reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA III LUBELSKO-PODKARPACKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B BIALSKA B
II KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Huragan Międzyrzec P. 26 64 83:24
2 Niwa Łomazy 26 55 60:27
3 Orzeł Czemierniki 25 48 58:39
4 LKS Milanów 26 47 68:40
5 Olimpia Okrzeja 25 39 67:45
6 Tornado Branica Suchowolska 25 38 46:39
7 Dąb Dębowa Kłoda 26 37 51:34
8 Polesie Serokomla 26 35 44:53
9 Tytan Wisznice 26 33 59:61
10 Agrosport Leśna Podlaska 26 33 73:63
11 Wenus Oszczepalin 26 32 68:86
12 Hutnik Huta Dąbrowa 25 23 43:101
13 Tur Turze Rogi 26 20 30:78
14 Krzna Rzeczyca 26 13 26:86
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2012-08-15 - 2012-08-15)
1 Huragan Międzyrzec P. 4 : 1 Wenus Oszczepalin
2 Olimpia Okrzeja 8 : 0 Krzna Rzeczyca
3 Tytan Wisznice 3 : 3 Agrosport Leśna Podlaska
4 Orzeł Czemierniki 6 : 2 Polesie Serokomla
5 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 0 Tur Turze Rogi
6 LKS Milanów 0 : 1 Tornado Branica Suchowolska
7 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 1 Niwa Łomazy
Kolejka 2 (2012-08-18 - 2012-08-19)
8 Wenus Oszczepalin 3 : 4 Niwa Łomazy
9 Tornado Branica Suchowolska 4 : 0 Dąb Dębowa Kłoda
10 Tur Turze Rogi 1 : 3 LKS Milanów
11 Polesie Serokomla 6 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
12 Agrosport Leśna Podlaska 2 : 3 Orzeł Czemierniki
13 Krzna Rzeczyca 4 : 4 Tytan Wisznice
14 Huragan Międzyrzec P. 1 : 2 Olimpia Okrzeja
Kolejka 3 (2012-08-25 - 2012-08-26)
15 Olimpia Okrzeja 5 : 1 Wenus Oszczepalin
16 Tytan Wisznice 0 : 5 Huragan Międzyrzec P.
17 Orzeł Czemierniki 4 : 1 Krzna Rzeczyca
18 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 3 Agrosport Leśna Podlaska
19 LKS Milanów 3 : 2 Polesie Serokomla
20 Dąb Dębowa Kłoda 3 : 1 Tur Turze Rogi
21 Niwa Łomazy 0 : 1 Tornado Branica Suchowolska
Kolejka 4 (2012-09-01 - 2012-09-02)
22 Wenus Oszczepalin 3 : 1 Tornado Branica Suchowolska
23 Tur Turze Rogi 0 : 1 Niwa Łomazy
24 Polesie Serokomla 2 : 0 Dąb Dębowa Kłoda
25 Agrosport Leśna Podlaska 4 : 4 LKS Milanów
26 Krzna Rzeczyca 1 : 3 Hutnik Huta Dąbrowa
27 Huragan Międzyrzec P. 3 : 1 Orzeł Czemierniki
28 Olimpia Okrzeja 4 : 2 Tytan Wisznice
Kolejka 5 (2012-09-08 - 2012-09-09)
29 Tytan Wisznice 2 : 1 Wenus Oszczepalin
30 Orzeł Czemierniki 4 : 1 Olimpia Okrzeja
31 Hutnik Huta Dąbrowa 0 : 8 Huragan Międzyrzec P.
32 LKS Milanów 4 : 0 Krzna Rzeczyca
33 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 1 Agrosport Leśna Podlaska
34 Niwa Łomazy 0 : 1 Polesie Serokomla
35 Tornado Branica Suchowolska 1 : 0 Tur Turze Rogi
Kolejka 6 (2012-09-15 - 2012-09-16)
36 Wenus Oszczepalin 1 : 4 Tur Turze Rogi
37 Polesie Serokomla 3 : 1 Tornado Branica Suchowolska
38 Agrosport Leśna Podlaska 3 : 3 Niwa Łomazy
39 Krzna Rzeczyca 2 : 0 Dąb Dębowa Kłoda
40 Huragan Międzyrzec P. 5 : 1 LKS Milanów
41 Olimpia Okrzeja 9 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
42 Tytan Wisznice 3 : 4 Orzeł Czemierniki
Kolejka 7 (2012-09-22 - 2012-09-23)
43 Orzeł Czemierniki 2 : 1 Wenus Oszczepalin
44 Hutnik Huta Dąbrowa 3 : 0 Tytan Wisznice
45 LKS Milanów 4 : 1 Olimpia Okrzeja
46 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 1 Huragan Międzyrzec P.
47 Niwa Łomazy 4 : 1 Krzna Rzeczyca
48 Tornado Branica Suchowolska 3 : 3 Agrosport Leśna Podlaska
49 Tur Turze Rogi 0 : 3 Polesie Serokomla
Kolejka 8 (2012-09-29 - 2012-09-30)
50 Wenus Oszczepalin 4 : 2 Polesie Serokomla
51 Agrosport Leśna Podlaska 9 : 1 Tur Turze Rogi
52 Krzna Rzeczyca 2 : 0 Tornado Branica Suchowolska
53 Huragan Międzyrzec P. 5 : 0 Niwa Łomazy
54 Olimpia Okrzeja 2 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
55 Tytan Wisznice 3 : 3 LKS Milanów
56 Orzeł Czemierniki : Hutnik Huta Dąbrowa
Kolejka 9 (2012-10-06 - 2012-10-07)
57 Hutnik Huta Dąbrowa 2 : 5 Wenus Oszczepalin
58 LKS Milanów 0 : 3 Orzeł Czemierniki
59 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 0 Tytan Wisznice
60 Niwa Łomazy 3 : 0 Olimpia Okrzeja
61 Tornado Branica Suchowolska 0 : 3 Huragan Międzyrzec P.
62 Tur Turze Rogi 1 : 4 Krzna Rzeczyca
63 Polesie Serokomla 1 : 0 Agrosport Leśna Podlaska
Kolejka 10 (2012-10-13 - 2012-10-14)
64 Wenus Oszczepalin 10 : 5 Agrosport Leśna Podlaska
65 Krzna Rzeczyca 5 : 0 Polesie Serokomla
66 Huragan Międzyrzec P. 3 : 0 Tur Turze Rogi
67 Olimpia Okrzeja 2 : 0 Tornado Branica Suchowolska
68 Tytan Wisznice 0 : 4 Niwa Łomazy
69 Orzeł Czemierniki 2 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
70 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 1 LKS Milanów
Kolejka 11 (2012-10-21 - 2012-10-21)
71 LKS Milanów 3 : 4 Wenus Oszczepalin
72 Dąb Dębowa Kłoda 8 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
73 Niwa Łomazy 3 : 1 Orzeł Czemierniki
74 Tornado Branica Suchowolska 2 : 3 Tytan Wisznice
75 Polesie Serokomla 1 : 0 Huragan Międzyrzec P.
76 Tur Turze Rogi 0 : 1 Olimpia Okrzeja
77 Agrosport Leśna Podlaska 3 : 2 Krzna Rzeczyca
Kolejka 12 (2012-10-28 - 2012-10-28)
78 Wenus Oszczepalin 5 : 2 Krzna Rzeczyca
79 Huragan Międzyrzec P. 4 : 1 Agrosport Leśna Podlaska
80 Olimpia Okrzeja 2 : 2 Polesie Serokomla
81 Tytan Wisznice 2 : 2 Tur Turze Rogi
82 Orzeł Czemierniki 4 : 1 Tornado Branica Suchowolska
83 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 3 Niwa Łomazy
84 LKS Milanów 3 : 0 Dąb Dębowa Kłoda
Kolejka 13 (2012-11-04 - 2012-11-04)
85 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 3 Wenus Oszczepalin
86 Niwa Łomazy 3 : 0 LKS Milanów
87 Tornado Branica Suchowolska 3 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
88 Tur Turze Rogi 0 : 2 Orzeł Czemierniki
89 Polesie Serokomla 3 : 2 Tytan Wisznice
90 Agrosport Leśna Podlaska 2 : 2 Olimpia Okrzeja
91 Krzna Rzeczyca 0 : 2 Huragan Międzyrzec P.
Kolejka 14 (2013-04-21 - 2013-04-21)
92 Wenus Oszczepalin 2 : 3 Huragan Międzyrzec P.
93 Krzna Rzeczyca 1 : 4 Olimpia Okrzeja
94 Agrosport Leśna Podlaska 3 : 4 Tytan Wisznice
95 Polesie Serokomla 2 : 1 Orzeł Czemierniki
96 Tur Turze Rogi 0 : 3 Hutnik Huta Dąbrowa
97 Tornado Branica Suchowolska 4 : 0 LKS Milanów
98 Niwa Łomazy 2 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
Kolejka 15 (2013-04-28 - 2013-04-28)
99 Niwa Łomazy 6 : 0 Wenus Oszczepalin
100 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 2 Tornado Branica Suchowolska
101 LKS Milanów 9 : 0 Tur Turze Rogi
102 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 1 Polesie Serokomla
103 Orzeł Czemierniki 4 : 2 Agrosport Leśna Podlaska
104 Tytan Wisznice 3 : 0 Krzna Rzeczyca
105 Olimpia Okrzeja 2 : 3 Huragan Międzyrzec P.
Kolejka 16 (2013-05-01 - 2013-05-01)
106 Wenus Oszczepalin 4 : 4 Olimpia Okrzeja
107 Huragan Międzyrzec P. 3 : 1 Tytan Wisznice
108 Krzna Rzeczyca 1 : 5 Orzeł Czemierniki
109 Agrosport Leśna Podlaska 6 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
110 Polesie Serokomla 0 : 1 LKS Milanów
111 Tur Turze Rogi 2 : 5 Dąb Dębowa Kłoda
112 Tornado Branica Suchowolska 0 : 4 Niwa Łomazy
Kolejka 17 (2013-05-05 - 2013-05-05)
113 Tornado Branica Suchowolska 5 : 0 Wenus Oszczepalin
114 Niwa Łomazy 1 : 2 Tur Turze Rogi
115 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 0 Polesie Serokomla
116 LKS Milanów 5 : 1 Agrosport Leśna Podlaska
117 Hutnik Huta Dąbrowa 10 : 0 Krzna Rzeczyca
118 Orzeł Czemierniki 1 : 4 Huragan Międzyrzec P.
119 Tytan Wisznice 3 : 1 Olimpia Okrzeja
Kolejka 18 (2013-05-12 - 2013-05-12)
120 Wenus Oszczepalin 0 : 6 Tytan Wisznice
121 Olimpia Okrzeja 2 : 2 Orzeł Czemierniki
122 Huragan Międzyrzec P. 6 : 1 Hutnik Huta Dąbrowa
123 Krzna Rzeczyca 0 : 2 LKS Milanów
124 Agrosport Leśna Podlaska 1 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
125 Polesie Serokomla 2 : 4 Niwa Łomazy
126 Tur Turze Rogi 0 : 4 Tornado Branica Suchowolska
Kolejka 19 (2013-05-19 - 2013-05-19)
127 Tur Turze Rogi 4 : 0 Wenus Oszczepalin
128 Tornado Branica Suchowolska 1 : 0 Polesie Serokomla
129 Niwa Łomazy 1 : 0 Agrosport Leśna Podlaska
130 Dąb Dębowa Kłoda 3 : 0 Krzna Rzeczyca
131 LKS Milanów 1 : 3 Huragan Międzyrzec P.
132 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 2 Olimpia Okrzeja
133 Orzeł Czemierniki 2 : 0 Tytan Wisznice
Kolejka 20 (2013-05-26 - 2013-05-26)
134 Wenus Oszczepalin 3 : 1 Orzeł Czemierniki
135 Tytan Wisznice 7 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
136 Olimpia Okrzeja 1 : 2 LKS Milanów
137 Huragan Międzyrzec P. 1 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
138 Krzna Rzeczyca 0 : 3 Niwa Łomazy
139 Agrosport Leśna Podlaska 4 : 1 Tornado Branica Suchowolska
140 Polesie Serokomla 1 : 2 Tur Turze Rogi
Kolejka 21 (2013-05-30 - 2013-05-30)
141 Polesie Serokomla 3 : 2 Wenus Oszczepalin
142 Tur Turze Rogi 3 : 1 Agrosport Leśna Podlaska
143 Tornado Branica Suchowolska 3 : 0 Krzna Rzeczyca
144 Niwa Łomazy 0 : 1 Huragan Międzyrzec P.
145 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 1 Olimpia Okrzeja
146 LKS Milanów 1 : 1 Tytan Wisznice
147 Hutnik Huta Dąbrowa 3 : 2 Orzeł Czemierniki
Kolejka 22 (2013-06-02 - 2013-06-02)
148 Wenus Oszczepalin 7 : 3 Hutnik Huta Dąbrowa
149 Orzeł Czemierniki 1 : 1 LKS Milanów
150 Tytan Wisznice 0 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
151 Olimpia Okrzeja 0 : 2 Niwa Łomazy
152 Huragan Międzyrzec P. 2 : 2 Tornado Branica Suchowolska
153 Krzna Rzeczyca 0 : 3 Tur Turze Rogi
154 Agrosport Leśna Podlaska 6 : 1 Polesie Serokomla
Kolejka 23 (2013-06-09 - 2013-06-09)
155 Agrosport Leśna Podlaska 3 : 3 Wenus Oszczepalin
156 Polesie Serokomla 3 : 0 Krzna Rzeczyca
157 Tur Turze Rogi 2 : 8 Huragan Międzyrzec P.
158 Tornado Branica Suchowolska : Olimpia Okrzeja
159 Niwa Łomazy 4 : 0 Tytan Wisznice
160 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 0 Orzeł Czemierniki
161 LKS Milanów 9 : 1 Hutnik Huta Dąbrowa
Kolejka 24 (2013-06-16 - 2013-06-16)
162 Wenus Oszczepalin 0 : 4 LKS Milanów
163 Hutnik Huta Dąbrowa 0 : 9 Dąb Dębowa Kłoda
164 Orzeł Czemierniki 2 : 1 Niwa Łomazy
165 Tytan Wisznice 1 : 4 Tornado Branica Suchowolska
166 Olimpia Okrzeja 6 : 0 Tur Turze Rogi
167 Huragan Międzyrzec P. 2 : 1 Polesie Serokomla
168 Krzna Rzeczyca 0 : 3 Agrosport Leśna Podlaska
Kolejka 25 (2013-06-23 - 2013-06-23)
169 Krzna Rzeczyca 0 : 3 Wenus Oszczepalin
170 Agrosport Leśna Podlaska 2 : 0 Huragan Międzyrzec P.
171 Polesie Serokomla 2 : 3 Olimpia Okrzeja
172 Tur Turze Rogi 2 : 6 Tytan Wisznice
173 Tornado Branica Suchowolska 0 : 1 Orzeł Czemierniki
174 Niwa Łomazy 3 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
175 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 1 LKS Milanów
Kolejka 26 (2013-06-30 - 2013-06-30)
176 Wenus Oszczepalin 2 : 7 Dąb Dębowa Kłoda
177 LKS Milanów 3 : 0 Niwa Łomazy
178 Hutnik Huta Dąbrowa 4 : 2 Tornado Branica Suchowolska
179 Orzeł Czemierniki 0 : 0 Tur Turze Rogi
180 Tytan Wisznice 3 : 0 Polesie Serokomla
181 Olimpia Okrzeja 2 : 2 Agrosport Leśna Podlaska
182 Huragan Międzyrzec P. 3 : 0 Krzna Rzeczyca
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy wydłużenie urlopu wypoczynkowego z 26 do 35 dni to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (8)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.