reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
III Łódzko-Mazowiecka IV Mazowiecka (południe)
IV Lubelska Siedlecka O
Warszawska O (gr. I) Bialska O
Siedlecka A Bialska A
Warszawska A (gr. II) Siedlecka B
Bialska B (gr. II) Warszawska B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Pogoń Siedlce 30 61 71:36
2 Broń Radom 30 54 52:36
3 Włókniarz Zelów 30 53 44:33
4 Radomiak Radom 30 51 50:27
5 Mazur Karczew 30 51 50:40
6 MKS Kutno 30 49 52:41
7 Sokół Aleksandrów Ł. 30 46 39:28
8 Legionovia Legionowo 30 46 44:40
9 KS Piaseczno 30 36 26:34
10 Narew Ostrołęka 30 36 35:45
11 Ceramika Opoczno 30 36 24:34
12 Ursus Warszawa 30 32 28:39
13 Warta Sieradz 30 30 41:50
14 UKS SMS Łódź 30 29 39:54
15 Pilica Przedbórz 30 26 33:57
16 Concordia Piotrków Tryb. 30 22 29:63
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2010-08-14 - 2010-08-15)
1 Pilica Przedbórz 1 : 1 Sokół Aleksandrów Ł.
2 Ceramika Opoczno 1 : 1 Concordia Piotrków Tryb.
3 Broń Radom 0 : 2 Włókniarz Zelów
4 UKS SMS Łódź 1 : 0 Ursus Warszawa
5 MKS Kutno 3 : 1 Legionovia Legionowo
6 Warta Sieradz 0 : 3 Radomiak Radom
7 KS Piaseczno 1 : 0 Narew Ostrołęka
8 Mazur Karczew 3 : 5 Pogoń Siedlce
Kolejka 2 (2010-08-21 - 2010-08-22)
9 Sokół Aleksandrów Ł. 1 : 0 Pogoń Siedlce
10 Radomiak Radom 1 : 1 KS Piaseczno
11 Legionovia Legionowo 2 : 0 Warta Sieradz
12 Włókniarz Zelów 1 : 1 UKS SMS Łódź
13 Pilica Przedbórz 0 : 0 Ceramika Opoczno
14 Mazur Karczew 3 : 2 Narew Ostrołęka
15 MKS Kutno 4 : 2 Ursus Warszawa
16 Broń Radom 2 : 1 Concordia Piotrków Tryb.
Kolejka 3 (2010-08-28 - 2010-08-29)
17 Ceramika Opoczno 1 : 0 Sokół Aleksandrów Ł.
18 Broń Radom 2 : 1 Pilica Przedbórz
19 UKS SMS Łódź 0 : 0 Concordia Piotrków Tryb.
20 MKS Kutno 2 : 2 Włókniarz Zelów
21 Warta Sieradz 0 : 2 Ursus Warszawa
22 KS Piaseczno 1 : 0 Legionovia Legionowo
23 Mazur Karczew 0 : 0 Radomiak Radom
24 Pogoń Siedlce 3 : 3 Narew Ostrołęka
Kolejka 4 (2010-09-01 - 2010-09-01)
25 Sokół Aleksandrów Ł. 2 : 0 Narew Ostrołęka
26 Radomiak Radom 0 : 0 Pogoń Siedlce
27 Legionovia Legionowo 1 : 1 Mazur Karczew
28 Ursus Warszawa 0 : 0 KS Piaseczno
29 Włókniarz Zelów 1 : 0 Warta Sieradz
30 Concordia Piotrków Tryb. 1 : 4 MKS Kutno
31 Pilica Przedbórz 2 : 0 UKS SMS Łódź
32 Ceramika Opoczno 0 : 0 Broń Radom
Kolejka 5 (2010-09-04 - 2010-09-07)
33 Broń Radom 1 : 0 Sokół Aleksandrów Ł.
34 UKS SMS Łódź 1 : 1 Ceramika Opoczno
35 MKS Kutno 3 : 3 Pilica Przedbórz
36 Warta Sieradz 2 : 2 Concordia Piotrków Tryb.
37 KS Piaseczno 0 : 0 Włókniarz Zelów
38 Mazur Karczew 2 : 1 Ursus Warszawa
39 Pogoń Siedlce 3 : 0 Legionovia Legionowo
40 Narew Ostrołęka 0 : 1 Radomiak Radom
Kolejka 6 (2010-09-11 - 2010-09-12)
41 Sokół Aleksandrów Ł. 1 : 1 Radomiak Radom
42 Legionovia Legionowo 1 : 2 Narew Ostrołęka
43 Ursus Warszawa 1 : 2 Pogoń Siedlce
44 Włókniarz Zelów 1 : 3 Mazur Karczew
45 Concordia Piotrków Tryb. 1 : 1 KS Piaseczno
46 Pilica Przedbórz 2 : 3 Warta Sieradz
47 Ceramika Opoczno 2 : 2 MKS Kutno
48 Broń Radom 2 : 2 UKS SMS Łódź
Kolejka 7 (2010-09-18 - 2010-09-19)
49 UKS SMS Łódź 4 : 0 Sokół Aleksandrów Ł.
50 MKS Kutno 1 : 1 Broń Radom
51 Warta Sieradz 1 : 2 Ceramika Opoczno
52 KS Piaseczno 1 : 1 Pilica Przedbórz
53 Mazur Karczew 3 : 0 Concordia Piotrków Tryb.
54 Pogoń Siedlce 2 : 3 Włókniarz Zelów
55 Narew Ostrołęka 1 : 0 Ursus Warszawa
56 Radomiak Radom 1 : 1 Legionovia Legionowo
Kolejka 8 (2010-09-25 - 2010-09-26)
57 Sokół Aleksandrów Ł. 4 : 0 Legionovia Legionowo
58 Ursus Warszawa 0 : 4 Radomiak Radom
59 Włókniarz Zelów 0 : 1 Narew Ostrołęka
60 Concordia Piotrków Tryb. 3 : 6 Pogoń Siedlce
61 Pilica Przedbórz 3 : 1 Mazur Karczew
62 Ceramika Opoczno 2 : 2 KS Piaseczno
63 Broń Radom 3 : 2 Warta Sieradz
64 UKS SMS Łódź 1 : 4 MKS Kutno
Kolejka 9 (2010-10-02 - 2010-10-03)
65 MKS Kutno 2 : 0 Sokół Aleksandrów Ł.
66 Warta Sieradz 5 : 1 UKS SMS Łódź
67 KS Piaseczno 1 : 0 Broń Radom
68 Mazur Karczew 1 : 0 Ceramika Opoczno
69 Pogoń Siedlce 2 : 1 Pilica Przedbórz
70 Narew Ostrołęka 6 : 1 Concordia Piotrków Tryb.
71 Radomiak Radom 3 : 0 Włókniarz Zelów
72 Legionovia Legionowo 1 : 0 Ursus Warszawa
Kolejka 10 (2010-10-09 - 2010-10-10)
73 Sokół Aleksandrów Ł. 3 : 1 Ursus Warszawa
74 Włókniarz Zelów 0 : 2 Legionovia Legionowo
75 Concordia Piotrków Tryb. 0 : 0 Radomiak Radom
76 Pilica Przedbórz 1 : 1 Narew Ostrołęka
77 Ceramika Opoczno 0 : 2 Pogoń Siedlce
78 Broń Radom 3 : 0 Mazur Karczew
79 UKS SMS Łódź 2 : 1 KS Piaseczno
80 MKS Kutno 1 : 0 Warta Sieradz
Kolejka 11 (2010-10-16 - 2010-10-17)
81 Warta Sieradz 0 : 2 Sokół Aleksandrów Ł.
82 KS Piaseczno 1 : 0 MKS Kutno
83 Mazur Karczew 4 : 2 UKS SMS Łódź
84 Pogoń Siedlce 5 : 1 Broń Radom
85 Narew Ostrołęka 2 : 1 Ceramika Opoczno
86 Radomiak Radom 0 : 0 Pilica Przedbórz
87 Legionovia Legionowo 1 : 0 Concordia Piotrków Tryb.
88 Ursus Warszawa 0 : 1 Włókniarz Zelów
Kolejka 12 (2010-10-23 - 2010-10-24)
89 Sokół Aleksandrów Ł. 1 : 1 Włókniarz Zelów
90 Concordia Piotrków Tryb. 0 : 3 Ursus Warszawa
91 Pilica Przedbórz 2 : 1 Legionovia Legionowo
92 Ceramika Opoczno 0 : 5 Radomiak Radom
93 Broń Radom 2 : 1 Narew Ostrołęka
94 UKS SMS Łódź 1 : 1 Pogoń Siedlce
95 MKS Kutno 2 : 1 Mazur Karczew
96 Warta Sieradz 2 : 1 KS Piaseczno
Kolejka 13 (2010-10-30 - 2010-10-31)
97 KS Piaseczno 1 : 1 Sokół Aleksandrów Ł.
98 Mazur Karczew 3 : 1 Warta Sieradz
99 Pogoń Siedlce 3 : 1 MKS Kutno
100 Narew Ostrołęka 2 : 0 UKS SMS Łódź
101 Radomiak Radom 2 : 3 Broń Radom
102 Legionovia Legionowo 2 : 0 Ceramika Opoczno
103 Ursus Warszawa 0 : 0 Pilica Przedbórz
104 Włókniarz Zelów 3 : 0 Concordia Piotrków Tryb.
Kolejka 14 (2010-11-06 - 2010-11-07)
105 Sokół Aleksandrów Ł. 2 : 1 Concordia Piotrków Tryb.
106 Pilica Przedbórz 0 : 0 Włókniarz Zelów
107 Ceramika Opoczno 2 : 1 Ursus Warszawa
108 Broń Radom 1 : 1 Legionovia Legionowo
109 UKS SMS Łódź 1 : 2 Radomiak Radom
110 MKS Kutno 3 : 1 Narew Ostrołęka
111 Warta Sieradz 0 : 3 Pogoń Siedlce
112 KS Piaseczno 0 : 3 Mazur Karczew
Kolejka 15 (2010-11-13 - 2010-11-14)
113 Pogoń Siedlce 4 : 2 KS Piaseczno
114 Narew Ostrołęka 3 : 1 Warta Sieradz
115 Radomiak Radom 2 : 2 MKS Kutno
116 Legionovia Legionowo 5 : 2 UKS SMS Łódź
117 Ursus Warszawa 0 : 5 Broń Radom
118 Włókniarz Zelów 1 : 1 Ceramika Opoczno
119 Concordia Piotrków Tryb. 3 : 1 Pilica Przedbórz
120 Mazur Karczew 1 : 0 Sokół Aleksandrów Ł.
Kolejka 16 (2011-03-19 - 2011-03-19)
121 Sokół Aleksandrów Ł. 5 : 1 Pilica Przedbórz
122 Concordia Piotrków Tryb. 0 : 1 Ceramika Opoczno
123 Włókniarz Zelów 0 : 2 Broń Radom
124 Ursus Warszawa 0 : 2 UKS SMS Łódź
125 Legionovia Legionowo 2 : 1 MKS Kutno
126 Radomiak Radom 1 : 3 Warta Sieradz
127 Narew Ostrołęka 0 : 0 KS Piaseczno
128 Pogoń Siedlce 4 : 2 Mazur Karczew
Kolejka 17 (2011-03-26 - 2011-03-27)
129 Narew Ostrołęka 2 : 1 Mazur Karczew
130 Ursus Warszawa 2 : 0 MKS Kutno
131 Concordia Piotrków Tryb. 1 : 3 Broń Radom
132 Pogoń Siedlce 0 : 0 Sokół Aleksandrów Ł.
133 KS Piaseczno 0 : 1 Radomiak Radom
134 Warta Sieradz 0 : 0 Legionovia Legionowo
135 UKS SMS Łódź 2 : 2 Włókniarz Zelów
136 Ceramika Opoczno 0 : 0 Pilica Przedbórz
Kolejka 18 (2011-04-02 - 2011-04-03)
137 Sokół Aleksandrów Ł. 1 : 2 Ceramika Opoczno
138 Pilica Przedbórz 1 : 1 Broń Radom
139 Concordia Piotrków Tryb. 0 : 0 UKS SMS Łódź
140 Włókniarz Zelów 1 : 0 MKS Kutno
141 Ursus Warszawa 2 : 1 Warta Sieradz
142 Legionovia Legionowo 1 : 0 KS Piaseczno
143 Radomiak Radom 2 : 0 Mazur Karczew
144 Narew Ostrołęka 1 : 0 Pogoń Siedlce
Kolejka 19 (2011-04-09 - 2011-04-10)
145 Narew Ostrołęka 0 : 1 Sokół Aleksandrów Ł.
146 Pogoń Siedlce 2 : 0 Radomiak Radom
147 Mazur Karczew 1 : 2 Legionovia Legionowo
148 KS Piaseczno 0 : 1 Ursus Warszawa
149 Warta Sieradz 2 : 1 Włókniarz Zelów
150 MKS Kutno 2 : 0 Concordia Piotrków Tryb.
151 UKS SMS Łódź 6 : 1 Pilica Przedbórz
152 Broń Radom 2 : 0 Ceramika Opoczno
Kolejka 20 (2011-04-16 - 2011-04-17)
153 Sokół Aleksandrów Ł. 0 : 2 Broń Radom
154 Ceramika Opoczno 3 : 0 UKS SMS Łódź
155 Pilica Przedbórz 1 : 2 MKS Kutno
156 Concordia Piotrków Tryb. 1 : 0 Warta Sieradz
157 Włókniarz Zelów 1 : 2 KS Piaseczno
158 Ursus Warszawa 0 : 1 Mazur Karczew
159 Legionovia Legionowo 0 : 2 Pogoń Siedlce
160 Radomiak Radom 2 : 0 Narew Ostrołęka
Kolejka 21 (2011-04-23 - 2011-04-23)
161 Radomiak Radom 1 : 1 Sokół Aleksandrów Ł.
162 Narew Ostrołęka 0 : 2 Legionovia Legionowo
163 Pogoń Siedlce 0 : 1 Ursus Warszawa
164 Mazur Karczew 0 : 1 Włókniarz Zelów
165 KS Piaseczno 1 : 0 Concordia Piotrków Tryb.
166 Warta Sieradz 6 : 0 Pilica Przedbórz
167 MKS Kutno 0 : 0 Ceramika Opoczno
168 UKS SMS Łódź 0 : 1 Broń Radom
Kolejka 22 (2011-04-30 - 2011-05-01)
169 Sokół Aleksandrów Ł. 3 : 0 UKS SMS Łódź
170 Broń Radom 1 : 1 MKS Kutno
171 Ceramika Opoczno 0 : 0 Warta Sieradz
172 Pilica Przedbórz 2 : 3 KS Piaseczno
173 Concordia Piotrków Tryb. 2 : 3 Mazur Karczew
174 Włókniarz Zelów 2 : 2 Pogoń Siedlce
175 Ursus Warszawa 2 : 0 Narew Ostrołęka
176 Legionovia Legionowo 2 : 2 Radomiak Radom
Kolejka 23 (2011-05-07 - 2011-05-08)
177 Legionovia Legionowo 1 : 2 Sokół Aleksandrów Ł.
178 Radomiak Radom 0 : 0 Ursus Warszawa
179 Narew Ostrołęka 1 : 3 Włókniarz Zelów
180 Pogoń Siedlce 6 : 1 Concordia Piotrków Tryb.
181 Mazur Karczew 2 : 0 Pilica Przedbórz
182 KS Piaseczno 1 : 0 Ceramika Opoczno
183 Warta Sieradz 3 : 2 Broń Radom
184 MKS Kutno 2 : 2 UKS SMS Łódź
Kolejka 24 (2011-05-14 - 2011-05-15)
185 Sokół Aleksandrów Ł. 0 : 1 MKS Kutno
186 UKS SMS Łódź 1 : 0 Warta Sieradz
187 Broń Radom 2 : 1 KS Piaseczno
188 Ceramika Opoczno 0 : 1 Mazur Karczew
189 Pilica Przedbórz 1 : 0 Pogoń Siedlce
190 Concordia Piotrków Tryb. 4 : 0 Narew Ostrołęka
191 Włókniarz Zelów 3 : 2 Radomiak Radom
192 Ursus Warszawa 2 : 2 Legionovia Legionowo
Kolejka 25 (2011-05-18 - 2011-05-18)
193 Concordia Piotrków Tryb. 2 : 2 Radomiak Radom
194 Ursus Warszawa 0 : 0 Sokół Aleksandrów Ł.
195 Legionovia Legionowo 2 : 3 Włókniarz Zelów
196 Narew Ostrołęka 1 : 1 Pilica Przedbórz
197 Pogoń Siedlce 0 : 0 Ceramika Opoczno
198 Mazur Karczew 4 : 1 Broń Radom
199 KS Piaseczno 0 : 3 UKS SMS Łódź
200 Warta Sieradz 2 : 2 MKS Kutno
Kolejka 26 (2011-05-21 - 2011-05-21)
201 Sokół Aleksandrów Ł. 3 : 1 Warta Sieradz
202 MKS Kutno 1 : 0 KS Piaseczno
203 UKS SMS Łódź 1 : 2 Mazur Karczew
204 Broń Radom 2 : 3 Pogoń Siedlce
205 Ceramika Opoczno 1 : 0 Narew Ostrołęka
206 Pilica Przedbórz 0 : 3 Radomiak Radom
207 Concordia Piotrków Tryb. 2 : 1 Legionovia Legionowo
208 Włókniarz Zelów 3 : 1 Ursus Warszawa
Kolejka 27 (2011-05-28 - 2011-05-29)
209 Włókniarz Zelów 2 : 1 Sokół Aleksandrów Ł.
210 Ursus Warszawa 4 : 0 Concordia Piotrków Tryb.
211 Legionovia Legionowo 4 : 3 Pilica Przedbórz
212 Radomiak Radom 3 : 0 Ceramika Opoczno
213 Narew Ostrołęka 0 : 4 Broń Radom
214 Pogoń Siedlce 3 : 0 UKS SMS Łódź
215 Mazur Karczew 1 : 2 MKS Kutno
216 KS Piaseczno 2 : 1 Warta Sieradz
Kolejka 28 (2011-06-04 - 2011-06-05)
217 Sokół Aleksandrów Ł. 1 : 0 KS Piaseczno
218 Warta Sieradz 2 : 1 Mazur Karczew
219 MKS Kutno 2 : 3 Pogoń Siedlce
220 UKS SMS Łódź 2 : 3 Narew Ostrołęka
221 Broń Radom 3 : 0 Radomiak Radom
222 Ceramika Opoczno 2 : 2 Legionovia Legionowo
223 Pilica Przedbórz 2 : 1 Ursus Warszawa
224 Ceramika Opoczno 0 : 1 Włókniarz Zelów
Kolejka 29 (2011-06-11 - 2011-06-12)
225 Concordia Piotrków Tryb. 0 : 3 Sokół Aleksandrów Ł.
226 Włókniarz Zelów 3 : 1 Pilica Przedbórz
227 Ursus Warszawa 1 : 2 Ceramika Opoczno
228 Legionovia Legionowo 2 : 0 Broń Radom
229 Radomiak Radom 2 : 1 UKS SMS Łódź
230 Narew Ostrołęka 1 : 1 MKS Kutno
231 Pogoń Siedlce 2 : 2 Warta Sieradz
232 Mazur Karczew 0 : 0 KS Piaseczno
Kolejka 30 (2011-06-18 - 2011-06-18)
233 Sokół Aleksandrów Ł. 0 : 2 Mazur Karczew
234 KS Piaseczno 2 : 3 Pogoń Siedlce
235 Warta Sieradz 1 : 1 Narew Ostrołęka
236 MKS Kutno 1 : 4 Radomiak Radom
237 UKS SMS Łódź 0 : 2 Legionovia Legionowo
238 Broń Radom 0 : 1 Ursus Warszawa
239 Ceramika Opoczno 0 : 2 Włókniarz Zelów
240 Pilica Przedbórz 1 : 2 Concordia Piotrków Tryb.

Najnowszy numer 26/2019 w sprzedaży od 2019-06-26.

reklama

Sonda

Czy to dobrze, że Polska wraz z 3 innymi krajami zablokowała na szczycie UE zapis o osiągnięciu neutralności klimatycznej do 2050 roku?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.