reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
III Łódzko-Mazowiecka IV Mazowiecka (południe)
IV Lubelska Siedlecka O
Warszawska O (gr. I) Bialska O
Siedlecka A Bialska A
Warszawska A (gr. II) Siedlecka B
Bialska B (gr. II) Warszawska B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Janowia Janów P. 22 48 56:26
2 Bizon Jeleniec 22 43 55:43
3 Dąb Dębowa Kłoda 22 37 44:37
4 Tur Turze Rogi 22 36 41:54
5 Polesie Serokomla 22 35 56:34
6 Niwa Łomazy 22 34 38:29
7 Orzeł Czemierniki 22 31 47:39
8 Hutnik Huta Dąbrowa 22 28 32:42
9 LKS Milanów 22 27 50:50
10 Tornado Branica Suchowolska 22 25 26:33
11 Orlęta Gołaszyn 22 24 39:56
12 Jata Żdżary 22 5 23:70
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2010-08-22 - 2010-08-22)
1 Tur Turze Rogi 2 : 1 Polesie Serokomla
2 Orzeł Czemierniki 8 : 1 Bizon Jeleniec
3 Jata Żdżary 1 : 4 LKS Milanów
4 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 0 Niwa Łomazy
5 Tornado Branica Suchowolska 1 : 1 Janowia Janów P.
6 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 0 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 2 (2010-08-29 - 2010-08-29)
7 Polesie Serokomla 4 : 2 Orlęta Gołaszyn
8 Janowia Janów P. 3 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
9 Niwa Łomazy 3 : 1 Tornado Branica Suchowolska
10 LKS Milanów 1 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
11 Bizon Jeleniec 3 : 1 Jata Żdżary
12 Tur Turze Rogi 1 : 2 Orzeł Czemierniki
Kolejka 3 (2010-09-05 - 2010-09-05)
13 Orzeł Czemierniki 4 : 1 Polesie Serokomla
14 Jata Żdżary 2 : 4 Tur Turze Rogi
15 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 4 Bizon Jeleniec
16 Tornado Branica Suchowolska 2 : 2 LKS Milanów
17 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 2 Niwa Łomazy
18 Janowia Janów P. 2 : 1 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 4 (2010-09-12 - 2010-09-12)
19 Polesie Serokomla 3 : 2 Janowia Janów P.
20 Niwa Łomazy 1 : 3 Orlęta Gołaszyn
21 LKS Milanów 2 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
22 Bizon Jeleniec 3 : 1 Tornado Branica Suchowolska
23 Tur Turze Rogi 4 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
24 Orzeł Czemierniki 5 : 1 Jata Żdżary
Kolejka 5 (2010-09-19 - 2010-09-19)
25 Jata Żdżary 1 : 5 Polesie Serokomla
26 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 2 Orzeł Czemierniki
27 Tornado Branica Suchowolska 3 : 0 Tur Turze Rogi
28 Dąb Dębowa Kłoda 3 : 1 Bizon Jeleniec
29 Orlęta Gołaszyn 4 : 3 LKS Milanów
30 Janowia Janów P. 2 : 1 Niwa Łomazy
Kolejka 6 (2010-09-26 - 2010-09-26)
31 Polesie Serokomla 0 : 1 Niwa Łomazy
32 LKS Milanów 0 : 3 Janowia Janów P.
33 Bizon Jeleniec 7 : 2 Orlęta Gołaszyn
34 Tur Turze Rogi 2 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
35 Orzeł Czemierniki 2 : 0 Tornado Branica Suchowolska
36 Jata Żdżary 3 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
Kolejka 7 (2010-10-03 - 2010-10-03)
37 Hutnik Huta Dąbrowa 2 : 0 Polesie Serokomla
38 Tornado Branica Suchowolska 0 : 0 Jata Żdżary
39 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 0 Orzeł Czemierniki
40 Orlęta Gołaszyn 2 : 3 Tur Turze Rogi
41 Janowia Janów P. 2 : 3 Bizon Jeleniec
42 Niwa Łomazy 1 : 2 LKS Milanów
Kolejka 8 (2010-10-10 - 2010-10-10)
43 Polesie Serokomla 4 : 0 LKS Milanów
44 Bizon Jeleniec 1 : 6 Niwa Łomazy
45 Tur Turze Rogi 0 : 4 Janowia Janów P.
46 Orzeł Czemierniki 1 : 1 Orlęta Gołaszyn
47 Jata Żdżary 3 : 3 Dąb Dębowa Kłoda
48 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 0 Tornado Branica Suchowolska
Kolejka 9 (2010-10-17 - 2010-10-17)
49 Tornado Branica Suchowolska : Polesie Serokomla
50 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
51 Orlęta Gołaszyn 6 : 3 Jata Żdżary
52 Janowia Janów P. 1 : 2 Orzeł Czemierniki
53 Niwa Łomazy 1 : 4 Tur Turze Rogi
54 LKS Milanów 1 : 4 Bizon Jeleniec
Kolejka 10 (2010-10-24 - 2010-10-24)
55 Bizon Jeleniec 3 : 2 Polesie Serokomla
56 Tur Turze Rogi 0 : 3 LKS Milanów
57 Orzeł Czemierniki 0 : 0 Niwa Łomazy
58 Jata Żdżary 0 : 1 Janowia Janów P.
59 Hutnik Huta Dąbrowa 0 : 0 Orlęta Gołaszyn
60 Tornado Branica Suchowolska 1 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
Kolejka 11 (2010-10-31 - 2010-10-31)
61 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 4 Polesie Serokomla
62 Orlęta Gołaszyn 1 : 2 Tornado Branica Suchowolska
63 Janowia Janów P. 3 : 1 Hutnik Huta Dąbrowa
64 Niwa Łomazy 1 : 0 Jata Żdżary
65 LKS Milanów 1 : 1 Orzeł Czemierniki
66 Bizon Jeleniec 3 : 0 Tur Turze Rogi
Kolejka 12 (2011-04-10 - 2011-04-10)
67 Polesie Serokomla 8 : 1 Tur Turze Rogi
68 Bizon Jeleniec 1 : 0 Orzeł Czemierniki
69 LKS Milanów 4 : 1 Jata Żdżary
70 Niwa Łomazy 2 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
71 Janowia Janów P. 3 : 1 Tornado Branica Suchowolska
72 Orlęta Gołaszyn 0 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
Kolejka 13 (2011-04-17 - 2011-04-17)
73 Orlęta Gołaszyn 0 : 4 Polesie Serokomla
74 Janowia Janów P. 3 : 0 Dąb Dębowa Kłoda
75 Tornado Branica Suchowolska 2 : 1 Niwa Łomazy
76 Hutnik Huta Dąbrowa 0 : 5 LKS Milanów
77 Jata Żdżary 2 : 3 Bizon Jeleniec
78 Orzeł Czemierniki 4 : 1 Tur Turze Rogi
Kolejka 14 (2011-05-03 - 2011-05-03)
79 Orlęta Gołaszyn 1 : 1 Janowia Janów P.
80 Polesie Serokomla 2 : 1 Orzeł Czemierniki
81 Tur Turze Rogi 2 : 1 Jata Żdżary
82 Bizon Jeleniec 3 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
83 LKS Milanów 3 : 1 Tornado Branica Suchowolska
84 Niwa Łomazy 1 : 3 Dąb Dębowa Kłoda
Kolejka 15 (2011-05-08 - 2011-05-08)
85 Janowia Janów P. 2 : 2 Polesie Serokomla
86 Orlęta Gołaszyn 2 : 3 Niwa Łomazy
87 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 1 LKS Milanów
88 Tornado Branica Suchowolska 0 : 1 Bizon Jeleniec
89 Hutnik Huta Dąbrowa 0 : 3 Tur Turze Rogi
90 Jata Żdżary 2 : 1 Orzeł Czemierniki
Kolejka 16 (2011-05-15 - 2011-05-15)
91 Polesie Serokomla 5 : 0 Jata Żdżary
92 Orzeł Czemierniki 4 : 6 Hutnik Huta Dąbrowa
93 Tur Turze Rogi 3 : 0 Tornado Branica Suchowolska
94 Bizon Jeleniec 1 : 3 Dąb Dębowa Kłoda
95 LKS Milanów 6 : 2 Orlęta Gołaszyn
96 Niwa Łomazy 3 : 1 Janowia Janów P.
Kolejka 17 (2011-05-22 - 2011-05-22)
97 Niwa Łomazy 1 : 2 Polesie Serokomla
98 Janowia Janów P. 2 : 1 LKS Milanów
99 Orlęta Gołaszyn 3 : 2 Bizon Jeleniec
100 Dąb Dębowa Kłoda 3 : 1 Tur Turze Rogi
101 Tornado Branica Suchowolska 3 : 1 Orzeł Czemierniki
102 Hutnik Huta Dąbrowa 3 : 0 Jata Żdżary
Kolejka 18 (2011-05-29 - 2011-05-29)
103 Polesie Serokomla 5 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
104 Jata Żdżary 1 : 2 Tornado Branica Suchowolska
105 Orzeł Czemierniki 1 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
106 Tur Turze Rogi 1 : 0 Orlęta Gołaszyn
107 Bizon Jeleniec 2 : 3 Janowia Janów P.
108 LKS Milanów 2 : 1 Niwa Łomazy
Kolejka 19 (2011-06-05 - 2011-06-05)
109 LKS Milanów 2 : 4 Polesie Serokomla
110 Niwa Łomazy 0 : 0 Bizon Jeleniec
111 Janowia Janów P. 8 : 1 Tur Turze Rogi
112 Orlęta Gołaszyn 3 : 1 Orzeł Czemierniki
113 Dąb Dębowa Kłoda 7 : 2 Jata Żdżary
114 Tornado Branica Suchowolska 0 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
Kolejka 20 (2011-06-12 - 2011-06-12)
115 Polesie Serokomla 1 : 1 Tornado Branica Suchowolska
116 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
117 Jata Żdżary 2 : 3 Orlęta Gołaszyn
118 Orzeł Czemierniki 3 : 5 Janowia Janów P.
119 Tur Turze Rogi 1 : 2 Niwa Łomazy
120 Bizon Jeleniec 5 : 2 LKS Milanów
Kolejka 21 (2011-06-19 - 2011-06-19)
121 Polesie Serokomla 0 : 2 Bizon Jeleniec
122 LKS Milanów 2 : 4 Tur Turze Rogi
123 Niwa Łomazy 3 : 0 Orzeł Czemierniki
124 Janowia Janów P. 3 : 0 Jata Żdżary
125 Orlęta Gołaszyn 3 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
126 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 2 Tornado Branica Suchowolska
Kolejka 22 (2011-06-26 - 2011-06-26)
127 Polesie Serokomla 1 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
128 Tornado Branica Suchowolska 3 : 0 Orlęta Gołaszyn
129 Hutnik Huta Dąbrowa 0 : 1 Janowia Janów P.
130 Jata Żdżary 0 : 2 Niwa Łomazy
131 Orzeł Czemierniki 4 : 3 LKS Milanów
132 Tur Turze Rogi 3 : 2 Bizon Jeleniec
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (3)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.