reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
IV MAZOWIECKA IV LUBELSKA
II LIGA SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Kosovia Kosów Lacki 13 35 41:17
2 Sęp Żelechów 13 31 39:17
3 Rywal Ruchna 13 26 25:16
4 ŁDK Łosice 13 25 49:26
5 Tajfun Jartypory 13 23 33:18
6 Promnik Gończyce 13 19 27:20
7 Grodzisk Krzymosze 13 18 34:30
8 Wicher Sadowne 13 18 19:23
9 Tęcza Korczew 13 17 31:31
10 Tęcza Stanisławów 13 16 36:32
11 ULKS Gołąbek 13 11 22:36
12 Jutrzenka Cegłów 13 9 19:42
13 Olimpia Latowicz 13 6 25:46
14 Iskra Kotuń 13 4 18:64
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2020-08-08 - 2020-08-22)
1 Promnik Gończyce 4 : 2 Olimpia Latowicz
2 Tajfun Jartypory 0 : 1 Kosovia Kosów Lacki
3 Jutrzenka Cegłów 2 : 5 ŁDK Łosice
4 Grodzisk Krzymosze 0 : 1 Sęp Żelechów
5 Tęcza Stanisławów 10 : 0 Iskra Kotuń
6 Wicher Sadowne 1 : 0 Rywal Ruchna
7 ULKS Gołąbek 1 : 2 Tęcza Korczew
Kolejka 2 (2020-08-15 - 2020-08-16)
8 Olimpia Latowicz 1 : 4 Tęcza Korczew
9 Rywal Ruchna 0 : 1 ULKS Gołąbek
10 Iskra Kotuń 2 : 5 Wicher Sadowne
11 Sęp Żelechów 5 : 3 Tęcza Stanisławów
12 ŁDK Łosice 2 : 3 Grodzisk Krzymosze
13 Kosovia Kosów Lacki 3 : 1 Jutrzenka Cegłów
14 Promnik Gończyce 0 : 3 Tajfun Jartypory
Kolejka 3 (2020-08-22 - 2020-08-23)
15 Tajfun Jartypory 2 : 2 Olimpia Latowicz
16 Jutrzenka Cegłów 0 : 4 Promnik Gończyce
17 Grodzisk Krzymosze 2 : 7 Kosovia Kosów Lacki
18 Tęcza Stanisławów 5 : 4 ŁDK Łosice
19 Wicher Sadowne 2 : 5 Sęp Żelechów
20 ULKS Gołąbek 2 : 3 Iskra Kotuń
21 Tęcza Korczew 2 : 3 Rywal Ruchna
Kolejka 4 (2020-08-29 - 2020-08-30)
22 Olimpia Latowicz 0 : 4 Rywal Ruchna
23 Iskra Kotuń 2 : 4 Tęcza Korczew
24 Sęp Żelechów 6 : 0 ULKS Gołąbek
25 ŁDK Łosice 3 : 0 Wicher Sadowne
26 Promnik Gończyce 4 : 0 Grodzisk Krzymosze
27 Tajfun Jartypory 5 : 1 Jutrzenka Cegłów
28 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 Tęcza Stanisławów
Kolejka 5 (2020-09-05 - 2020-09-06)
29 Jutrzenka Cegłów 6 : 2 Olimpia Latowicz
30 Grodzisk Krzymosze 2 : 1 Tajfun Jartypory
31 Tęcza Stanisławów 0 : 3 Promnik Gończyce
32 Wicher Sadowne 1 : 3 Kosovia Kosów Lacki
33 ULKS Gołąbek 3 : 9 ŁDK Łosice
34 Tęcza Korczew 3 : 4 Sęp Żelechów
35 Rywal Ruchna 3 : 2 Iskra Kotuń
Kolejka 6 (2020-09-19 - 2020-09-20)
36 Grodzisk Krzymosze 5 : 5 Olimpia Latowicz
37 Tęcza Stanisławów 10 : 1 Jutrzenka Cegłów
38 Wicher Sadowne 0 : 2 Tajfun Jartypory
39 ULKS Gołąbek 1 : 1 Promnik Gończyce
40 Tęcza Korczew 0 : 2 Kosovia Kosów Lacki
41 Rywal Ruchna 3 : 2 ŁDK Łosice
42 Iskra Kotuń 0 : 3 Sęp Żelechów
Kolejka 7 (2020-09-13 - 2020-09-13)
43 Olimpia Latowicz 2 : 2 Iskra Kotuń
44 Sęp Żelechów 0 : 0 Rywal Ruchna
45 ŁDK Łosice 3 : 0 Tęcza Korczew
46 Kosovia Kosów Lacki 2 : 0 ULKS Gołąbek
47 Promnik Gończyce 0 : 1 Wicher Sadowne
48 Tajfun Jartypory 0 : 1 Tęcza Stanisławów
49 Jutrzenka Cegłów 1 : 1 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 8 (2020-09-26 - 2020-09-27)
50 Olimpia Latowicz 1 : 5 Sęp Żelechów
51 ŁDK Łosice 8 : 0 Iskra Kotuń
52 Kosovia Kosów Lacki 2 : 2 Rywal Ruchna
53 Promnik Gończyce 4 : 3 Tęcza Korczew
54 Tajfun Jartypory 4 : 2 ULKS Gołąbek
55 Jutrzenka Cegłów 1 : 1 Wicher Sadowne
56 Grodzisk Krzymosze 3 : 2 Tęcza Stanisławów
Kolejka 9 (2020-10-03 - 2020-10-04)
57 Tęcza Stanisławów 2 : 2 Olimpia Latowicz
58 Wicher Sadowne 1 : 1 Grodzisk Krzymosze
59 ULKS Gołąbek 4 : 1 Jutrzenka Cegłów
60 Tęcza Korczew 2 : 2 Tajfun Jartypory
61 Rywal Ruchna 4 : 2 Promnik Gończyce
62 Iskra Kotuń 5 : 8 Kosovia Kosów Lacki
63 Sęp Żelechów 2 : 1 ŁDK Łosice
Kolejka 10 (2020-10-10 - 2020-10-11)
64 Olimpia Latowicz 2 : 4 ŁDK Łosice
65 Kosovia Kosów Lacki 2 : 1 Sęp Żelechów
66 Promnik Gończyce 3 : 0 Iskra Kotuń
67 Tajfun Jartypory 3 : 0 Rywal Ruchna
68 Jutrzenka Cegłów 1 : 1 Tęcza Korczew
69 Grodzisk Krzymosze 4 : 0 ULKS Gołąbek
70 Tęcza Stanisławów 1 : 0 Wicher Sadowne
Kolejka 11 (2020-10-17 - 2020-10-18)
71 Wicher Sadowne 2 : 2 Olimpia Latowicz
72 ULKS Gołąbek 5 : 0 Tęcza Stanisławów
73 Tęcza Korczew 4 : 3 Grodzisk Krzymosze
74 Rywal Ruchna 2 : 1 Jutrzenka Cegłów
75 Iskra Kotuń 2 : 4 Tajfun Jartypory
76 Sęp Żelechów 2 : 0 Promnik Gończyce
77 ŁDK Łosice 2 : 2 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 12 (2020-10-24 - 2020-10-25)
78 Olimpia Latowicz 2 : 4 Kosovia Kosów Lacki
79 Promnik Gończyce 1 : 2 ŁDK Łosice
80 Tajfun Jartypory 4 : 1 Sęp Żelechów
81 Jutrzenka Cegłów 2 : 0 Iskra Kotuń
82 Grodzisk Krzymosze 0 : 2 Rywal Ruchna
83 Wicher Sadowne 2 : 1 ULKS Gołąbek
84 Tęcza Korczew 4 : 2 Tęcza Stanisławów
Kolejka 13 (2020-10-31 - 2020-10-31)
85 ULKS Gołąbek 2 : 2 Olimpia Latowicz
86 Tęcza Korczew 2 : 3 Wicher Sadowne
87 Rywal Ruchna 2 : 0 Tęcza Stanisławów
88 Iskra Kotuń 0 : 10 Grodzisk Krzymosze
89 Sęp Żelechów 4 : 1 Jutrzenka Cegłów
90 ŁDK Łosice 4 : 3 Tajfun Jartypory
91 Kosovia Kosów Lacki 2 : 1 Promnik Gończyce
reklama
reklama
reklama

Sonda

Jerzy Brzęczek nie jest już trenerem reprezentacji Polski. Czy sądzisz, że jego następca osiągnie z kadrą więcej?


Zobacz komentarze (5)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.