reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA (południe)
IV MAZOWIECKA (północ) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Polonia Warszawa 34 80 83:18
2 Bug Wyszków 34 76 66:29
3 Wisła II Płock 34 68 84:38
4 Mławianka Mława 34 58 50:32
5 Błękitni Raciąż 34 58 65:55
6 MKS Ciechanów 34 57 68:64
7 KS Łomianki 34 54 48:44
8 MKS Przasnysz 34 53 55:48
9 Narew Ostrołęka 34 49 49:47
10 Ostrovia Ostrów M. 34 48 61:59
11 Błękitni Gąbin 34 48 37:38
12 Wkra Żuromin 34 44 46:64
13 Bzura Chodaków 34 44 57:51
14 Korona Ostrołęka 34 31 41:85
15 Czarni Węgrów 34 31 43:62
16 Naprzód Skórzec 34 30 39:68
17 Mazur Gostynin 34 23 28:69
18 Amator Maszewo 33 13 33:82
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-08-10 - 2013-08-11)
1 Polonia Warszawa 0 : 1 Wisła II Płock
2 Bug Wyszków 1 : 1 Bzura Chodaków
3 KS Łomianki 0 : 1 MKS Przasnysz
4 Wkra Żuromin 0 : 0 Narew Ostrołęka
5 Błękitni Raciąż 1 : 0 Ostrovia Ostrów M.
6 Naprzód Skórzec 1 : 1 Błękitni Gąbin
7 MKS Ciechanów 1 : 1 Mazur Gostynin
8 Amator Maszewo 1 : 2 Mławianka Mława
9 Korona Ostrołęka 2 : 0 Czarni Węgrów
Kolejka 2 (2013-08-14 - 2013-08-14)
10 Wisła II Płock 2 : 0 Czarni Węgrów
11 Mławianka Mława 1 : 1 Korona Ostrołęka
12 Mazur Gostynin 1 : 0 Amator Maszewo
13 Błękitni Gąbin 2 : 3 MKS Ciechanów
14 Ostrovia Ostrów M. 2 : 1 Naprzód Skórzec
15 Narew Ostrołęka 3 : 0 Błękitni Raciąż
16 MKS Przasnysz 3 : 2 Wkra Żuromin
17 Bzura Chodaków 1 : 3 KS Łomianki
18 Polonia Warszawa 0 : 0 Bug Wyszków
Kolejka 3 (2013-08-17 - 2013-08-18)
19 Bug Wyszków 3 : 2 Wisła II Płock
20 KS Łomianki 0 : 3 Polonia Warszawa
21 Wkra Żuromin 1 : 0 Bzura Chodaków
22 Błękitni Raciąż 2 : 0 MKS Przasnysz
23 Naprzód Skórzec 3 : 2 Narew Ostrołęka
24 MKS Ciechanów 3 : 1 Ostrovia Ostrów M.
25 Amator Maszewo 1 : 1 Błękitni Gąbin
26 Korona Ostrołęka 2 : 1 Mazur Gostynin
27 Czarni Węgrów 0 : 2 Mławianka Mława
Kolejka 4 (2013-08-24 - 2013-08-25)
28 Wisła II Płock 1 : 2 Mławianka Mława
29 Mazur Gostynin 2 : 1 Czarni Węgrów
30 Błękitni Gąbin 0 : 3 Korona Ostrołęka
31 Ostrovia Ostrów M. 3 : 3 Amator Maszewo
32 Narew Ostrołęka 0 : 1 MKS Ciechanów
33 MKS Przasnysz 1 : 1 Naprzód Skórzec
34 Bzura Chodaków 2 : 0 Błękitni Raciąż
35 Polonia Warszawa 6 : 0 Wkra Żuromin
36 Bug Wyszków 1 : 0 KS Łomianki
Kolejka 5 (2013-08-31 - 2013-09-01)
37 KS Łomianki 1 : 0 Wisła II Płock
38 Wkra Żuromin 1 : 5 Bug Wyszków
39 Błękitni Raciąż 3 : 1 Polonia Warszawa
40 Naprzód Skórzec 2 : 1 Bzura Chodaków
41 MKS Ciechanów 5 : 4 MKS Przasnysz
42 Amator Maszewo 0 : 1 Narew Ostrołęka
43 Korona Ostrołęka 1 : 1 Ostrovia Ostrów M.
44 Czarni Węgrów 1 : 2 Błękitni Gąbin
45 Mławianka Mława 3 : 0 Mazur Gostynin
Kolejka 6 (2013-09-04 - 2013-09-04)
46 Wisła II Płock 8 : 0 Mazur Gostynin
47 Błękitni Gąbin 1 : 3 Mławianka Mława
48 Ostrovia Ostrów M. 2 : 0 Czarni Węgrów
49 Narew Ostrołęka 0 : 0 Korona Ostrołęka
50 MKS Przasnysz 1 : 1 Amator Maszewo
51 Bzura Chodaków 1 : 2 MKS Ciechanów
52 Polonia Warszawa 5 : 0 Naprzód Skórzec
53 Bug Wyszków 1 : 0 Błękitni Raciąż
54 KS Łomianki 1 : 2 Wkra Żuromin
Kolejka 7 (2013-09-07 - 2013-09-08)
55 Wkra Żuromin 3 : 3 Wisła II Płock
56 Błękitni Raciąż 3 : 2 KS Łomianki
57 Naprzód Skórzec 1 : 2 Bug Wyszków
58 MKS Ciechanów 1 : 3 Polonia Warszawa
59 Amator Maszewo 1 : 2 Bzura Chodaków
60 Korona Ostrołęka 0 : 3 MKS Przasnysz
61 Czarni Węgrów 0 : 4 Narew Ostrołęka
62 Mławianka Mława 2 : 1 Ostrovia Ostrów M.
63 Mazur Gostynin 1 : 2 Błękitni Gąbin
Kolejka 8 (2013-09-14 - 2013-09-15)
64 Wisła II Płock 0 : 1 Błękitni Gąbin
65 Ostrovia Ostrów M. 5 : 2 Mazur Gostynin
66 Narew Ostrołęka 1 : 1 Mławianka Mława
67 MKS Przasnysz 1 : 1 Czarni Węgrów
68 Bzura Chodaków 0 : 1 Korona Ostrołęka
69 Polonia Warszawa 1 : 0 Amator Maszewo
70 Bug Wyszków 3 : 1 MKS Ciechanów
71 KS Łomianki 1 : 3 Naprzód Skórzec
72 Wkra Żuromin 2 : 0 Błękitni Raciąż
Kolejka 9 (2013-09-18 - 2013-09-18)
73 Błękitni Raciąż 0 : 6 Wisła II Płock
74 Naprzód Skórzec 0 : 1 Wkra Żuromin
75 MKS Ciechanów 4 : 1 KS Łomianki
76 Amator Maszewo 3 : 0 Bug Wyszków
77 Korona Ostrołęka 0 : 2 Polonia Warszawa
78 Czarni Węgrów 5 : 3 Bzura Chodaków
79 Mławianka Mława 1 : 2 MKS Przasnysz
80 Mazur Gostynin 0 : 1 Narew Ostrołęka
81 Błękitni Gąbin 1 : 3 Ostrovia Ostrów M.
Kolejka 10 (2013-09-21 - 2013-09-22)
82 Wisła II Płock 5 : 1 Ostrovia Ostrów M.
83 Narew Ostrołęka 0 : 0 Błękitni Gąbin
84 MKS Przasnysz 0 : 1 Mazur Gostynin
85 Bzura Chodaków 0 : 2 Mławianka Mława
86 Polonia Warszawa 3 : 0 Czarni Węgrów
87 Bug Wyszków 3 : 0 Korona Ostrołęka
88 KS Łomianki 4 : 3 Amator Maszewo
89 Wkra Żuromin 3 : 0 MKS Ciechanów
90 Błękitni Raciąż 3 : 1 Naprzód Skórzec
Kolejka 11 (2013-09-28 - 2013-09-29)
91 Naprzód Skórzec 3 : 1 Wisła II Płock
92 MKS Ciechanów 0 : 0 Błękitni Raciąż
93 Amator Maszewo 1 : 3 Wkra Żuromin
94 Korona Ostrołęka 1 : 3 KS Łomianki
95 Czarni Węgrów 2 : 2 Bug Wyszków
96 Mławianka Mława 0 : 3 Polonia Warszawa
97 Mazur Gostynin 1 : 2 Bzura Chodaków
98 Błękitni Gąbin 1 : 0 MKS Przasnysz
99 Ostrovia Ostrów M. 0 : 2 Narew Ostrołęka
Kolejka 12 (2013-10-05 - 2013-10-06)
100 Wisła II Płock 3 : 0 Narew Ostrołęka
101 MKS Przasnysz 2 : 3 Ostrovia Ostrów M.
102 Bzura Chodaków 0 : 2 Błękitni Gąbin
103 Polonia Warszawa 2 : 0 Mazur Gostynin
104 Bug Wyszków 3 : 0 Mławianka Mława
105 KS Łomianki 0 : 0 Czarni Węgrów
106 Wkra Żuromin 1 : 0 Korona Ostrołęka
107 Błękitni Raciąż 5 : 1 Amator Maszewo
108 Naprzód Skórzec 2 : 4 MKS Ciechanów
Kolejka 13 (2013-10-12 - 2013-10-13)
109 MKS Ciechanów 4 : 2 Wisła II Płock
110 Amator Maszewo 1 : 2 Naprzód Skórzec
111 Korona Ostrołęka 2 : 9 Błękitni Raciąż
112 Czarni Węgrów 3 : 2 Wkra Żuromin
113 Mławianka Mława 2 : 0 KS Łomianki
114 Mazur Gostynin 0 : 1 Bug Wyszków
115 Błękitni Gąbin 1 : 0 Polonia Warszawa
116 Ostrovia Ostrów M. 3 : 0 Bzura Chodaków
117 Narew Ostrołęka 0 : 2 MKS Przasnysz
Kolejka 14 (2013-10-19 - 2013-10-20)
118 Wisła II Płock 5 : 0 MKS Przasnysz
119 Bzura Chodaków 2 : 1 Narew Ostrołęka
120 Polonia Warszawa 1 : 1 Ostrovia Ostrów M.
121 Bug Wyszków 1 : 1 Błękitni Gąbin
122 KS Łomianki 1 : 0 Mazur Gostynin
123 Wkra Żuromin 0 : 2 Mławianka Mława
124 Błękitni Raciąż 0 : 2 Czarni Węgrów
125 Naprzód Skórzec 0 : 2 Korona Ostrołęka
126 MKS Ciechanów 3 : 1 Amator Maszewo
Kolejka 15 (2013-10-26 - 2013-10-27)
127 Amator Maszewo 2 : 4 Wisła II Płock
128 Korona Ostrołęka 2 : 3 MKS Ciechanów
129 Czarni Węgrów 4 : 1 Naprzód Skórzec
130 Mławianka Mława 0 : 1 Błękitni Raciąż
131 Mazur Gostynin 0 : 2 Wkra Żuromin
132 Błękitni Gąbin 1 : 2 KS Łomianki
133 Ostrovia Ostrów M. 1 : 1 Bug Wyszków
134 Narew Ostrołęka 0 : 2 Polonia Warszawa
135 MKS Przasnysz 0 : 2 Bzura Chodaków
Kolejka 16 (2013-11-02 - 2013-11-03)
136 Wisła II Płock 2 : 1 Bzura Chodaków
137 Polonia Warszawa 2 : 0 MKS Przasnysz
138 Bug Wyszków 3 : 2 Narew Ostrołęka
139 KS Łomianki 3 : 1 Ostrovia Ostrów M.
140 Wkra Żuromin 1 : 3 Błękitni Gąbin
141 Błękitni Raciąż 3 : 2 Mazur Gostynin
142 Naprzód Skórzec 1 : 0 Mławianka Mława
143 MKS Ciechanów 3 : 0 Czarni Węgrów
144 Amator Maszewo 2 : 5 Korona Ostrołęka
Kolejka 17 (2013-11-09 - 2013-11-10)
145 Korona Ostrołęka 1 : 2 Wisła II Płock
146 Czarni Węgrów 2 : 1 Amator Maszewo
147 Mławianka Mława 1 : 2 MKS Ciechanów
148 Mazur Gostynin 2 : 1 Naprzód Skórzec
149 Błękitni Gąbin 0 : 1 Błękitni Raciąż
150 Ostrovia Ostrów M. 4 : 1 Wkra Żuromin
151 Narew Ostrołęka 0 : 1 KS Łomianki
152 MKS Przasnysz 0 : 1 Bug Wyszków
153 Polonia Warszawa 3 : 0 Bzura Chodaków
Kolejka 18 (2013-11-16 - 2013-11-17)
154 Wisła II Płock 2 : 0 Polonia Warszawa
155 Bzura Chodaków 0 : 3 Bug Wyszków
156 MKS Przasnysz 1 : 0 KS Łomianki
157 Narew Ostrołęka 4 : 0 Wkra Żuromin
158 Ostrovia Ostrów M. 0 : 3 Błękitni Raciąż
159 Błękitni Gąbin 1 : 0 Naprzód Skórzec
160 Mławianka Mława 0 : 0 Amator Maszewo
161 Mazur Gostynin 0 : 2 MKS Ciechanów
162 Czarni Węgrów 3 : 1 Korona Ostrołęka
Kolejka 19 (2014-03-15 - 2014-03-16)
163 Czarni Węgrów 0 : 1 Wisła II Płock
164 Korona Ostrołęka 0 : 2 Mławianka Mława
165 Amator Maszewo 0 : 2 Mazur Gostynin
166 MKS Ciechanów 3 : 2 Błękitni Gąbin
167 Naprzód Skórzec 2 : 2 Ostrovia Ostrów M.
168 Błękitni Raciąż 5 : 2 Narew Ostrołęka
169 Wkra Żuromin 0 : 4 MKS Przasnysz
170 KS Łomianki 2 : 1 Bzura Chodaków
171 Bug Wyszków 1 : 1 Polonia Warszawa
Kolejka 20 (2014-03-22 - 2014-03-23)
172 Wisła II Płock 1 : 2 Bug Wyszków
173 Polonia Warszawa 3 : 0 KS Łomianki
174 Bzura Chodaków 1 : 2 Wkra Żuromin
175 MKS Przasnysz 1 : 5 Błękitni Raciąż
176 Narew Ostrołęka 4 : 1 Naprzód Skórzec
177 Ostrovia Ostrów M. 2 : 0 MKS Ciechanów
178 Błękitni Gąbin 1 : 1 Amator Maszewo
179 Mazur Gostynin 2 : 1 Korona Ostrołęka
180 Mławianka Mława 2 : 1 Czarni Węgrów
Kolejka 21 (2014-03-29 - 2014-03-30)
181 Mławianka Mława 2 : 0 Wisła II Płock
182 Czarni Węgrów 0 : 0 Mazur Gostynin
183 Korona Ostrołęka 1 : 3 Błękitni Gąbin
184 Amator Maszewo 0 : 3 Ostrovia Ostrów M.
185 MKS Ciechanów 0 : 1 Narew Ostrołęka
186 Naprzód Skórzec 1 : 2 MKS Przasnysz
187 Błękitni Raciąż 1 : 2 Bzura Chodaków
188 Wkra Żuromin 0 : 1 Polonia Warszawa
189 KS Łomianki 1 : 1 Bug Wyszków
Kolejka 22 (2014-04-05 - 2014-04-06)
190 Wisła II Płock 1 : 1 KS Łomianki
191 Bug Wyszków 0 : 0 Wkra Żuromin
192 Polonia Warszawa 2 : 1 Błękitni Raciąż
193 Bzura Chodaków 1 : 1 Naprzód Skórzec
194 MKS Przasnysz 4 : 0 MKS Ciechanów
195 Narew Ostrołęka 2 : 0 Amator Maszewo
196 Ostrovia Ostrów M. 3 : 1 Korona Ostrołęka
197 Błękitni Gąbin 2 : 1 Czarni Węgrów
198 Mazur Gostynin 2 : 2 Mławianka Mława
Kolejka 23 (2014-04-12 - 2014-04-13)
199 Mazur Gostynin 1 : 4 Wisła II Płock
200 Mławianka Mława 0 : 0 Błękitni Gąbin
201 Czarni Węgrów 2 : 2 Ostrovia Ostrów M.
202 Korona Ostrołęka 0 : 1 Narew Ostrołęka
203 Amator Maszewo 1 : 3 MKS Przasnysz
204 MKS Ciechanów 1 : 3 Bzura Chodaków
205 Naprzód Skórzec 0 : 4 Polonia Warszawa
206 Błękitni Raciąż 1 : 1 Bug Wyszków
207 Wkra Żuromin 1 : 2 KS Łomianki
Kolejka 24 (2014-04-18 - 2014-04-19)
208 Wisła II Płock 1 : 0 Wkra Żuromin
209 KS Łomianki 0 : 0 Błękitni Raciąż
210 Bug Wyszków 4 : 2 Naprzód Skórzec
211 Polonia Warszawa 6 : 0 MKS Ciechanów
212 Bzura Chodaków 3 : 0 Amator Maszewo
213 MKS Przasnysz 3 : 1 Korona Ostrołęka
214 Narew Ostrołęka 1 : 0 Czarni Węgrów
215 Ostrovia Ostrów M. 1 : 2 Mławianka Mława
216 Błękitni Gąbin 3 : 1 Mazur Gostynin
Kolejka 25 (2014-04-26 - 2014-04-27)
217 Błękitni Gąbin 0 : 2 Wisła II Płock
218 Mazur Gostynin 2 : 3 Ostrovia Ostrów M.
219 Mławianka Mława 3 : 1 Narew Ostrołęka
220 Czarni Węgrów 0 : 0 MKS Przasnysz
221 Korona Ostrołęka 0 : 5 Bzura Chodaków
222 Amator Maszewo 0 : 3 Polonia Warszawa
223 MKS Ciechanów 2 : 3 Bug Wyszków
224 Naprzód Skórzec 2 : 1 KS Łomianki
225 Błękitni Raciąż 1 : 3 Wkra Żuromin
Kolejka 26 (2014-05-03 - 2014-05-04)
226 Wisła II Płock 7 : 0 Błękitni Raciąż
227 Wkra Żuromin 1 : 1 Naprzód Skórzec
228 KS Łomianki 3 : 1 MKS Ciechanów
229 Bug Wyszków 0 : 0 Amator Maszewo
230 Polonia Warszawa 8 : 0 Korona Ostrołęka
231 Bzura Chodaków 4 : 1 Czarni Węgrów
232 MKS Przasnysz 1 : 0 Mławianka Mława
233 Narew Ostrołęka 2 : 0 Mazur Gostynin
234 Ostrovia Ostrów M. 1 : 1 Błękitni Gąbin
Kolejka 27 (2014-05-10 - 2014-05-11)
235 Ostrovia Ostrów M. 1 : 2 Wisła II Płock
236 Błękitni Gąbin 0 : 2 Narew Ostrołęka
237 Mazur Gostynin 1 : 3 MKS Przasnysz
238 Mławianka Mława 0 : 0 Bzura Chodaków
239 Czarni Węgrów 1 : 4 Polonia Warszawa
240 Korona Ostrołęka 0 : 3 Bug Wyszków
241 Amator Maszewo 0 : 2 KS Łomianki
242 MKS Ciechanów 6 : 1 Wkra Żuromin
243 Naprzód Skórzec 2 : 3 Błękitni Raciąż
Kolejka 28 (2014-05-17 - 2014-05-18)
244 Wisła II Płock 1 : 0 Naprzód Skórzec
245 Błękitni Raciąż 0 : 2 MKS Ciechanów
246 Wkra Żuromin 6 : 1 Amator Maszewo
247 KS Łomianki 6 : 2 Korona Ostrołęka
248 Bug Wyszków 3 : 0 Czarni Węgrów
249 Polonia Warszawa 2 : 2 Mławianka Mława
250 Bzura Chodaków 4 : 0 Mazur Gostynin
251 MKS Przasnysz 0 : 0 Błękitni Gąbin
252 Narew Ostrołęka 1 : 5 Ostrovia Ostrów M.
Kolejka 29 (2014-05-24 - 2014-05-25)
253 Narew Ostrołęka 3 : 0 Wisła II Płock
254 Ostrovia Ostrów M. 0 : 2 MKS Przasnysz
255 Błękitni Gąbin 2 : 1 Bzura Chodaków
256 Mazur Gostynin 0 : 1 Polonia Warszawa
257 Mławianka Mława 1 : 1 Bug Wyszków
258 Czarni Węgrów 1 : 2 KS Łomianki
259 Korona Ostrołęka 2 : 1 Wkra Żuromin
260 Amator Maszewo 1 : 6 Błękitni Raciąż
261 MKS Ciechanów 4 : 1 Naprzód Skórzec
Kolejka 30 (2014-05-28 - 2014-05-28)
262 Wisła II Płock 1 : 0 MKS Ciechanów
263 Naprzód Skórzec 0 : 0 Amator Maszewo
264 Błękitni Raciąż 2 : 2 Korona Ostrołęka
265 Wkra Żuromin 2 : 1 Czarni Węgrów
266 KS Łomianki 1 : 0 Mławianka Mława
267 Bug Wyszków 3 : 0 Mazur Gostynin
268 Polonia Warszawa 2 : 0 Błękitni Gąbin
269 Bzura Chodaków 4 : 1 Ostrovia Ostrów M.
270 MKS Przasnysz 5 : 2 Narew Ostrołęka
Kolejka 31 (2014-05-31 - 2014-06-01)
271 MKS Przasnysz 0 : 2 Wisła II Płock
272 Narew Ostrołęka 0 : 4 Bzura Chodaków
273 Ostrovia Ostrów M. 1 : 1 Polonia Warszawa
274 Błękitni Gąbin 0 : 1 Bug Wyszków
275 Mazur Gostynin 0 : 0 KS Łomianki
276 Mławianka Mława 4 : 0 Wkra Żuromin
277 Czarni Węgrów 1 : 2 Błękitni Raciąż
278 Korona Ostrołęka 4 : 0 Naprzód Skórzec
279 Amator Maszewo 1 : 3 MKS Ciechanów
Kolejka 32 (2014-06-07 - 2014-06-08)
280 Wisła II Płock 3 : 1 Amator Maszewo
281 MKS Ciechanów 1 : 2 Korona Ostrołęka
282 Naprzód Skórzec 0 : 0 Czarni Węgrów
283 Błękitni Raciąż 2 : 4 Mławianka Mława
284 Wkra Żuromin 3 : 1 Mazur Gostynin
285 KS Łomianki 0 : 0 Błękitni Gąbin
286 Bug Wyszków 5 : 0 Ostrovia Ostrów M.
287 Polonia Warszawa 1 : 0 Narew Ostrołęka
288 Bzura Chodaków 1 : 3 MKS Przasnysz
Kolejka 33 (2014-06-14 - 2014-06-15)
289 Bzura Chodaków 5 : 1 Wisła II Płock
290 MKS Przasnysz 2 : 4 Polonia Warszawa
291 Narew Ostrołęka 5 : 2 Bug Wyszków
292 Ostrovia Ostrów M. 3 : 1 KS Łomianki
293 Błękitni Gąbin 2 : 0 Wkra Żuromin
294 Mazur Gostynin 0 : 1 Błękitni Raciąż
295 Mławianka Mława 1 : 1 Naprzód Skórzec
296 Czarni Węgrów 6 : 2 MKS Ciechanów
297 Korona Ostrołęka 1 : 3 Amator Maszewo
Kolejka 34 (2014-06-21 - 2014-06-22)
298 Bzura Chodaków 1 : 3 Polonia Warszawa
299 Wisła II Płock 8 : 0 Korona Ostrołęka
300 Amator Maszewo 2 : 4 Czarni Węgrów
301 MKS Ciechanów 1 : 1 Mławianka Mława
302 Naprzód Skórzec 2 : 2 Mazur Gostynin
303 Błękitni Raciąż 1 : 0 Błękitni Gąbin
304 Wkra Żuromin 1 : 1 Ostrovia Ostrów M.
305 KS Łomianki 3 : 1 Narew Ostrołęka
306 Bug Wyszków 2 : 1 MKS Przasnysz
reklama
reklama

Sonda

Czy podatek cukrowy pomoże w walce z otyłością?


Zobacz komentarze (7)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.