reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
IV MAZOWIECKA IV LUBELSKA
II LIGA SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Górnik Polkowice 16 38 34:12
2 GKS Katowice 16 35 36:17
3 Chojniczanka Chojnice 17 33 30:16
4 Wigry Suwałki 16 33 25:14
5 Skra Częstochowa 17 28 25:16
6 Śląsk II Wrocław 17 27 27:23
7 Sokół Ostróda 16 26 24:19
8 KKS 1925 Kalisz 16 24 24:20
9 Garbarnia Kraków 17 23 24:26
10 Motor Lublin 17 22 21:20
11 Stal Rzeszów 14 21 21:15
12 Pogoń Siedlce 17 21 28:30
13 Bytovia Bytów 17 20 25:26
14 Błękitni Stargard 17 17 17:36
15 Olimpia Elbląg 17 16 23:30
16 Znicz Pruszków 16 16 15:30
17 Lech II Poznań 17 14 23:34
18 Olimpia Grudziądz 17 13 15:32
19 Hutnik Kraków 17 13 21:42
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2020-08-29 - 2020-08-30)
1 Śląsk II Wrocław 0 : 1 Skra Częstochowa
2 KKS 1925 Kalisz 2 : 0 Błękitni Stargard
3 Wigry Suwałki 2 : 1 Olimpia Elbląg
4 Motor Lublin 1 : 2 Znicz Pruszków
5 Bytovia Bytów 2 : 0 Olimpia Grudziądz
6 Chojniczanka Chojnice 4 : 2 Pogoń Siedlce
7 Stal Rzeszów 2 : 1 Górnik Polkowice
8 Sokół Ostróda 2 : 0 Lech II Poznań
9 Hutnik Kraków 3 : 2 GKS Katowice
Kolejka 2 (2020-09-05 - 2020-09-05)
10 Lech II Poznań 6 : 3 Hutnik Kraków
11 Górnik Polkowice 3 : 0 Sokół Ostróda
12 Pogoń Siedlce 0 : 2 Stal Rzeszów
13 Olimpia Grudziądz 1 : 3 Chojniczanka Chojnice
14 Znicz Pruszków 1 : 1 Bytovia Bytów
15 Olimpia Elbląg 1 : 3 Motor Lublin
16 Błękitni Stargard 1 : 0 Wigry Suwałki
17 Skra Częstochowa 1 : 0 KKS 1925 Kalisz
18 Garbarnia Kraków 1 : 3 Śląsk II Wrocław
Kolejka 3 (2020-09-12 - 2020-09-13)
19 KKS 1925 Kalisz 1 : 2 Garbarnia Kraków
20 Wigry Suwałki 2 : 1 Skra Częstochowa
21 Motor Lublin 2 : 2 Błękitni Stargard
22 Bytovia Bytów 1 : 0 Olimpia Elbląg
23 Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Znicz Pruszków
24 Stal Rzeszów 0 : 1 Olimpia Grudziądz
25 Sokół Ostróda 0 : 1 Pogoń Siedlce
26 GKS Katowice 3 : 1 Lech II Poznań
27 Górnik Polkowice 3 : 0 Hutnik Kraków
Kolejka 4 (2020-09-19 - 2020-09-20)
28 Górnik Polkowice 0 : 2 GKS Katowice
29 Pogoń Siedlce 2 : 1 Hutnik Kraków
30 Olimpia Grudziądz 0 : 4 Sokół Ostróda
31 Znicz Pruszków 0 : 2 Stal Rzeszów
32 Olimpia Elbląg 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
33 Błękitni Stargard 1 : 4 Bytovia Bytów
34 Skra Częstochowa 1 : 1 Motor Lublin
35 Garbarnia Kraków 1 : 3 Wigry Suwałki
36 Śląsk II Wrocław 0 : 3 KKS 1925 Kalisz
Kolejka 5 (2020-09-26 - 2020-09-27)
37 Wigry Suwałki 2 : 0 Śląsk II Wrocław
38 Motor Lublin 1 : 1 Garbarnia Kraków
39 Bytovia Bytów 0 : 1 Skra Częstochowa
40 Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Błękitni Stargard
41 Stal Rzeszów 0 : 0 Olimpia Elbląg
42 Sokół Ostróda 2 : 0 Znicz Pruszków
43 Hutnik Kraków 2 : 2 Olimpia Grudziądz
44 GKS Katowice 2 : 2 Pogoń Siedlce
45 Lech II Poznań 1 : 3 Górnik Polkowice
Kolejka 6 (2020-09-30 - 2020-09-30)
46 Pogoń Siedlce 4 : 2 Lech II Poznań
47 Olimpia Grudziądz 1 : 3 GKS Katowice
48 Znicz Pruszków 1 : 0 Hutnik Kraków
49 Olimpia Elbląg 3 : 3 Sokół Ostróda
50 Błękitni Stargard 0 : 5 Stal Rzeszów
51 Skra Częstochowa 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
52 Garbarnia Kraków 2 : 2 Bytovia Bytów
53 Śląsk II Wrocław 1 : 1 Motor Lublin
54 KKS 1925 Kalisz 0 : 3 Wigry Suwałki
Kolejka 7 (2020-10-03 - 2020-10-04)
55 Motor Lublin 0 : 3 KKS 1925 Kalisz
56 Bytovia Bytów 2 : 2 Śląsk II Wrocław
57 Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Garbarnia Kraków
58 Stal Rzeszów 3 : 2 Skra Częstochowa
59 Sokół Ostróda 0 : 2 Błękitni Stargard
60 GKS Katowice 1 : 1 Znicz Pruszków
61 Lech II Poznań 1 : 2 Olimpia Grudziądz
62 Górnik Polkowice 4 : 2 Pogoń Siedlce
63 Olimpia Elbląg 0 : 1 Hutnik Kraków
Kolejka 8 (2020-10-10 - 2020-10-11)
64 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Górnik Polkowice
65 Znicz Pruszków 2 : 1 Lech II Poznań
66 Olimpia Elbląg 1 : 2 GKS Katowice
67 Błękitni Stargard 1 : 0 Hutnik Kraków
68 Skra Częstochowa 3 : 0 Sokół Ostróda
69 Garbarnia Kraków 0 : 0 Stal Rzeszów
70 Śląsk II Wrocław 2 : 0 Chojniczanka Chojnice
71 KKS 1925 Kalisz 2 : 1 Bytovia Bytów
72 Wigry Suwałki 1 : 0 Motor Lublin
Kolejka 9 (2020-10-17 - 2020-10-18)
73 Bytovia Bytów 1 : 2 Wigry Suwałki
74 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 KKS 1925 Kalisz
75 Stal Rzeszów 0 : 3 Śląsk II Wrocław
76 Sokół Ostróda 1 : 1 Garbarnia Kraków
77 Hutnik Kraków 3 : 1 Skra Częstochowa
78 GKS Katowice 5 : 0 Błękitni Stargard
79 Lech II Poznań 2 : 3 Olimpia Elbląg
80 Górnik Polkowice 4 : 0 Znicz Pruszków
81 Pogoń Siedlce 0 : 1 Olimpia Grudziądz
Kolejka 10 (2020-10-24 - 2020-10-25)
82 Znicz Pruszków 1 : 2 Pogoń Siedlce
83 Olimpia Elbląg 0 : 3 Górnik Polkowice
84 Błękitni Stargard 1 : 0 Lech II Poznań
85 Skra Częstochowa 1 : 0 GKS Katowice
86 Garbarnia Kraków 2 : 1 Hutnik Kraków
87 Śląsk II Wrocław 0 : 2 Sokół Ostróda
88 KKS 1925 Kalisz 0 : 2 Stal Rzeszów
89 Wigry Suwałki 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
90 Motor Lublin 2 : 1 Bytovia Bytów
Kolejka 11 (2020-11-04 - 2020-11-04)
91 Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Motor Lublin
92 Stal Rzeszów 1 : 2 Wigry Suwałki
93 Sokół Ostróda 1 : 4 KKS 1925 Kalisz
94 Hutnik Kraków 2 : 5 Śląsk II Wrocław
95 GKS Katowice 2 : 1 Garbarnia Kraków
96 Lech II Poznań 1 : 0 Skra Częstochowa
97 Górnik Polkowice 2 : 1 Błękitni Stargard
98 Pogoń Siedlce 4 : 3 Olimpia Elbląg
99 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Znicz Pruszków
Kolejka 12 (2020-11-07 - 2020-11-08)
100 Olimpia Elbląg 3 : 1 Olimpia Grudziądz
101 Błękitni Stargard 1 : 2 Pogoń Siedlce
102 Skra Częstochowa 1 : 3 Górnik Polkowice
103 Garbarnia Kraków 2 : 4 Lech II Poznań
104 Śląsk II Wrocław 0 : 3 GKS Katowice
105 KKS 1925 Kalisz 4 : 0 Hutnik Kraków
106 Wigry Suwałki 1 : 2 Sokół Ostróda
107 Motor Lublin 1 : 0 Stal Rzeszów
108 Bytovia Bytów 3 : 2 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 13 (2020-11-14 - 2020-11-15)
109 Stal Rzeszów 3 : 3 Bytovia Bytów
110 Sokół Ostróda 1 : 0 Motor Lublin
111 Hutnik Kraków 1 : 2 Wigry Suwałki
112 GKS Katowice 4 : 1 KKS 1925 Kalisz
113 Lech II Poznań 2 : 1 Śląsk II Wrocław
114 Górnik Polkowice 2 : 1 Garbarnia Kraków
115 Pogoń Siedlce 1 : 2 Skra Częstochowa
116 Olimpia Grudziądz 2 : 2 Błękitni Stargard
117 Znicz Pruszków 1 : 1 Olimpia Elbląg
Kolejka 14 (2020-11-21 - 2020-11-22)
118 Błękitni Stargard 2 : 3 Znicz Pruszków
119 Skra Częstochowa 4 : 0 Olimpia Grudziądz
120 Garbarnia Kraków 0 : 0 Pogoń Siedlce
121 Śląsk II Wrocław 0 : 0 Górnik Polkowice
122 KKS 1925 Kalisz 2 : 0 Lech II Poznań
123 Wigry Suwałki 1 : 2 GKS Katowice
124 Motor Lublin 3 : 0 Hutnik Kraków
125 Bytovia Bytów 1 : 0 Sokół Ostróda
126 Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Stal Rzeszów
Kolejka 15 (2020-11-28 - 2020-11-29)
127 Sokół Ostróda 3 : 0 Chojniczanka Chojnice
128 Hutnik Kraków 3 : 1 Bytovia Bytów
129 GKS Katowice 2 : 1 Motor Lublin
130 Lech II Poznań 1 : 1 Wigry Suwałki
131 Górnik Polkowice 2 : 1 KKS 1925 Kalisz
132 Pogoń Siedlce 1 : 2 Śląsk II Wrocław
133 Olimpia Grudziądz 1 : 2 Garbarnia Kraków
134 Znicz Pruszków 0 : 5 Skra Częstochowa
135 Olimpia Elbląg 4 : 2 Błękitni Stargard
Kolejka 16 (2020-12-02 - 2020-12-02)
136 Skra Częstochowa 0 : 1 Olimpia Elbląg
137 Garbarnia Kraków 2 : 1 Znicz Pruszków
138 Śląsk II Wrocław 2 : 1 Olimpia Grudziądz
139 KKS 1925 Kalisz 0 : 1 Pogoń Siedlce
140 Wigry Suwałki : Górnik Polkowice
141 Motor Lublin 1 : 0 Lech II Poznań
142 Bytovia Bytów 1 : 2 GKS Katowice
143 Chojniczanka Chojnice 4 : 1 Hutnik Kraków
144 Sokół Ostróda : Stal Rzeszów
Kolejka 17 (2020-12-05 - 2020-12-06)
145 Hutnik Kraków : Stal Rzeszów
146 GKS Katowice 1 : 2 Chojniczanka Chojnice
147 Lech II Poznań 1 : 1 Bytovia Bytów
148 Górnik Polkowice 1 : 1 Motor Lublin
149 Pogoń Siedlce 1 : 2 Wigry Suwałki
150 Olimpia Grudziądz 0 : 1 KKS 1925 Kalisz
151 Znicz Pruszków 1 : 3 Śląsk II Wrocław
152 Olimpia Elbląg 1 : 2 Garbarnia Kraków
153 Błękitni Stargard 1 : 0 Skra Częstochowa
Kolejka 18 (2020-12-12 - 2020-12-13)
154 Garbarnia Kraków 3 : 0 Błękitni Stargard
155 Śląsk II Wrocław 3 : 1 Olimpia Elbląg
156 KKS 1925 Kalisz : Znicz Pruszków
157 Wigry Suwałki 1 : 1 Olimpia Grudziądz
158 Motor Lublin 3 : 3 Pogoń Siedlce
159 Bytovia Bytów 0 : 2 Górnik Polkowice
160 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Lech II Poznań
161 Stal Rzeszów : GKS Katowice
162 Sokół Ostróda 3 : 0 Hutnik Kraków
reklama
reklama

Sonda

Jerzy Brzęczek nie jest już trenerem reprezentacji Polski. Czy sądzisz, że jego następca osiągnie z kadrą więcej?


Zobacz komentarze (5)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.