reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022
ligi
IV MAZOWIECKA IV LUBELSKA
II LIGA SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B IV LUBELSKA - SPADKOWA
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Unia Żabików 26 65 70:28
2 Grom Kąkolewnica 26 57 65:24
3 Bad Boys Zastawie 26 46 60:33
4 ŁKS Łazy 26 46 72:52
5 LKS Milanów 26 42 60:53
6 LZS Dobryń 26 41 63:46
7 Orzeł Czemierniki 26 40 44:40
8 Unia Krzywda 26 39 41:37
9 Sokół Adamów 26 36 50:41
10 Tytan Wisznice 26 26 44:49
11 Kujawiak Stanin 26 26 39:52
12 Granica Terespol 26 26 39:70
13 Bór Dąbie 26 19 43:86
14 Ar-Tig Huta Dąbrowa 26 11 23:102
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2020-08-16 - 2020-08-16)
1 LZS Dobryń 2 : 0 Bad Boys Zastawie
2 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 2 Bór Dąbie
3 Tytan Wisznice 0 : 4 Unia Żabików
4 Sokół Adamów 5 : 1 Granica Terespol
5 Orzeł Czemierniki 0 : 4 Grom Kąkolewnica
6 ŁKS Łazy 0 : 3 Unia Krzywda
7 LKS Milanów 1 : 0 Kujawiak Stanin
Kolejka 2 (2020-08-23 - 2020-08-23)
8 Bad Boys Zastawie 1 : 1 Kujawiak Stanin
9 Unia Krzywda 0 : 3 LKS Milanów
10 Granica Terespol 3 : 0 Orzeł Czemierniki
11 Unia Żabików 1 : 0 Sokół Adamów
12 Bór Dąbie 4 : 2 Tytan Wisznice
13 LZS Dobryń 7 : 4 Ar-Tig Huta Dąbrowa
14 ŁKS Łazy 0 : 6 Grom Kąkolewnica
Kolejka 3 (2020-08-29 - 2020-08-30)
15 Ar-Tig Huta Dąbrowa 0 : 1 Bad Boys Zastawie
16 Tytan Wisznice 0 : 3 LZS Dobryń
17 Sokół Adamów 9 : 1 Bór Dąbie
18 Orzeł Czemierniki 3 : 0 Unia Żabików
19 ŁKS Łazy 5 : 2 Granica Terespol
20 LKS Milanów 0 : 2 Grom Kąkolewnica
21 Kujawiak Stanin 0 : 3 Unia Krzywda
Kolejka 4 (2020-09-06 - 2020-09-06)
22 Bad Boys Zastawie 2 : 0 Unia Krzywda
23 Grom Kąkolewnica 2 : 0 Kujawiak Stanin
24 Granica Terespol 0 : 3 LKS Milanów
25 Unia Żabików 7 : 4 ŁKS Łazy
26 Bór Dąbie 1 : 0 Orzeł Czemierniki
27 LZS Dobryń 1 : 5 Sokół Adamów
28 Ar-Tig Huta Dąbrowa 0 : 6 Tytan Wisznice
Kolejka 5 (2020-09-13 - 2020-09-13)
29 Tytan Wisznice 1 : 1 Bad Boys Zastawie
30 Sokół Adamów 0 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
31 Orzeł Czemierniki 2 : 1 LZS Dobryń
32 ŁKS Łazy 2 : 1 Bór Dąbie
33 LKS Milanów 1 : 3 Unia Żabików
34 Kujawiak Stanin 0 : 1 Granica Terespol
35 Unia Krzywda 0 : 1 Grom Kąkolewnica
Kolejka 6 (2020-09-20 - 2020-09-20)
36 Bad Boys Zastawie 1 : 2 Grom Kąkolewnica
37 Granica Terespol 2 : 1 Unia Krzywda
38 Unia Żabików 3 : 1 Kujawiak Stanin
39 Bór Dąbie 3 : 4 LKS Milanów
40 LZS Dobryń 4 : 1 ŁKS Łazy
41 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 7 Orzeł Czemierniki
42 Tytan Wisznice 0 : 1 Sokół Adamów
Kolejka 7 (2020-09-26 - 2020-09-27)
43 Sokół Adamów 2 : 1 Bad Boys Zastawie
44 Orzeł Czemierniki 2 : 0 Tytan Wisznice
45 ŁKS Łazy 7 : 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
46 LKS Milanów 4 : 0 LZS Dobryń
47 Kujawiak Stanin 2 : 3 Bór Dąbie
48 Unia Krzywda 0 : 5 Unia Żabików
49 Grom Kąkolewnica 5 : 1 Granica Terespol
Kolejka 8 (2020-10-03 - 2020-10-04)
50 Bad Boys Zastawie 3 : 0 Granica Terespol
51 Unia Żabików 2 : 0 Grom Kąkolewnica
52 Bór Dąbie 1 : 5 Unia Krzywda
53 LZS Dobryń 5 : 0 Kujawiak Stanin
54 Ar-Tig Huta Dąbrowa 0 : 6 LKS Milanów
55 Tytan Wisznice 0 : 3 ŁKS Łazy
56 Sokół Adamów 1 : 3 Orzeł Czemierniki
Kolejka 9 (2020-10-11 - 2020-10-11)
57 Orzeł Czemierniki 0 : 5 Bad Boys Zastawie
58 ŁKS Łazy 1 : 2 Sokół Adamów
59 LKS Milanów 3 : 1 Tytan Wisznice
60 Kujawiak Stanin 2 : 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
61 Unia Krzywda 0 : 2 LZS Dobryń
62 Grom Kąkolewnica 4 : 0 Bór Dąbie
63 Granica Terespol 1 : 3 Unia Żabików
Kolejka 10 (2020-10-17 - 2020-10-18)
64 Bad Boys Zastawie 2 : 2 Unia Żabików
65 Bór Dąbie 0 : 1 Granica Terespol
66 LZS Dobryń 1 : 1 Grom Kąkolewnica
67 Ar-Tig Huta Dąbrowa 0 : 2 Unia Krzywda
68 Tytan Wisznice 3 : 3 Kujawiak Stanin
69 Sokół Adamów 0 : 3 LKS Milanów
70 Orzeł Czemierniki 2 : 1 ŁKS Łazy
Kolejka 11 (2020-10-24 - 2020-10-25)
71 ŁKS Łazy 3 : 2 Bad Boys Zastawie
72 LKS Milanów 1 : 1 Orzeł Czemierniki
73 Kujawiak Stanin 1 : 3 Sokół Adamów
74 Unia Krzywda 1 : 1 Tytan Wisznice
75 Grom Kąkolewnica 4 : 0 Ar-Tig Huta Dąbrowa
76 Granica Terespol 2 : 2 LZS Dobryń
77 Unia Żabików 3 : 0 Bór Dąbie
Kolejka 12 (2020-11-07 - 2020-11-08)
78 Bad Boys Zastawie 6 : 1 Bór Dąbie
79 LZS Dobryń 2 : 3 Unia Żabików
80 Ar-Tig Huta Dąbrowa 1 : 4 Granica Terespol
81 Tytan Wisznice 1 : 1 Grom Kąkolewnica
82 Sokół Adamów 0 : 1 Unia Krzywda
83 Orzeł Czemierniki 4 : 1 Kujawiak Stanin
84 ŁKS Łazy 5 : 2 LKS Milanów
Kolejka 13 (2020-11-11 - 2020-11-11)
85 LKS Milanów 3 : 3 Bad Boys Zastawie
86 Kujawiak Stanin 0 : 2 ŁKS Łazy
87 Unia Krzywda 2 : 1 Orzeł Czemierniki
88 Grom Kąkolewnica 2 : 1 Sokół Adamów
89 Granica Terespol 1 : 3 Tytan Wisznice
90 Unia Żabików 1 : 0 Ar-Tig Huta Dąbrowa
91 Bór Dąbie 4 : 2 LZS Dobryń
Kolejka 14 (2021-06-13 - 2021-06-13)
92 Bad Boys Zastawie 2 : 3 LZS Dobryń
93 Bór Dąbie 6 : 0 Ar-Tig Huta Dąbrowa
94 Unia Żabików 3 : 1 Tytan Wisznice
95 Granica Terespol 3 : 2 Sokół Adamów
96 Grom Kąkolewnica 1 : 0 Orzeł Czemierniki
97 Unia Krzywda 0 : 1 ŁKS Łazy
98 Kujawiak Stanin 3 : 1 LKS Milanów
Kolejka 15 (2021-04-30 - 2021-05-01)
99 Grom Kąkolewnica 1 : 1 ŁKS Łazy
100 Kujawiak Stanin 1 : 1 Bad Boys Zastawie
101 LKS Milanów 2 : 1 Unia Krzywda
102 Orzeł Czemierniki 3 : 1 Granica Terespol
103 Sokół Adamów 0 : 3 Unia Żabików
104 Tytan Wisznice 4 : 0 Bór Dąbie
105 Ar-Tig Huta Dąbrowa 1 : 6 LZS Dobryń
Kolejka 16 (2021-05-12 - 2021-05-23)
106 Bad Boys Zastawie 6 : 0 Ar-Tig Huta Dąbrowa
107 LZS Dobryń 3 : 0 Tytan Wisznice
108 Bór Dąbie 2 : 1 Sokół Adamów
109 Unia Żabików 2 : 0 Orzeł Czemierniki
110 Granica Terespol 2 : 7 ŁKS Łazy
111 Grom Kąkolewnica 4 : 4 LKS Milanów
112 Unia Krzywda 1 : 0 Kujawiak Stanin
Kolejka 17 (2021-04-24 - 2021-04-25)
113 Unia Krzywda 1 : 2 Bad Boys Zastawie
114 Kujawiak Stanin 1 : 0 Grom Kąkolewnica
115 LKS Milanów 4 : 1 Granica Terespol
116 ŁKS Łazy 1 : 4 Unia Żabików
117 Orzeł Czemierniki 3 : 0 Bór Dąbie
118 Sokół Adamów 1 : 1 LZS Dobryń
119 Tytan Wisznice 4 : 0 Ar-Tig Huta Dąbrowa
Kolejka 18 (2021-05-03 - 2021-05-03)
120 Bad Boys Zastawie 2 : 1 Tytan Wisznice
121 Ar-Tig Huta Dąbrowa 0 : 2 Sokół Adamów
122 LZS Dobryń 0 : 2 Orzeł Czemierniki
123 Bór Dąbie 1 : 7 ŁKS Łazy
124 Unia Żabików 3 : 1 LKS Milanów
125 Grom Kąkolewnica 3 : 1 Unia Krzywda
126 Granica Terespol 1 : 2 Kujawiak Stanin
Kolejka 19 (2021-05-08 - 2021-05-09)
127 Grom Kąkolewnica 1 : 0 Bad Boys Zastawie
128 Unia Krzywda 4 : 1 Granica Terespol
129 Kujawiak Stanin 1 : 2 Unia Żabików
130 LKS Milanów 3 : 2 Bór Dąbie
131 ŁKS Łazy 1 : 0 LZS Dobryń
132 Orzeł Czemierniki 0 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
133 Sokół Adamów 3 : 2 Tytan Wisznice
Kolejka 20 (2021-05-15 - 2021-05-16)
134 Bad Boys Zastawie 2 : 1 Sokół Adamów
135 Tytan Wisznice 0 : 1 Orzeł Czemierniki
136 Ar-Tig Huta Dąbrowa 1 : 7 ŁKS Łazy
137 LZS Dobryń 6 : 1 LKS Milanów
138 Bór Dąbie 2 : 3 Kujawiak Stanin
139 Unia Żabików 1 : 4 Unia Krzywda
140 Granica Terespol 1 : 3 Grom Kąkolewnica
Kolejka 21 (2021-05-22 - 2021-05-23)
141 Granica Terespol 1 : 4 Bad Boys Zastawie
142 Grom Kąkolewnica 0 : 0 Unia Żabików
143 Unia Krzywda 2 : 0 Bór Dąbie
144 Kujawiak Stanin 3 : 4 LZS Dobryń
145 LKS Milanów 3 : 0 Ar-Tig Huta Dąbrowa
146 ŁKS Łazy 2 : 1 Tytan Wisznice
147 Orzeł Czemierniki 2 : 1 Sokół Adamów
Kolejka 22 (2021-05-29 - 2021-05-30)
148 Bad Boys Zastawie 2 : 2 Orzeł Czemierniki
149 Sokół Adamów 2 : 1 ŁKS Łazy
150 Tytan Wisznice 5 : 1 LKS Milanów
151 Ar-Tig Huta Dąbrowa 0 : 4 Kujawiak Stanin
152 LZS Dobryń 1 : 2 Unia Krzywda
153 Unia Żabików 3 : 0 Granica Terespol
154 Bór Dąbie 3 : 5 Grom Kąkolewnica
Kolejka 23 (2021-06-03 - 2021-06-03)
155 Unia Żabików 0 : 2 Bad Boys Zastawie
156 Granica Terespol 4 : 2 Bór Dąbie
157 Grom Kąkolewnica 2 : 2 LZS Dobryń
158 Unia Krzywda 0 : 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
159 Kujawiak Stanin 1 : 2 Tytan Wisznice
160 LKS Milanów 1 : 1 Sokół Adamów
161 ŁKS Łazy 3 : 1 Orzeł Czemierniki
Kolejka 24 (2021-06-05 - 2021-06-06)
162 Bad Boys Zastawie 2 : 1 ŁKS Łazy
163 Orzeł Czemierniki 2 : 2 LKS Milanów
164 Sokół Adamów 3 : 3 Kujawiak Stanin
165 Tytan Wisznice 2 : 2 Unia Krzywda
166 Ar-Tig Huta Dąbrowa 1 : 6 Grom Kąkolewnica
167 LZS Dobryń 2 : 2 Granica Terespol
168 Bór Dąbie 1 : 4 Unia Żabików
Kolejka 25 (2021-06-19 - 2021-06-20)
169 Bór Dąbie 2 : 5 Bad Boys Zastawie
170 Unia Żabików 2 : 0 LZS Dobryń
171 Granica Terespol 3 : 0 Ar-Tig Huta Dąbrowa
172 Grom Kąkolewnica 4 : 1 Tytan Wisznice
173 Unia Krzywda 3 : 2 Sokół Adamów
174 Kujawiak Stanin 3 : 1 Orzeł Czemierniki
175 LKS Milanów 1 : 5 ŁKS Łazy
Kolejka 26 (2021-06-26 - 2021-06-27)
176 Bad Boys Zastawie 2 : 2 LKS Milanów
177 ŁKS Łazy 1 : 3 Kujawiak Stanin
178 Orzeł Czemierniki 2 : 2 Unia Krzywda
179 Sokół Adamów 2 : 1 Grom Kąkolewnica
180 Tytan Wisznice 3 : 0 Granica Terespol
181 Ar-Tig Huta Dąbrowa 3 : 6 Unia Żabików
182 LZS Dobryń 3 : 1 Bór Dąbie
reklama

Sonda

Czy wyższe stawki mandatów za wykroczenia drogowe to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (2)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.