reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA
IV LUBELSKA BIALSKA O
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O
BIALSKA A SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A BIALSKA B
SIEDLECKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Olimpia Okrzeja 22 54 74:29
2 Gręzovia Gręzówka 22 51 87:30
3 Bór Dąbie 22 51 71:23
4 GLKS Stanin 22 40 66:53
5 Jata Żdżary 22 34 58:45
6 Sokół Wólka Domaszewska 21 29 74:52
7 Orlęta Gołaszyn 22 28 45:54
8 Armaty Stoczek Łukowski 22 25 41:60
9 WKS Wólka Świątkowa 23 24 56:63
10 Start Gózd 22 23 46:63
11 Orzeł Zalesie 22 12 34:113
12 Sokół Krynka 22 10 26:93
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2011-08-21 - 2011-08-21)
1 Orzeł Zalesie 3 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
2 GLKS Stanin 3 : 5 Sokół Wólka Domaszewska
3 Olimpia Okrzeja 3 : 1 Orlęta Gołaszyn
4 Start Gózd 3 : 0 Sokół Krynka
5 Gręzovia Gręzówka 1 : 0 Jata Żdżary
6 Bór Dąbie 3 : 2 WKS Wólka Świątkowa
Kolejka 2 (2011-08-28 - 2011-08-28)
7 Armaty Stoczek Łukowski 6 : 1 WKS Wólka Świątkowa
8 Jata Żdżary 2 : 2 Bór Dąbie
9 Sokół Krynka 2 : 5 Gręzovia Gręzówka
10 Orlęta Gołaszyn 2 : 1 Start Gózd
11 Sokół Wólka Domaszewska 0 : 1 Olimpia Okrzeja
12 Orzeł Zalesie 0 : 3 GLKS Stanin
Kolejka 3 (2011-09-04 - 2011-09-04)
13 GLKS Stanin 5 : 1 Armaty Stoczek Łukowski
14 Olimpia Okrzeja 7 : 2 Orzeł Zalesie
15 Start Gózd 0 : 3 Sokół Wólka Domaszewska
16 Gręzovia Gręzówka 5 : 0 Orlęta Gołaszyn
17 Bór Dąbie 3 : 1 Sokół Krynka
18 WKS Wólka Świątkowa 1 : 1 Jata Żdżary
Kolejka 4 (2011-09-11 - 2011-09-11)
19 Armaty Stoczek Łukowski 1 : 4 Jata Żdżary
20 Sokół Krynka 0 : 3 WKS Wólka Świątkowa
21 Orlęta Gołaszyn 1 : 1 Bór Dąbie
22 Sokół Wólka Domaszewska 2 : 3 Gręzovia Gręzówka
23 Orzeł Zalesie 3 : 9 Start Gózd
24 GLKS Stanin 4 : 1 Olimpia Okrzeja
Kolejka 5 (2011-09-18 - 2011-09-18)
25 Olimpia Okrzeja 4 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
26 Start Gózd 0 : 6 GLKS Stanin
27 Gręzovia Gręzówka 14 : 1 Orzeł Zalesie
28 Bór Dąbie 5 : 1 Sokół Wólka Domaszewska
29 WKS Wólka Świątkowa 0 : 0 Orlęta Gołaszyn
30 Jata Żdżary 4 : 0 Sokół Krynka
Kolejka 6 (2011-09-25 - 2011-09-25)
31 Armaty Stoczek Łukowski 6 : 1 Sokół Krynka
32 Orlęta Gołaszyn 1 : 5 Jata Żdżary
33 Sokół Wólka Domaszewska 3 : 0 WKS Wólka Świątkowa
34 Orzeł Zalesie 0 : 7 Bór Dąbie
35 GLKS Stanin 2 : 1 Gręzovia Gręzówka
36 Olimpia Okrzeja 7 : 0 Start Gózd
Kolejka 7 (2011-10-02 - 2011-10-02)
37 Start Gózd 1 : 2 Armaty Stoczek Łukowski
38 Gręzovia Gręzówka 2 : 3 Olimpia Okrzeja
39 Bór Dąbie 3 : 0 GLKS Stanin
40 WKS Wólka Świątkowa 15 : 0 Orzeł Zalesie
41 Jata Żdżary 5 : 4 Sokół Wólka Domaszewska
42 Sokół Krynka 0 : 3 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 8 (2011-10-09 - 2011-10-09)
43 Armaty Stoczek Łukowski 2 : 1 Orlęta Gołaszyn
44 Sokół Wólka Domaszewska 9 : 1 Sokół Krynka
45 Orzeł Zalesie 0 : 5 Jata Żdżary
46 GLKS Stanin 4 : 2 WKS Wólka Świątkowa
47 Olimpia Okrzeja 2 : 1 Bór Dąbie
48 Start Gózd 1 : 4 Gręzovia Gręzówka
Kolejka 9 (2011-10-16 - 2011-10-16)
49 Gręzovia Gręzówka 4 : 5 Armaty Stoczek Łukowski
50 Bór Dąbie 4 : 0 Start Gózd
51 WKS Wólka Świątkowa 2 : 4 Olimpia Okrzeja
52 Jata Żdżary 1 : 2 GLKS Stanin
53 Sokół Krynka 5 : 0 Orzeł Zalesie
54 Orlęta Gołaszyn 6 : 2 Sokół Wólka Domaszewska
Kolejka 10 (2011-10-23 - 2011-10-23)
55 Armaty Stoczek Łukowski 5 : 1 Sokół Wólka Domaszewska
56 Orzeł Zalesie 0 : 4 Orlęta Gołaszyn
57 GLKS Stanin 8 : 1 Sokół Krynka
58 Olimpia Okrzeja 3 : 2 Jata Żdżary
59 Start Gózd 2 : 3 WKS Wólka Świątkowa
60 Gręzovia Gręzówka 2 : 1 Bór Dąbie
Kolejka 11 (2011-10-30 - 2011-10-30)
61 Bór Dąbie 0 : 3 Armaty Stoczek Łukowski
62 WKS Wólka Świątkowa 0 : 3 Gręzovia Gręzówka
63 Jata Żdżary 7 : 4 Start Gózd
64 Sokół Krynka 1 : 3 Olimpia Okrzeja
65 Orlęta Gołaszyn 2 : 3 GLKS Stanin
66 Sokół Wólka Domaszewska 10 : 3 Orzeł Zalesie
Kolejka 12 (2012-04-15 - 2012-04-15)
67 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 3 Orzeł Zalesie
68 Sokół Wólka Domaszewska 1 : 5 GLKS Stanin
69 Orlęta Gołaszyn 1 : 3 Olimpia Okrzeja
70 Sokół Krynka 0 : 4 Start Gózd
71 Jata Żdżary 0 : 3 Gręzovia Gręzówka
72 WKS Wólka Świątkowa 0 : 5 Bór Dąbie
Kolejka 13 (2012-04-22 - 2012-04-22)
73 WKS Wólka Świątkowa 3 : 2 Armaty Stoczek Łukowski
74 Bór Dąbie 3 : 2 Jata Żdżary
75 Gręzovia Gręzówka 5 : 0 Sokół Krynka
76 Start Gózd 2 : 2 Orlęta Gołaszyn
77 Olimpia Okrzeja 3 : 3 Sokół Wólka Domaszewska
78 GLKS Stanin 4 : 4 Orzeł Zalesie
Kolejka 14 (2012-04-29 - 2012-04-29)
79 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 4 GLKS Stanin
80 Orzeł Zalesie 1 : 1 Olimpia Okrzeja
81 Sokół Wólka Domaszewska 1 : 1 Start Gózd
82 Orlęta Gołaszyn 0 : 3 Gręzovia Gręzówka
83 Sokół Krynka 0 : 2 Bór Dąbie
84 Jata Żdżary 4 : 1 WKS Wólka Świątkowa
Kolejka 15 (2012-05-03 - 2012-05-03)
85 Jata Żdżary 5 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
86 WKS Wólka Świątkowa 2 : 2 Sokół Krynka
87 Bór Dąbie 9 : 2 Orlęta Gołaszyn
88 Gręzovia Gręzówka 5 : 3 WKS Wólka Świątkowa
89 Start Gózd 3 : 0 Orzeł Zalesie
90 Olimpia Okrzeja 2 : 0 GLKS Stanin
Kolejka 16 (2012-05-06 - 2012-05-06)
91 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 3 Olimpia Okrzeja
92 GLKS Stanin 2 : 3 Start Gózd
93 Orzeł Zalesie 2 : 3 Gręzovia Gręzówka
94 Sokół Wólka Domaszewska 0 : 2 Bór Dąbie
95 Orlęta Gołaszyn 0 : 3 WKS Wólka Świątkowa
96 Sokół Krynka 0 : 3 Jata Żdżary
Kolejka 17 (2012-05-13 - 2012-05-13)
97 Sokół Krynka 3 : 2 Armaty Stoczek Łukowski
98 Jata Żdżary 1 : 1 Orlęta Gołaszyn
99 WKS Wólka Świątkowa 1 : 5 Sokół Wólka Domaszewska
100 Bór Dąbie 4 : 1 Orzeł Zalesie
101 Gręzovia Gręzówka 10 : 0 GLKS Stanin
102 Start Gózd 1 : 3 Olimpia Okrzeja
Kolejka 18 (2012-05-20 - 2012-05-20)
103 Armaty Stoczek Łukowski 1 : 0 Start Gózd
104 Olimpia Okrzeja 1 : 1 Gręzovia Gręzówka
105 GLKS Stanin 0 : 4 Bór Dąbie
106 Orzeł Zalesie 1 : 5 WKS Wólka Świątkowa
107 Sokół Wólka Domaszewska 10 : 1 Jata Żdżary
108 Orlęta Gołaszyn 2 : 1 Sokół Krynka
Kolejka 19 (2012-05-27 - 2012-05-27)
109 Orlęta Gołaszyn 5 : 2 Armaty Stoczek Łukowski
110 Sokół Krynka 2 : 1 Sokół Wólka Domaszewska
111 Jata Żdżary 1 : 1 Orzeł Zalesie
112 WKS Wólka Świątkowa 4 : 1 GLKS Stanin
113 Bór Dąbie 2 : 0 Olimpia Okrzeja
114 Gręzovia Gręzówka 5 : 3 Start Gózd
Kolejka 20 (2012-06-03 - 2012-06-03)
115 Armaty Stoczek Łukowski 2 : 2 Gręzovia Gręzówka
116 Start Gózd 2 : 6 Bór Dąbie
117 Olimpia Okrzeja 5 : 3 WKS Wólka Świątkowa
118 GLKS Stanin 1 : 3 Jata Żdżary
119 Orzeł Zalesie 7 : 2 Sokół Krynka
120 Sokół Wólka Domaszewska 3 : 4 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 21 (2012-06-10 - 2012-06-10)
121 Sokół Wólka Domaszewska 4 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
122 Orlęta Gołaszyn 5 : 1 Orzeł Zalesie
123 Sokół Krynka 3 : 5 GLKS Stanin
124 Jata Żdżary 1 : 2 Olimpia Okrzeja
125 WKS Wólka Świątkowa 1 : 2 Start Gózd
126 Bór Dąbie 1 : 1 Gręzovia Gręzówka
Kolejka 22 (2012-06-17 - 2012-06-17)
127 Armaty Stoczek Łukowski 1 : 3 Bór Dąbie
128 Gręzovia Gręzówka 5 : 1 WKS Wólka Świątkowa
129 Start Gózd 4 : 1 Jata Żdżary
130 Olimpia Okrzeja 13 : 1 Sokół Krynka
131 GLKS Stanin 4 : 2 Orlęta Gołaszyn
132 Orzeł Zalesie 1 : 6 Sokół Wólka Domaszewska

Najnowszy numer 14/2020 w sprzedaży od 2020-04-01.

reklama
reklama

Sonda

Czy zdalne nauczanie zmieni szkołę?


Zobacz komentarze (1)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.