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 0 Orlęta Łuków
197 Lewart Lubartów 6 : 0 Stal Poniatowa
198 Ruch Ryki 4 : 2 Hetman Żółkiewka
199 Łada Biłgoraj 0 : 2 Lutnia Piszczac
200 Victoria Żmudź 3 : 2 Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 26 (2014-05-31 - 2014-06-01)
201 Sparta Rejowiec F. 0 : 3 Victoria Żmudź
202 Janowianka Janów Lubelski 3 : 2 Łada Biłgoraj
203 Lutnia Piszczac 1 : 1 Ruch Ryki
204 Hetman Żółkiewka 2 : 2 Lewart Lubartów
205 Stal Poniatowa 2 : 3 Roztocze Szczebrzeszyn
206 Orlęta Łuków 2 : 0 Unia Krzywda
207 Opolanin Opole L. 2 : 1 Powiślak Końskowola
208 Górnik II Łęczna 0 : 0 Orion Niedrzwica Duża
Kolejka 27 (2014-06-07 - 2014-06-08)
209 Górnik II Łęczna 5 : 1 Sparta Rejowiec F.
210 Orion Niedrzwica Duża 0 : 2 Opolanin Opole L.
211 Powiślak Końskowola 2 : 2 Orlęta Łuków
212 Unia Krzywda 5 : 2 Stal Poniatowa
213 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 0 Hetman Żółkiewka
214 Lewart Lubartów 5 : 0 Lutnia Piszczac
215 Ruch Ryki 2 : 1 Janowianka Janów Lubelski
216 Łada Biłgoraj 2 : 1 Victoria Żmudź
Kolejka 28 (2014-06-14 - 2014-06-15)
217 Sparta Rejowiec F. 3 : 3 Łada Biłgoraj
218 Victoria Żmudź 4 : 1 Ruch Ryki
219 Janowianka Janów Lubelski 0 : 1 Lewart Lubartów
220 Lutnia Piszczac 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
221 Hetman Żółkiewka 1 : 0 Unia Krzywda
222 Stal Poniatowa 0 : 3 Powiślak Końskowola
223 Orlęta Łuków 2 : 3 Orion Niedrzwica Duża
224 Opolanin Opole L. 3 : 0 Górnik II Łęczna
Kolejka 29 (2014-06-18 - 2014-06-18)
225 Opolanin Opole L. 1 : 2 Sparta Rejowiec F.
226 Górnik II Łęczna 0 : 3 Orlęta Łuków
227 Orion Niedrzwica Duża 8 : 2 Stal Poniatowa
228 Powiślak Końskowola 1 : 2 Hetman Żółkiewka
229 Unia Krzywda 0 : 1 Lutnia Piszczac
230 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 2 Janowianka Janów Lubelski
231 Lewart Lubartów 0 : 1 Victoria Żmudź
232 Ruch Ryki 2 : 2 Łada Biłgoraj
Kolejka 30 (2014-06-21 - 2014-06-21)
233 Sparta Rejowiec F. 2 : 2 Ruch Ryki
234 Łada Biłgoraj 1 : 1 Lewart Lubartów
235 Victoria Żmudź 8 : 2 Roztocze Szczebrzeszyn
236 Janowianka Janów Lubelski 3 : 1 Unia Krzywda
237 Lutnia Piszczac 0 : 2 Powiślak Końskowola
238 Hetman Żółkiewka 3 : 4 Orion Niedrzwica Duża
239 Stal Poniatowa 0 : 0 Górnik II Łęczna
240 Orlęta Łuków 1 : 2 Opolanin Opole L.
reklama

Najnowszy numer 29/2020 w sprzedaży od 2020-07-15.

reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy po wyjazdach wakacyjnych będzie więcej zakażeń Covid-19?


Zobacz komentarze (3)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.