reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022
ligi
eWinner II LIGA forBET IV MAZOWIECKA II
hummel IV LUBELSKA I SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Grom Kąkolewqnica 17 44 51:9
2 Az-Bud Komarówka 17 36 39:16
3 ŁKS Łazy 17 34 49:27
4 Unia Żabików 17 34 32:17
5 Unia Krzywda 16 31 32:18
6 Bad-Boys Zastawie 17 31 43:35
7 Sokół Adamów 17 27 37:25
8 LZS Dobryń 17 23 36:30
9 Kujawiak Stanin 17 21 23:26
10 Orzeł Czemierniki 16 21 23:32
11 LKS Milanów 17 20 37:51
12 Bizon Jeleniec 17 15 21:40
13 Tytan Wisznice 17 15 28:51
14 Młodzieżówka Radzyń Podl. 17 13 24:39
15 Granica Terespol 17 9 28:56
16 Ar-Tig Huta Dąbrowa 17 10 26:57
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2021-08-15 - 2021-08-15)
1 Az-Bud Komarówka 0 : 2 Grom Kąkolewqnica
2 Bizon Jeleniec 0 : 4 Unia Żabików
3 LKS Milanów 3 : 3 Orzeł Czemierniki
4 ŁKS Łazy 3 : 0 Kujawiak Stanin
5 Granica Terespol 0 : 0 Tytan Wisznice
6 Bad-Boys Zastawie 4 : 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
7 LZS Dobryń 1 : 1 Unia Krzywda
8 Sokół Adamów 3 : 1 Młodzieżówka Radzyń Podl.
Kolejka 2 (2021-08-22 - 2021-08-22)
9 Sokół Adamów 2 : 0 Unia Krzywda
10 Ar-Tig Huta Dąbrowa 1 : 5 LZS Dobryń
11 Tytan Wisznice 5 : 1 Bad-Boys Zastawie
12 Kujawiak Stanin 2 : 1 Granica Terespol
13 Orzeł Czemierniki 0 : 5 ŁKS Łazy
14 Unia Żabików 2 : 0 LKS Milanów
15 Grom Kąkolewqnica 1 : 0 Bizon Jeleniec
16 Młodzieżówka Radzyń Podl. 1 : 4 Az-Bud Komarówka
Kolejka 3 (2021-08-29 - 2021-08-29)
17 Az-Bud Komarówka 2 : 0 Sokół Adamów
18 Bizon Jeleniec 2 : 1 Młodzieżówka Radzyń Podl.
19 LKS Milanów 0 : 7 Grom Kąkolewqnica
20 ŁKS Łazy 1 : 0 Unia Żabików
21 Granica Terespol 2 : 2 Orzeł Czemierniki
22 Bad-Boys Zastawie 3 : 1 Kujawiak Stanin
23 LZS Dobryń 4 : 1 Tytan Wisznice
24 Unia Krzywda 3 : 0 Ar-Tig Huta Dąbrowa
Kolejka 4 (2021-09-04 - 2021-09-05)
25 Sokół Adamów 2 : 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
26 Tytan Wisznice 2 : 2 Unia Krzywda
27 Kujawiak Stanin 4 : 1 LZS Dobryń
28 Orzeł Czemierniki 0 : 2 Bad-Boys Zastawie
29 Unia Żabików 3 : 1 Granica Terespol
30 Grom Kąkolewqnica 0 : 0 ŁKS Łazy
31 Młodzieżówka Radzyń Podl. 2 : 1 LKS Milanów
32 Az-Bud Komarówka 1 : 1 Bizon Jeleniec
Kolejka 5 (2021-09-11 - 2021-09-12)
33 Bizon Jeleniec 2 : 1 Sokół Adamów
34 LKS Milanów 1 : 4 Az-Bud Komarówka
35 ŁKS Łazy 5 : 1 Młodzieżówka Radzyń Podl.
36 Bad-Boys Zastawie 1 : 0 Unia Żabików
37 LZS Dobryń 1 : 2 Orzeł Czemierniki
38 Unia Krzywda 0 : 0 Kujawiak Stanin
39 Ar-Tig Huta Dąbrowa 3 : 3 Tytan Wisznice
40 Grom Kąkolewqnica 2 : 0 Granica Terespol
Kolejka 6 (2021-09-18 - 2021-09-19)
41 Sokół Adamów 3 : 1 Tytan Wisznice
42 Kujawiak Stanin 3 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
43 Orzeł Czemierniki : Unia Krzywda
44 Unia Żabików 5 : 2 LZS Dobryń
45 Grom Kąkolewqnica 3 : 1 Bad-Boys Zastawie
46 Młodzieżówka Radzyń Podl. 3 : 2 Granica Terespol
47 Az-Bud Komarówka 1 : 0 ŁKS Łazy
48 Bizon Jeleniec 3 : 4 LKS Milanów
Kolejka 7 (2021-09-25 - 2021-09-26)
49 LKS Milanów 1 : 4 Sokół Adamów
50 ŁKS Łazy 7 : 1 Bizon Jeleniec
51 Granica Terespol 1 : 4 Az-Bud Komarówka
52 Bad-Boys Zastawie 4 : 3 Młodzieżówka Radzyń Podl.
53 LZS Dobryń 0 : 1 Grom Kąkolewqnica
54 Unia Krzywda 2 : 1 Unia Żabików
55 Ar-Tig Huta Dąbrowa 1 : 1 Orzeł Czemierniki
56 Tytan Wisznice 1 : 2 Kujawiak Stanin
Kolejka 8 (2021-10-02 - 2021-10-03)
57 Sokół Adamów 2 : 2 Kujawiak Stanin
58 Orzeł Czemierniki 3 : 0 Tytan Wisznice
59 Unia Żabików 6 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
60 Grom Kąkolewqnica 3 : 1 Unia Krzywda
61 Młodzieżówka Radzyń Podl. 1 : 1 LZS Dobryń
62 Az-Bud Komarówka 3 : 1 Bad-Boys Zastawie
63 Bizon Jeleniec 4 : 3 Granica Terespol
64 LKS Milanów 7 : 4 ŁKS Łazy
Kolejka 9 (2021-10-09 - 2021-10-10)
65 ŁKS Łazy 2 : 0 Sokół Adamów
66 Granica Terespol 0 : 3 LKS Milanów
67 Bad-Boys Zastawie 3 : 0 Bizon Jeleniec
68 LZS Dobryń 1 : 0 Az-Bud Komarówka
69 Unia Krzywda 3 : 1 Młodzieżówka Radzyń Podl.
70 Ar-Tig Huta Dąbrowa 1 : 5 Grom Kąkolewqnica
71 Tytan Wisznice 2 : 3 Unia Żabików
72 Kujawiak Stanin 0 : 1 Orzeł Czemierniki
Kolejka 10 (2021-10-16 - 2021-10-17)
73 Sokół Adamów 5 : 1 Orzeł Czemierniki
74 Unia Żabików 1 : 0 Kujawiak Stanin
75 Grom Kąkolewqnica 5 : 1 Tytan Wisznice
76 Młodzieżówka Radzyń Podl. 1 : 4 Ar-Tig Huta Dąbrowa
77 Az-Bud Komarówka 0 : 0 Unia Krzywda
78 Bizon Jeleniec 2 : 2 LZS Dobryń
79 LKS Milanów 2 : 7 Bad-Boys Zastawie
80 ŁKS Łazy 5 : 1 Granica Terespol
Kolejka 11 (2021-10-23 - 2021-10-24)
81 Bad-Boys Zastawie 7 : 1 ŁKS Łazy
82 LZS Dobryń 3 : 3 LKS Milanów
83 Unia Krzywda 3 : 1 Bizon Jeleniec
84 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 6 Az-Bud Komarówka
85 Tytan Wisznice 1 : 0 Młodzieżówka Radzyń Podl.
86 Kujawiak Stanin 0 : 5 Grom Kąkolewqnica
87 Orzeł Czemierniki 0 : 1 Unia Żabików
88 Sokół Adamów 9 : 1 Granica Terespol
Kolejka 12 (2021-10-30 - 2021-10-31)
89 Sokół Adamów 1 : 1 Unia Żabików
90 Grom Kąkolewqnica 5 : 1 Orzeł Czemierniki
91 Młodzieżówka Radzyń Podl. 2 : 1 Kujawiak Stanin
92 Az-Bud Komarówka 7 : 2 Tytan Wisznice
93 Bizon Jeleniec 2 : 3 Ar-Tig Huta Dąbrowa
94 LKS Milanów 2 : 3 Unia Krzywda
95 ŁKS Łazy 3 : 2 LZS Dobryń
96 Bad-Boys Zastawie 2 : 0 Granica Terespol
Kolejka 13 (2021-11-06 - 2021-11-07)
97 Bad-Boys Zastawie 1 : 2 Sokół Adamów
98 LZS Dobryń 3 : 3 Granica Terespol
99 Unia Krzywda 1 : 2 ŁKS Łazy
100 Ar-Tig Huta Dąbrowa 1 : 2 LKS Milanów
101 Tytan Wisznice 2 : 1 Bizon Jeleniec
102 Kujawiak Stanin 3 : 1 Az-Bud Komarówka
103 Orzeł Czemierniki 0 : 5 Młodzieżówka Radzyń Podl.
104 Unia Żabików 0 : 3 Grom Kąkolewqnica
Kolejka 14 (2021-11-11 - 2021-11-11)
105 Sokół Adamów 1 : 5 Grom Kąkolewqnica
106 Młodzieżówka Radzyń Podl. 0 : 2 Unia Żabików
107 Az-Bud Komarówka 1 : 0 Orzeł Czemierniki
108 Bizon Jeleniec 0 : 0 Kujawiak Stanin
109 LKS Milanów 5 : 1 Tytan Wisznice
110 ŁKS Łazy 7 : 0 Ar-Tig Huta Dąbrowa
111 Bad-Boys Zastawie 1 : 7 LZS Dobryń
112 Unia Krzywda 7 : 2 Granica Terespol
Kolejka 15 (2021-11-13 - 2021-11-14)
113 LZS Dobryń 1 : 0 Sokół Adamów
114 Unia Krzywda 3 : 1 Bad-Boys Zastawie
115 Ar-Tig Huta Dąbrowa 3 : 4 Granica Terespol
116 Tytan Wisznice 4 : 3 ŁKS Łazy
117 Kujawiak Stanin 3 : 0 LKS Milanów
118 Orzeł Czemierniki 3 : 0 Bizon Jeleniec
119 Unia Żabików 0 : 3 Az-Bud Komarówka
120 Grom Kąkolewqnica 2 : 0 Młodzieżówka Radzyń Podl.
Kolejka 16 (2022-03-28 - 2022-03-28)
121 Młodzieżówka Radzyń Podl. 1 : 2 Sokół Adamów
122 Grom Kąkolewqnica 1 : 1 Az-Bud Komarówka
123 Unia Żabików 1 : 0 Bizon Jeleniec
124 Orzeł Czemierniki 3 : 1 LKS Milanów
125 Kujawiak Stanin 0 : 1 ŁKS Łazy
126 Tytan Wisznice 1 : 7 Granica Terespol
127 Ar-Tig Huta Dąbrowa 1 : 1 Bad-Boys Zastawie
128 Unia Krzywda 1 : 0 LZS Dobryń
Kolejka 17 (2022-05-03 - 2022-05-03)
129 Sokół Adamów : Unia Krzywda
130 LZS Dobryń : Ar-Tig Huta Dąbrowa
131 Bad-Boys Zastawie : Tytan Wisznice
132 Granica Terespol : Kujawiak Stanin
133 ŁKS Łazy : Orzeł Czemierniki
134 LKS Milanów : Unia Żabików
135 Bizon Jeleniec : Grom Kąkolewqnica
136 Az-Bud Komarówka : Młodzieżówka Radzyń Podl.
Kolejka 18 (2022-04-10 - 2022-04-10)
137 Granica Terespol 0 : 3 Orzeł Czemierniki
138 Sokół Adamów 0 : 1 Az-Bud Komarówka
139 Młodzieżówka Radzyń Podl. 1 : 2 Bizon Jeleniec
140 Grom Kąkolewqnica 1 : 2 LKS Milanów
141 Unia Żabików 2 : 0 ŁKS Łazy
142 Kujawiak Stanin 2 : 3 Bad-Boys Zastawie
143 Tytan Wisznice 1 : 2 LZS Dobryń
144 Ar-Tig Huta Dąbrowa 0 : 2 Unia Krzywda
reklama
reklama

Sonda

Czy twoim zdaniem...


Zobacz komentarze (7)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.