reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022
ligi
eWinner II LIGA forBET IV MAZOWIECKA II
hummel IV LUBELSKA I SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 ŁDK Łosice 15 42 58:13
2 ULKS Gołąbek 15 34 51:21
3 Rywal Ruchna 15 32 36:17
4 Tajfun Jartypory 14 29 39:15
5 Tęcza Stanisławów 15 28 37:26
6 Victoria Kałuszyn 15 27 48:34
7 Płomień II Dębe Wielkie 15 23 39:30
8 Promnik Gończyce 14 21 36:27
9 Grodzisk Krzymosze 15 16 18:24
10 LKS Ostrówek 15 13 25:40
11 Wicher Sadowne 15 9 21:38
12 Jutrzenka Cegłów 15 13 24:48
13 Miedzanka Miedzna 15 8 9:44
14 Tęcza Korczew 15 7 12:76
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2021-08-21 - 2021-08-22)
1 Płomień II Dębe Wielkie 4 : 4 Promnik Gończyce
2 Tajfun Jartypory 3 : 0 Tęcza Korczew
3 ULKS Gołąbek 4 : 1 Jutrzenka Cegłów
4 Victoria Kałuszyn 1 : 4 Rywal Ruchna
5 Grodzisk Krzymosze 0 : 1 Miedzanka Miedzna
6 Tęcza Stanisławów 1 : 4 ŁDK Łosice
7 LKS Ostrówek 4 : 2 Wicher Sadowne
Kolejka 2 (2021-08-28 - 2021-08-29)
8 Promnik Gończyce 1 : 0 Wicher Sadowne
9 ŁDK Łosice 3 : 2 LKS Ostrówek
10 Miedzanka Miedzna 0 : 1 Tęcza Stanisławów
11 Rywal Ruchna 5 : 2 Grodzisk Krzymosze
12 Jutrzenka Cegłów 1 : 6 Victoria Kałuszyn
13 Tęcza Korczew 1 : 7 ULKS Gołąbek
14 Płomień II Dębe Wielkie 1 : 4 Tajfun Jartypory
Kolejka 3 (2021-09-04 - 2021-09-05)
15 Tajfun Jartypory 6 : 0 Promnik Gończyce
16 ULKS Gołąbek 5 : 6 Płomień II Dębe Wielkie
17 Victoria Kałuszyn 12 : 0 Tęcza Korczew
18 Grodzisk Krzymosze 1 : 1 Jutrzenka Cegłów
19 Tęcza Stanisławów 2 : 4 Rywal Ruchna
20 LKS Ostrówek 3 : 0 Miedzanka Miedzna
21 Wicher Sadowne 0 : 6 ŁDK Łosice
Kolejka 4 (2021-09-11 - 2021-09-12)
22 Promnik Gończyce 1 : 4 ŁDK Łosice
23 Miedzanka Miedzna 0 : 3 Wicher Sadowne
24 Rywal Ruchna 1 : 0 LKS Ostrówek
25 Jutrzenka Cegłów 3 : 1 Tęcza Stanisławów
26 Tęcza Korczew 3 : 4 Grodzisk Krzymosze
27 Płomień II Dębe Wielkie 1 : 2 Victoria Kałuszyn
28 Tajfun Jartypory 3 : 1 ULKS Gołąbek
Kolejka 5 (2021-09-18 - 2021-09-19)
29 ULKS Gołąbek 3 : 0 Promnik Gończyce
30 Victoria Kałuszyn 4 : 1 Tajfun Jartypory
31 Grodzisk Krzymosze 2 : 1 Płomień II Dębe Wielkie
32 Tęcza Stanisławów 5 : 1 Tęcza Korczew
33 LKS Ostrówek 3 : 2 Jutrzenka Cegłów
34 Wicher Sadowne 0 : 1 Rywal Ruchna
35 ŁDK Łosice 3 : 0 Miedzanka Miedzna
Kolejka 6 (2021-09-25 - 2021-09-26)
36 Promnik Gończyce 3 : 0 Miedzanka Miedzna
37 Rywal Ruchna 2 : 3 ŁDK Łosice
38 Jutrzenka Cegłów 1 : 3 Wicher Sadowne
39 Tęcza Korczew 2 : 1 LKS Ostrówek
40 Płomień II Dębe Wielkie 0 : 1 Tęcza Stanisławów
41 Tajfun Jartypory 0 : 0 Grodzisk Krzymosze
42 ULKS Gołąbek 3 : 1 Victoria Kałuszyn
Kolejka 7 (2021-10-02 - 2021-10-03)
43 Victoria Kałuszyn 1 : 8 Promnik Gończyce
44 Grodzisk Krzymosze 1 : 2 ULKS Gołąbek
45 Tęcza Stanisławów 0 : 2 Tajfun Jartypory
46 LKS Ostrówek 2 : 3 Płomień II Dębe Wielkie
47 Wicher Sadowne 9 : 0 Tęcza Korczew
48 ŁDK Łosice 2 : 1 Jutrzenka Cegłów
49 Miedzanka Miedzna 1 : 5 Rywal Ruchna
Kolejka 8 (2021-10-09 - 2021-10-10)
50 Promnik Gończyce 0 : 0 Rywal Ruchna
51 Jutrzenka Cegłów 3 : 1 Miedzanka Miedzna
52 Tęcza Korczew 0 : 8 ŁDK Łosice
53 Płomień II Dębe Wielkie 3 : 1 Wicher Sadowne
54 Tajfun Jartypory 6 : 0 LKS Ostrówek
55 ULKS Gołąbek 3 : 3 Tęcza Stanisławów
56 Victoria Kałuszyn 1 : 0 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 9 (2021-10-16 - 2021-10-17)
57 Grodzisk Krzymosze 1 : 0 Promnik Gończyce
58 Tęcza Stanisławów 6 : 0 Victoria Kałuszyn
59 LKS Ostrówek 0 : 2 ULKS Gołąbek
60 Wicher Sadowne 0 : 1 Tajfun Jartypory
61 ŁDK Łosice 4 : 0 Płomień II Dębe Wielkie
62 Miedzanka Miedzna 0 : 0 Tęcza Korczew
63 Rywal Ruchna 4 : 2 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 10 (2021-10-23 - 2021-10-24)
64 Promnik Gończyce 6 : 1 Jutrzenka Cegłów
65 Tęcza Korczew 0 : 5 Rywal Ruchna
66 Płomień II Dębe Wielkie 8 : 1 Miedzanka Miedzna
67 Tajfun Jartypory 0 : 3 ŁDK Łosice
68 ULKS Gołąbek 3 : 0 Wicher Sadowne
69 Victoria Kałuszyn 3 : 1 LKS Ostrówek
70 Grodzisk Krzymosze 1 : 2 Tęcza Stanisławów
Kolejka 11 (2021-10-30 - 2021-10-31)
71 Tęcza Stanisławów 3 : 1 Promnik Gończyce
72 LKS Ostrówek 2 : 2 Grodzisk Krzymosze
73 Wicher Sadowne 1 : 5 Victoria Kałuszyn
74 ŁDK Łosice 0 : 1 ULKS Gołąbek
75 Miedzanka Miedzna 0 : 3 Tajfun Jartypory
76 Rywal Ruchna 1 : 0 Płomień II Dębe Wielkie
77 Jutrzenka Cegłów 2 : 4 Tęcza Korczew
Kolejka 12 (2021-11-06 - 2021-11-07)
78 Promnik Gończyce 6 : 0 Tęcza Korczew
79 Płomień II Dębe Wielkie 2 : 0 Jutrzenka Cegłów
80 Tajfun Jartypory 2 : 2 Rywal Ruchna
81 ULKS Gołąbek 3 : 1 Miedzanka Miedzna
82 Victoria Kałuszyn 4 : 5 ŁDK Łosice
83 Grodzisk Krzymosze 2 : 1 Wicher Sadowne
84 LKS Ostrówek 1 : 7 Tęcza Stanisławów
Kolejka 13 (2021-11-12 - 2021-11-13)
85 LKS Ostrówek 2 : 4 Promnik Gończyce
86 Wicher Sadowne 0 : 3 Tęcza Stanisławów
87 ŁDK Łosice 2 : 0 Grodzisk Krzymosze
88 Miedzanka Miedzna 1 : 7 Victoria Kałuszyn
89 Rywal Ruchna 0 : 3 ULKS Gołąbek
90 Jutrzenka Cegłów 3 : 0 Tajfun Jartypory
91 Tęcza Korczew 0 : 5 Płomień II Dębe Wielkie
Kolejka 14 (2022-03-27 - 2022-03-27)
92 Promnik Gończyce 2 : 2 Płomień II Dębe Wielkie
93 Tęcza Korczew 1 : 8 Tajfun Jartypory
94 Jutrzenka Cegłów 1 : 10 ULKS Gołąbek
95 Rywal Ruchna 2 : 0 Victoria Kałuszyn
96 Miedzanka Miedzna 1 : 1 Grodzisk Krzymosze
97 ŁDK Łosice 6 : 1 Tęcza Stanisławów
98 Wicher Sadowne 1 : 3 LKS Ostrówek
Kolejka 15 (2022-04-03 - 2022-04-03)
99 Wicher Sadowne : Promnik Gończyce
100 LKS Ostrówek : ŁDK Łosice
101 Tęcza Stanisławów : Miedzanka Miedzna
102 Grodzisk Krzymosze : Rywal Ruchna
103 Victoria Kałuszyn : Jutrzenka Cegłów
104 ULKS Gołąbek : Tęcza Korczew
105 Tajfun Jartypory : Płomień II Dębe Wielkie
Kolejka 16 (2022-04-10 - 2022-04-10)
106 Promnik Gończyce : Tajfun Jartypory
107 Płomień II Dębe Wielkie 3 : 1 ULKS Gołąbek
108 Tęcza Korczew 0 : 1 Victoria Kałuszyn
109 Jutrzenka Cegłów 2 : 1 Grodzisk Krzymosze
110 Rywal Ruchna 0 : 1 Tęcza Stanisławów
111 Miedzanka Miedzna 2 : 1 LKS Ostrówek
112 ŁDK Łosice 5 : 0 Wicher Sadowne
reklama
reklama

Sonda

Czy twoim zdaniem...


Zobacz komentarze (7)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.