reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA III LUBELSKO-PODKARPACKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B BIALSKA B
II KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Grodzisk Krzymosze 22 58 73:17
2 Jastrząb Żeliszew 22 52 78:34
3 Świt Barcząca 21 47 60:42
4 Kosovia Kosów Lacki 22 43 86:42
5 Olimpia Latowicz 22 39 82:47
6 Polonez Mordy 22 32 46:52
7 Kolektyw Oleśnica 22 30 60:68
8 LZS Starawieś 22 27 41:55
9 Legion Grębków 22 21 40:54
10 Rywal Ruchna 22 18 37:50
11 Laskar Laski 21 7 24:108
12 Nojszewianka II Dobre 22 10 19:77
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2012-09-01 - 2012-09-02)
1 Rywal Ruchna 1 : 3 Nojszewianka II Dobre
2 Polonez Mordy 4 : 2 Kolektyw Oleśnica
3 Olimpia Latowicz 2 : 2 Kosovia Kosów Lacki
4 Jastrząb Żeliszew 2 : 1 LZS Starawieś
5 Legion Grębków 6 : 0 Laskar Laski
6 Grodzisk Krzymosze 2 : 0 Świt Barcząca
Kolejka 2 (2012-09-08 - 2012-09-09)
7 Nojszewianka II Dobre 0 : 2 Świt Barcząca
8 Laskar Laski 1 : 3 Grodzisk Krzymosze
9 LZS Starawieś 3 : 1 Legion Grębków
10 Kosovia Kosów Lacki 3 : 1 Jastrząb Żeliszew
11 Kolektyw Oleśnica 2 : 4 Olimpia Latowicz
12 Rywal Ruchna 2 : 1 Polonez Mordy
Kolejka 3 (2012-09-15 - 2012-09-16)
13 Polonez Mordy 4 : 1 Nojszewianka II Dobre
14 Olimpia Latowicz 3 : 0 Rywal Ruchna
15 Jastrząb Żeliszew 5 : 2 Kolektyw Oleśnica
16 Legion Grębków 2 : 2 Kosovia Kosów Lacki
17 Grodzisk Krzymosze 5 : 1 LZS Starawieś
18 Świt Barcząca 3 : 2 Laskar Laski
Kolejka 4 (2012-09-22 - 2012-09-23)
19 Nojszewianka II Dobre 6 : 5 Laskar Laski
20 LZS Starawieś 2 : 5 Świt Barcząca
21 Kosovia Kosów Lacki 3 : 3 Grodzisk Krzymosze
22 Kolektyw Oleśnica 0 : 1 Legion Grębków
23 Rywal Ruchna 2 : 3 Jastrząb Żeliszew
24 Polonez Mordy 1 : 3 Olimpia Latowicz
Kolejka 5 (2012-09-22 - 2012-09-30)
25 Olimpia Latowicz 9 : 0 Nojszewianka II Dobre
26 Jastrząb Żeliszew 5 : 1 Polonez Mordy
27 Legion Grębków 5 : 0 Rywal Ruchna
28 Grodzisk Krzymosze 3 : 1 Kolektyw Oleśnica
29 Świt Barcząca 3 : 0 Kosovia Kosów Lacki
30 Laskar Laski 0 : 3 LZS Starawieś
Kolejka 6 (2012-10-06 - 2012-10-07)
31 Nojszewianka II Dobre 3 : 2 LZS Starawieś
32 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 Laskar Laski
33 Kolektyw Oleśnica 6 : 2 Świt Barcząca
34 Rywal Ruchna 0 : 1 Grodzisk Krzymosze
35 Polonez Mordy 3 : 1 Legion Grębków
36 Olimpia Latowicz 2 : 2 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 7 (2012-10-13 - 2012-10-14)
37 Jastrząb Żeliszew 5 : 1 Nojszewianka II Dobre
38 Legion Grębków 4 : 3 Olimpia Latowicz
39 Grodzisk Krzymosze 2 : 1 Polonez Mordy
40 Świt Barcząca 4 : 3 Rywal Ruchna
41 Laskar Laski 1 : 6 Kolektyw Oleśnica
42 LZS Starawieś 2 : 6 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 8 (2012-10-20 - 2012-10-21)
43 Nojszewianka II Dobre 2 : 6 Kosovia Kosów Lacki
44 Kolektyw Oleśnica 2 : 4 LZS Starawieś
45 Rywal Ruchna 8 : 0 Laskar Laski
46 Polonez Mordy 2 : 2 Świt Barcząca
47 Olimpia Latowicz 0 : 3 Grodzisk Krzymosze
48 Jastrząb Żeliszew 2 : 0 Legion Grębków
Kolejka 9 (2012-10-27 - 2012-10-28)
49 Legion Grębków 1 : 1 Nojszewianka II Dobre
50 Grodzisk Krzymosze 0 : 0 Jastrząb Żeliszew
51 Świt Barcząca 3 : 2 Olimpia Latowicz
52 Laskar Laski 2 : 6 Polonez Mordy
53 LZS Starawieś 1 : 0 Rywal Ruchna
54 Kosovia Kosów Lacki 2 : 1 Kolektyw Oleśnica
Kolejka 10 (2012-11-03 - 2012-11-04)
55 Nojszewianka II Dobre 2 : 6 Kolektyw Oleśnica
56 Rywal Ruchna 3 : 2 Kosovia Kosów Lacki
57 Polonez Mordy 4 : 1 LZS Starawieś
58 Olimpia Latowicz 6 : 2 Laskar Laski
59 Jastrząb Żeliszew 5 : 2 Świt Barcząca
60 Legion Grębków 0 : 4 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 11 (2012-11-10 - 2012-11-11)
61 Grodzisk Krzymosze 3 : 0 Nojszewianka II Dobre
62 Świt Barcząca 4 : 0 Legion Grębków
63 Laskar Laski 1 : 7 Jastrząb Żeliszew
64 LZS Starawieś 3 : 5 Olimpia Latowicz
65 Kosovia Kosów Lacki 6 : 1 Polonez Mordy
66 Kolektyw Oleśnica 2 : 1 Rywal Ruchna
Kolejka 12 (2013-05-01 - 2013-05-01)
67 Nojszewianka II Dobre 0 : 3 Rywal Ruchna
68 Kolektyw Oleśnica 2 : 4 Polonez Mordy
69 Kosovia Kosów Lacki 4 : 2 Olimpia Latowicz
70 LZS Starawieś 1 : 3 Jastrząb Żeliszew
71 Laskar Laski 0 : 2 Legion Grębków
72 Świt Barcząca 1 : 4 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 13 (2013-05-29 - 2013-05-30)
73 Świt Barcząca 3 : 0 Nojszewianka II Dobre
74 Grodzisk Krzymosze 15 : 0 Laskar Laski
75 Legion Grębków 1 : 3 LZS Starawieś
76 Jastrząb Żeliszew 4 : 4 Kosovia Kosów Lacki
77 Olimpia Latowicz 11 : 2 Kolektyw Oleśnica
78 Polonez Mordy 3 : 1 Rywal Ruchna
Kolejka 14 (2013-04-20 - 2013-04-21)
79 Nojszewianka II Dobre 0 : 3 Polonez Mordy
80 Rywal Ruchna 3 : 4 Olimpia Latowicz
81 Kolektyw Oleśnica 5 : 3 Jastrząb Żeliszew
82 Kosovia Kosów Lacki 4 : 1 Legion Grębków
83 LZS Starawieś 0 : 2 Grodzisk Krzymosze
84 Laskar Laski : Świt Barcząca
Kolejka 15 (2013-04-27 - 2013-04-28)
85 Laskar Laski 3 : 0 Nojszewianka II Dobre
86 Świt Barcząca 3 : 0 LZS Starawieś
87 Grodzisk Krzymosze 3 : 0 Kosovia Kosów Lacki
88 Legion Grębków 3 : 4 Kolektyw Oleśnica
89 Jastrząb Żeliszew 5 : 1 Rywal Ruchna
90 Olimpia Latowicz 2 : 0 Polonez Mordy
Kolejka 16 (2013-05-04 - 2013-05-05)
91 Nojszewianka II Dobre 0 : 3 Olimpia Latowicz
92 Polonez Mordy 0 : 3 Jastrząb Żeliszew
93 Rywal Ruchna 2 : 0 Legion Grębków
94 Kolektyw Oleśnica 3 : 4 Grodzisk Krzymosze
95 Kosovia Kosów Lacki 2 : 4 Świt Barcząca
96 LZS Starawieś 4 : 0 Laskar Laski
Kolejka 17 (2013-05-11 - 2013-05-12)
97 LZS Starawieś 3 : 0 Nojszewianka II Dobre
98 Laskar Laski 1 : 11 Kosovia Kosów Lacki
99 Świt Barcząca 7 : 1 Kolektyw Oleśnica
100 Grodzisk Krzymosze 2 : 0 Rywal Ruchna
101 Legion Grębków 2 : 3 Polonez Mordy
102 Jastrząb Żeliszew 4 : 3 Olimpia Latowicz
Kolejka 18 (2013-05-18 - 2013-05-19)
103 Nojszewianka II Dobre 0 : 3 Jastrząb Żeliszew
104 Olimpia Latowicz 5 : 1 Legion Grębków
105 Polonez Mordy 1 : 1 Grodzisk Krzymosze
106 Rywal Ruchna 1 : 2 Świt Barcząca
107 Kolektyw Oleśnica 3 : 0 Laskar Laski
108 Kosovia Kosów Lacki 6 : 0 LZS Starawieś
Kolejka 19 (2013-05-25 - 2013-05-26)
109 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 Nojszewianka II Dobre
110 LZS Starawieś 3 : 0 Kolektyw Oleśnica
111 Laskar Laski 2 : 1 Rywal Ruchna
112 Świt Barcząca 2 : 1 Polonez Mordy
113 Grodzisk Krzymosze 3 : 2 Olimpia Latowicz
114 Legion Grębków 2 : 3 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 20 (2013-06-01 - 2013-06-02)
115 Nojszewianka II Dobre 0 : 3 Legion Grębków
116 Jastrząb Żeliszew 2 : 2 Grodzisk Krzymosze
117 Olimpia Latowicz 3 : 4 Świt Barcząca
118 Polonez Mordy 3 : 0 Laskar Laski
119 Rywal Ruchna 3 : 1 LZS Starawieś
120 Kolektyw Oleśnica 5 : 4 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 21 (2013-06-08 - 2013-06-09)
121 Kolektyw Oleśnica 3 : 0 Nojszewianka II Dobre
122 Kosovia Kosów Lacki 4 : 2 Rywal Ruchna
123 LZS Starawieś 3 : 0 Polonez Mordy
124 Laskar Laski 4 : 4 Olimpia Latowicz
125 Świt Barcząca 1 : 3 Jastrząb Żeliszew
126 Grodzisk Krzymosze 5 : 1 Legion Grębków
Kolejka 22 (2013-06-15 - 2013-06-16)
127 Nojszewianka II Dobre 0 : 3 Grodzisk Krzymosze
128 Legion Grębków 3 : 3 Świt Barcząca
129 Jastrząb Żeliszew 8 : 0 Laskar Laski
130 Olimpia Latowicz 4 : 0 LZS Starawieś
131 Polonez Mordy 0 : 9 Kosovia Kosów Lacki
132 Rywal Ruchna 0 : 2 Kolektyw Oleśnica
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy prezes NIK Marian Banaś powinien podać się do dymisji?


Zobacz komentarze (11)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.