reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
IV MAZOWIECKA IV LUBELSKA
II LIGA SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Unia Żabików 13 34 37:14
2 Grom Kąkolewnica 13 32 34:7
3 LKS Milanów 13 26 34:18
4 Orzeł Czemierniki 13 22 25:22
5 Sokół Adamów 13 21 29:17
6 ŁKS Łazy 13 21 34:33
7 LZS Dobryń 13 20 32:26
8 Bad Boys Zastawie 13 19 28:17
9 Unia Krzywda 13 19 18:18
10 Granica Terespol 13 16 19:31
11 Bór Dąbie 13 13 21:42
12 Tytan Wisznice 13 10 18:27
13 Ar-Tig Huta Dąbrowa 13 5 14:49
14 Kujawiak Stanin 13 3 11:33
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2020-08-16 - 2020-08-16)
1 LZS Dobryń 2 : 0 Bad Boys Zastawie
2 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 2 Bór Dąbie
3 Tytan Wisznice 0 : 4 Unia Żabików
4 Sokół Adamów 5 : 1 Granica Terespol
5 Orzeł Czemierniki 0 : 4 Grom Kąkolewnica
6 ŁKS Łazy 0 : 3 Unia Krzywda
7 LKS Milanów 1 : 0 Kujawiak Stanin
Kolejka 2 (2020-08-23 - 2020-08-23)
8 Bad Boys Zastawie 1 : 1 Kujawiak Stanin
9 Unia Krzywda 0 : 3 LKS Milanów
10 Granica Terespol 3 : 0 Orzeł Czemierniki
11 Unia Żabików 1 : 0 Sokół Adamów
12 Bór Dąbie 4 : 2 Tytan Wisznice
13 LZS Dobryń 7 : 4 Ar-Tig Huta Dąbrowa
14 ŁKS Łazy 0 : 6 Grom Kąkolewnica
Kolejka 3 (2020-08-29 - 2020-08-30)
15 Ar-Tig Huta Dąbrowa 0 : 1 Bad Boys Zastawie
16 Tytan Wisznice 0 : 3 LZS Dobryń
17 Sokół Adamów 9 : 1 Bór Dąbie
18 Orzeł Czemierniki 3 : 0 Unia Żabików
19 ŁKS Łazy 5 : 2 Granica Terespol
20 LKS Milanów 0 : 2 Grom Kąkolewnica
21 Kujawiak Stanin 0 : 3 Unia Krzywda
Kolejka 4 (2020-09-06 - 2020-09-06)
22 Bad Boys Zastawie 2 : 0 Unia Krzywda
23 Grom Kąkolewnica 2 : 0 Kujawiak Stanin
24 Granica Terespol 0 : 3 LKS Milanów
25 Unia Żabików 7 : 4 ŁKS Łazy
26 Bór Dąbie 1 : 0 Orzeł Czemierniki
27 LZS Dobryń 1 : 5 Sokół Adamów
28 Ar-Tig Huta Dąbrowa 0 : 6 Tytan Wisznice
Kolejka 5 (2020-09-13 - 2020-09-13)
29 Tytan Wisznice 1 : 1 Bad Boys Zastawie
30 Sokół Adamów 0 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
31 Orzeł Czemierniki 2 : 1 LZS Dobryń
32 ŁKS Łazy 2 : 1 Bór Dąbie
33 LKS Milanów 1 : 3 Unia Żabików
34 Kujawiak Stanin 0 : 1 Granica Terespol
35 Unia Krzywda 0 : 1 Grom Kąkolewnica
Kolejka 6 (2020-09-20 - 2020-09-20)
36 Bad Boys Zastawie 1 : 2 Grom Kąkolewnica
37 Granica Terespol 2 : 1 Unia Krzywda
38 Unia Żabików 3 : 1 Kujawiak Stanin
39 Bór Dąbie 3 : 4 LKS Milanów
40 LZS Dobryń 4 : 1 ŁKS Łazy
41 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 7 Orzeł Czemierniki
42 Tytan Wisznice 0 : 1 Sokół Adamów
Kolejka 7 (2020-09-26 - 2020-09-27)
43 Sokół Adamów 2 : 1 Bad Boys Zastawie
44 Orzeł Czemierniki 2 : 0 Tytan Wisznice
45 ŁKS Łazy 7 : 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
46 LKS Milanów 4 : 0 LZS Dobryń
47 Kujawiak Stanin 2 : 3 Bór Dąbie
48 Unia Krzywda 0 : 5 Unia Żabików
49 Grom Kąkolewnica 5 : 1 Granica Terespol
Kolejka 8 (2020-10-03 - 2020-10-04)
50 Bad Boys Zastawie 3 : 0 Granica Terespol
51 Unia Żabików 2 : 0 Grom Kąkolewnica
52 Bór Dąbie 1 : 5 Unia Krzywda
53 LZS Dobryń 5 : 0 Kujawiak Stanin
54 Ar-Tig Huta Dąbrowa 0 : 6 LKS Milanów
55 Tytan Wisznice 0 : 3 ŁKS Łazy
56 Sokół Adamów 1 : 3 Orzeł Czemierniki
Kolejka 9 (2020-10-11 - 2020-10-11)
57 Orzeł Czemierniki 0 : 5 Bad Boys Zastawie
58 ŁKS Łazy 1 : 2 Sokół Adamów
59 LKS Milanów 3 : 1 Tytan Wisznice
60 Kujawiak Stanin 2 : 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
61 Unia Krzywda 0 : 2 LZS Dobryń
62 Grom Kąkolewnica 4 : 0 Bór Dąbie
63 Granica Terespol 1 : 3 Unia Żabików
Kolejka 10 (2020-10-17 - 2020-10-18)
64 Bad Boys Zastawie 2 : 2 Unia Żabików
65 Bór Dąbie 0 : 1 Granica Terespol
66 LZS Dobryń 1 : 1 Grom Kąkolewnica
67 Ar-Tig Huta Dąbrowa 0 : 2 Unia Krzywda
68 Tytan Wisznice 3 : 3 Kujawiak Stanin
69 Sokół Adamów 0 : 3 LKS Milanów
70 Orzeł Czemierniki 2 : 1 ŁKS Łazy
Kolejka 11 (2020-10-24 - 2020-10-25)
71 ŁKS Łazy 3 : 2 Bad Boys Zastawie
72 LKS Milanów 1 : 1 Orzeł Czemierniki
73 Kujawiak Stanin 1 : 3 Sokół Adamów
74 Unia Krzywda 1 : 1 Tytan Wisznice
75 Grom Kąkolewnica 4 : 0 Ar-Tig Huta Dąbrowa
76 Granica Terespol 2 : 2 LZS Dobryń
77 Unia Żabików 3 : 0 Bór Dąbie
Kolejka 12 (2020-11-07 - 2020-11-08)
78 Bad Boys Zastawie 6 : 1 Bór Dąbie
79 LZS Dobryń 2 : 3 Unia Żabików
80 Ar-Tig Huta Dąbrowa 1 : 4 Granica Terespol
81 Tytan Wisznice 1 : 1 Grom Kąkolewnica
82 Sokół Adamów 0 : 1 Unia Krzywda
83 Orzeł Czemierniki 4 : 1 Kujawiak Stanin
84 ŁKS Łazy 5 : 2 LKS Milanów
Kolejka 13 (2020-11-11 - 2020-11-11)
85 LKS Milanów 3 : 3 Bad Boys Zastawie
86 Kujawiak Stanin 0 : 2 ŁKS Łazy
87 Unia Krzywda 2 : 1 Orzeł Czemierniki
88 Grom Kąkolewnica 2 : 1 Sokół Adamów
89 Granica Terespol 1 : 3 Tytan Wisznice
90 Unia Żabików 1 : 0 Ar-Tig Huta Dąbrowa
91 Bór Dąbie 4 : 2 LZS Dobryń
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Kto według ciebie jest liderem opozycji?


Zobacz komentarze (9)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.