reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
III Łódzko-Mazowiecka IV Mazowiecka (południe)
IV Lubelska Siedlecka O
Warszawska O (gr. I) Bialska O
Siedlecka A Bialska A
Warszawska A (gr. II) Siedlecka B
Bialska B (gr. II) Warszawska B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 GKP Targówek 30 69 78:34
2 Drukarz Warszawa 30 68 90:43
3 Żbik Nasielsk 30 63 96:32
4 Legionovia II Legionowo 30 52 73:77
5 PKS Radość 30 50 87:65
6 Józefovia Józefów 30 45 65:63
7 Wilga Garwolin 30 43 71:59
8 Legion Warszawa 30 42 75:69
9 Mazur Radzymin 30 40 75:79
10 Dolcan II Ząbki 30 37 70:67
11 Mazur II Karczew 30 33 55:61
12 Promnik Łaskarzew 30 32 54:84
13 Sokół Serock 30 31 56:87
14 Korona Góra Kalwaria 30 30 43:69
15 Wicher Kobyłka 30 29 48:67
16 Świt II Nowy Dwór M. 30 14 29:111
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2010-08-14 - 2010-08-15)
1 Drukarz Warszawa 4 : 1 Sokół Serock
2 Mazur Radzymin 2 : 2 Dolcan II Ząbki
3 GKP Targówek 2 : 1 Legion Warszawa
4 Wilga Garwolin 2 : 4 PKS Radość
5 Józefovia Józefów 0 : 2 Żbik Nasielsk
6 Mazur II Karczew 2 : 3 Wicher Kobyłka
7 Promnik Łaskarzew 4 : 2 Świt II Nowy Dwór M.
8 Korona Góra Kalwaria 0 : 4 Legionovia II Legionowo
Kolejka 2 (2010-08-21 - 2010-08-22)
9 Sokół Serock 2 : 4 Legionovia II Legionowo
10 Świt II Nowy Dwór M. 3 : 0 Korona Góra Kalwaria
11 Wicher Kobyłka 0 : 0 Promnik Łaskarzew
12 Żbik Nasielsk 3 : 1 Mazur II Karczew
13 PKS Radość 6 : 0 Józefovia Józefów
14 Legion Warszawa 0 : 2 Wilga Garwolin
15 Dolcan II Ząbki 3 : 3 GKP Targówek
16 Drukarz Warszawa 4 : 4 Mazur Radzymin
Kolejka 3 (2010-08-28 - 2010-08-29)
17 Mazur Radzymin 3 : 1 Sokół Serock
18 GKP Targówek 2 : 1 Drukarz Warszawa
19 Wilga Garwolin 2 : 0 Dolcan II Ząbki
20 Józefovia Józefów 1 : 7 Legion Warszawa
21 Mazur II Karczew 3 : 0 PKS Radość
22 Promnik Łaskarzew 2 : 1 Żbik Nasielsk
23 Korona Góra Kalwaria 1 : 1 Wicher Kobyłka
24 Legionovia II Legionowo 2 : 1 Świt II Nowy Dwór M.
Kolejka 4 (2010-09-01 - 2010-09-01)
25 Sokół Serock 4 : 0 Świt II Nowy Dwór M.
26 Wicher Kobyłka 3 : 2 Legionovia II Legionowo
27 Żbik Nasielsk 3 : 0 Korona Góra Kalwaria
28 PKS Radość 11 : 1 Promnik Łaskarzew
29 Legion Warszawa 4 : 1 Mazur II Karczew
30 Dolcan II Ząbki 2 : 2 Józefovia Józefów
31 Mazur Radzymin 2 : 3 GKP Targówek
32 Drukarz Warszawa 2 : 2 Wilga Garwolin
Kolejka 5 (2010-09-04 - 2010-09-05)
33 GKP Targówek 5 : 1 Sokół Serock
34 Wilga Garwolin 3 : 3 Mazur Radzymin
35 Józefovia Józefów 2 : 4 Drukarz Warszawa
36 Mazur II Karczew 0 : 3 Dolcan II Ząbki
37 Promnik Łaskarzew 2 : 2 Legion Warszawa
38 Korona Góra Kalwaria 1 : 5 PKS Radość
39 Legionovia II Legionowo 1 : 2 Żbik Nasielsk
40 Świt II Nowy Dwór M. 3 : 0 Wicher Kobyłka
Kolejka 6 (2010-09-11 - 2010-09-12)
41 Sokół Serock 2 : 1 Wicher Kobyłka
42 Żbik Nasielsk 6 : 1 Świt II Nowy Dwór M.
43 PKS Radość 3 : 3 Legionovia II Legionowo
44 Legion Warszawa 3 : 0 Korona Góra Kalwaria
45 Dolcan II Ząbki 4 : 3 Promnik Łaskarzew
46 Drukarz Warszawa 2 : 1 Mazur II Karczew
47 Mazur Radzymin 5 : 4 Józefovia Józefów
48 GKP Targówek 1 : 0 Wilga Garwolin
Kolejka 7 (2010-09-18 - 2010-09-19)
49 Wilga Garwolin 3 : 1 Sokół Serock
50 Józefovia Józefów 2 : 1 GKP Targówek
51 Mazur II Karczew 3 : 3 Mazur Radzymin
52 Promnik Łaskarzew 2 : 3 Drukarz Warszawa
53 Korona Góra Kalwaria 3 : 2 Dolcan II Ząbki
54 Legionovia II Legionowo 1 : 5 Legion Warszawa
55 Świt II Nowy Dwór M. 0 : 0 PKS Radość
56 Wicher Kobyłka 1 : 3 Żbik Nasielsk
Kolejka 8 (2010-09-25 - 2010-09-26)
57 Sokół Serock 0 : 2 Żbik Nasielsk
58 PKS Radość 3 : 0 Wicher Kobyłka
59 Legion Warszawa 4 : 1 Świt II Nowy Dwór M.
60 Dolcan II Ząbki 7 : 1 Legionovia II Legionowo
61 Drukarz Warszawa 1 : 3 Korona Góra Kalwaria
62 Mazur Radzymin 4 : 2 Promnik Łaskarzew
63 GKP Targówek 3 : 0 Mazur II Karczew
64 Wilga Garwolin 2 : 2 Józefovia Józefów
Kolejka 9 (2010-10-02 - 2010-10-03)
65 Józefovia Józefów 5 : 1 Sokół Serock
66 Mazur II Karczew 1 : 0 Wilga Garwolin
67 Promnik Łaskarzew 1 : 4 GKP Targówek
68 Korona Góra Kalwaria 1 : 1 Mazur Radzymin
69 Legionovia II Legionowo 0 : 5 Drukarz Warszawa
70 Świt II Nowy Dwór M. 1 : 1 Dolcan II Ząbki
71 Wicher Kobyłka 0 : 1 Legion Warszawa
72 Żbik Nasielsk 1 : 1 PKS Radość
Kolejka 10 (2010-10-09 - 2010-10-10)
73 Sokół Serock 4 : 7 PKS Radość
74 Legion Warszawa 1 : 4 Żbik Nasielsk
75 Dolcan II Ząbki 4 : 1 Wicher Kobyłka
76 Drukarz Warszawa 3 : 0 Świt II Nowy Dwór M.
77 Mazur Radzymin 2 : 3 Legionovia II Legionowo
78 GKP Targówek 4 : 2 Korona Góra Kalwaria
79 Wilga Garwolin 7 : 2 Promnik Łaskarzew
80 Józefovia Józefów 1 : 0 Mazur II Karczew
Kolejka 11 (2010-10-16 - 2010-10-17)
81 Mazur II Karczew 0 : 2 Sokół Serock
82 Promnik Łaskarzew 0 : 5 Józefovia Józefów
83 Korona Góra Kalwaria 2 : 4 Wilga Garwolin
84 Legionovia II Legionowo 1 : 5 GKP Targówek
85 Świt II Nowy Dwór M. 2 : 2 Mazur Radzymin
86 Wicher Kobyłka 1 : 2 Drukarz Warszawa
87 Żbik Nasielsk 7 : 0 Dolcan II Ząbki
88 PKS Radość 5 : 1 Legion Warszawa
Kolejka 12 (2010-10-23 - 2010-10-24)
89 Sokół Serock 5 : 2 Legion Warszawa
90 Dolcan II Ząbki 1 : 2 PKS Radość
91 Drukarz Warszawa 2 : 1 Żbik Nasielsk
92 Mazur Radzymin 0 : 4 Wicher Kobyłka
93 GKP Targówek 4 : 0 Świt II Nowy Dwór M.
94 Wilga Garwolin 7 : 1 Legionovia II Legionowo
95 Józefovia Józefów 4 : 0 Korona Góra Kalwaria
96 Mazur II Karczew 5 : 1 Promnik Łaskarzew
Kolejka 13 (2010-10-30 - 2010-10-31)
97 Promnik Łaskarzew 6 : 0 Sokół Serock
98 Korona Góra Kalwaria 1 : 2 Mazur II Karczew
99 Legionovia II Legionowo 3 : 0 Józefovia Józefów
100 Świt II Nowy Dwór M. 1 : 5 Wilga Garwolin
101 Wicher Kobyłka 1 : 0 GKP Targówek
102 Żbik Nasielsk 7 : 0 Mazur Radzymin
103 PKS Radość 1 : 2 Drukarz Warszawa
104 Legion Warszawa 0 : 3 Dolcan II Ząbki
Kolejka 14 (2010-11-06 - 2010-11-06)
105 Sokół Serock 2 : 2 Dolcan II Ząbki
106 Drukarz Warszawa 4 : 3 Legion Warszawa
107 Mazur Radzymin 2 : 4 PKS Radość
108 GKP Targówek 0 : 0 Żbik Nasielsk
109 Wilga Garwolin 3 : 2 Wicher Kobyłka
110 Józefovia Józefów 7 : 1 Świt II Nowy Dwór M.
111 Mazur II Karczew 6 : 1 Legionovia II Legionowo
112 Promnik Łaskarzew 1 : 3 Korona Góra Kalwaria
Kolejka 15 (2010-11-13 - 2010-11-14)
113 Korona Góra Kalwaria 4 : 2 Sokół Serock
114 Legionovia II Legionowo 3 : 2 Promnik Łaskarzew
115 Świt II Nowy Dwór M. 0 : 3 Mazur II Karczew
116 Wicher Kobyłka 4 : 1 Józefovia Józefów
117 Żbik Nasielsk 4 : 2 Wilga Garwolin
118 PKS Radość 2 : 2 GKP Targówek
119 Legion Warszawa 1 : 5 Mazur Radzymin
120 Dolcan II Ząbki 0 : 1 Drukarz Warszawa
Kolejka 16 (2011-03-19 - 2011-03-20)
121 Sokół Serock 0 : 3 Drukarz Warszawa
122 Dolcan II Ząbki 8 : 1 Mazur Radzymin
123 Legion Warszawa 2 : 4 GKP Targówek
124 PKS Radość 2 : 3 Wilga Garwolin
125 Żbik Nasielsk 1 : 1 Józefovia Józefów
126 Wicher Kobyłka 2 : 2 Mazur II Karczew
127 Świt II Nowy Dwór M. 3 : 2 Promnik Łaskarzew
128 Legionovia II Legionowo 3 : 2 Korona Góra Kalwaria
Kolejka 17 (2011-03-26 - 2011-03-27)
129 Legionovia II Legionowo 0 : 6 Sokół Serock
130 Korona Góra Kalwaria 3 : 0 Świt II Nowy Dwór M.
131 Promnik Łaskarzew 2 : 1 Wicher Kobyłka
132 Mazur II Karczew 2 : 5 Żbik Nasielsk
133 Józefovia Józefów 1 : 3 PKS Radość
134 Wilga Garwolin 1 : 2 Legion Warszawa
135 GKP Targówek 3 : 1 Dolcan II Ząbki
136 Mazur Radzymin 3 : 0 Drukarz Warszawa
Kolejka 18 (2011-04-02 - 2011-04-03)
137 Sokół Serock 2 : 1 Mazur Radzymin
138 Drukarz Warszawa 0 : 0 GKP Targówek
139 Dolcan II Ząbki 6 : 2 Wilga Garwolin
140 Legion Warszawa 0 : 0 Józefovia Józefów
141 PKS Radość 2 : 1 Mazur II Karczew
142 Żbik Nasielsk 4 : 1 Promnik Łaskarzew
143 Wicher Kobyłka 1 : 1 Korona Góra Kalwaria
144 Świt II Nowy Dwór M. 1 : 2 Legionovia II Legionowo
Kolejka 19 (2011-04-09 - 2011-04-10)
145 Świt II Nowy Dwór M. 1 : 1 Sokół Serock
146 Legionovia II Legionowo 3 : 0 Wicher Kobyłka
147 Korona Góra Kalwaria 2 : 1 Żbik Nasielsk
148 Promnik Łaskarzew 3 : 1 PKS Radość
149 Mazur II Karczew 3 : 1 Legion Warszawa
150 Józefovia Józefów 2 : 1 Dolcan II Ząbki
151 Wilga Garwolin 1 : 2 Drukarz Warszawa
152 GKP Targówek 5 : 1 Mazur Radzymin
Kolejka 20 (2011-04-16 - 2011-04-17)
153 Sokół Serock 2 : 3 GKP Targówek
154 Mazur Radzymin 1 : 1 Wilga Garwolin
155 Drukarz Warszawa 5 : 0 Józefovia Józefów
156 Dolcan II Ząbki 0 : 1 Mazur II Karczew
157 Legion Warszawa 1 : 3 Promnik Łaskarzew
158 PKS Radość 1 : 2 Korona Góra Kalwaria
159 Żbik Nasielsk 7 : 1 Legionovia II Legionowo
160 Wicher Kobyłka 2 : 2 Świt II Nowy Dwór M.
Kolejka 21 (2011-04-22 - 2011-04-23)
161 Wicher Kobyłka 4 : 1 Sokół Serock
162 Świt II Nowy Dwór M. 0 : 9 Żbik Nasielsk
163 Legionovia II Legionowo 2 : 1 PKS Radość
164 Korona Góra Kalwaria 1 : 3 Legion Warszawa
165 Promnik Łaskarzew 2 : 0 Dolcan II Ząbki
166 Mazur II Karczew 0 : 2 Drukarz Warszawa
167 Józefovia Józefów 0 : 0 Mazur Radzymin
168 Wilga Garwolin 1 : 3 GKP Targówek
Kolejka 22 (2011-04-30 - 2011-05-01)
169 Sokół Serock 2 : 1 Wilga Garwolin
170 GKP Targówek 2 : 2 Józefovia Józefów
171 Mazur Radzymin 4 : 3 Mazur II Karczew
172 Drukarz Warszawa 5 : 1 Promnik Łaskarzew
173 Dolcan II Ząbki 3 : 0 Korona Góra Kalwaria
174 Legion Warszawa 2 : 3 Legionovia II Legionowo
175 PKS Radość 3 : 1 Świt II Nowy Dwór M.
176 Żbik Nasielsk 3 : 1 Wicher Kobyłka
Kolejka 23 (2011-05-04 - 2011-05-04)
177 Żbik Nasielsk 5 : 1 Sokół Serock
178 Wicher Kobyłka 1 : 3 PKS Radość
179 Świt II Nowy Dwór M. 2 : 3 Legion Warszawa
180 Legionovia II Legionowo 3 : 3 Dolcan II Ząbki
181 Korona Góra Kalwaria 2 : 0 Drukarz Warszawa
182 Promnik Łaskarzew 0 : 0 Mazur Radzymin
183 Mazur II Karczew 0 : 3 GKP Targówek
184 Józefovia Józefów 5 : 1 Wilga Garwolin
Kolejka 24 (2011-05-07 - 2011-05-08)
185 Sokół Serock 1 : 2 Józefovia Józefów
186 Wilga Garwolin 4 : 1 Mazur II Karczew
187 GKP Targówek 3 : 0 Promnik Łaskarzew
188 Mazur Radzymin 4 : 0 Korona Góra Kalwaria
189 Drukarz Warszawa 3 : 1 Legionovia II Legionowo
190 Dolcan II Ząbki 6 : 0 Świt II Nowy Dwór M.
191 Legion Warszawa 5 : 1 Wicher Kobyłka
192 PKS Radość 2 : 1 Żbik Nasielsk
Kolejka 25 (2011-05-14 - 2011-05-15)
193 PKS Radość 2 : 5 Sokół Serock
194 Żbik Nasielsk 3 : 0 Legion Warszawa
195 Wicher Kobyłka 1 : 3 Dolcan II Ząbki
196 Świt II Nowy Dwór M. 0 : 5 Drukarz Warszawa
197 Legionovia II Legionowo 5 : 1 Mazur Radzymin
198 Korona Góra Kalwaria 1 : 2 GKP Targówek
199 Promnik Łaskarzew 1 : 1 Wilga Garwolin
200 Mazur II Karczew 1 : 2 Józefovia Józefów
Kolejka 26 (2011-05-21 - 2011-05-22)
201 Sokół Serock 4 : 0 Mazur II Karczew
202 Józefovia Józefów 0 : 2 Promnik Łaskarzew
203 Wilga Garwolin 2 : 1 Korona Góra Kalwaria
204 GKP Targówek 1 : 2 Legionovia II Legionowo
205 Mazur Radzymin 10 : 0 Świt II Nowy Dwór M.
206 Drukarz Warszawa 3 : 2 Wicher Kobyłka
207 Dolcan II Ząbki 1 : 4 Żbik Nasielsk
208 Legion Warszawa 6 : 1 PKS Radość
Kolejka 27 (2011-05-25 - 2011-05-25)
209 Legion Warszawa 4 : 1 Sokół Serock
210 PKS Radość 4 : 2 Dolcan II Ząbki
211 Żbik Nasielsk 4 : 4 Drukarz Warszawa
212 Wicher Kobyłka 5 : 2 Mazur Radzymin
213 Świt II Nowy Dwór M. 0 : 1 GKP Targówek
214 Legionovia II Legionowo 2 : 2 Wilga Garwolin
215 Korona Góra Kalwaria 1 : 2 Józefovia Józefów
216 Promnik Łaskarzew 1 : 0 Mazur II Karczew
Kolejka 28 (2011-05-28 - 2011-05-29)
217 Sokół Serock 4 : 4 Promnik Łaskarzew
218 Mazur II Karczew 2 : 1 Korona Góra Kalwaria
219 Józefovia Józefów 1 : 4 Legionovia II Legionowo
220 Wilga Garwolin 3 : 0 Świt II Nowy Dwór M.
221 GKP Targówek 4 : 1 Wicher Kobyłka
222 Mazur Radzymin 0 : 0 Żbik Nasielsk
223 Drukarz Warszawa 8 : 3 PKS Radość
224 Dolcan II Ząbki 0 : 5 Legion Warszawa
Kolejka 29 (2011-06-04 - 2011-06-05)
225 Dolcan II Ząbki 1 : 1 Sokół Serock
226 Legion Warszawa 2 : 2 Drukarz Warszawa
227 PKS Radość 2 : 3 Mazur Radzymin
228 Żbik Nasielsk 1 : 2 GKP Targówek
229 Wicher Kobyłka 3 : 2 Wilga Garwolin
230 Świt II Nowy Dwór M. 2 : 7 Józefovia Józefów
231 Legionovia II Legionowo 2 : 2 Mazur II Karczew
232 Korona Góra Kalwaria 3 : 2 Promnik Łaskarzew
Kolejka 30 (2011-06-11 - 2011-06-12)
233 Sokół Serock 3 : 2 Korona Góra Kalwaria
234 Promnik Łaskarzew 1 : 4 Legionovia II Legionowo
235 Mazur II Karczew 9 : 1 Świt II Nowy Dwór M.
236 Józefovia Józefów 4 : 1 Wicher Kobyłka
237 Wilga Garwolin 2 : 2 Żbik Nasielsk
238 GKP Targówek 3 : 3 PKS Radość
239 Mazur Radzymin 6 : 4 Legion Warszawa
240 Drukarz Warszawa 8 : 1 Dolcan II Ząbki
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (3)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.