reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A gr. I WARSZAWSKA A gr. II
SIEDLECKA B BIALSKA B gr. II
WARSZAWSKA B gr. II
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Widzew Łódź 20 43 44:16
2 Górnik Łęczna 20 42 29:18
3 GKS Katowice 20 40 36:19
4 Resovia 20 38 35:19
5 Olimpia Elbląg 20 32 28:18
6 Stal Rzeszów 20 30 33:28
7 Bytovia Bytów 20 29 30:32
8 Błękitni Stargard 20 29 30:32
9 Elana Toruń 20 26 24:26
10 Znicz Pruszków 20 27 29:35
11 Garbarnia Kraków 20 25 20:23
12 Górnik Polkowice 20 24 5:24
13 Lech II Poznań 20 24 24:28
14 Pogoń Siedlce 20 24 28:32
15 Stal Stalowa Wola 20 22 23:34
16 Skra Częstochowa 20 22 15:27
17 Legionovia Legionowo 20 12 16:38
18 Gryf Wejherowo 20 10 14:41
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2019-07-27 - 2019-07-28)
1 Stal Rzeszów 3 : 2 Pogoń Siedlce
2 Legionovia Legionowo 2 : 0 Skra Częstochowa
3 Garbarnia Kraków 0 : 1 Górnik Łęczna
4 Górnik Polkowice 1 : 2 Błękitni Stargard
5 Elana Toruń 2 : 1 Bytovia Bytów
6 GKS Katowice 1 : 3 Znicz Pruszków
7 Stal Stalowa Wola 1 : 3 Resovia
8 Olimpia Elbląg 4 : 0 Lech II Poznań
9 Gryf Wejherowo 1 : 2 Widzew Łódź
Kolejka 2 (2019-08-03 - 2019-08-04)
10 Pogoń Siedlce 0 : 0 Resovia
11 Znicz Pruszków 4 : 1 Stal Stalowa Wola
12 Gryf Wejherowo 0 : 2 GKS Katowice
13 Bytovia Bytów 2 : 1 Widzew Łódź
14 Błękitni Stargard 1 : 0 Elana Toruń
15 Olimpia Elbląg 1 : 1 Górnik Polkowice
16 Górnik Łęczna 0 : 0 Lech II Poznań
17 Skra Częstochowa 1 : 3 Garbarnia Kraków
18 Stal Rzeszów 3 : 1 Legionovia Legionowo
Kolejka 3 (2019-08-10 - 2019-08-11)
19 Legionovia Legionowo 1 : 3 Pogoń Siedlce
20 Garbarnia Kraków 2 : 1 Stal Rzeszów
21 Lech II Poznań 2 : 0 Skra Częstochowa
22 Górnik Polkowice 1 : 1 Górnik Łęczna
23 Elana Toruń 0 : 2 Olimpia Elbląg
24 Widzew Łódź 2 : 0 Błękitni Stargard
25 GKS Katowice 1 : 2 Bytovia Bytów
26 Stal Stalowa Wola 0 : 0 Gryf Wejherowo
27 Resovia 3 : 0 Znicz Pruszków
Kolejka 4 (2019-08-17 - 2019-08-18)
28 Pogoń Siedlce 0 : 1 Znicz Pruszków
29 Gryf Wejherowo 0 : 3 Resovia
30 Bytovia Bytów 4 : 1 Stal Stalowa Wola
31 Błękitni Stargard 1 : 3 GKS Katowice
32 Olimpia Elbląg 1 : 1 Widzew Łódź
33 Górnik Łęczna 1 : 3 Elana Toruń
34 Skra Częstochowa 1 : 0 Górnik Polkowice
35 Stal Rzeszów 2 : 0 Lech II Poznań
36 Legionovia Legionowo 0 : 2 Garbarnia Kraków
Kolejka 5 (2019-08-21 - 2019-08-21)
37 Garbarnia Kraków 0 : 0 Pogoń Siedlce
38 Lech II Poznań 2 : 1 Legionovia Legionowo
39 Górnik Polkowice 1 : 2 Stal Rzeszów
40 Elana Toruń 1 : 1 Skra Częstochowa
41 Widzew Łódź 2 : 2 Górnik Łęczna
42 GKS Katowice 1 : 1 Olimpia Elbląg
43 Stal Stalowa Wola 0 : 1 Błękitni Stargard
44 Resovia 1 : 1 Bytovia Bytów
45 Znicz Pruszków 2 : 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 6 (2019-08-24 - 2019-08-25)
46 Pogoń Siedlce 1 : 0 Gryf Wejherowo
47 Bytovia Bytów 2 : 2 Znicz Pruszków
48 Błękitni Stargard 1 : 2 Resovia
49 Olimpia Elbląg 0 : 1 Stal Stalowa Wola
50 Górnik Łęczna 1 : 0 GKS Katowice
51 Skra Częstochowa 1 : 0 Widzew Łódź
52 Stal Rzeszów 1 : 0 Elana Toruń
53 Legionovia Legionowo 1 : 2 Górnik Polkowice
54 Garbarnia Kraków 1 : 0 Lech II Poznań
Kolejka 7 (2019-08-31 - 2019-09-01)
55 Pogoń Siedlce 0 : 2 Lech II Poznań
56 Górnik Polkowice 1 : 1 Garbarnia Kraków
57 Elana Toruń 4 : 1 Legionovia Legionowo
58 Widzew Łódź 3 : 1 Stal Rzeszów
59 GKS Katowice 2 : 0 Skra Częstochowa
60 Stal Stalowa Wola 1 : 3 Górnik Łęczna
61 Resovia 0 : 1 Olimpia Elbląg
62 Znicz Pruszków 2 : 3 Błękitni Stargard
63 Gryf Wejherowo 1 : 1 Bytovia Bytów
Kolejka 8 (2019-09-07 - 2019-09-18)
64 Bytovia Bytów 1 : 3 Pogoń Siedlce
65 Błękitni Stargard 2 : 1 Gryf Wejherowo
66 Olimpia Elbląg 1 : 2 Znicz Pruszków
67 Górnik Łęczna 2 : 1 Resovia
68 Skra Częstochowa 0 : 0 Stal Stalowa Wola
69 Stal Rzeszów 1 : 1 GKS Katowice
70 Legionovia Legionowo 0 : 2 Widzew Łódź
71 Garbarnia Kraków 0 : 0 Elana Toruń
72 Lech II Poznań 0 : 3 Górnik Polkowice
Kolejka 9 (2019-09-14 - 2019-09-15)
73 Górnik Polkowice 1 : 1 Pogoń Siedlce
74 Elana Toruń 2 : 4 Lech II Poznań
75 Widzew Łódź 1 : 1 Garbarnia Kraków
76 GKS Katowice 3 : 1 Legionovia Legionowo
77 Stal Rzeszów 2 : 1 Stal Stalowa Wola
78 Resovia 2 : 0 Skra Częstochowa
79 Znicz Pruszków 1 : 2 Górnik Łęczna
80 Gryf Wejherowo 1 : 4 Olimpia Elbląg
81 Bytovia Bytów 1 : 0 Błękitni Stargard
Kolejka 10 (2019-09-21 - 2019-09-22)
82 Pogoń Siedlce 3 : 2 Błękitni Stargard
83 Olimpia Elbląg 2 : 1 Bytovia Bytów
84 Górnik Łęczna 1 : 0 Gryf Wejherowo
85 Skra Częstochowa 2 : 1 Znicz Pruszków
86 Stal Rzeszów 1 : 1 Resovia
87 Legionovia Legionowo 0 : 1 Stal Stalowa Wola
88 Garbarnia Kraków 1 : 3 GKS Katowice
89 Lech II Poznań 1 : 2 Widzew Łódź
90 Górnik Polkowice 3 : 0 Elana Toruń
Kolejka 11 (2019-09-28 - 2019-09-29)
91 Elana Toruń 2 : 1 Pogoń Siedlce
92 Widzew Łódź 1 : 0 Górnik Polkowice
93 GKS Katowice 2 : 0 Lech II Poznań
94 Garbarnia Kraków 1 : 3 Stal Stalowa Wola
95 Resovia 3 : 0 Legionovia Legionowo
96 Znicz Pruszków 2 : 2 Stal Rzeszów
97 Gryf Wejherowo 2 : 1 Skra Częstochowa
98 Bytovia Bytów 2 : 1 Górnik Łęczna
99 Błękitni Stargard 2 : 1 Olimpia Elbląg
Kolejka 12 (2019-10-05 - 2019-10-06)
100 Pogoń Siedlce 0 : 1 Olimpia Elbląg
101 Górnik Łęczna 1 : 0 Błękitni Stargard
102 Skra Częstochowa 3 : 2 Bytovia Bytów
103 Stal Rzeszów 1 : 2 Gryf Wejherowo
104 Legionovia Legionowo 0 : 0 Znicz Pruszków
105 Garbarnia Kraków 0 : 2 Resovia
106 Lech II Poznań 2 : 2 Stal Stalowa Wola
107 Górnik Polkowice 0 : 1 GKS Katowice
108 Elana Toruń 0 : 1 Widzew Łódź
Kolejka 13 (2019-10-12 - 2019-10-13)
109 Widzew Łódź 7 : 3 Pogoń Siedlce
110 GKS Katowice 2 : 0 Elana Toruń
111 Górnik Polkowice 3 : 0 Stal Stalowa Wola
112 Resovia 3 : 2 Lech II Poznań
113 Znicz Pruszków 0 : 1 Garbarnia Kraków
114 Gryf Wejherowo 1 : 2 Legionovia Legionowo
115 Bytovia Bytów 3 : 2 Stal Rzeszów
116 Błękitni Stargard 3 : 0 Skra Częstochowa
117 Olimpia Elbląg 1 : 1 Górnik Łęczna
Kolejka 14 (2019-10-19 - 2019-10-20)
118 Pogoń Siedlce 3 : 4 Górnik Łęczna
119 Skra Częstochowa 0 : 2 Olimpia Elbląg
120 Stal Rzeszów 3 : 1 Błękitni Stargard
121 Legionovia Legionowo 1 : 1 Bytovia Bytów
122 Garbarnia Kraków 1 : 1 Gryf Wejherowo
123 Lech II Poznań 0 : 1 Znicz Pruszków
124 Górnik Polkowice 2 : 2 Resovia
125 Elana Toruń 1 : 1 Stal Stalowa Wola
126 Widzew Łódź 1 : 1 GKS Katowice
Kolejka 15 (2019-10-26 - 2019-10-27)
127 GKS Katowice 2 : 1 Pogoń Siedlce
128 Stal Stalowa Wola 0 : 1 Widzew Łódź
129 Resovia 2 : 1 Elana Toruń
130 Znicz Pruszków 2 : 4 Górnik Polkowice
131 Gryf Wejherowo 1 : 2 Lech II Poznań
132 Bytovia Bytów 2 : 1 Garbarnia Kraków
133 Błękitni Stargard 2 : 1 Legionovia Legionowo
134 Olimpia Elbląg 1 : 0 Stal Rzeszów
135 Górnik Łęczna 1 : 1 Skra Częstochowa
Kolejka 16 (2019-11-02 - 2019-11-03)
136 Pogoń Siedlce 2 : 0 Skra Częstochowa
137 Stal Rzeszów 0 : 1 Górnik Łęczna
138 Legionovia Legionowo 2 : 2 Olimpia Elbląg
139 Garbarnia Kraków 1 : 1 Błękitni Stargard
140 Lech II Poznań 3 : 0 Bytovia Bytów
141 Górnik Polkowice 5 : 0 Gryf Wejherowo
142 Elana Toruń 2 : 1 Znicz Pruszków
143 Widzew Łódź 0 : 1 Resovia
144 GKS Katowice 2 : 1 Stal Stalowa Wola
Kolejka 17 (2019-11-09 - 2019-11-10)
145 Pogoń Siedlce 1 : 2 Stal Stalowa Wola
146 Resovia 2 : 2 GKS Katowice
147 Znicz Pruszków 0 : 6 Widzew Łódź
148 Gryf Wejherowo 0 : 0 Elana Toruń
149 Bytovia Bytów 2 : 0 Górnik Polkowice
150 Błękitni Stargard 2 : 2 Lech II Poznań
151 Olimpia Elbląg 1 : 1 Garbarnia Kraków
152 Górnik Łęczna 2 : 0 Legionovia Legionowo
153 Skra Częstochowa 1 : 2 Stal Rzeszów
Kolejka 18 (2019-11-16 - 2019-11-17)
154 Lech II Poznań 1 : 1 Olimpia Elbląg
155 Widzew Łódź 4 : 0 Gryf Wejherowo
156 Pogoń Siedlce 2 : 1 Stal Rzeszów
157 Skra Częstochowa 1 : 0 Legionovia Legionowo
158 Górnik Polkowice 1 : 0 Garbarnia Kraków
159 Błękitni Stargard 3 : 2 Górnik Polkowice
160 Bytovia Bytów 1 : 1 Elana Toruń
161 Znicz Pruszków 2 : 1 GKS Katowice
162 Resovia 3 : 2 Stal Stalowa Wola
Kolejka 19 (2019-11-23 - 2019-11-24)
163 Resovia 0 : 1 Pogoń Siedlce
164 Stal Stalowa Wola 2 : 1 Znicz Pruszków
165 GKS Katowice 4 : 0 Gryf Wejherowo
166 Widzew Łódź 4 : 0 Bytovia Bytów
167 Elana Toruń 3 : 2 Błękitni Stargard
168 Górnik Polkowice 1 : 1 Olimpia Elbląg
169 Lech II Poznań 1 : 1 Górnik Łęczna
170 Garbarnia Kraków 0 : 2 Skra Częstochowa
171 Legionovia Legionowo 0 : 3 Stal Rzeszów
Kolejka 20 (2019-11-30 - 2019-12-01)
172 Pogoń Siedlce 1 : 2 Legionovia Legionowo
173 Stal Rzeszów 2 : 3 Garbarnia Kraków
174 Skra Częstochowa 0 : 0 Lech II Poznań
175 Górnik Łęczna 2 : 1 Górnik Polkowice
176 Olimpia Elbląg 0 : 2 Elana Toruń
177 Błękitni Stargard 1 : 3 Widzew Łódź
178 Bytovia Bytów 1 : 2 GKS Katowice
179 Gryf Wejherowo 2 : 3 Stal Stalowa Wola
180 Znicz Pruszków 2 : 1 Resovia
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy robiąc zakupy starasz się wybierać polskie, zwłaszcza lokalne, produkty?


Zobacz komentarze (6)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.