reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA III LUBELSKO-PODKARPACKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B BIALSKA B
II KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Naprzód Skórzec 30 74 101:21
2 Mazovia Mińsk M. 30 64 79:28
3 Podlasie Sokołów P. 30 59 85:36
4 Jabłonianka Jabłonna L. 30 52 62:56
5 Tygrys Huta Mińska 30 50 59:38
6 Wilga Miastków 30 46 45:60
7 ŁKS Łochów 29 42 58:47
8 MKS Małkinia 29 42 62:64
9 Victoria Kałuszyn 30 38 59:62
10 Zryw Sobolew 30 37 58:69
11 Sęp Żelechów 30 34 45:55
12 Hutnik Huta Czechy 30 32 58:72
13 Zorza Sterdyń 29 30 44:71
14 Orzeł Łosice 30 26 35:83
15 Orzeł Unin 30 26 40:91
16 LKS Ostrówek 30 25 60:97
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2012-08-15 - 2012-08-15)
1 Jabłonianka Jabłonna L. 0 : 3 Orzeł Łosice
2 Hutnik Huta Czechy 5 : 2 Zorza Sterdyń
3 Wilga Miastków 0 : 2 Zryw Sobolew
4 Victoria Kałuszyn 1 : 4 ŁKS Łochów
5 Tygrys Huta Mińska 4 : 1 MKS Małkinia
6 Sęp Żelechów 0 : 3 Mazovia Mińsk M.
7 Podlasie Sokołów P. 0 : 1 Naprzód Skórzec
8 LKS Ostrówek 2 : 3 Orzeł Unin
Kolejka 2 (2012-08-18 - 2012-08-19)
9 Orzeł Łosice 3 : 2 Orzeł Unin
10 Naprzód Skórzec 13 : 2 LKS Ostrówek
11 Mazovia Mińsk M. 0 : 2 Podlasie Sokołów P.
12 MKS Małkinia 4 : 0 Sęp Żelechów
13 ŁKS Łochów 0 : 0 Tygrys Huta Mińska
14 Zryw Sobolew 2 : 2 Victoria Kałuszyn
15 Zorza Sterdyń 3 : 1 Wilga Miastków
16 Jabłonianka Jabłonna L. 1 : 0 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 3 (2012-08-25 - 2012-08-26)
17 Hutnik Huta Czechy 3 : 1 Orzeł Łosice
18 Wilga Miastków 2 : 6 Jabłonianka Jabłonna L.
19 Victoria Kałuszyn 3 : 4 Zorza Sterdyń
20 Tygrys Huta Mińska 2 : 0 Zryw Sobolew
21 Sęp Żelechów 3 : 0 ŁKS Łochów
22 Podlasie Sokołów P. 1 : 1 MKS Małkinia
23 LKS Ostrówek 2 : 2 Mazovia Mińsk M.
24 Orzeł Unin 1 : 6 Naprzód Skórzec
Kolejka 4 (2012-09-01 - 2012-09-02)
25 Orzeł Łosice 0 : 4 Naprzód Skórzec
26 Mazovia Mińsk M. 3 : 0 Orzeł Unin
27 MKS Małkinia 1 : 0 LKS Ostrówek
28 ŁKS Łochów 0 : 5 Podlasie Sokołów P.
29 Zryw Sobolew 4 : 1 Sęp Żelechów
30 Zorza Sterdyń 1 : 1 Tygrys Huta Mińska
31 Jabłonianka Jabłonna L. 1 : 1 Victoria Kałuszyn
32 Hutnik Huta Czechy 9 : 3 Wilga Miastków
Kolejka 5 (2012-09-05 - 2012-09-05)
33 Wilga Miastków 3 : 0 Orzeł Łosice
34 Victoria Kałuszyn 6 : 2 Hutnik Huta Czechy
35 Tygrys Huta Mińska 2 : 3 Jabłonianka Jabłonna L.
36 Sęp Żelechów 3 : 1 Zorza Sterdyń
37 Podlasie Sokołów P. 3 : 1 Zryw Sobolew
38 LKS Ostrówek 3 : 0 ŁKS Łochów
39 Orzeł Unin 2 : 2 MKS Małkinia
40 Naprzód Skórzec 1 : 1 Mazovia Mińsk M.
Kolejka 6 (2012-09-08 - 2012-09-09)
41 Mazovia Mińsk M. 6 : 0 Orzeł Łosice
42 MKS Małkinia 1 : 4 Naprzód Skórzec
43 ŁKS Łochów 4 : 0 Orzeł Unin
44 Zryw Sobolew 1 : 4 LKS Ostrówek
45 Zorza Sterdyń 0 : 4 Podlasie Sokołów P.
46 Jabłonianka Jabłonna L. 5 : 0 Sęp Żelechów
47 Hutnik Huta Czechy 0 : 2 Tygrys Huta Mińska
48 Wilga Miastków 2 : 1 Victoria Kałuszyn
Kolejka 7 (2012-09-15 - 2012-09-16)
49 Victoria Kałuszyn 4 : 1 Orzeł Łosice
50 Tygrys Huta Mińska 5 : 0 Wilga Miastków
51 Sęp Żelechów 2 : 0 Hutnik Huta Czechy
52 Podlasie Sokołów P. 0 : 0 Jabłonianka Jabłonna L.
53 LKS Ostrówek 6 : 0 Zorza Sterdyń
54 Orzeł Unin 0 : 5 Zryw Sobolew
55 Naprzód Skórzec 2 : 1 ŁKS Łochów
56 Mazovia Mińsk M. 4 : 1 MKS Małkinia
Kolejka 8 (2012-09-22 - 2012-09-23)
57 MKS Małkinia 7 : 0 Orzeł Łosice
58 ŁKS Łochów 0 : 0 Mazovia Mińsk M.
59 Zryw Sobolew 0 : 7 Naprzód Skórzec
60 Zorza Sterdyń 1 : 1 Orzeł Unin
61 Jabłonianka Jabłonna L. 6 : 4 LKS Ostrówek
62 Hutnik Huta Czechy 3 : 3 Podlasie Sokołów P.
63 Sęp Żelechów 3 : 0 Wilga Miastków
64 Victoria Kałuszyn 1 : 0 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 9 (2012-09-29 - 2012-09-30)
65 Tygrys Huta Mińska 2 : 3 Orzeł Łosice
66 Sęp Żelechów 0 : 1 Victoria Kałuszyn
67 Podlasie Sokołów P. 5 : 0 Wilga Miastków
68 LKS Ostrówek 1 : 2 Hutnik Huta Czechy
69 Orzeł Unin 1 : 3 Jabłonianka Jabłonna L.
70 Naprzód Skórzec 3 : 0 Zorza Sterdyń
71 Mazovia Mińsk M. 6 : 1 Zryw Sobolew
72 MKS Małkinia 3 : 3 ŁKS Łochów
Kolejka 10 (2012-10-06 - 2012-10-07)
73 Orzeł Łosice 1 : 7 ŁKS Łochów
74 Zryw Sobolew 1 : 3 MKS Małkinia
75 Zorza Sterdyń 1 : 2 Mazovia Mińsk M.
76 Jabłonianka Jabłonna L. 1 : 2 Naprzód Skórzec
77 Hutnik Huta Czechy 4 : 0 Orzeł Unin
78 Wilga Miastków 3 : 2 LKS Ostrówek
79 Victoria Kałuszyn 0 : 4 Podlasie Sokołów P.
80 Tygrys Huta Mińska 3 : 2 Sęp Żelechów
Kolejka 11 (2012-10-13 - 2012-10-14)
81 Sęp Żelechów 0 : 1 Orzeł Łosice
82 Podlasie Sokołów P. 0 : 1 Tygrys Huta Mińska
83 LKS Ostrówek 4 : 2 Victoria Kałuszyn
84 Orzeł Unin 3 : 2 Wilga Miastków
85 Naprzód Skórzec 1 : 0 Hutnik Huta Czechy
86 Mazovia Mińsk M. 2 : 2 Jabłonianka Jabłonna L.
87 MKS Małkinia 4 : 2 Zorza Sterdyń
88 ŁKS Łochów 5 : 1 Zryw Sobolew
Kolejka 12 (2012-10-20 - 2012-10-21)
89 Orzeł Łosice 2 : 5 Zryw Sobolew
90 Zorza Sterdyń 1 : 3 ŁKS Łochów
91 Jabłonianka Jabłonna L. 3 : 3 MKS Małkinia
92 Hutnik Huta Czechy 0 : 3 Mazovia Mińsk M.
93 Wilga Miastków 0 : 6 Naprzód Skórzec
94 Victoria Kałuszyn 2 : 0 Orzeł Unin
95 Tygrys Huta Mińska 1 : 1 LKS Ostrówek
96 Sęp Żelechów 1 : 1 Podlasie Sokołów P.
Kolejka 13 (2012-10-27 - 2012-10-28)
97 Podlasie Sokołów P. 8 : 0 Orzeł Łosice
98 LKS Ostrówek 1 : 0 Sęp Żelechów
99 Orzeł Unin 0 : 3 Tygrys Huta Mińska
100 Naprzód Skórzec 4 : 0 Victoria Kałuszyn
101 Mazovia Mińsk M. 1 : 3 Wilga Miastków
102 ŁKS Łochów 4 : 0 Jabłonianka Jabłonna L.
103 MKS Małkinia 2 : 3 Hutnik Huta Czechy
104 Zryw Sobolew 3 : 0 Zorza Sterdyń
Kolejka 14 (2012-11-03 - 2012-11-04)
105 Orzeł Łosice 3 : 2 Zorza Sterdyń
106 Jabłonianka Jabłonna L. 3 : 2 Zryw Sobolew
107 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 ŁKS Łochów
108 Wilga Miastków 4 : 0 MKS Małkinia
109 Victoria Kałuszyn 1 : 1 Mazovia Mińsk M.
110 Tygrys Huta Mińska 1 : 1 Naprzód Skórzec
111 Sęp Żelechów 1 : 0 Orzeł Unin
112 Podlasie Sokołów P. 5 : 2 LKS Ostrówek
Kolejka 15 (2012-11-10 - 2012-11-11)
113 LKS Ostrówek 3 : 2 Orzeł Łosice
114 Orzeł Unin 0 : 6 Podlasie Sokołów P.
115 Naprzód Skórzec 3 : 2 Sęp Żelechów
116 Mazovia Mińsk M. 1 : 0 Tygrys Huta Mińska
117 MKS Małkinia 1 : 1 Victoria Kałuszyn
118 ŁKS Łochów 0 : 1 Wilga Miastków
119 Zryw Sobolew 3 : 0 Hutnik Huta Czechy
120 Zorza Sterdyń 0 : 3 Jabłonianka Jabłonna L.
Kolejka 16 (2013-04-13 - 2013-05-15)
121 Orzeł Łosice 0 : 1 Jabłonianka Jabłonna L.
122 Zorza Sterdyń 2 : 0 Hutnik Huta Czechy
123 Zryw Sobolew 0 : 4 Wilga Miastków
124 ŁKS Łochów 2 : 3 Victoria Kałuszyn
125 MKS Małkinia 5 : 2 Tygrys Huta Mińska
126 Mazovia Mińsk M. 4 : 2 Sęp Żelechów
127 Naprzód Skórzec 4 : 0 Podlasie Sokołów P.
128 Orzeł Unin 6 : 2 LKS Ostrówek
Kolejka 17 (2013-04-20 - 2013-04-21)
129 Orzeł Unin 1 : 0 Orzeł Łosice
130 LKS Ostrówek 1 : 3 Naprzód Skórzec
131 Podlasie Sokołów P. 2 : 1 Mazovia Mińsk M.
132 Sęp Żelechów 4 : 0 MKS Małkinia
133 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 ŁKS Łochów
134 Victoria Kałuszyn 2 : 2 Zryw Sobolew
135 Wilga Miastków 1 : 1 Zorza Sterdyń
136 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna L.
Kolejka 18 (2013-04-27 - 2013-04-28)
137 Orzeł Łosice 1 : 0 Hutnik Huta Czechy
138 Jabłonianka Jabłonna L. 1 : 1 Wilga Miastków
139 Zorza Sterdyń 1 : 0 Victoria Kałuszyn
140 Zryw Sobolew 4 : 3 Tygrys Huta Mińska
141 ŁKS Łochów 3 : 1 Sęp Żelechów
142 MKS Małkinia 1 : 1 Podlasie Sokołów P.
143 Mazovia Mińsk M. 3 : 1 LKS Ostrówek
144 Naprzód Skórzec 7 : 0 Orzeł Unin
Kolejka 19 (2013-05-01 - 2013-05-01)
145 Orzeł Łosice 0 : 2 Naprzód Skórzec
146 Mazovia Mińsk M. 9 : 0 Orzeł Unin
147 LKS Ostrówek 2 : 4 MKS Małkinia
148 Podlasie Sokołów P. 0 : 1 ŁKS Łochów
149 Sęp Żelechów 3 : 0 Zryw Sobolew
150 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Zorza Sterdyń
151 Victoria Kałuszyn 3 : 3 Jabłonianka Jabłonna L.
152 Wilga Miastków 3 : 1 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 20 (2013-05-04 - 2013-05-05)
153 Orzeł Łosice 0 : 1 Wilga Miastków
154 Hutnik Huta Czechy 3 : 5 Victoria Kałuszyn
155 Jabłonianka Jabłonna L. 2 : 6 Tygrys Huta Mińska
156 Zorza Sterdyń 3 : 1 Sęp Żelechów
157 Zryw Sobolew 2 : 2 Podlasie Sokołów P.
158 ŁKS Łochów 4 : 0 LKS Ostrówek
159 MKS Małkinia 3 : 2 Orzeł Unin
160 Mazovia Mińsk M. 1 : 1 Naprzód Skórzec
Kolejka 21 (2013-05-11 - 2013-05-12)
161 Orzeł Łosice 2 : 3 Mazovia Mińsk M.
162 Naprzód Skórzec 4 : 0 MKS Małkinia
163 Orzeł Unin 0 : 0 ŁKS Łochów
164 LKS Ostrówek 4 : 2 Zryw Sobolew
165 Podlasie Sokołów P. 0 : 0 Zorza Sterdyń
166 Sęp Żelechów 2 : 0 Jabłonianka Jabłonna L.
167 Tygrys Huta Mińska 0 : 2 Hutnik Huta Czechy
168 Victoria Kałuszyn 0 : 0 Wilga Miastków
Kolejka 22 (2013-05-18 - 2013-05-19)
169 Orzeł Łosice 1 : 5 Victoria Kałuszyn
170 Wilga Miastków 1 : 0 Tygrys Huta Mińska
171 Hutnik Huta Czechy 2 : 0 Sęp Żelechów
172 Jabłonianka Jabłonna L. 4 : 2 Podlasie Sokołów P.
173 Zorza Sterdyń 2 : 2 LKS Ostrówek
174 Zryw Sobolew 1 : 1 Orzeł Unin
175 ŁKS Łochów 1 : 2 Naprzód Skórzec
176 MKS Małkinia 1 : 2 Mazovia Mińsk M.
Kolejka 23 (2013-05-22 - 2013-05-22)
177 Orzeł Łosice 1 : 3 MKS Małkinia
178 Wilga Miastków 1 : 1 Sęp Żelechów
179 Mazovia Mińsk M. 5 : 0 ŁKS Łochów
180 Naprzód Skórzec 3 : 0 Zryw Sobolew
181 Orzeł Unin 3 : 2 Zorza Sterdyń
182 LKS Ostrówek 2 : 3 Jabłonianka Jabłonna L.
183 Podlasie Sokołów P. 6 : 0 Hutnik Huta Czechy
184 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Victoria Kałuszyn
Kolejka 24 (2013-05-25 - 2013-05-26)
185 Orzeł Łosice 0 : 0 Tygrys Huta Mińska
186 Victoria Kałuszyn 2 : 3 Sęp Żelechów
187 Wilga Miastków 0 : 3 Podlasie Sokołów P.
188 Hutnik Huta Czechy 12 : 1 LKS Ostrówek
189 Jabłonianka Jabłonna L. 2 : 0 Orzeł Unin
190 Zorza Sterdyń 0 : 3 Naprzód Skórzec
191 Zryw Sobolew 1 : 2 Mazovia Mińsk M.
192 ŁKS Łochów 2 : 1 MKS Małkinia
Kolejka 25 (2013-05-29 - 2013-05-30)
193 Orzeł Łosice 4 : 0 ŁKS Łochów
194 MKS Małkinia 0 : 3 Zryw Sobolew
195 Mazovia Mińsk M. 4 : 1 Zorza Sterdyń
196 Naprzód Skórzec 0 : 1 Jabłonianka Jabłonna L.
197 Orzeł Unin 3 : 0 Hutnik Huta Czechy
198 LKS Ostrówek 0 : 3 Wilga Miastków
199 Podlasie Sokołów P. 4 : 3 Victoria Kałuszyn
200 Sęp Żelechów 0 : 3 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 26 (2013-06-01 - 2013-06-02)
201 Orzeł Łosice 1 : 1 Sęp Żelechów
202 Tygrys Huta Mińska 1 : 4 Podlasie Sokołów P.
203 Victoria Kałuszyn 4 : 1 LKS Ostrówek
204 Wilga Miastków 1 : 0 Orzeł Unin
205 Hutnik Huta Czechy 0 : 5 Naprzód Skórzec
206 Jabłonianka Jabłonna L. 2 : 2 Mazovia Mińsk M.
207 Zorza Sterdyń 6 : 2 MKS Małkinia
208 Zryw Sobolew 2 : 0 ŁKS Łochów
Kolejka 27 (2013-06-08 - 2013-06-09)
209 Zryw Sobolew 3 : 1 Orzeł Łosice
210 ŁKS Łochów 0 : 0 Zorza Sterdyń
211 MKS Małkinia 1 : 3 Jabłonianka Jabłonna L.
212 Mazovia Mińsk M. 4 : 0 Hutnik Huta Czechy
213 Naprzód Skórzec 1 : 2 Wilga Miastków
214 Orzeł Unin 3 : 4 Victoria Kałuszyn
215 LKS Ostrówek 1 : 2 Tygrys Huta Mińska
216 Podlasie Sokołów P. 2 : 2 Sęp Żelechów
Kolejka 28 (2013-06-12 - 2013-06-12)
217 Orzeł Łosice 0 : 2 Podlasie Sokołów P.
218 Sęp Żelechów 2 : 2 LKS Ostrówek
219 Tygrys Huta Mińska 5 : 2 Orzeł Unin
220 Victoria Kałuszyn 2 : 2 Naprzód Skórzec
221 Wilga Miastków 0 : 3 Mazovia Mińsk M.
222 Hutnik Huta Czechy 0 : 1 MKS Małkinia
223 Jabłonianka Jabłonna L. 0 : 4 ŁKS Łochów
224 Zorza Sterdyń 4 : 2 Zryw Sobolew
Kolejka 29 (2013-06-15 - 2013-06-16)
225 Orzeł Łosice 2 : 4 Zorza Sterdyń
226 Zryw Sobolew 4 : 0 Jabłonianka Jabłonna L.
227 ŁKS Łochów 9 : 1 Hutnik Huta Czechy
228 MKS Małkinia 3 : 0 Wilga Miastków
229 Mazovia Mińsk M. 1 : 0 Victoria Kałuszyn
230 Naprzód Skórzec 3 : 0 Tygrys Huta Mińska
231 Orzeł Unin 2 : 2 Sęp Żelechów
232 LKS Ostrówek 3 : 4 Podlasie Sokołów P.
Kolejka 30 (2013-06-23 - 2013-06-23)
233 Orzeł Łosice 2 : 1 LKS Ostrówek
234 Podlasie Sokołów P. 6 : 4 Orzeł Unin
235 Sęp Żelechów 3 : 3 Naprzód Skórzec
236 Tygrys Huta Mińska 1 : 0 Mazovia Mińsk M.
237 Victoria Kałuszyn 0 : 3 MKS Małkinia
238 Wilga Miastków 3 : 0 ŁKS Łochów
239 Hutnik Huta Czechy 2 : 1 Zryw Sobolew
240 Jabłonianka Jabłonna L. 3 : 0 Zorza Sterdyń
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy prezes NIK Marian Banaś powinien podać się do dymisji?


Zobacz komentarze (11)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.