reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
III Łódzko-Mazowiecka IV Mazowiecka (południe)
IV Lubelska Siedlecka O
Warszawska O (gr. I) Bialska O
Siedlecka A Bialska A
Warszawska A (gr. II) Siedlecka B
Bialska B (gr. II) Warszawska B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Orzeł Unin 24 53 74:31
2 Orzeł Łosice 24 52 54:31
3 Pogoń II Siedlce 24 51 80:31
4 Tajfun Jartypory 24 50 66:25
5 Grodzisk Krzymosze 25 43 69:41
6 Błękitni Stoczek 24 39 50:47
7 Miedzanka Miedzna 24 36 43:41
8 Jabłonianka Jabłonna L. 24 33 56:50
9 Polonez Mordy 24 27 49:54
10 ULKS Gołąbek 24 24 42:54
11 Jutrzenka Cegłów 24 21 32:55
12 Płomień Dębe Wielkie 24 11 25:78
13 Rywal Ruchna 24 9 17:119
14 Olimpia Latowicz 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2010-08-21 - 2010-08-22)
1 Jabłonianka Jabłonna L. 1 : 2 Błękitni Stoczek
2 Orzeł Unin 5 : 1 Pogoń II Siedlce
3 Rywal Ruchna 1 : 0 Miedzanka Miedzna
4 Tajfun Jartypory 3 : 0 Polonez Mordy
5 Grodzisk Krzymosze 1 : 1 ULKS Gołąbek
6 Płomień Dębe Wielkie 1 : 1 Jutrzenka Cegłów
7 Orzeł Łosice : Olimpia Latowicz
Kolejka 2 (2010-08-28 - 2010-08-29)
8 Błękitni Stoczek : Olimpia Latowicz
9 Jutrzenka Cegłów 1 : 3 Orzeł Łosice
10 ULKS Gołąbek 3 : 0 Płomień Dębe Wielkie
11 Polonez Mordy 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
12 Miedzanka Miedzna 0 : 1 Tajfun Jartypory
13 Pogoń II Siedlce 5 : 1 Rywal Ruchna
14 Jabłonianka Jabłonna L. 5 : 2 Orzeł Unin
Kolejka 3 (2010-09-04 - 2010-09-05)
15 Orzeł Unin 2 : 1 Błękitni Stoczek
16 Rywal Ruchna 2 : 1 Jabłonianka Jabłonna L.
17 Tajfun Jartypory 0 : 3 Pogoń II Siedlce
18 Grodzisk Krzymosze 5 : 1 Miedzanka Miedzna
19 Płomień Dębe Wielkie 0 : 2 Polonez Mordy
20 Orzeł Łosice 2 : 2 ULKS Gołąbek
21 Olimpia Latowicz : Jutrzenka Cegłów
Kolejka 4 (2010-09-11 - 2010-09-12)
22 Błękitni Stoczek 2 : 0 Jutrzenka Cegłów
23 ULKS Gołąbek : Olimpia Latowicz
24 Polonez Mordy 1 : 2 Orzeł Łosice
25 Miedzanka Miedzna 2 : 3 Płomień Dębe Wielkie
26 Pogoń II Siedlce 3 : 1 Grodzisk Krzymosze
27 Jabłonianka Jabłonna L. 2 : 2 Tajfun Jartypory
28 Orzeł Unin 5 : 1 Rywal Ruchna
Kolejka 5 (2010-09-18 - 2010-09-19)
29 Rywal Ruchna 1 : 4 Błękitni Stoczek
30 Tajfun Jartypory 4 : 1 Orzeł Unin
31 Grodzisk Krzymosze 4 : 2 Jabłonianka Jabłonna L.
32 Płomień Dębe Wielkie 0 : 5 Pogoń II Siedlce
33 Orzeł Łosice 0 : 3 Miedzanka Miedzna
34 Olimpia Latowicz : Polonez Mordy
35 Jutrzenka Cegłów 1 : 4 ULKS Gołąbek
Kolejka 6 (2010-09-25 - 2010-09-26)
36 Błękitni Stoczek 0 : 3 ULKS Gołąbek
37 Polonez Mordy 1 : 4 Jutrzenka Cegłów
38 Miedzanka Miedzna : Olimpia Latowicz
39 Pogoń II Siedlce 3 : 2 Orzeł Łosice
40 Jabłonianka Jabłonna L. 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
41 Orzeł Unin 7 : 0 Grodzisk Krzymosze
42 Rywal Ruchna 0 : 5 Tajfun Jartypory
Kolejka 7 (2010-10-02 - 2010-10-03)
43 Tajfun Jartypory 4 : 1 Błękitni Stoczek
44 Grodzisk Krzymosze 2 : 0 Rywal Ruchna
45 Płomień Dębe Wielkie 0 : 4 Orzeł Unin
46 Orzeł Łosice 3 : 2 Jabłonianka Jabłonna L.
47 Olimpia Latowicz : Pogoń II Siedlce
48 Jutrzenka Cegłów 0 : 3 Miedzanka Miedzna
49 ULKS Gołąbek 1 : 1 Polonez Mordy
Kolejka 8 (2010-10-09 - 2010-10-10)
50 Błękitni Stoczek 5 : 0 Polonez Mordy
51 Miedzanka Miedzna 2 : 0 ULKS Gołąbek
52 Pogoń II Siedlce 1 : 0 Jutrzenka Cegłów
53 Jabłonianka Jabłonna L. : Olimpia Latowicz
54 Orzeł Unin 2 : 1 Orzeł Łosice
55 Rywal Ruchna 2 : 4 Płomień Dębe Wielkie
56 Tajfun Jartypory 4 : 1 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 9 (2010-10-16 - 2010-10-17)
57 Grodzisk Krzymosze 2 : 1 Błękitni Stoczek
58 Płomień Dębe Wielkie 1 : 3 Tajfun Jartypory
59 Orzeł Łosice 2 : 0 Rywal Ruchna
60 Olimpia Latowicz : Orzeł Unin
61 Jutrzenka Cegłów 1 : 5 Jabłonianka Jabłonna L.
62 ULKS Gołąbek 0 : 4 Pogoń II Siedlce
63 Polonez Mordy 1 : 1 Miedzanka Miedzna
Kolejka 10 (2010-10-23 - 2010-10-24)
64 Błękitni Stoczek 4 : 0 Miedzanka Miedzna
65 Pogoń II Siedlce 0 : 1 Polonez Mordy
66 Jabłonianka Jabłonna L. 3 : 3 ULKS Gołąbek
67 Orzeł Unin 5 : 1 Jutrzenka Cegłów
68 Rywal Ruchna : Olimpia Latowicz
69 Tajfun Jartypory 3 : 4 Orzeł Łosice
70 Grodzisk Krzymosze 6 : 1 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 11 (2010-10-30 - 2010-10-30)
71 Płomień Dębe Wielkie 3 : 2 Błękitni Stoczek
72 Orzeł Łosice 2 : 2 Grodzisk Krzymosze
73 Olimpia Latowicz : Tajfun Jartypory
74 Jutrzenka Cegłów 4 : 0 Rywal Ruchna
75 ULKS Gołąbek 2 : 2 Orzeł Unin
76 Polonez Mordy 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna L.
77 Miedzanka Miedzna 3 : 1 Pogoń II Siedlce
Kolejka 12 (2010-11-06 - 2010-11-07)
78 Błękitni Stoczek 3 : 1 Pogoń II Siedlce
79 Jabłonianka Jabłonna L. 2 : 4 Miedzanka Miedzna
80 Orzeł Unin 2 : 1 Polonez Mordy
81 ULKS Gołąbek 7 : 0 Rywal Ruchna
82 Tajfun Jartypory 6 : 0 Jutrzenka Cegłów
83 Grodzisk Krzymosze : Olimpia Latowicz
84 Płomień Dębe Wielkie 2 : 2 Orzeł Łosice
Kolejka 13 (2010-11-11 - 2010-11-11)
85 Orzeł Łosice 4 : 1 Błękitni Stoczek
86 Olimpia Latowicz : Płomień Dębe Wielkie
87 Jutrzenka Cegłów 0 : 2 Grodzisk Krzymosze
88 ULKS Gołąbek 0 : 0 Tajfun Jartypory
89 Polonez Mordy 11 : 0 Rywal Ruchna
90 Miedzanka Miedzna 3 : 0 Orzeł Unin
91 Pogoń II Siedlce 2 : 0 Jabłonianka Jabłonna L.
Kolejka 14 (2011-03-26 - 2011-03-27)
92 Błękitni Stoczek 4 : 3 Jabłonianka Jabłonna L.
93 Pogoń II Siedlce 0 : 3 Orzeł Unin
94 Miedzanka Miedzna 4 : 0 Rywal Ruchna
95 Polonez Mordy 1 : 4 Tajfun Jartypory
96 ULKS Gołąbek 1 : 5 Grodzisk Krzymosze
97 Jutrzenka Cegłów 5 : 0 Płomień Dębe Wielkie
98 Olimpia Latowicz : Orzeł Łosice
Kolejka 15 (2011-04-02 - 2011-04-03)
99 Orzeł Łosice 3 : 0 Jutrzenka Cegłów
100 Płomień Dębe Wielkie 2 : 3 ULKS Gołąbek
101 Grodzisk Krzymosze 3 : 2 Polonez Mordy
102 Tajfun Jartypory 0 : 0 Miedzanka Miedzna
103 Rywal Ruchna 1 : 5 Pogoń II Siedlce
104 Orzeł Unin 5 : 0 Jabłonianka Jabłonna L.
105 Błękitni Stoczek : Olimpia Latowicz
Kolejka 16 (2011-04-09 - 2011-04-10)
106 Błękitni Stoczek 1 : 0 Orzeł Unin
107 Jabłonianka Jabłonna L. 6 : 0 Rywal Ruchna
108 Pogoń II Siedlce 3 : 1 Tajfun Jartypory
109 Miedzanka Miedzna 1 : 2 Grodzisk Krzymosze
110 Polonez Mordy 3 : 2 Płomień Dębe Wielkie
111 ULKS Gołąbek 1 : 2 Orzeł Łosice
112 Jutrzenka Cegłów : Olimpia Latowicz
Kolejka 17 (2011-04-16 - 2011-04-17)
113 Jutrzenka Cegłów 0 : 0 Błękitni Stoczek
114 Orzeł Łosice 1 : 0 Polonez Mordy
115 Płomień Dębe Wielkie 0 : 2 Miedzanka Miedzna
116 Grodzisk Krzymosze 0 : 2 Pogoń II Siedlce
117 Tajfun Jartypory 3 : 1 Jabłonianka Jabłonna L.
118 Rywal Ruchna 3 : 6 Orzeł Unin
119 ULKS Gołąbek : Olimpia Latowicz
Kolejka 18 (2011-04-23 - 2011-04-23)
120 Błękitni Stoczek 2 : 0 Rywal Ruchna
121 Orzeł Unin 1 : 1 Tajfun Jartypory
122 Jabłonianka Jabłonna L. 3 : 2 Grodzisk Krzymosze
123 Pogoń II Siedlce 7 : 0 Płomień Dębe Wielkie
124 Miedzanka Miedzna 1 : 1 Orzeł Łosice
125 ULKS Gołąbek 0 : 1 Jutrzenka Cegłów
126 Polonez Mordy : Olimpia Latowicz
Kolejka 19 (2011-04-30 - 2011-05-01)
127 ULKS Gołąbek 2 : 3 Błękitni Stoczek
128 Jutrzenka Cegłów 3 : 1 Polonez Mordy
129 Orzeł Łosice 2 : 1 Pogoń II Siedlce
130 Płomień Dębe Wielkie 0 : 1 Jabłonianka Jabłonna L.
131 Grodzisk Krzymosze 5 : 0 Orzeł Unin
132 Tajfun Jartypory 8 : 1 Rywal Ruchna
133 Miedzanka Miedzna : Olimpia Latowicz
Kolejka 20 (2011-05-07 - 2011-05-08)
134 Rywal Ruchna 0 : 13 Grodzisk Krzymosze
135 Orzeł Unin 8 : 0 Płomień Dębe Wielkie
136 Jabłonianka Jabłonna L. 1 : 2 Orzeł Łosice
137 Miedzanka Miedzna 5 : 3 Jutrzenka Cegłów
138 Polonez Mordy 3 : 2 ULKS Gołąbek
139 Błękitni Stoczek 0 : 2 Tajfun Jartypory
140 Pogoń II Siedlce : Olimpia Latowicz
Kolejka 21 (2011-05-14 - 2011-05-15)
141 Polonez Mordy 2 : 2 Błękitni Stoczek
142 ULKS Gołąbek 2 : 3 Miedzanka Miedzna
143 Jutrzenka Cegłów 0 : 3 Pogoń II Siedlce
144 Orzeł Łosice 0 : 2 Orzeł Unin
145 Płomień Dębe Wielkie 1 : 2 Rywal Ruchna
146 Grodzisk Krzymosze 1 : 1 Tajfun Jartypory
147 Jabłonianka Jabłonna L. : Olimpia Latowicz
Kolejka 22 (2011-05-21 - 2011-05-22)
148 Błękitni Stoczek 2 : 2 Grodzisk Krzymosze
149 Tajfun Jartypory 3 : 0 Płomień Dębe Wielkie
150 Rywal Ruchna 0 : 7 Orzeł Łosice
151 Jabłonianka Jabłonna L. 0 : 0 Jutrzenka Cegłów
152 Pogoń II Siedlce 5 : 1 ULKS Gołąbek
153 Miedzanka Miedzna 3 : 2 Polonez Mordy
154 Orzeł Unin : Olimpia Latowicz
Kolejka 23 (2011-05-28 - 2011-05-29)
155 Miedzanka Miedzna 2 : 3 Błękitni Stoczek
156 Polonez Mordy 1 : 9 Pogoń II Siedlce
157 ULKS Gołąbek 2 : 3 Jabłonianka Jabłonna L.
158 Jutrzenka Cegłów 0 : 1 Orzeł Unin
159 Orzeł Łosice 1 : 0 Tajfun Jartypory
160 Płomień Dębe Wielkie 1 : 3 Grodzisk Krzymosze
161 Rywal Ruchna : Olimpia Latowicz
Kolejka 24 (2011-06-04 - 2011-06-05)
162 Błękitni Stoczek 3 : 2 Płomień Dębe Wielkie
163 Grodzisk Krzymosze 1 : 2 Orzeł Łosice
164 Rywal Ruchna 0 : 6 Jutrzenka Cegłów
165 Orzeł Unin 5 : 0 ULKS Gołąbek
166 Jabłonianka Jabłonna L. 4 : 2 Polonez Mordy
167 Pogoń II Siedlce 5 : 0 Miedzanka Miedzna
168 Tajfun Jartypory : Olimpia Latowicz
Kolejka 25 (2011-06-11 - 2011-06-12)
169 Rywal Ruchna 0 : 4 ULKS Gołąbek
170 Pogoń II Siedlce 8 : 3 Błękitni Stoczek
171 Miedzanka Miedzna 0 : 4 Jabłonianka Jabłonna L.
172 Polonez Mordy 1 : 3 Orzeł Unin
173 Jutrzenka Cegłów 0 : 2 Tajfun Jartypory
174 Orzeł Łosice 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
175 Grodzisk Krzymosze : Olimpia Latowicz
Kolejka 26 (2011-06-18 - 2011-06-19)
176 Błękitni Stoczek 1 : 3 Orzeł Łosice
177 Grodzisk Krzymosze 7 : 1 Jutrzenka Cegłów
178 Tajfun Jartypory 6 : 3 ULKS Gołąbek
179 Rywal Ruchna 2 : 8 Polonez Mordy
180 Orzeł Unin 3 : 0 Miedzanka Miedzna
181 Jabłonianka Jabłonna L. 4 : 3 Pogoń II Siedlce
182 Płomień Dębe Wielkie : Olimpia Latowicz
reklama
reklama

Sonda

Czy Małgorzata Kidawa-Błońska jako kandydat na premiera poprawi wizerunek PO?


Zobacz komentarze (17)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.