reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
III Łódzko-Mazowiecka IV Mazowiecka (południe)
IV Lubelska Siedlecka O
Warszawska O (gr. I) Bialska O
Siedlecka A Bialska A
Warszawska A (gr. II) Siedlecka B
Bialska B (gr. II) Warszawska B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Victoria Zerzeń 26 59 76:33
2 Start II Otwock 26 55 77:26
3 Sokół Kołbiel 26 54 63:35
4 KS Falenica 26 54 71:32
5 Advit Wiązowna 26 42 47:50
6 Burza Pilawa 26 36 41:37
7 Bór Regut 26 32 47:54
8 Józefovia II Józefów 26 31 42:62
9 Grom Lipowo 26 30 49:55
10 Watra Mrozy 26 27 43:52
11 Wisła Maciejowice 26 25 51:85
12 Fenix Siennica 26 25 44:73
13 PKS II Radość 26 25 34:66
14 Wisła Dziecinów 26 22 44:69
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2010-08-21 - 2010-08-22)
1 Sokół Celestynów 1 : 2 Bór Regut
2 Fenix Siennica 2 : 2 Victoria Zerzeń
3 Advit Wiązowna 0 : 1 PKS II Radość
4 KS Falenica 2 : 1 Start II Otwock
5 Grom Lipowo 1 : 4 Wisła Dziecinów
6 Józefovia II Józefów 6 : 0 Burza Pilawa
7 Watra Mrozy 3 : 1 Wisła Maciejowice
Kolejka 2 (2010-08-28 - 2010-08-29)
8 Bór Regut 6 : 2 Wisła Maciejowice
9 Burza Pilawa 2 : 0 Watra Mrozy
10 Wisła Dziecinów 3 : 4 Józefovia II Józefów
11 Start II Otwock 5 : 0 Grom Lipowo
12 PKS II Radość 1 : 0 KS Falenica
13 Victoria Zerzeń 5 : 0 Advit Wiązowna
14 Sokół Celestynów 2 : 0 Fenix Siennica
Kolejka 3 (2010-09-04 - 2010-09-05)
15 Fenix Siennica 0 : 2 Bór Regut
16 Advit Wiązowna 3 : 0 Sokół Celestynów
17 KS Falenica 0 : 2 Victoria Zerzeń
18 Grom Lipowo 3 : 0 PKS II Radość
19 Józefovia II Józefów 0 : 3 Start II Otwock
20 Watra Mrozy 3 : 2 Wisła Dziecinów
21 Wisła Maciejowice 1 : 0 Burza Pilawa
Kolejka 4 (2010-09-11 - 2010-09-12)
22 Bór Regut 0 : 2 Burza Pilawa
23 Wisła Dziecinów 0 : 4 Wisła Maciejowice
24 Start II Otwock 1 : 1 Watra Mrozy
25 PKS II Radość 3 : 0 Józefovia II Józefów
26 Victoria Zerzeń 5 : 4 Grom Lipowo
27 Sokół Celestynów 0 : 1 KS Falenica
28 Fenix Siennica 4 : 1 Advit Wiązowna
Kolejka 5 (2010-09-18 - 2010-09-19)
29 Advit Wiązowna 3 : 1 Bór Regut
30 KS Falenica 7 : 0 Fenix Siennica
31 Grom Lipowo 0 : 1 Sokół Celestynów
32 Józefovia II Józefów 1 : 4 Victoria Zerzeń
33 Watra Mrozy 2 : 2 PKS II Radość
34 Wisła Maciejowice 1 : 6 Start II Otwock
35 Burza Pilawa 5 : 0 Wisła Dziecinów
Kolejka 6 (2010-09-25 - 2010-09-26)
36 Bór Regut 3 : 1 Wisła Dziecinów
37 Start II Otwock 3 : 0 Burza Pilawa
38 PKS II Radość 0 : 4 Wisła Maciejowice
39 Victoria Zerzeń 4 : 2 Watra Mrozy
40 Sokół Celestynów 4 : 1 Józefovia II Józefów
41 Fenix Siennica 1 : 5 Grom Lipowo
42 Advit Wiązowna 2 : 1 KS Falenica
Kolejka 7 (2010-10-02 - 2010-10-03)
43 KS Falenica 2 : 0 Bór Regut
44 Grom Lipowo 3 : 0 Advit Wiązowna
45 Józefovia II Józefów 3 : 0 Fenix Siennica
46 Watra Mrozy 2 : 2 Sokół Celestynów
47 Wisła Maciejowice 1 : 2 Victoria Zerzeń
48 Burza Pilawa 3 : 5 PKS II Radość
49 Wisła Dziecinów 4 : 2 Start II Otwock
Kolejka 8 (2010-10-09 - 2010-10-10)
50 Bór Regut 0 : 2 Start II Otwock
51 PKS II Radość 2 : 1 Wisła Dziecinów
52 Victoria Zerzeń 1 : 0 Burza Pilawa
53 Sokół Celestynów 7 : 1 Wisła Maciejowice
54 Fenix Siennica 2 : 1 Watra Mrozy
55 Advit Wiązowna 3 : 1 Józefovia II Józefów
56 KS Falenica 1 : 0 Grom Lipowo
Kolejka 9 (2010-10-16 - 2010-10-17)
57 Grom Lipowo 1 : 1 Bór Regut
58 Józefovia II Józefów 2 : 3 KS Falenica
59 Watra Mrozy 1 : 1 Advit Wiązowna
60 Wisła Maciejowice 3 : 2 Fenix Siennica
61 Burza Pilawa 1 : 1 Sokół Celestynów
62 Wisła Dziecinów 2 : 4 Victoria Zerzeń
63 Start II Otwock 1 : 1 PKS II Radość
Kolejka 10 (2010-10-23 - 2010-10-24)
64 Bór Regut 2 : 1 PKS II Radość
65 Victoria Zerzeń 1 : 1 Start II Otwock
66 Sokół Celestynów 4 : 0 Wisła Dziecinów
67 Fenix Siennica 2 : 4 Burza Pilawa
68 Advit Wiązowna 3 : 2 Wisła Maciejowice
69 KS Falenica 4 : 1 Watra Mrozy
70 Grom Lipowo 1 : 2 Józefovia II Józefów
Kolejka 11 (2010-10-30 - 2010-10-31)
71 Józefovia II Józefów 0 : 0 Bór Regut
72 Watra Mrozy 2 : 3 Grom Lipowo
73 Wisła Maciejowice 1 : 11 KS Falenica
74 Burza Pilawa 4 : 0 Advit Wiązowna
75 Wisła Dziecinów 3 : 1 Fenix Siennica
76 Start II Otwock 2 : 1 Sokół Celestynów
77 PKS II Radość 0 : 3 Victoria Zerzeń
Kolejka 12 (2010-11-06 - 2010-11-07)
78 Bór Regut 2 : 2 Victoria Zerzeń
79 Sokół Celestynów 7 : 3 PKS II Radość
80 Fenix Siennica 3 : 7 Start II Otwock
81 Advit Wiązowna 3 : 2 Wisła Dziecinów
82 KS Falenica 1 : 0 Burza Pilawa
83 Grom Lipowo 2 : 4 Wisła Maciejowice
84 Józefovia II Józefów 2 : 1 Watra Mrozy
Kolejka 13 (2010-11-13 - 2010-11-14)
85 Watra Mrozy 3 : 1 Bór Regut
86 Wisła Maciejowice 1 : 3 Józefovia II Józefów
87 Burza Pilawa 4 : 2 Grom Lipowo
88 Wisła Dziecinów 0 : 3 KS Falenica
89 PKS II Radość 2 : 2 Fenix Siennica
90 Victoria Zerzeń 3 : 0 Sokół Celestynów
91 Start II Otwock 0 : 1 Advit Wiązowna
Kolejka 14 (2011-03-26 - 2011-03-27)
92 Bór Regut 3 : 3 Sokół Celestynów
93 Victoria Zerzeń 1 : 2 Fenix Siennica
94 PKS II Radość 1 : 4 Advit Wiązowna
95 Start II Otwock 2 : 1 KS Falenica
96 Wisła Dziecinów 3 : 4 Grom Lipowo
97 Burza Pilawa 1 : 2 Józefovia II Józefów
98 Wisła Maciejowice 1 : 0 Watra Mrozy
Kolejka 15 (2011-04-02 - 2011-04-03)
99 Wisła Maciejowice 1 : 3 Bór Regut
100 Watra Mrozy 0 : 0 Burza Pilawa
101 Józefovia II Józefów 0 : 0 Wisła Dziecinów
102 Grom Lipowo 1 : 4 Start II Otwock
103 KS Falenica 4 : 1 PKS II Radość
104 Advit Wiązowna 2 : 5 Victoria Zerzeń
105 Fenix Siennica 1 : 2 Sokół Celestynów
Kolejka 16 (2011-04-09 - 2011-04-10)
106 Bór Regut 6 : 2 Fenix Siennica
107 Sokół Celestynów 2 : 0 Advit Wiązowna
108 Victoria Zerzeń 3 : 1 KS Falenica
109 PKS II Radość 1 : 3 Grom Lipowo
110 Start II Otwock 3 : 0 Józefovia II Józefów
111 Wisła Dziecinów 4 : 0 Watra Mrozy
112 Burza Pilawa 4 : 3 Wisła Maciejowice
Kolejka 17 (2011-04-16 - 2011-04-17)
113 Burza Pilawa 1 : 1 Bór Regut
114 Wisła Maciejowice 4 : 1 Wisła Dziecinów
115 Watra Mrozy 3 : 3 Start II Otwock
116 Józefovia II Józefów 1 : 2 PKS II Radość
117 Grom Lipowo 0 : 2 Victoria Zerzeń
118 KS Falenica 1 : 3 Sokół Celestynów
119 Advit Wiązowna 4 : 1 Fenix Siennica
Kolejka 18 (2011-04-22 - 2011-04-23)
120 Bór Regut 2 : 2 Advit Wiązowna
121 Fenix Siennica 0 : 3 KS Falenica
122 Sokół Celestynów 1 : 0 Grom Lipowo
123 Victoria Zerzeń 7 : 0 Józefovia II Józefów
124 PKS II Radość 1 : 3 Watra Mrozy
125 Start II Otwock 7 : 0 Wisła Maciejowice
126 Wisła Dziecinów 2 : 3 Burza Pilawa
Kolejka 19 (2011-04-30 - 2011-05-01)
127 Wisła Dziecinów 0 : 3 Bór Regut
128 Burza Pilawa 1 : 0 Start II Otwock
129 Wisła Maciejowice 5 : 1 PKS II Radość
130 Watra Mrozy 2 : 4 Victoria Zerzeń
131 Józefovia II Józefów 1 : 4 Sokół Celestynów
132 Grom Lipowo 2 : 1 Fenix Siennica
133 KS Falenica 5 : 2 Advit Wiązowna
Kolejka 20 (2011-05-07 - 2011-05-08)
134 Bór Regut 3 : 5 KS Falenica
135 Advit Wiązowna 1 : 1 Grom Lipowo
136 Fenix Siennica 4 : 0 Józefovia II Józefów
137 Sokół Celestynów 3 : 2 Watra Mrozy
138 Victoria Zerzeń 4 : 1 Wisła Maciejowice
139 PKS II Radość 0 : 0 Burza Pilawa
140 Start II Otwock 3 : 1 Wisła Dziecinów
Kolejka 21 (2011-05-14 - 2011-05-15)
141 Start II Otwock 8 : 1 Bór Regut
142 Wisła Dziecinów 2 : 0 PKS II Radość
143 Burza Pilawa 1 : 1 Victoria Zerzeń
144 Wisła Maciejowice 1 : 3 Sokół Celestynów
145 Watra Mrozy 2 : 2 Fenix Siennica
146 Józefovia II Józefów 2 : 4 Advit Wiązowna
147 Grom Lipowo 4 : 1 KS Falenica
Kolejka 22 (2011-05-21 - 2011-05-22)
148 Bór Regut 1 : 1 Grom Lipowo
149 KS Falenica 5 : 1 Józefovia II Józefów
150 Advit Wiązowna 2 : 0 Watra Mrozy
151 Fenix Siennica 5 : 3 Wisła Maciejowice
152 Sokół Celestynów 1 : 0 Burza Pilawa
153 Victoria Zerzeń 3 : 1 Wisła Dziecinów
154 PKS II Radość 1 : 2 Start II Otwock
Kolejka 23 (2011-05-28 - 2011-05-29)
155 PKS II Radość 3 : 1 Bór Regut
156 Start II Otwock 2 : 0 Victoria Zerzeń
157 Wisła Dziecinów 5 : 2 Sokół Celestynów
158 Burza Pilawa 1 : 1 Fenix Siennica
159 Wisła Maciejowice 1 : 4 Advit Wiązowna
160 Watra Mrozy 1 : 0 KS Falenica
161 Józefovia II Józefów 2 : 2 Grom Lipowo
Kolejka 24 (2011-05-04 - 2011-05-05)
162 Bór Regut 0 : 2 Józefovia II Józefów
163 Grom Lipowo 2 : 2 Watra Mrozy
164 KS Falenica 1 : 0 Wisła Maciejowice
165 Fenix Siennica 1 : 0 Wisła Dziecinów
166 Sokół Celestynów 1 : 0 Start II Otwock
167 Victoria Zerzeń 5 : 0 PKS II Radość
168 Advit Wiązowna 1 : 0 Burza Pilawa
Kolejka 25 (2011-05-11 - 2011-05-12)
169 Victoria Zerzeń 2 : 2 Bór Regut
170 PKS II Radość 1 : 4 Sokół Celestynów
171 Start II Otwock 6 : 1 Fenix Siennica
172 Wisła Dziecinów 2 : 1 Advit Wiązowna
173 Burza Pilawa 1 : 2 KS Falenica
174 Wisła Maciejowice 3 : 3 Grom Lipowo
175 Watra Mrozy 2 : 2 Józefovia II Józefów
Kolejka 26 (2011-05-18 - 2011-05-19)
176 Bór Regut 1 : 4 Watra Mrozy
177 Józefovia II Józefów 4 : 2 Wisła Maciejowice
178 Grom Lipowo 1 : 3 Burza Pilawa
179 KS Falenica 6 : 1 Wisła Dziecinów
180 Advit Wiązowna 0 : 3 Start II Otwock
181 Fenix Siennica 4 : 1 PKS II Radość
182 Sokół Celestynów 4 : 1 Victoria Zerzeń
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (3)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.