reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
III Łódzko-Mazowiecka IV Mazowiecka (południe)
IV Lubelska Siedlecka O
Warszawska O (gr. I) Bialska O
Siedlecka A Bialska A
Warszawska A (gr. II) Siedlecka B
Bialska B (gr. II) Warszawska B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Orzeł Wierzbica 30 66 69:27
2 Mszczonowianka Mszczonów 30 62 47:19
3 Mazowsze Grójec 30 55 55:42
4 Pogoń Grodzisk M. 30 54 59:33
5 Pilica Białobrzegi 30 52 47:34
6 Polonia Iłża 30 48 36:33
7 KS Janikowo-Kozienice 30 42 44:45
8 UKS Łady 30 40 34:39
9 Znicz II Pruszków 30 40 60:63
10 Żyrardowianka Żyrardów 30 40 41:37
11 Skra Obory 30 39 34:45
12 Naprzód Zielonki 30 36 35:55
13 Okęcie Warszawa 30 31 33:45
14 Sparta Jazgarzew 30 26 40:59
15 Zwolenianka Zwoleń 30 24 32:53
16 Naprzód Skórzec 30 17 35:72
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2010-08-14 - 2010-08-15)
1 Mazowsze Grójec 1 : 1 UKS Łady
2 Znicz II Pruszków 0 : 0 Okęcie Warszawa
3 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 1 KS Janikowo-Kozienice
4 Polonia Iłża 1 : 1 Skra Obory
5 Naprzód Skórzec 1 : 0 Zwolenianka Zwoleń
6 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 0 Pilica Białobrzegi
7 Naprzód Zielonki 2 : 1 Sparta Jazgarzew
8 Orzeł Wierzbica 3 : 0 Pogoń Grodzisk M.
Kolejka 2 (2010-08-21 - 2010-08-22)
9 UKS Łady 2 : 3 Pogoń Grodzisk M.
10 Sparta Jazgarzew 1 : 3 Orzeł Wierzbica
11 Pilica Białobrzegi 3 : 0 Naprzód Zielonki
12 Zwolenianka Zwoleń 1 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
13 Skra Obory 3 : 0 Naprzód Skórzec
14 KS Janikowo-Kozienice 2 : 3 Polonia Iłża
15 Okęcie Warszawa 1 : 3 Żyrardowianka Żyrardów
16 Mazowsze Grójec 3 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka 3 (2010-08-28 - 2010-08-29)
17 Znicz II Pruszków 4 : 0 UKS Łady
18 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 1 Mazowsze Grójec
19 Polonia Iłża 1 : 0 Okęcie Warszawa
20 Naprzód Skórzec 3 : 3 KS Janikowo-Kozienice
21 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Skra Obory
22 Naprzód Zielonki 2 : 0 Zwolenianka Zwoleń
23 Orzeł Wierzbica 1 : 0 Pilica Białobrzegi
24 Pogoń Grodzisk M. 3 : 0 Sparta Jazgarzew
Kolejka 4 (2010-09-04 - 2010-09-05)
25 UKS Łady 2 : 1 Sparta Jazgarzew
26 Pilica Białobrzegi 0 : 2 Pogoń Grodzisk M.
27 Zwolenianka Zwoleń 1 : 2 Orzeł Wierzbica
28 Skra Obory 2 : 1 Naprzód Zielonki
29 KS Janikowo-Kozienice 1 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
30 Okęcie Warszawa 3 : 1 Naprzód Skórzec
31 Mazowsze Grójec 1 : 1 Polonia Iłża
32 Znicz II Pruszków 2 : 3 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 5 (2010-09-11 - 2010-09-12)
33 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 3 UKS Łady
34 Polonia Iłża 2 : 1 Znicz II Pruszków
35 Naprzód Skórzec 3 : 4 Mazowsze Grójec
36 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Okęcie Warszawa
37 Naprzód Zielonki 0 : 3 KS Janikowo-Kozienice
38 Orzeł Wierzbica 2 : 0 Skra Obory
39 Pogoń Grodzisk M. 3 : 1 Zwolenianka Zwoleń
40 Sparta Jazgarzew 1 : 2 Pilica Białobrzegi
Kolejka 6 (2010-09-15 - 2010-09-15)
41 UKS Łady 3 : 2 Pilica Białobrzegi
42 Zwolenianka Zwoleń 2 : 0 Sparta Jazgarzew
43 Skra Obory 1 : 3 Pogoń Grodzisk M.
44 KS Janikowo-Kozienice 2 : 5 Orzeł Wierzbica
45 Okęcie Warszawa 3 : 1 Naprzód Zielonki
46 Mazowsze Grójec 1 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
47 Znicz II Pruszków 2 : 4 Naprzód Skórzec
48 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 1 Polonia Iłża
Kolejka 7 (2010-09-18 - 2010-09-19)
49 Polonia Iłża 0 : 2 UKS Łady
50 Naprzód Skórzec 0 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
51 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Znicz II Pruszków
52 Naprzód Zielonki 2 : 3 Mazowsze Grójec
53 Orzeł Wierzbica 3 : 2 Okęcie Warszawa
54 Pogoń Grodzisk M. 1 : 2 KS Janikowo-Kozienice
55 Sparta Jazgarzew 2 : 2 Skra Obory
56 Pilica Białobrzegi 3 : 2 Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 8 (2010-09-25 - 2010-09-26)
57 UKS Łady 0 : 0 Zwolenianka Zwoleń
58 Skra Obory 1 : 0 Pilica Białobrzegi
59 KS Janikowo-Kozienice 4 : 0 Sparta Jazgarzew
60 Okęcie Warszawa 1 : 6 Pogoń Grodzisk M.
61 Mazowsze Grójec 1 : 2 Orzeł Wierzbica
62 Znicz II Pruszków 0 : 2 Naprzód Zielonki
63 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
64 Polonia Iłża 3 : 0 Naprzód Skórzec
Kolejka 9 (2010-10-02 - 2010-10-03)
65 Naprzód Skórzec 1 : 3 UKS Łady
66 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Polonia Iłża
67 Naprzód Zielonki 1 : 7 Żyrardowianka Żyrardów
68 Orzeł Wierzbica 5 : 1 Znicz II Pruszków
69 Pogoń Grodzisk M. 2 : 3 Mazowsze Grójec
70 Sparta Jazgarzew 2 : 1 Okęcie Warszawa
71 Pilica Białobrzegi 1 : 2 KS Janikowo-Kozienice
72 Zwolenianka Zwoleń 0 : 2 Skra Obory
Kolejka 10 (2010-10-09 - 2010-10-10)
73 UKS Łady 0 : 1 Skra Obory
74 KS Janikowo-Kozienice 2 : 0 Zwolenianka Zwoleń
75 Okęcie Warszawa 1 : 0 Pilica Białobrzegi
76 Mazowsze Grójec 4 : 3 Sparta Jazgarzew
77 Znicz II Pruszków 0 : 5 Pogoń Grodzisk M.
78 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 3 Orzeł Wierzbica
79 Polonia Iłża 1 : 0 Naprzód Zielonki
80 Naprzód Skórzec 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 11 (2010-10-16 - 2010-10-17)
81 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 0 UKS Łady
82 Naprzód Zielonki 1 : 1 Naprzód Skórzec
83 Orzeł Wierzbica 1 : 3 Polonia Iłża
84 Pogoń Grodzisk M. 0 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
85 Sparta Jazgarzew 0 : 2 Znicz II Pruszków
86 Pilica Białobrzegi 0 : 4 Mazowsze Grójec
87 Zwolenianka Zwoleń 1 : 0 Okęcie Warszawa
88 Skra Obory 2 : 1 KS Janikowo-Kozienice
Kolejka 12 (2010-10-23 - 2010-10-24)
89 UKS Łady 0 : 0 KS Janikowo-Kozienice
90 Okęcie Warszawa 1 : 2 Skra Obory
91 Mazowsze Grójec 2 : 1 Zwolenianka Zwoleń
92 Znicz II Pruszków 2 : 3 Pilica Białobrzegi
93 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 0 Sparta Jazgarzew
94 Polonia Iłża 0 : 2 Pogoń Grodzisk M.
95 Naprzód Skórzec 2 : 3 Orzeł Wierzbica
96 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Naprzód Zielonki
Kolejka 13 (2010-10-30 - 2010-10-31)
97 Naprzód Zielonki 1 : 3 UKS Łady
98 Orzeł Wierzbica 0 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
99 Pogoń Grodzisk M. 2 : 0 Naprzód Skórzec
100 Sparta Jazgarzew 1 : 4 Polonia Iłża
101 Pilica Białobrzegi 2 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
102 Zwolenianka Zwoleń 1 : 2 Znicz II Pruszków
103 Skra Obory 0 : 1 Mazowsze Grójec
104 KS Janikowo-Kozienice 0 : 3 Okęcie Warszawa
Kolejka 14 (2010-11-06 - 2010-11-07)
105 UKS Łady 0 : 0 Okęcie Warszawa
106 Mazowsze Grójec 3 : 0 KS Janikowo-Kozienice
107 Znicz II Pruszków 5 : 1 Skra Obory
108 Żyrardowianka Żyrardów 3 : 0 Zwolenianka Zwoleń
109 Polonia Iłża 1 : 4 Pilica Białobrzegi
110 Naprzód Skórzec 2 : 2 Sparta Jazgarzew
111 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 1 Pogoń Grodzisk M.
112 Naprzód Zielonki 1 : 5 Orzeł Wierzbica
Kolejka 15 (2010-11-13 - 2010-11-14)
113 Orzeł Wierzbica 1 : 1 UKS Łady
114 Pogoń Grodzisk M. 4 : 0 Naprzód Zielonki
115 Sparta Jazgarzew 0 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
116 Pilica Białobrzegi 2 : 1 Naprzód Skórzec
117 Zwolenianka Zwoleń 0 : 2 Polonia Iłża
118 Skra Obory 3 : 3 Żyrardowianka Żyrardów
119 KS Janikowo-Kozienice 4 : 3 Znicz II Pruszków
120 Okęcie Warszawa 1 : 2 Mazowsze Grójec
Kolejka 16 (2011-03-19 - 2011-03-20)
121 UKS Łady 2 : 1 Mazowsze Grójec
122 Okęcie Warszawa 0 : 2 Znicz II Pruszków
123 KS Janikowo-Kozienice 2 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
124 Skra Obory 0 : 1 Polonia Iłża
125 Zwolenianka Zwoleń 3 : 1 Naprzód Skórzec
126 Pilica Białobrzegi 3 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
127 Sparta Jazgarzew 1 : 1 Naprzód Zielonki
128 Pogoń Grodzisk M. 0 : 0 Orzeł Wierzbica
Kolejka 17 (2011-03-26 - 2011-03-27)
129 Pogoń Grodzisk M. 0 : 0 UKS Łady
130 Orzeł Wierzbica 2 : 1 Sparta Jazgarzew
131 Naprzód Zielonki 1 : 0 Pilica Białobrzegi
132 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Zwolenianka Zwoleń
133 Naprzód Skórzec 1 : 2 Skra Obory
134 Polonia Iłża 2 : 0 KS Janikowo-Kozienice
135 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 0 Okęcie Warszawa
136 Znicz II Pruszków 2 : 4 Mazowsze Grójec
Kolejka 18 (2011-04-02 - 2011-04-03)
137 UKS Łady 2 : 0 Znicz II Pruszków
138 Mazowsze Grójec 2 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
139 Okęcie Warszawa 1 : 0 Polonia Iłża
140 KS Janikowo-Kozienice 2 : 0 Naprzód Skórzec
141 Skra Obory 0 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
142 Zwolenianka Zwoleń 3 : 1 Naprzód Zielonki
143 Pilica Białobrzegi 1 : 0 Orzeł Wierzbica
144 Sparta Jazgarzew 2 : 1 Pogoń Grodzisk M.
Kolejka 19 (2011-04-09 - 2011-04-10)
145 Sparta Jazgarzew 2 : 1 UKS Łady
146 Pogoń Grodzisk M. 0 : 3 Pilica Białobrzegi
147 Orzeł Wierzbica 4 : 0 Zwolenianka Zwoleń
148 Naprzód Zielonki 1 : 2 Skra Obory
149 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 KS Janikowo-Kozienice
150 Naprzód Skórzec 0 : 1 Okęcie Warszawa
151 Polonia Iłża 0 : 1 Mazowsze Grójec
152 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka 20 (2011-04-16 - 2011-04-17)
153 UKS Łady 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
154 Znicz II Pruszków 7 : 1 Polonia Iłża
155 Mazowsze Grójec 1 : 1 Naprzód Skórzec
156 Okęcie Warszawa 1 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
157 KS Janikowo-Kozienice 0 : 3 Naprzód Zielonki
158 Skra Obory 1 : 4 Orzeł Wierzbica
159 Zwolenianka Zwoleń 1 : 1 Pogoń Grodzisk M.
160 Pilica Białobrzegi 3 : 1 Sparta Jazgarzew
Kolejka 21 (2011-04-22 - 2011-04-23)
161 Pilica Białobrzegi 2 : 1 UKS Łady
162 Sparta Jazgarzew 1 : 0 Zwolenianka Zwoleń
163 Pogoń Grodzisk M. 1 : 0 Skra Obory
164 Orzeł Wierzbica 0 : 0 KS Janikowo-Kozienice
165 Naprzód Zielonki 2 : 1 Okęcie Warszawa
166 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 2 Mazowsze Grójec
167 Naprzód Skórzec 2 : 3 Znicz II Pruszków
168 Polonia Iłża 1 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 22 (2011-04-30 - 2011-05-01)
169 UKS Łady 1 : 0 Polonia Iłża
170 Żyrardowianka Żyrardów 3 : 0 Naprzód Skórzec
171 Znicz II Pruszków 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
172 Mazowsze Grójec 0 : 0 Naprzód Zielonki
173 Okęcie Warszawa 0 : 2 Orzeł Wierzbica
174 KS Janikowo-Kozienice 2 : 2 Pogoń Grodzisk M.
175 Skra Obory 1 : 0 Sparta Jazgarzew
176 Zwolenianka Zwoleń 2 : 4 Pilica Białobrzegi
Kolejka 23 (2011-05-07 - 2011-05-08)
177 Zwolenianka Zwoleń 3 : 1 UKS Łady
178 Pilica Białobrzegi 1 : 0 Skra Obory
179 Sparta Jazgarzew 0 : 0 KS Janikowo-Kozienice
180 Pogoń Grodzisk M. 3 : 1 Okęcie Warszawa
181 Orzeł Wierzbica 2 : 0 Mazowsze Grójec
182 Naprzód Zielonki 2 : 3 Znicz II Pruszków
183 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
184 Naprzód Skórzec 1 : 1 Polonia Iłża
Kolejka 24 (2011-05-14 - 2011-05-15)
185 UKS Łady 0 : 3 Naprzód Skórzec
186 Polonia Iłża 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
187 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 1 Naprzód Zielonki
188 Znicz II Pruszków 4 : 3 Orzeł Wierzbica
189 Mazowsze Grójec 3 : 2 Pogoń Grodzisk M.
190 Okęcie Warszawa 2 : 3 Sparta Jazgarzew
191 KS Janikowo-Kozienice 1 : 2 Pilica Białobrzegi
192 Skra Obory 0 : 1 Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 25 (2011-05-18 - 2011-05-18)
193 Skra Obory 0 : 4 UKS Łady
194 Zwolenianka Zwoleń 1 : 2 KS Janikowo-Kozienice
195 Pilica Białobrzegi 3 : 1 Okęcie Warszawa
196 Sparta Jazgarzew 3 : 0 Mazowsze Grójec
197 Pogoń Grodzisk M. 3 : 1 Znicz II Pruszków
198 Naprzód Zielonki 1 : 1 Polonia Iłża
199 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 0 Naprzód Skórzec
200 Orzeł Wierzbica 4 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 26 (2011-05-21 - 2011-05-22)
201 UKS Łady 0 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
202 Naprzód Skórzec 2 : 3 Naprzód Zielonki
203 Polonia Iłża 0 : 0 Orzeł Wierzbica
204 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 4 Pogoń Grodzisk M.
205 Znicz II Pruszków 4 : 3 Sparta Jazgarzew
206 Mazowsze Grójec 1 : 1 Pilica Białobrzegi
207 Okęcie Warszawa 2 : 1 Zwolenianka Zwoleń
208 KS Janikowo-Kozienice 2 : 2 Skra Obory
Kolejka 27 (2011-05-28 - 2011-05-29)
209 KS Janikowo-Kozienice 2 : 1 UKS Łady
210 Skra Obory 0 : 1 Okęcie Warszawa
211 Zwolenianka Zwoleń 4 : 1 Mazowsze Grójec
212 Pilica Białobrzegi 2 : 1 Znicz II Pruszków
213 Sparta Jazgarzew 1 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
214 Pogoń Grodzisk M. 1 : 1 Polonia Iłża
215 Orzeł Wierzbica 5 : 1 Naprzód Skórzec
216 Naprzód Zielonki 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 28 (2011-06-04 - 2011-06-05)
217 UKS Łady 0 : 1 Naprzód Zielonki
218 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Orzeł Wierzbica
219 Naprzód Skórzec 1 : 3 Pogoń Grodzisk M.
220 Polonia Iłża 2 : 1 Sparta Jazgarzew
221 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 0 Pilica Białobrzegi
222 Znicz II Pruszków 4 : 1 Zwolenianka Zwoleń
223 Mazowsze Grójec 4 : 1 Skra Obory
224 Okęcie Warszawa 1 : 1 KS Janikowo-Kozienice
Kolejka 29 (2011-06-11 - 2011-06-12)
225 Okęcie Warszawa 3 : 0 UKS Łady
226 KS Janikowo-Kozienice 1 : 0 Mazowsze Grójec
227 Skra Obory 3 : 1 Znicz II Pruszków
228 Zwolenianka Zwoleń 0 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
229 Pilica Białobrzegi 0 : 0 Polonia Iłża
230 Sparta Jazgarzew 6 : 1 Naprzód Skórzec
231 Pogoń Grodzisk M. 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
232 Orzeł Wierzbica 1 : 1 Naprzód Zielonki
Kolejka 30 (2011-06-18 - 2011-06-19)
233 UKS Łady 0 : 2 Orzeł Wierzbica
234 Naprzód Zielonki 2 : 1 Pogoń Grodzisk M.
235 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 2 Sparta Jazgarzew
236 Naprzód Skórzec 2 : 1 Pilica Białobrzegi
237 Polonia Iłża 2 : 1 Zwolenianka Zwoleń
238 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 1 Skra Obory
239 Znicz II Pruszków 2 : 1 KS Janikowo-Kozienice
240 Mazowsze Grójec 1 : 1 Okęcie Warszawa
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy poparcie dla PiS przekroczy 50%?


Zobacz komentarze (13)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.