reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
III Łódzko-Mazowiecka IV Mazowiecka (południe)
IV Lubelska Siedlecka O
Warszawska O (gr. I) Bialska O
Siedlecka A Bialska A
Warszawska A (gr. II) Siedlecka B
Bialska B (gr. II) Warszawska B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Podlasie Sokołów P. 30 75 77:23
2 Zryw Sobolew 30 69 81:30
3 Victoria Kałuszyn 30 63 86:38
4 Mazovia Mińsk M. 30 55 75:41
5 Czarni Węgrów 30 52 59:38
6 ŁKS Łochów 30 51 73:48
7 MKS Małkinia 30 42 48:44
8 Tygrys Huta M. 30 39 47:56
9 LKS Ostrówek 30 34 55:74
10 Sęp Żelechów 30 34 50:67
11 Wilga Miastków 30 33 52:61
12 Korona Olszyc 30 29 51:71
13 Zorza Sterdyń 30 27 39:66
14 Wektra Dziewule 30 24 48:71
15 Hutnik Huta Czechy 30 23 31:76
16 Tęcza Stanisławów 30 22 31:99
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2010-08-14 - 2010-08-15)
1 Korona Olszyc 8 : 1 LKS Ostrówek
2 Hutnik Huta Czechy 0 : 3 Czarni Węgrów
3 Mazovia Mińsk M. 1 : 3 Zorza Sterdyń
4 Podlasie Sokołów P. 5 : 0 Tygrys Huta M.
5 Zryw Sobolew 4 : 3 ŁKS Łochów
6 Wilga Miastków 1 : 1 Sęp Żelechów
7 Wektra Dziewule 0 : 1 Tęcza Stanisławów
8 Victoria Kałuszyn 5 : 1 MKS Małkinia
Kolejka 2 (2010-08-21 - 2010-08-22)
9 LKS Ostrówek 4 : 3 Sęp Żelechów
10 ŁKS Łochów 1 : 1 Wilga Miastków
11 Victoria Kałuszyn 4 : 4 Zryw Sobolew
12 Tygrys Huta M. 2 : 0 MKS Małkinia
13 Zorza Sterdyń 2 : 2 Podlasie Sokołów P.
14 Czarni Węgrów 4 : 2 Mazovia Mińsk M.
15 Wektra Dziewule 5 : 2 Hutnik Huta Czechy
16 Korona Olszyc 2 : 2 Tęcza Stanisławów
Kolejka 3 (2010-08-28 - 2010-08-29)
17 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 Korona Olszyc
18 Mazovia Mińsk M. 5 : 0 Wektra Dziewule
19 Podlasie Sokołów P. 0 : 0 Czarni Węgrów
20 MKS Małkinia 1 : 3 Zorza Sterdyń
21 Zryw Sobolew 5 : 1 Tygrys Huta M.
22 Wilga Miastków 2 : 2 Victoria Kałuszyn
23 Sęp Żelechów 1 : 6 ŁKS Łochów
24 LKS Ostrówek 2 : 3 Tęcza Stanisławów
Kolejka 4 (2010-09-01 - 2010-09-01)
25 LKS Ostrówek 2 : 1 ŁKS Łochów
26 Victoria Kałuszyn 4 : 1 Sęp Żelechów
27 Tygrys Huta M. 5 : 2 Wilga Miastków
28 Zorza Sterdyń 3 : 1 Zryw Sobolew
29 Czarni Węgrów 2 : 1 MKS Małkinia
30 Wektra Dziewule 2 : 4 Podlasie Sokołów P.
31 Korona Olszyc 0 : 4 Mazovia Mińsk M.
32 Hutnik Huta Czechy 2 : 5 Tęcza Stanisławów
Kolejka 5 (2010-09-04 - 2010-09-05)
33 Hutnik Huta Czechy 1 : 2 LKS Ostrówek
34 Mazovia Mińsk M. 9 : 0 Tęcza Stanisławów
35 Podlasie Sokołów P. 3 : 1 Korona Olszyc
36 MKS Małkinia 0 : 0 Wektra Dziewule
37 Zryw Sobolew 2 : 1 Czarni Węgrów
38 Wilga Miastków 3 : 1 Zorza Sterdyń
39 Sęp Żelechów 2 : 1 Tygrys Huta M.
40 ŁKS Łochów 2 : 0 Victoria Kałuszyn
Kolejka 6 (2010-09-11 - 2010-09-12)
41 LKS Ostrówek 0 : 1 Victoria Kałuszyn
42 Tygrys Huta M. 0 : 1 ŁKS Łochów
43 Zorza Sterdyń 1 : 0 Sęp Żelechów
44 Czarni Węgrów 5 : 1 Wilga Miastków
45 Wektra Dziewule 1 : 4 Zryw Sobolew
46 Korona Olszyc 1 : 3 MKS Małkinia
47 Tęcza Stanisławów 1 : 5 Podlasie Sokołów P.
48 Hutnik Huta Czechy 0 : 2 Mazovia Mińsk M.
Kolejka 7 (2010-09-18 - 2010-09-19)
49 Mazovia Mińsk M. 4 : 1 LKS Ostrówek
50 Podlasie Sokołów P. 5 : 0 Hutnik Huta Czechy
51 MKS Małkinia 0 : 1 Tęcza Stanisławów
52 Zryw Sobolew 0 : 0 Korona Olszyc
53 Wilga Miastków 3 : 1 Wektra Dziewule
54 Sęp Żelechów 2 : 2 Czarni Węgrów
55 ŁKS Łochów 5 : 1 Zorza Sterdyń
56 Victoria Kałuszyn 0 : 1 Tygrys Huta M.
Kolejka 8 (2010-09-25 - 2010-09-26)
57 LKS Ostrówek 3 : 1 Tygrys Huta M.
58 Zorza Sterdyń 1 : 3 Victoria Kałuszyn
59 Czarni Węgrów 2 : 0 ŁKS Łochów
60 Wektra Dziewule 3 : 4 Sęp Żelechów
61 Korona Olszyc 5 : 2 Wilga Miastków
62 Tęcza Stanisławów 0 : 2 Zryw Sobolew
63 Hutnik Huta Czechy 0 : 2 MKS Małkinia
64 Mazovia Mińsk M. 1 : 2 Podlasie Sokołów P.
Kolejka 9 (2010-10-02 - 2010-10-03)
65 Podlasie Sokołów P. 3 : 0 LKS Ostrówek
66 MKS Małkinia 1 : 1 Mazovia Mińsk M.
67 Zryw Sobolew 7 : 0 Hutnik Huta Czechy
68 Wilga Miastków 2 : 0 Tęcza Stanisławów
69 Sęp Żelechów 3 : 3 Korona Olszyc
70 ŁKS Łochów 3 : 1 Wektra Dziewule
71 Victoria Kałuszyn 2 : 0 Czarni Węgrów
72 Tygrys Huta M. 3 : 3 Zorza Sterdyń
Kolejka 10 (2010-10-09 - 2010-10-10)
73 LKS Ostrówek 3 : 3 Zorza Sterdyń
74 Czarni Węgrów 2 : 0 Tygrys Huta M.
75 Wektra Dziewule 1 : 6 Victoria Kałuszyn
76 Korona Olszyc 1 : 3 ŁKS Łochów
77 Tęcza Stanisławów 1 : 1 Sęp Żelechów
78 Hutnik Huta Czechy 1 : 0 Wilga Miastków
79 Mazovia Mińsk M. 0 : 2 Zryw Sobolew
80 Podlasie Sokołów P. 1 : 1 MKS Małkinia
Kolejka 11 (2010-10-16 - 2010-10-17)
81 MKS Małkinia 3 : 0 LKS Ostrówek
82 Zryw Sobolew 3 : 0 Podlasie Sokołów P.
83 Wilga Miastków 1 : 2 Mazovia Mińsk M.
84 Sęp Żelechów 0 : 0 Hutnik Huta Czechy
85 ŁKS Łochów 4 : 0 Tęcza Stanisławów
86 Victoria Kałuszyn 3 : 3 Korona Olszyc
87 Tygrys Huta M. 6 : 1 Wektra Dziewule
88 Zorza Sterdyń 0 : 3 Czarni Węgrów
Kolejka 12 (2010-10-23 - 2010-10-24)
89 LKS Ostrówek 2 : 4 Czarni Węgrów
90 Wektra Dziewule 1 : 3 Zorza Sterdyń
91 Korona Olszyc 6 : 0 Tygrys Huta M.
92 Tęcza Stanisławów 2 : 3 Victoria Kałuszyn
93 Hutnik Huta Czechy 1 : 4 ŁKS Łochów
94 Mazovia Mińsk M. 4 : 3 Sęp Żelechów
95 Podlasie Sokołów P. 2 : 0 Wilga Miastków
96 MKS Małkinia 0 : 4 Zryw Sobolew
Kolejka 13 (2010-10-30 - 2010-10-31)
97 Zryw Sobolew 4 : 1 LKS Ostrówek
98 Wilga Miastków 1 : 2 MKS Małkinia
99 Sęp Żelechów 0 : 2 Podlasie Sokołów P.
100 ŁKS Łochów 3 : 3 Mazovia Mińsk M.
101 Victoria Kałuszyn 8 : 1 Hutnik Huta Czechy
102 Tygrys Huta M. 2 : 1 Tęcza Stanisławów
103 Zorza Sterdyń 0 : 0 Korona Olszyc
104 Czarni Węgrów 2 : 0 Wektra Dziewule
Kolejka 14 (2010-11-06 - 2010-11-07)
105 LKS Ostrówek 4 : 3 Wektra Dziewule
106 Korona Olszyc 1 : 2 Czarni Węgrów
107 Tęcza Stanisławów 1 : 1 Zorza Sterdyń
108 Hutnik Huta Czechy 1 : 6 Tygrys Huta M.
109 Mazovia Mińsk M. 2 : 1 Victoria Kałuszyn
110 Podlasie Sokołów P. 2 : 0 ŁKS Łochów
111 MKS Małkinia 3 : 0 Sęp Żelechów
112 Zryw Sobolew 3 : 0 Wilga Miastków
Kolejka 15 (2010-11-11 - 2010-11-11)
113 Wilga Miastków 1 : 4 LKS Ostrówek
114 Sęp Żelechów 2 : 1 Zryw Sobolew
115 ŁKS Łochów 0 : 0 MKS Małkinia
116 Victoria Kałuszyn 2 : 2 Podlasie Sokołów P.
117 Tygrys Huta M. 0 : 3 Mazovia Mińsk M.
118 Zorza Sterdyń 1 : 1 Hutnik Huta Czechy
119 Czarni Węgrów 7 : 0 Tęcza Stanisławów
120 Wektra Dziewule 3 : 0 Korona Olszyc
Kolejka 16 (2011-03-19 - 2011-03-20)
121 Tęcza Stanisławów 0 : 4 Wektra Dziewule
122 MKS Małkinia 0 : 2 Victoria Kałuszyn
123 LKS Ostrówek 3 : 0 Korona Olszyc
124 Czarni Węgrów 4 : 1 Hutnik Huta Czechy
125 Zorza Sterdyń 0 : 3 Mazovia Mińsk M.
126 Tygrys Huta M. 0 : 1 Podlasie Sokołów P.
127 ŁKS Łochów 3 : 2 Zryw Sobolew
128 Sęp Żelechów 1 : 3 Wilga Miastków
Kolejka 17 (2011-03-26 - 2011-03-27)
129 Sęp Żelechów 0 : 4 LKS Ostrówek
130 Wilga Miastków 1 : 1 ŁKS Łochów
131 Zryw Sobolew 2 : 1 Victoria Kałuszyn
132 MKS Małkinia 1 : 4 Tygrys Huta M.
133 Podlasie Sokołów P. 4 : 1 Zorza Sterdyń
134 Mazovia Mińsk M. 3 : 0 Czarni Węgrów
135 Hutnik Huta Czechy 1 : 0 Wektra Dziewule
136 Tęcza Stanisławów 2 : 1 Korona Olszyc
Kolejka 18 (2011-04-02 - 2011-04-03)
137 Tęcza Stanisławów 0 : 0 LKS Ostrówek
138 Korona Olszyc 3 : 2 Hutnik Huta Czechy
139 Wektra Dziewule 4 : 1 Mazovia Mińsk M.
140 Czarni Węgrów 0 : 2 Podlasie Sokołów P.
141 Zorza Sterdyń 0 : 6 MKS Małkinia
142 Tygrys Huta M. 0 : 2 Zryw Sobolew
143 Victoria Kałuszyn 2 : 0 Wilga Miastków
144 ŁKS Łochów 4 : 1 Sęp Żelechów
Kolejka 19 (2011-04-09 - 2011-04-10)
145 Tęcza Stanisławów 1 : 1 Hutnik Huta Czechy
146 ŁKS Łochów 1 : 1 LKS Ostrówek
147 Sęp Żelechów 0 : 2 Victoria Kałuszyn
148 Wilga Miastków 0 : 0 Tygrys Huta M.
149 Zryw Sobolew 1 : 1 Zorza Sterdyń
150 MKS Małkinia 3 : 0 Czarni Węgrów
151 Podlasie Sokołów P. 2 : 0 Wektra Dziewule
152 Mazovia Mińsk M. 2 : 2 Korona Olszyc
Kolejka 20 (2011-04-16 - 2011-04-17)
153 LKS Ostrówek 2 : 4 Hutnik Huta Czechy
154 Tęcza Stanisławów 0 : 7 Mazovia Mińsk M.
155 Korona Olszyc 0 : 3 Podlasie Sokołów P.
156 Wektra Dziewule 0 : 0 MKS Małkinia
157 Czarni Węgrów 1 : 0 Zryw Sobolew
158 Zorza Sterdyń 0 : 1 Wilga Miastków
159 Tygrys Huta M. 1 : 3 Sęp Żelechów
160 Victoria Kałuszyn 4 : 3 ŁKS Łochów
Kolejka 21 (2011-04-22 - 2011-04-23)
161 Tęcza Stanisławów 1 : 3 Podlasie Sokołów P.
162 Victoria Kałuszyn 3 : 0 LKS Ostrówek
163 ŁKS Łochów 3 : 2 Tygrys Huta M.
164 Sęp Żelechów 2 : 0 Zorza Sterdyń
165 Wilga Miastków 2 : 0 Czarni Węgrów
166 Zryw Sobolew 3 : 0 Wektra Dziewule
167 MKS Małkinia 2 : 1 Korona Olszyc
168 Mazovia Mińsk M. 0 : 2 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 22 (2011-04-30 - 2011-05-01)
169 LKS Ostrówek 2 : 3 Mazovia Mińsk M.
170 Hutnik Huta Czechy 2 : 2 Podlasie Sokołów P.
171 Tęcza Stanisławów 0 : 3 MKS Małkinia
172 Korona Olszyc 0 : 5 Zryw Sobolew
173 Wektra Dziewule 2 : 4 Wilga Miastków
174 Czarni Węgrów 0 : 1 Sęp Żelechów
175 Zorza Sterdyń 3 : 3 ŁKS Łochów
176 Tygrys Huta M. 1 : 3 Victoria Kałuszyn
Kolejka 23 (2011-05-04 - 2011-05-04)
177 Tygrys Huta M. 3 : 0 LKS Ostrówek
178 Victoria Kałuszyn 6 : 1 Zorza Sterdyń
179 ŁKS Łochów 2 : 2 Czarni Węgrów
180 Sęp Żelechów 3 : 1 Wektra Dziewule
181 Wilga Miastków 9 : 1 Korona Olszyc
182 Zryw Sobolew 5 : 3 Tęcza Stanisławów
183 MKS Małkinia 2 : 3 Hutnik Huta Czechy
184 Podlasie Sokołów P. 1 : 1 Mazovia Mińsk M.
Kolejka 24 (2011-05-07 - 2011-05-08)
185 LKS Ostrówek 2 : 3 Podlasie Sokołów P.
186 Mazovia Mińsk M. 0 : 0 MKS Małkinia
187 Hutnik Huta Czechy 1 : 3 Zryw Sobolew
188 Tęcza Stanisławów 0 : 5 Wilga Miastków
189 Korona Olszyc 3 : 3 Sęp Żelechów
190 Wektra Dziewule 3 : 4 ŁKS Łochów
191 Czarni Węgrów 2 : 2 Victoria Kałuszyn
192 Zorza Sterdyń 0 : 1 Tygrys Huta M.
Kolejka 25 (2011-05-14 - 2011-05-15)
193 Zorza Sterdyń 1 : 2 LKS Ostrówek
194 Tygrys Huta M. 2 : 0 Czarni Węgrów
195 Victoria Kałuszyn 2 : 1 Wektra Dziewule
196 ŁKS Łochów 4 : 0 Korona Olszyc
197 Sęp Żelechów 4 : 0 Tęcza Stanisławów
198 Wilga Miastków 1 : 1 Hutnik Huta Czechy
199 Zryw Sobolew 2 : 0 Mazovia Mińsk M.
200 MKS Małkinia 1 : 4 Podlasie Sokołów P.
Kolejka 26 (2011-05-21 - 2011-05-22)
201 LKS Ostrówek 1 : 4 MKS Małkinia
202 Podlasie Sokołów P. 2 : 1 Zryw Sobolew
203 Mazovia Mińsk M. 4 : 2 Wilga Miastków
204 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 Sęp Żelechów
205 Tęcza Stanisławów 3 : 3 ŁKS Łochów
206 Korona Olszyc 1 : 4 Victoria Kałuszyn
207 Wektra Dziewule 4 : 0 Tygrys Huta M.
208 Czarni Węgrów 3 : 0 Zorza Sterdyń
Kolejka 27 (2011-05-25 - 2011-05-25)
209 Czarni Węgrów 3 : 1 LKS Ostrówek
210 Zorza Sterdyń 0 : 2 Wektra Dziewule
211 Tygrys Huta M. 2 : 1 Korona Olszyc
212 Victoria Kałuszyn 10 : 0 Tęcza Stanisławów
213 ŁKS Łochów 3 : 0 Hutnik Huta Czechy
214 Sęp Żelechów 4 : 6 Mazovia Mińsk M.
215 Wilga Miastków 0 : 1 Podlasie Sokołów P.
216 Zryw Sobolew 1 : 0 MKS Małkinia
Kolejka 28 (2011-05-28 - 2011-05-29)
217 LKS Ostrówek 0 : 4 Zryw Sobolew
218 MKS Małkinia 4 : 2 Wilga Miastków
219 Podlasie Sokołów P. 4 : 0 Sęp Żelechów
220 Mazovia Mińsk M. 1 : 1 ŁKS Łochów
221 Hutnik Huta Czechy 0 : 1 Victoria Kałuszyn
222 Tęcza Stanisławów 1 : 1 Tygrys Huta M.
223 Korona Olszyc 3 : 0 Zorza Sterdyń
224 Wektra Dziewule 3 : 1 Czarni Węgrów
Kolejka 29 (2011-06-04 - 2011-06-05)
225 Wektra Dziewule 2 : 2 LKS Ostrówek
226 Czarni Węgrów 0 : 2 Korona Olszyc
227 Zorza Sterdyń 6 : 1 Tęcza Stanisławów
228 Tygrys Huta M. 2 : 1 Hutnik Huta Czechy
229 Victoria Kałuszyn 0 : 0 Mazovia Mińsk M.
230 ŁKS Łochów 1 : 3 Podlasie Sokołów P.
231 Sęp Żelechów 4 : 1 MKS Małkinia
232 Wilga Miastków 2 : 3 Zryw Sobolew
Kolejka 30 (2011-06-11 - 2011-06-12)
233 ŁKS Łochów 1 : 3 MKS Małkinia
234 LKS Ostrówek 6 : 0 Wilga Miastków
235 Zryw Sobolew 1 : 0 Sęp Żelechów
236 Podlasie Sokołów P. 4 : 0 Victoria Kałuszyn
237 Mazovia Mińsk M. 1 : 0 Tygrys Huta M.
238 Hutnik Huta Czechy 0 : 0 Zorza Sterdyń
239 Tęcza Stanisławów 1 : 4 Czarni Węgrów
240 Korona Olszyc 1 : 0 Wektra Dziewule
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (3)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.