reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
III Łódzko-Mazowiecka IV Mazowiecka (południe)
IV Lubelska Siedlecka O
Warszawska O (gr. I) Bialska O
Siedlecka A Bialska A
Warszawska A (gr. II) Siedlecka B
Bialska B (gr. II) Warszawska B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Podlasie II Biała P. 26 66 76:23
2 Victoria Parczew 26 65 65:23
3 Lutnia Piszczac 26 52 58:26
4 LKS Dobryń 26 40 57:53
5 ŁKS Łazy 26 39 49:61
6 Granica Terespol 26 35 51:62
7 Unia Żabików 26 35 46:54
8 Lesovia Trzebieszów 26 35 55:61
9 GLKS Rokitno 26 30 44:51
10 Sokół Adamów 26 28 36:39
11 Unia Krzywda 26 27 29:39
12 Orkan Wojcieszków 26 24 44:67
13 Grom Kąkolewnica 26 23 39:52
14 Agrosport Leśna P. 26 19 45:80
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2010-08-22 - 2010-08-22)
1 Podlasie II Biała P. 6 : 1 Lesovia Trzebieszów
2 Granica Terespol 2 : 0 Sokół Adamów
3 LKS Dobryń 1 : 0 Lutnia Piszczac
4 Unia Krzywda 2 : 1 GLKS Rokitno
5 Orkan Wojcieszków 3 : 0 ŁKS Łazy
6 Victoria Parczew 4 : 1 Grom Kąkolewnica
7 Agrosport Leśna P. 1 : 2 Unia Żabików
Kolejka 2 (2010-08-29 - 2010-08-29)
8 Lesovia Trzebieszów 1 : 3 Unia Żabików
9 Grom Kąkolewnica 1 : 1 Agrosport Leśna P.
10 ŁKS Łazy 0 : 3 Victoria Parczew
11 GLKS Rokitno 0 : 2 Orkan Wojcieszków
12 Lutnia Piszczac 4 : 0 Unia Krzywda
13 Sokół Adamów 5 : 0 LKS Dobryń
14 Podlasie II Biała P. 3 : 1 Granica Terespol
Kolejka 3 (2010-09-05 - 2010-09-05)
15 Granica Terespol 3 : 1 Lesovia Trzebieszów
16 LKS Dobryń 0 : 1 Podlasie II Biała P.
17 Unia Krzywda 1 : 1 Sokół Adamów
18 Orkan Wojcieszków 1 : 2 Lutnia Piszczac
19 Victoria Parczew 3 : 2 GLKS Rokitno
20 Agrosport Leśna P. 3 : 0 ŁKS Łazy
21 Unia Żabików 3 : 0 Grom Kąkolewnica
Kolejka 4 (2010-09-12 - 2010-09-12)
22 Lesovia Trzebieszów 3 : 2 Grom Kąkolewnica
23 ŁKS Łazy 0 : 3 Unia Żabików
24 GLKS Rokitno 3 : 2 Agrosport Leśna P.
25 Lutnia Piszczac 0 : 2 Victoria Parczew
26 Sokół Adamów 4 : 0 Orkan Wojcieszków
27 Podlasie II Biała P. 3 : 1 Unia Krzywda
28 Granica Terespol 2 : 0 LKS Dobryń
Kolejka 5 (2010-09-19 - 2010-09-19)
29 LKS Dobryń 2 : 0 Lesovia Trzebieszów
30 Unia Krzywda 0 : 0 Granica Terespol
31 Orkan Wojcieszków 1 : 1 Podlasie II Biała P.
32 Victoria Parczew 1 : 0 Sokół Adamów
33 Agrosport Leśna P. 1 : 3 Lutnia Piszczac
34 Unia Żabików 3 : 4 GLKS Rokitno
35 Grom Kąkolewnica 3 : 0 ŁKS Łazy
Kolejka 6 (2010-09-26 - 2010-09-26)
36 Lesovia Trzebieszów 3 : 0 ŁKS Łazy
37 GLKS Rokitno 2 : 1 Grom Kąkolewnica
38 Lutnia Piszczac 2 : 2 Unia Żabików
39 Sokół Adamów 1 : 2 Agrosport Leśna P.
40 Podlasie II Biała P. 0 : 0 Victoria Parczew
41 Granica Terespol 2 : 4 Orkan Wojcieszków
42 LKS Dobryń 3 : 2 Unia Krzywda
Kolejka 7 (2010-10-03 - 2010-10-03)
43 Unia Krzywda 1 : 2 Lesovia Trzebieszów
44 Orkan Wojcieszków 2 : 4 LKS Dobryń
45 Victoria Parczew 2 : 0 Granica Terespol
46 Agrosport Leśna P. 4 : 5 Podlasie II Biała P.
47 Unia Żabików 1 : 2 Sokół Adamów
48 Grom Kąkolewnica 1 : 2 Lutnia Piszczac
49 ŁKS Łazy 4 : 2 GLKS Rokitno
Kolejka 8 (2010-10-10 - 2010-10-10)
50 Lesovia Trzebieszów 3 : 2 GLKS Rokitno
51 Lutnia Piszczac 5 : 1 ŁKS Łazy
52 Sokół Adamów 1 : 0 Grom Kąkolewnica
53 Podlasie II Biała P. 6 : 2 Unia Żabików
54 Granica Terespol 5 : 1 Agrosport Leśna P.
55 LKS Dobryń 2 : 4 Victoria Parczew
56 Unia Krzywda 1 : 1 Orkan Wojcieszków
Kolejka 9 (2010-10-17 - 2010-10-17)
57 Orkan Wojcieszków 3 : 4 Lesovia Trzebieszów
58 Victoria Parczew 1 : 0 Unia Krzywda
59 Agrosport Leśna P. 2 : 5 LKS Dobryń
60 Unia Żabików 1 : 4 Granica Terespol
61 Grom Kąkolewnica 1 : 2 Podlasie II Biała P.
62 ŁKS Łazy 1 : 0 Sokół Adamów
63 GLKS Rokitno 0 : 0 Lutnia Piszczac
Kolejka 10 (2010-10-24 - 2010-10-24)
64 Lesovia Trzebieszów 2 : 1 Lutnia Piszczac
65 Sokół Adamów 2 : 1 GLKS Rokitno
66 Podlasie II Biała P. 1 : 1 ŁKS Łazy
67 Granica Terespol 2 : 1 Grom Kąkolewnica
68 LKS Dobryń 6 : 2 Unia Żabików
69 Unia Krzywda 1 : 1 Agrosport Leśna P.
70 Orkan Wojcieszków 2 : 5 Victoria Parczew
Kolejka 11 (2010-10-31 - 2010-10-31)
71 Victoria Parczew 1 : 1 Lesovia Trzebieszów
72 Agrosport Leśna P. 3 : 9 Orkan Wojcieszków
73 Unia Żabików 0 : 1 Unia Krzywda
74 Grom Kąkolewnica 4 : 0 LKS Dobryń
75 ŁKS Łazy 5 : 1 Granica Terespol
76 GLKS Rokitno 1 : 2 Podlasie II Biała P.
77 Lutnia Piszczac 0 : 1 Sokół Adamów
Kolejka 12 (2010-11-07 - 2010-11-07)
78 Lesovia Trzebieszów 3 : 3 Sokół Adamów
79 Podlasie II Biała P. 0 : 1 Lutnia Piszczac
80 Granica Terespol 1 : 3 GLKS Rokitno
81 LKS Dobryń 3 : 4 ŁKS Łazy
82 Unia Krzywda 2 : 0 Grom Kąkolewnica
83 Orkan Wojcieszków 1 : 2 Unia Żabików
84 Victoria Parczew 7 : 1 Agrosport Leśna P.
Kolejka 13 (2010-11-11 - 2010-11-11)
85 Agrosport Leśna P. 2 : 3 Lesovia Trzebieszów
86 Unia Żabików 2 : 2 Victoria Parczew
87 Grom Kąkolewnica 1 : 0 Orkan Wojcieszków
88 ŁKS Łazy 3 : 0 Unia Krzywda
89 GLKS Rokitno 3 : 0 LKS Dobryń
90 Lutnia Piszczac 2 : 3 Granica Terespol
91 Sokół Adamów 0 : 1 Podlasie II Biała P.
Kolejka 14 (2011-04-03 - 2011-04-03)
92 Lesovia Trzebieszów 1 : 6 Podlasie II Biała P.
93 Sokół Adamów 0 : 1 Granica Terespol
94 Lutnia Piszczac 4 : 2 LKS Dobryń
95 GLKS Rokitno 1 : 0 Unia Krzywda
96 ŁKS Łazy 2 : 0 Orkan Wojcieszków
97 Grom Kąkolewnica 0 : 1 Victoria Parczew
98 Unia Żabików 4 : 4 Agrosport Leśna P.
Kolejka 15 (2011-04-10 - 2011-04-10)
99 Unia Żabików 0 : 0 Lesovia Trzebieszów
100 Agrosport Leśna P. 2 : 2 Grom Kąkolewnica
101 Victoria Parczew 1 : 0 ŁKS Łazy
102 Orkan Wojcieszków 1 : 0 GLKS Rokitno
103 Unia Krzywda 0 : 1 Lutnia Piszczac
104 LKS Dobryń 2 : 1 Sokół Adamów
105 Granica Terespol 3 : 7 Podlasie II Biała P.
Kolejka 16 (2011-04-17 - 2011-04-17)
106 Lesovia Trzebieszów 4 : 1 Granica Terespol
107 Podlasie II Biała P. 2 : 1 LKS Dobryń
108 Sokół Adamów 0 : 1 Unia Krzywda
109 Lutnia Piszczac 4 : 0 Orkan Wojcieszków
110 GLKS Rokitno 1 : 1 Victoria Parczew
111 ŁKS Łazy 2 : 0 Agrosport Leśna P.
112 Grom Kąkolewnica 1 : 2 Unia Żabików
Kolejka 17 (2011-05-03 - 2011-05-03)
113 Grom Kąkolewnica 3 : 0 Lesovia Trzebieszów
114 Unia Żabików 4 : 2 ŁKS Łazy
115 Agrosport Leśna P. 3 : 1 GLKS Rokitno
116 Victoria Parczew 1 : 5 Lutnia Piszczac
117 Orkan Wojcieszków 2 : 2 Sokół Adamów
118 Unia Krzywda 0 : 1 Podlasie II Biała P.
119 LKS Dobryń 6 : 0 Granica Terespol
Kolejka 18 (2011-05-08 - 2011-05-08)
120 Lesovia Trzebieszów 2 : 3 LKS Dobryń
121 Granica Terespol 0 : 2 Unia Krzywda
122 Podlasie II Biała P. 6 : 0 Orkan Wojcieszków
123 Sokół Adamów 2 : 5 Victoria Parczew
124 Lutnia Piszczac 3 : 0 Agrosport Leśna P.
125 GLKS Rokitno 2 : 1 Unia Żabików
126 ŁKS Łazy 2 : 0 Grom Kąkolewnica
Kolejka 19 (2011-05-15 - 2011-05-15)
127 ŁKS Łazy 4 : 3 Lesovia Trzebieszów
128 Grom Kąkolewnica 3 : 1 GLKS Rokitno
129 Unia Żabików 0 : 3 Lutnia Piszczac
130 Agrosport Leśna P. 3 : 3 Sokół Adamów
131 Victoria Parczew 1 : 0 Podlasie II Biała P.
132 Orkan Wojcieszków 4 : 3 Granica Terespol
133 Unia Krzywda 1 : 3 LKS Dobryń
Kolejka 20 (2011-05-22 - 2011-05-22)
134 Lesovia Trzebieszów 2 : 2 Unia Krzywda
135 LKS Dobryń 4 : 1 Orkan Wojcieszków
136 Granica Terespol 2 : 7 Victoria Parczew
137 Podlasie II Biała P. 5 : 2 Agrosport Leśna P.
138 Sokół Adamów 0 : 1 Unia Żabików
139 Lutnia Piszczac 3 : 1 Grom Kąkolewnica
140 GLKS Rokitno 2 : 4 ŁKS Łazy
Kolejka 21 (2011-05-29 - 2011-05-29)
141 GLKS Rokitno 4 : 1 Lesovia Trzebieszów
142 ŁKS Łazy 3 : 3 Lutnia Piszczac
143 Grom Kąkolewnica 1 : 3 Sokół Adamów
144 Unia Żabików 0 : 2 Podlasie II Biała P.
145 Agrosport Leśna P. 0 : 2 Granica Terespol
146 Victoria Parczew 1 : 0 LKS Dobryń
147 Orkan Wojcieszków 1 : 2 Unia Krzywda
Kolejka 22 (2011-06-05 - 2011-06-05)
148 Lesovia Trzebieszów 5 : 2 Orkan Wojcieszków
149 Unia Krzywda 0 : 1 Victoria Parczew
150 LKS Dobryń 2 : 4 Agrosport Leśna P.
151 Granica Terespol 0 : 0 Unia Żabików
152 Podlasie II Biała P. 4 : 0 Grom Kąkolewnica
153 Sokół Adamów 2 : 3 ŁKS Łazy
154 Lutnia Piszczac 4 : 1 GLKS Rokitno
Kolejka 23 (2011-06-12 - 2011-06-12)
155 Lutnia Piszczac 4 : 1 Lesovia Trzebieszów
156 GLKS Rokitno 1 : 1 Sokół Adamów
157 ŁKS Łazy 1 : 3 Podlasie II Biała P.
158 Grom Kąkolewnica 2 : 4 Granica Terespol
159 Unia Żabików 4 : 2 LKS Dobryń
160 Agrosport Leśna P. 1 : 1 Unia Krzywda
161 Victoria Parczew 3 : 0 Orkan Wojcieszków
Kolejka 24 (2011-06-19 - 2011-06-19)
162 Lesovia Trzebieszów 1 : 2 Victoria Parczew
163 Orkan Wojcieszków 2 : 1 Agrosport Leśna P.
164 Unia Krzywda 3 : 1 Unia Żabików
165 LKS Dobryń 3 : 3 Grom Kąkolewnica
166 Granica Terespol 8 : 1 ŁKS Łazy
167 Podlasie II Biała P. 4 : 0 GLKS Rokitno
168 Sokół Adamów 1 : 1 Lutnia Piszczac
Kolejka 25 (2011-06-23 - 2011-06-23)
169 Sokół Adamów 1 : 1 Lesovia Trzebieszów
170 Lutnia Piszczac 0 : 1 Podlasie II Biała P.
171 GLKS Rokitno 5 : 1 Granica Terespol
172 ŁKS Łazy 1 : 1 LKS Dobryń
173 Grom Kąkolewnica 3 : 2 Unia Krzywda
174 Unia Żabików 3 : 0 Orkan Wojcieszków
175 Agrosport Leśna P. 1 : 1 Victoria Parczew
Kolejka 26 (2011-06-26 - 2011-06-26)
176 Lesovia Trzebieszów 7 : 0 Agrosport Leśna P.
177 Victoria Parczew 5 : 0 Unia Żabików
178 Orkan Wojcieszków 2 : 3 Grom Kąkolewnica
179 Unia Krzywda 3 : 4 ŁKS Łazy
180 LKS Dobryń 2 : 1 GLKS Rokitno
181 Granica Terespol 0 : 1 Lutnia Piszczac
182 Podlasie II Biała P. 4 : 0 Sokół Adamów

Najnowszy numer 47/2019 w sprzedaży od 2019-11-20.

reklama
reklama

Sonda

Czy podatek cukrowy pomoże w walce z otyłością?


Zobacz komentarze (2)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.