reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
III Łódzko-Mazowiecka IV Mazowiecka (południe)
IV Lubelska Siedlecka O
Warszawska O (gr. I) Bialska O
Siedlecka A Bialska A
Warszawska A (gr. II) Siedlecka B
Bialska B (gr. II) Warszawska B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Orlęta Radzyń P. 30 70 94:20
2 Stal Kraśnik 30 65 66:25
3 Orlęta Łuków 30 59 51:22
4 Lublinianka Lublin 30 58 50:32
5 Lewart Lubartów 30 55 46:20
6 Włodawianka Włodawa 30 53 46:34
7 Huczwa Tyszowce 30 52 57:46
8 Roztocze Szczebrzeszyn 30 44 41:26
9 Sparta Rejowiec F. 30 40 36:39
10 BKS Unia Bełżyce 30 39 36:41
11 Wieniawa Lublin 30 37 43:36
12 Janowianka Janów L. 30 33 28:40
13 Start Krasnystaw 30 33 35:60
14 Orion Niedrzwica D. 30 24 22:48
15 Dwernicki Stoczek Ł. 30 8 11:110
16 Huragan Międzyrzec P. 30 8 14:77
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2010-08-14 - 2010-08-15)
1 Janowianka Janów L. 0 : 2 Lewart Lubartów
2 Huczwa Tyszowce 2 : 0 Orion Niedrzwica D.
3 Start Krasnystaw 2 : 1 Sparta Rejowiec F.
4 Wieniawa Lublin 0 : 2 Lublinianka Lublin
5 Huragan Międzyrzec P. 0 : 0 Włodawianka Włodawa
6 BKS Unia Bełżyce 0 : 3 Orlęta Radzyń P.
7 Stal Kraśnik 1 : 0 Orlęta Łuków
8 Dwernicki Stoczek Ł. 0 : 2 Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 2 (2010-08-21 - 2010-08-22)
9 Lewart Lubartów 0 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
10 Orlęta Łuków 4 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
11 Orlęta Radzyń P. 2 : 0 Stal Kraśnik
12 Włodawianka Włodawa 3 : 1 BKS Unia Bełżyce
13 Lublinianka Lublin 3 : 0 Huragan Międzyrzec P.
14 Sparta Rejowiec F. 0 : 1 Wieniawa Lublin
15 Orion Niedrzwica D. 0 : 1 Start Krasnystaw
16 Janowianka Janów L. 0 : 2 Huczwa Tyszowce
Kolejka 3 (2010-08-28 - 2010-08-29)
17 Huczwa Tyszowce 1 : 0 Lewart Lubartów
18 Start Krasnystaw 1 : 0 Janowianka Janów L.
19 Wieniawa Lublin 3 : 4 Orion Niedrzwica D.
20 Huragan Międzyrzec P. 2 : 2 Sparta Rejowiec F.
21 BKS Unia Bełżyce 2 : 0 Lublinianka Lublin
22 Stal Kraśnik 5 : 0 Włodawianka Włodawa
23 Dwernicki Stoczek Ł. 1 : 2 Orlęta Radzyń P.
24 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 2 Orlęta Łuków
Kolejka 4 (2010-09-04 - 2010-09-05)
25 Lewart Lubartów 1 : 0 Orlęta Łuków
26 Orlęta Radzyń P. 2 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
27 Włodawianka Włodawa 3 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
28 Lublinianka Lublin 1 : 0 Stal Kraśnik
29 Sparta Rejowiec F. 1 : 0 BKS Unia Bełżyce
30 Orion Niedrzwica D. 1 : 1 Huragan Międzyrzec P.
31 Janowianka Janów L. 2 : 2 Wieniawa Lublin
32 Huczwa Tyszowce 6 : 0 Start Krasnystaw
Kolejka 5 (2010-09-08 - 2010-09-08)
33 Start Krasnystaw 2 : 0 Lewart Lubartów
34 Wieniawa Lublin 4 : 2 Huczwa Tyszowce
35 Huragan Międzyrzec P. 2 : 3 Janowianka Janów L.
36 BKS Unia Bełżyce 0 : 0 Orion Niedrzwica D.
37 Stal Kraśnik 5 : 2 Sparta Rejowiec F.
38 Dwernicki Stoczek Ł. 0 : 1 Lublinianka Lublin
39 Włodawianka Włodawa 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
40 Orlęta Łuków 0 : 3 Orlęta Radzyń P.
Kolejka 6 (2010-09-11 - 2010-09-12)
41 Lewart Lubartów 1 : 1 Orlęta Radzyń P.
42 Włodawianka Włodawa 1 : 1 Orlęta Łuków
43 Lublinianka Lublin 1 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
44 Sparta Rejowiec F. 2 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
45 Orion Niedrzwica D. 0 : 2 Stal Kraśnik
46 Janowianka Janów L. 1 : 0 BKS Unia Bełżyce
47 Huczwa Tyszowce 0 : 4 Huragan Międzyrzec P.
48 Start Krasnystaw 2 : 2 Wieniawa Lublin
Kolejka 7 (2010-09-18 - 2010-09-19)
49 Wieniawa Lublin 0 : 0 Lewart Lubartów
50 Huragan Międzyrzec P. 0 : 1 Start Krasnystaw
51 BKS Unia Bełżyce 0 : 3 Huczwa Tyszowce
52 Stal Kraśnik 1 : 0 Janowianka Janów L.
53 Dwernicki Stoczek Ł. 0 : 4 Orion Niedrzwica D.
54 Sparta Rejowiec F. 1 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
55 Orlęta Łuków 1 : 0 Lublinianka Lublin
56 Orlęta Radzyń P. 3 : 1 Włodawianka Włodawa
Kolejka 8 (2010-09-25 - 2010-09-26)
57 Lewart Lubartów 0 : 0 Włodawianka Włodawa
58 Lublinianka Lublin 4 : 3 Orlęta Radzyń P.
59 Sparta Rejowiec F. 0 : 0 Orlęta Łuków
60 Orion Niedrzwica D. 1 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
61 Janowianka Janów L. 2 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
62 Huczwa Tyszowce 2 : 0 Stal Kraśnik
63 Start Krasnystaw 2 : 3 BKS Unia Bełżyce
64 Wieniawa Lublin 2 : 2 Huragan Międzyrzec P.
Kolejka 9 (2010-10-02 - 2010-10-03)
65 Huragan Międzyrzec P. 0 : 6 Lewart Lubartów
66 BKS Unia Bełżyce 2 : 0 Wieniawa Lublin
67 Stal Kraśnik 3 : 0 Start Krasnystaw
68 Dwernicki Stoczek Ł. 0 : 4 Huczwa Tyszowce
69 Janowianka Janów L. 1 : 3 Roztocze Szczebrzeszyn
70 Orlęta Łuków 1 : 0 Orion Niedrzwica D.
71 Orlęta Radzyń P. 3 : 0 Sparta Rejowiec F.
72 Włodawianka Włodawa 4 : 1 Lublinianka Lublin
Kolejka 10 (2010-10-09 - 2010-10-10)
73 Lewart Lubartów 4 : 0 Lublinianka Lublin
74 Sparta Rejowiec F. 2 : 2 Włodawianka Włodawa
75 Orion Niedrzwica D. 0 : 2 Orlęta Radzyń P.
76 Janowianka Janów L. 1 : 2 Orlęta Łuków
77 Huczwa Tyszowce 1 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
78 Start Krasnystaw 4 : 1 Dwernicki Stoczek Ł.
79 Wieniawa Lublin 0 : 3 Stal Kraśnik
80 Huragan Międzyrzec P. 0 : 2 BKS Unia Bełżyce
Kolejka 11 (2010-10-16 - 2010-10-17)
81 BKS Unia Bełżyce 3 : 0 Lewart Lubartów
82 Stal Kraśnik 4 : 1 Huragan Międzyrzec P.
83 Dwernicki Stoczek Ł. 2 : 1 Wieniawa Lublin
84 Start Krasnystaw 0 : 2 Roztocze Szczebrzeszyn
85 Orlęta Łuków 3 : 0 Huczwa Tyszowce
86 Orlęta Radzyń P. 2 : 0 Janowianka Janów L.
87 Włodawianka Włodawa 4 : 1 Orion Niedrzwica D.
88 Lublinianka Lublin 2 : 0 Sparta Rejowiec F.
Kolejka 12 (2010-10-23 - 2010-10-24)
89 Lewart Lubartów 1 : 0 Sparta Rejowiec F.
90 Orion Niedrzwica D. 1 : 1 Lublinianka Lublin
91 Janowianka Janów L. 0 : 0 Włodawianka Włodawa
92 Huczwa Tyszowce 0 : 0 Orlęta Radzyń P.
93 Start Krasnystaw 0 : 3 Orlęta Łuków
94 Wieniawa Lublin 3 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
95 Huragan Międzyrzec P. 1 : 1 Dwernicki Stoczek Ł.
96 BKS Unia Bełżyce 0 : 1 Stal Kraśnik
Kolejka 13 (2010-10-30 - 2010-10-31)
97 Stal Kraśnik 1 : 0 Lewart Lubartów
98 Dwernicki Stoczek Ł. 2 : 3 BKS Unia Bełżyce
99 Huragan Międzyrzec P. 0 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
100 Orlęta Łuków 0 : 0 Wieniawa Lublin
101 Orlęta Radzyń P. 6 : 1 Start Krasnystaw
102 Włodawianka Włodawa 0 : 1 Huczwa Tyszowce
103 Lublinianka Lublin 1 : 0 Janowianka Janów L.
104 Sparta Rejowiec F. 1 : 0 Orion Niedrzwica D.
Kolejka 14 (2010-11-06 - 2010-11-07)
105 Lewart Lubartów 0 : 2 Orion Niedrzwica D.
106 Janowianka Janów L. 1 : 2 Sparta Rejowiec F.
107 Huczwa Tyszowce 3 : 0 Lublinianka Lublin
108 Start Krasnystaw 1 : 2 Włodawianka Włodawa
109 Wieniawa Lublin 1 : 3 Orlęta Radzyń P.
110 Huragan Międzyrzec P. 0 : 1 Orlęta Łuków
111 BKS Unia Bełżyce 2 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
112 Stal Kraśnik 9 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
Kolejka 15 (2010-11-11 - 2010-11-11)
113 Dwernicki Stoczek Ł. 0 : 3 Lewart Lubartów
114 Stal Kraśnik 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
115 Orlęta Łuków 3 : 0 BKS Unia Bełżyce
116 Orlęta Radzyń P. 5 : 1 Huragan Międzyrzec P.
117 Włodawianka Włodawa 2 : 1 Wieniawa Lublin
118 Lublinianka Lublin 2 : 0 Start Krasnystaw
119 Sparta Rejowiec F. 1 : 4 Huczwa Tyszowce
120 Orion Niedrzwica D. 1 : 2 Janowianka Janów L.
Kolejka 16 (2011-03-19 - 2011-03-20)
121 Lewart Lubartów 0 : 0 Janowianka Janów L.
122 Orion Niedrzwica D. 1 : 2 Huczwa Tyszowce
123 Sparta Rejowiec F. 1 : 2 Start Krasnystaw
124 Lublinianka Lublin 0 : 0 Wieniawa Lublin
125 Włodawianka Włodawa 3 : 0 Huragan Międzyrzec P.
126 Orlęta Radzyń P. 5 : 0 BKS Unia Bełżyce
127 Orlęta Łuków 1 : 2 Stal Kraśnik
128 Roztocze Szczebrzeszyn 3 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
Kolejka 17 (2011-03-26 - 2011-03-27)
129 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 1 Lewart Lubartów
130 Dwernicki Stoczek Ł. 0 : 6 Orlęta Łuków
131 Stal Kraśnik 1 : 0 Orlęta Radzyń P.
132 BKS Unia Bełżyce 1 : 1 Włodawianka Włodawa
133 Huragan Międzyrzec P. 0 : 3 Lublinianka Lublin
134 Wieniawa Lublin 2 : 1 Sparta Rejowiec F.
135 Start Krasnystaw 4 : 0 Orion Niedrzwica D.
136 Huczwa Tyszowce 2 : 1 Janowianka Janów L.
Kolejka 18 (2011-04-02 - 2011-04-03)
137 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 2 Orlęta Łuków
138 Lewart Lubartów 2 : 1 Huczwa Tyszowce
139 Janowianka Janów L. 1 : 0 Start Krasnystaw
140 Orion Niedrzwica D. 0 : 0 Wieniawa Lublin
141 Sparta Rejowiec F. 3 : 0 Huragan Międzyrzec P.
142 Lublinianka Lublin 1 : 2 BKS Unia Bełżyce
143 Włodawianka Włodawa 0 : 0 Stal Kraśnik
144 Orlęta Radzyń P. 12 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
Kolejka 19 (2011-04-09 - 2011-04-10)
145 Orlęta Łuków 0 : 0 Lewart Lubartów
146 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 2 Orlęta Radzyń P.
147 Dwernicki Stoczek Ł. 1 : 2 Włodawianka Włodawa
148 Stal Kraśnik 3 : 0 Lublinianka Lublin
149 BKS Unia Bełżyce 0 : 2 Sparta Rejowiec F.
150 Huragan Międzyrzec P. 0 : 3 Orion Niedrzwica D.
151 Wieniawa Lublin 0 : 0 Janowianka Janów L.
152 Start Krasnystaw 2 : 1 Huczwa Tyszowce
Kolejka 20 (2011-04-16 - 2011-04-17)
153 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 0 Włodawianka Włodawa
154 Lewart Lubartów 4 : 0 Start Krasnystaw
155 Huczwa Tyszowce 1 : 2 Wieniawa Lublin
156 Janowianka Janów L. 3 : 0 Huragan Międzyrzec P.
157 Orion Niedrzwica D. 0 : 0 BKS Unia Bełżyce
158 Sparta Rejowiec F. 2 : 2 Stal Kraśnik
159 Lublinianka Lublin 5 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
160 Orlęta Radzyń P. 1 : 1 Orlęta Łuków
Kolejka 21 (2011-04-30 - 2011-05-01)
161 Orlęta Radzyń P. 1 : 2 Lewart Lubartów
162 Orlęta Łuków 0 : 1 Włodawianka Włodawa
163 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 2 Lublinianka Lublin
164 Dwernicki Stoczek Ł. 0 : 1 Sparta Rejowiec F.
165 Stal Kraśnik 4 : 0 Orion Niedrzwica D.
166 BKS Unia Bełżyce 0 : 2 Janowianka Janów L.
167 Huragan Międzyrzec P. 0 : 3 Huczwa Tyszowce
168 Wieniawa Lublin 1 : 0 Start Krasnystaw
Kolejka 22 (2011-05-07 - 2011-05-08)
169 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 0 Sparta Rejowiec F.
170 Lewart Lubartów 1 : 0 Wieniawa Lublin
171 Start Krasnystaw 3 : 0 Huragan Międzyrzec P.
172 Huczwa Tyszowce 1 : 0 BKS Unia Bełżyce
173 Janowianka Janów L. 1 : 1 Stal Kraśnik
174 Orion Niedrzwica D. 1 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
175 Lublinianka Lublin 1 : 0 Orlęta Łuków
176 Włodawianka Włodawa 0 : 3 Orlęta Radzyń P.
Kolejka 23 (2011-05-14 - 2011-05-15)
177 Włodawianka Włodawa 0 : 1 Lewart Lubartów
178 Orlęta Radzyń P. 1 : 1 Lublinianka Lublin
179 Orlęta Łuków 2 : 4 Sparta Rejowiec F.
180 Roztocze Szczebrzeszyn 5 : 0 Orion Niedrzwica D.
181 Dwernicki Stoczek Ł. 0 : 1 Janowianka Janów L.
182 Stal Kraśnik 0 : 0 Huczwa Tyszowce
183 BKS Unia Bełżyce 3 : 1 Start Krasnystaw
184 Huragan Międzyrzec P. 0 : 3 Wieniawa Lublin
Kolejka 24 (2011-05-21 - 2011-05-22)
185 Roztocze Szczebrzeszyn 3 : 0 Janowianka Janów L.
186 Lewart Lubartów 3 : 0 Huragan Międzyrzec P.
187 Wieniawa Lublin 0 : 1 BKS Unia Bełżyce
188 Start Krasnystaw 3 : 3 Stal Kraśnik
189 Huczwa Tyszowce 9 : 1 Dwernicki Stoczek Ł.
190 Orion Niedrzwica D. 0 : 2 Orlęta Łuków
191 Sparta Rejowiec F. 2 : 1 Orlęta Radzyń P.
192 Lublinianka Lublin 3 : 2 Włodawianka Włodawa
Kolejka 25 (2011-05-28 - 2011-05-29)
193 Lublinianka Lublin 1 : 2 Lewart Lubartów
194 Włodawianka Włodawa 3 : 1 Sparta Rejowiec F.
195 Orlęta Radzyń P. 4 : 0 Orion Niedrzwica D.
196 Orlęta Łuków 4 : 1 Janowianka Janów L.
197 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 0 Huczwa Tyszowce
198 Dwernicki Stoczek Ł. 0 : 0 Start Krasnystaw
199 Stal Kraśnik 3 : 1 Wieniawa Lublin
200 BKS Unia Bełżyce 3 : 0 Huragan Międzyrzec P.
Kolejka 26 (2011-06-04 - 2011-06-05)
201 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 0 Start Krasnystaw
202 Lewart Lubartów 1 : 0 BKS Unia Bełżyce
203 Huragan Międzyrzec P. 0 : 3 Stal Kraśnik
204 Wieniawa Lublin 9 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
205 Huczwa Tyszowce 2 : 3 Orlęta Łuków
206 Janowianka Janów L. 0 : 2 Orlęta Radzyń P.
207 Orion Niedrzwica D. 1 : 2 Włodawianka Włodawa
208 Sparta Rejowiec F. 0 : 1 Lublinianka Lublin
Kolejka 27 (2011-06-11 - 2011-06-12)
209 Sparta Rejowiec F. 1 : 1 Lewart Lubartów
210 Lublinianka Lublin 0 : 0 Orion Niedrzwica D.
211 Włodawianka Włodawa 3 : 1 Janowianka Janów L.
212 Orlęta Radzyń P. 12 : 0 Huczwa Tyszowce
213 Orlęta Łuków 3 : 1 Start Krasnystaw
214 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 1 Wieniawa Lublin
215 Dwernicki Stoczek Ł. 3 : 0 Huragan Międzyrzec P.
216 Stal Kraśnik 2 : 1 BKS Unia Bełżyce
Kolejka 28 (2011-06-18 - 2011-06-19)
217 Roztocze Szczebrzeszyn 3 : 0 Huragan Międzyrzec P.
218 Lewart Lubartów 2 : 4 Stal Kraśnik
219 BKS Unia Bełżyce 5 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
220 Wieniawa Lublin 0 : 1 Orlęta Łuków
221 Start Krasnystaw 0 : 4 Orlęta Radzyń P.
222 Huczwa Tyszowce 2 : 3 Włodawianka Włodawa
223 Janowianka Janów L. 2 : 3 Lublinianka Lublin
224 Orion Niedrzwica D. 0 : 2 Sparta Rejowiec F.
Kolejka 29 (2011-06-22 - 2011-06-22)
225 Orion Niedrzwica D. 0 : 1 Lewart Lubartów
226 Sparta Rejowiec F. 0 : 0 Janowianka Janów L.
227 Lublinianka Lublin 5 : 0 Huczwa Tyszowce
228 Włodawianka Włodawa 2 : 1 Start Krasnystaw
229 Orlęta Radzyń P. 3 : 1 Wieniawa Lublin
230 Orlęta Łuków 3 : 0 Huragan Międzyrzec P.
231 Roztocze Szczebrzeszyn 3 : 0 BKS Unia Bełżyce
232 Dwernicki Stoczek Ł. 0 : 4 Stal Kraśnik
Kolejka 30 (2011-06-26 - 2011-06-26)
233 Roztocze Szczebrzeszyn 3 : 0 Stal Kraśnik
234 Lewart Lubartów 7 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
235 BKS Unia Bełżyce 1 : 2 Orlęta Łuków
236 Huragan Międzyrzec P. 0 : 3 Orlęta Radzyń P.
237 Wieniawa Lublin 0 : 0 Włodawianka Włodawa
238 Start Krasnystaw 1 : 5 Lublinianka Lublin
239 Huczwa Tyszowce 2 : 1 Sparta Rejowiec F.
240 Janowianka Janów L. 2 : 1 Orion Niedrzwica D.
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (3)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.