reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A gr. I WARSZAWSKA A gr. II
SIEDLECKA B BIALSKA B gr. II
WARSZAWSKA B gr. II
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Górnik Łęczna 34 63 47:37
2 Widzew Łódź 34 59 65:37
3 GKS Katowice 34 59 57:40
4 Bytovia Bytów 34 52 50:48
5 Resovia 34 52 50:32
6 Stal Rzeszów 34 51 55:44
7 Garbarnia Kraków 34 50 46:40
8 Olimpia Elbląg 34 50 46:38
9 Znicz Pruszków 34 49 49:52
10 Pogoń Siedlce 34 49 54:53
11 Górnik Polkowice 34 48 33:47
12 Błękitni Stargard 34 47 54:53
13 Lech II Poznań 34 47 49:47
14 Skra Częstochowa 34 47 37:44
15 Stal Stalowa Wola 34 46 45:49
16 Elana Toruń 34 41 50:54
17 Legionovia Legionowo 34 24 33:64
18 Gryf Wejherowo 34 14 23:91
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2019-07-27 - 2019-07-28)
1 Stal Rzeszów 3 : 2 Pogoń Siedlce
2 Legionovia Legionowo 2 : 0 Skra Częstochowa
3 Garbarnia Kraków 0 : 1 Górnik Łęczna
4 Górnik Polkowice 1 : 2 Błękitni Stargard
5 Elana Toruń 2 : 1 Bytovia Bytów
6 GKS Katowice 1 : 3 Znicz Pruszków
7 Stal Stalowa Wola 1 : 3 Resovia
8 Olimpia Elbląg 4 : 0 Lech II Poznań
9 Gryf Wejherowo 1 : 2 Widzew Łódź
Kolejka 2 (2019-08-03 - 2019-08-04)
10 Pogoń Siedlce 0 : 0 Resovia
11 Znicz Pruszków 4 : 1 Stal Stalowa Wola
12 Gryf Wejherowo 0 : 2 GKS Katowice
13 Bytovia Bytów 2 : 1 Widzew Łódź
14 Błękitni Stargard 1 : 0 Elana Toruń
15 Olimpia Elbląg 1 : 1 Górnik Polkowice
16 Górnik Łęczna 0 : 0 Lech II Poznań
17 Skra Częstochowa 1 : 3 Garbarnia Kraków
18 Stal Rzeszów 3 : 1 Legionovia Legionowo
Kolejka 3 (2019-08-10 - 2019-08-11)
19 Legionovia Legionowo 1 : 3 Pogoń Siedlce
20 Garbarnia Kraków 2 : 1 Stal Rzeszów
21 Lech II Poznań 2 : 0 Skra Częstochowa
22 Górnik Polkowice 1 : 1 Górnik Łęczna
23 Elana Toruń 0 : 2 Olimpia Elbląg
24 Widzew Łódź 2 : 0 Błękitni Stargard
25 GKS Katowice 1 : 2 Bytovia Bytów
26 Stal Stalowa Wola 0 : 0 Gryf Wejherowo
27 Resovia 3 : 0 Znicz Pruszków
Kolejka 4 (2019-08-17 - 2019-08-18)
28 Pogoń Siedlce 0 : 1 Znicz Pruszków
29 Gryf Wejherowo 0 : 3 Resovia
30 Bytovia Bytów 4 : 1 Stal Stalowa Wola
31 Błękitni Stargard 1 : 3 GKS Katowice
32 Olimpia Elbląg 1 : 1 Widzew Łódź
33 Górnik Łęczna 1 : 3 Elana Toruń
34 Skra Częstochowa 1 : 0 Górnik Polkowice
35 Stal Rzeszów 2 : 0 Lech II Poznań
36 Legionovia Legionowo 0 : 2 Garbarnia Kraków
Kolejka 5 (2019-08-21 - 2019-08-21)
37 Garbarnia Kraków 0 : 0 Pogoń Siedlce
38 Lech II Poznań 2 : 1 Legionovia Legionowo
39 Górnik Polkowice 1 : 2 Stal Rzeszów
40 Elana Toruń 1 : 1 Skra Częstochowa
41 Widzew Łódź 2 : 2 Górnik Łęczna
42 GKS Katowice 1 : 1 Olimpia Elbląg
43 Stal Stalowa Wola 0 : 1 Błękitni Stargard
44 Resovia 1 : 1 Bytovia Bytów
45 Znicz Pruszków 2 : 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 6 (2019-08-24 - 2019-08-25)
46 Pogoń Siedlce 1 : 0 Gryf Wejherowo
47 Bytovia Bytów 2 : 2 Znicz Pruszków
48 Błękitni Stargard 1 : 2 Resovia
49 Olimpia Elbląg 0 : 1 Stal Stalowa Wola
50 Górnik Łęczna 1 : 0 GKS Katowice
51 Skra Częstochowa 1 : 0 Widzew Łódź
52 Stal Rzeszów 1 : 0 Elana Toruń
53 Legionovia Legionowo 1 : 2 Górnik Polkowice
54 Garbarnia Kraków 1 : 0 Lech II Poznań
Kolejka 7 (2019-08-31 - 2019-09-01)
55 Pogoń Siedlce 0 : 2 Lech II Poznań
56 Górnik Polkowice 1 : 1 Garbarnia Kraków
57 Elana Toruń 4 : 1 Legionovia Legionowo
58 Widzew Łódź 3 : 1 Stal Rzeszów
59 GKS Katowice 2 : 0 Skra Częstochowa
60 Stal Stalowa Wola 1 : 3 Górnik Łęczna
61 Resovia 0 : 1 Olimpia Elbląg
62 Znicz Pruszków 2 : 3 Błękitni Stargard
63 Gryf Wejherowo 1 : 1 Bytovia Bytów
Kolejka 8 (2019-09-07 - 2019-09-18)
64 Bytovia Bytów 1 : 3 Pogoń Siedlce
65 Błękitni Stargard 2 : 1 Gryf Wejherowo
66 Olimpia Elbląg 1 : 2 Znicz Pruszków
67 Górnik Łęczna 2 : 1 Resovia
68 Skra Częstochowa 0 : 0 Stal Stalowa Wola
69 Stal Rzeszów 1 : 1 GKS Katowice
70 Legionovia Legionowo 0 : 2 Widzew Łódź
71 Garbarnia Kraków 0 : 0 Elana Toruń
72 Lech II Poznań 0 : 3 Górnik Polkowice
Kolejka 9 (2019-09-14 - 2019-09-15)
73 Górnik Polkowice 1 : 1 Pogoń Siedlce
74 Elana Toruń 2 : 4 Lech II Poznań
75 Widzew Łódź 1 : 1 Garbarnia Kraków
76 GKS Katowice 3 : 1 Legionovia Legionowo
77 Stal Rzeszów 2 : 1 Stal Stalowa Wola
78 Resovia 2 : 0 Skra Częstochowa
79 Znicz Pruszków 1 : 2 Górnik Łęczna
80 Gryf Wejherowo 1 : 4 Olimpia Elbląg
81 Bytovia Bytów 1 : 0 Błękitni Stargard
Kolejka 10 (2019-09-21 - 2019-09-22)
82 Pogoń Siedlce 3 : 2 Błękitni Stargard
83 Olimpia Elbląg 2 : 1 Bytovia Bytów
84 Górnik Łęczna 1 : 0 Gryf Wejherowo
85 Skra Częstochowa 2 : 1 Znicz Pruszków
86 Stal Rzeszów 1 : 1 Resovia
87 Legionovia Legionowo 0 : 1 Stal Stalowa Wola
88 Garbarnia Kraków 1 : 3 GKS Katowice
89 Lech II Poznań 1 : 2 Widzew Łódź
90 Górnik Polkowice 3 : 0 Elana Toruń
Kolejka 11 (2019-09-28 - 2019-09-29)
91 Elana Toruń 2 : 1 Pogoń Siedlce
92 Widzew Łódź 1 : 0 Górnik Polkowice
93 GKS Katowice 2 : 0 Lech II Poznań
94 Garbarnia Kraków 1 : 3 Stal Stalowa Wola
95 Resovia 3 : 0 Legionovia Legionowo
96 Znicz Pruszków 2 : 2 Stal Rzeszów
97 Gryf Wejherowo 2 : 1 Skra Częstochowa
98 Bytovia Bytów 2 : 1 Górnik Łęczna
99 Błękitni Stargard 2 : 1 Olimpia Elbląg
Kolejka 12 (2019-10-05 - 2019-10-06)
100 Pogoń Siedlce 0 : 1 Olimpia Elbląg
101 Górnik Łęczna 1 : 0 Błękitni Stargard
102 Skra Częstochowa 3 : 2 Bytovia Bytów
103 Stal Rzeszów 1 : 2 Gryf Wejherowo
104 Legionovia Legionowo 0 : 0 Znicz Pruszków
105 Garbarnia Kraków 0 : 2 Resovia
106 Lech II Poznań 2 : 2 Stal Stalowa Wola
107 Górnik Polkowice 0 : 1 GKS Katowice
108 Elana Toruń 0 : 1 Widzew Łódź
Kolejka 13 (2019-10-12 - 2019-10-13)
109 Widzew Łódź 7 : 3 Pogoń Siedlce
110 GKS Katowice 2 : 0 Elana Toruń
111 Górnik Polkowice 3 : 0 Stal Stalowa Wola
112 Resovia 3 : 2 Lech II Poznań
113 Znicz Pruszków 0 : 1 Garbarnia Kraków
114 Gryf Wejherowo 1 : 2 Legionovia Legionowo
115 Bytovia Bytów 3 : 2 Stal Rzeszów
116 Błękitni Stargard 3 : 0 Skra Częstochowa
117 Olimpia Elbląg 1 : 1 Górnik Łęczna
Kolejka 14 (2019-10-19 - 2019-10-20)
118 Pogoń Siedlce 3 : 4 Górnik Łęczna
119 Skra Częstochowa 0 : 2 Olimpia Elbląg
120 Stal Rzeszów 3 : 1 Błękitni Stargard
121 Legionovia Legionowo 1 : 1 Bytovia Bytów
122 Garbarnia Kraków 1 : 1 Gryf Wejherowo
123 Lech II Poznań 0 : 1 Znicz Pruszków
124 Górnik Polkowice 2 : 2 Resovia
125 Elana Toruń 1 : 1 Stal Stalowa Wola
126 Widzew Łódź 1 : 1 GKS Katowice
Kolejka 15 (2019-10-26 - 2019-10-27)
127 GKS Katowice 2 : 1 Pogoń Siedlce
128 Stal Stalowa Wola 0 : 1 Widzew Łódź
129 Resovia 2 : 1 Elana Toruń
130 Znicz Pruszków 2 : 4 Górnik Polkowice
131 Gryf Wejherowo 1 : 2 Lech II Poznań
132 Bytovia Bytów 2 : 1 Garbarnia Kraków
133 Błękitni Stargard 2 : 1 Legionovia Legionowo
134 Olimpia Elbląg 1 : 0 Stal Rzeszów
135 Górnik Łęczna 1 : 1 Skra Częstochowa
Kolejka 16 (2019-11-02 - 2019-11-03)
136 Pogoń Siedlce 2 : 0 Skra Częstochowa
137 Stal Rzeszów 0 : 1 Górnik Łęczna
138 Legionovia Legionowo 2 : 2 Olimpia Elbląg
139 Garbarnia Kraków 1 : 1 Błękitni Stargard
140 Lech II Poznań 3 : 0 Bytovia Bytów
141 Górnik Polkowice 5 : 0 Gryf Wejherowo
142 Elana Toruń 2 : 1 Znicz Pruszków
143 Widzew Łódź 0 : 1 Resovia
144 GKS Katowice 2 : 1 Stal Stalowa Wola
Kolejka 17 (2019-11-09 - 2019-11-10)
145 Pogoń Siedlce 1 : 2 Stal Stalowa Wola
146 Resovia 2 : 2 GKS Katowice
147 Znicz Pruszków 0 : 6 Widzew Łódź
148 Gryf Wejherowo 0 : 0 Elana Toruń
149 Bytovia Bytów 2 : 0 Górnik Polkowice
150 Błękitni Stargard 2 : 2 Lech II Poznań
151 Olimpia Elbląg 1 : 1 Garbarnia Kraków
152 Górnik Łęczna 2 : 0 Legionovia Legionowo
153 Skra Częstochowa 1 : 2 Stal Rzeszów
Kolejka 18 (2019-11-16 - 2019-11-17)
154 Lech II Poznań 1 : 1 Olimpia Elbląg
155 Widzew Łódź 4 : 0 Gryf Wejherowo
156 Pogoń Siedlce 2 : 1 Stal Rzeszów
157 Skra Częstochowa 1 : 0 Legionovia Legionowo
158 Górnik Polkowice 1 : 0 Garbarnia Kraków
159 Błękitni Stargard 3 : 2 Górnik Polkowice
160 Bytovia Bytów 1 : 1 Elana Toruń
161 Znicz Pruszków 2 : 1 GKS Katowice
162 Resovia 3 : 2 Stal Stalowa Wola
Kolejka 19 (2019-11-23 - 2019-11-24)
163 Resovia 0 : 1 Pogoń Siedlce
164 Stal Stalowa Wola 2 : 1 Znicz Pruszków
165 GKS Katowice 4 : 0 Gryf Wejherowo
166 Widzew Łódź 4 : 0 Bytovia Bytów
167 Elana Toruń 3 : 2 Błękitni Stargard
168 Górnik Polkowice 1 : 1 Olimpia Elbląg
169 Lech II Poznań 1 : 1 Górnik Łęczna
170 Garbarnia Kraków 0 : 2 Skra Częstochowa
171 Legionovia Legionowo 0 : 3 Stal Rzeszów
Kolejka 20 (2019-11-30 - 2019-12-01)
172 Pogoń Siedlce 1 : 2 Legionovia Legionowo
173 Stal Rzeszów 2 : 3 Garbarnia Kraków
174 Skra Częstochowa 0 : 0 Lech II Poznań
175 Górnik Łęczna 2 : 1 Górnik Polkowice
176 Olimpia Elbląg 0 : 2 Elana Toruń
177 Błękitni Stargard 1 : 3 Widzew Łódź
178 Bytovia Bytów 1 : 2 GKS Katowice
179 Gryf Wejherowo 2 : 3 Stal Stalowa Wola
180 Znicz Pruszków 2 : 1 Resovia
Kolejka 21 (2020-02-29 - 2020-03-01)
181 Znicz Pruszków 2 : 1 Pogoń Siedlce
182 Resovia 6 : 0 Gryf Wejherowo
183 Stal Stalowa Wola 0 : 0 Bytovia Bytów
184 GKS Katowice 2 : 2 Błękitni Stargard
185 Widzew Łódź 2 : 2 Olimpia Elbląg
186 Elana Toruń 5 : 0 Górnik Łęczna
187 Górnik Polkowice 4 : 1 Skra Częstochowa
188 Lech II Poznań 2 : 1 Stal Rzeszów
189 Garbarnia Kraków 3 : 1 Legionovia Legionowo
Kolejka 22 (2020-03-07 - 2020-03-08)
190 Pogoń Siedlce 1 : 0 Garbarnia Kraków
191 Legionovia Legionowo 0 : 0 Lech II Poznań
192 Stal Rzeszów 1 : 2 Górnik Polkowice
193 Skra Częstochowa 1 : 0 Elana Toruń
194 Górnik Łęczna 1 : 2 Widzew Łódź
195 Olimpia Elbląg 3 : 1 GKS Katowice
196 Błękitni Stargard 0 : 0 Stal Stalowa Wola
197 Bytovia Bytów 1 : 0 Resovia
198 Gryf Wejherowo 1 : 0 Znicz Pruszków
Kolejka 23 (2020-06-03 - 2020-06-03)
199 Gryf Wejherowo 2 : 3 Pogoń Siedlce
200 Znicz Pruszków 0 : 2 Bytovia Bytów
201 Resovia 1 : 1 Błękitni Stargard
202 Stal Stalowa Wola 2 : 2 Olimpia Elbląg
203 GKS Katowice 2 : 1 Górnik Łęczna
204 Widzew Łódź 1 : 2 Skra Częstochowa
205 Elana Toruń 1 : 4 Stal Rzeszów
206 Górnik Polkowice 1 : 2 Legionovia Legionowo
207 Lech II Poznań 2 : 2 Garbarnia Kraków
Kolejka 24 (2020-06-06 - 2020-06-07)
208 Lech II Poznań 2 : 1 Pogoń Siedlce
209 Garbarnia Kraków 4 : 0 Górnik Polkowice
210 Legionovia Legionowo 1 : 2 Elana Toruń
211 Stal Rzeszów 0 : 0 Widzew Łódź
212 Skra Częstochowa 1 : 0 GKS Katowice
213 Górnik Łęczna 1 : 2 Stal Stalowa Wola
214 Olimpia Elbląg 2 : 1 Resovia
215 Błękitni Stargard 4 : 3 Znicz Pruszków
216 Bytovia Bytów 1 : 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 25 (2020-06-13 - 2020-06-14)
217 Pogoń Siedlce 2 : 1 Bytovia Bytów
218 Gryf Wejherowo 1 : 3 Błękitni Stargard
219 Znicz Pruszków 0 : 0 Olimpia Elbląg
220 Resovia 1 : 1 Górnik Łęczna
221 Stal Stalowa Wola 1 : 2 Skra Częstochowa
222 GKS Katowice 3 : 2 Stal Rzeszów
223 Widzew Łódź 1 : 2 Legionovia Legionowo
224 Elana Toruń 1 : 0 Garbarnia Kraków
225 Górnik Polkowice 1 : 1 Lech II Poznań
Kolejka 26 (2020-06-17 - 2020-06-17)
226 Stal Stalowa Wola 3 : 0 Stal Rzeszów
227 Pogoń Siedlce 1 : 3 Górnik Polkowice
228 Lech II Poznań 2 : 2 Elana Toruń
229 Garbarnia Kraków 1 : 3 Widzew Łódź
230 Legionovia Legionowo 2 : 2 GKS Katowice
231 Skra Częstochowa 0 : 0 Resovia
232 Górnik Łęczna 1 : 0 Znicz Pruszków
233 Olimpia Elbląg 3 : 1 Gryf Wejherowo
234 Błękitni Stargard 1 : 3 Bytovia Bytów
Kolejka 27 (2020-06-20 - 2020-06-21)
235 Błękitni Stargard 2 : 3 Pogoń Siedlce
236 Bytovia Bytów 1 : 0 Olimpia Elbląg
237 Gryf Wejherowo 1 : 2 Górnik Łęczna
238 Znicz Pruszków 2 : 1 Skra Częstochowa
239 Resovia 0 : 0 Stal Rzeszów
240 Stal Stalowa Wola 2 : 0 Legionovia Legionowo
241 GKS Katowice 2 : 0 Garbarnia Kraków
242 Widzew Łódź 3 : 2 Lech II Poznań
243 Elana Toruń 1 : 4 Górnik Polkowice
Kolejka 28 (2020-06-27 - 2020-06-28)
244 Stal Stalowa Wola 0 : 2 Garbarnia Kraków
245 Pogoń Siedlce 3 : 1 Elana Toruń
246 Lech II Poznań 3 : 2 GKS Katowice
247 Legionovia Legionowo 0 : 0 Resovia
248 Stal Rzeszów 1 : 2 Znicz Pruszków
249 Skra Częstochowa 7 : 0 Gryf Wejherowo
250 Górnik Łęczna 2 : 0 Bytovia Bytów
251 Olimpia Elbląg 0 : 3 Błękitni Stargard
252 Górnik Polkowice 4 : 3 Widzew Łódź
Kolejka 29 (2020-07-01 - 2020-07-01)
253 Olimpia Elbląg 1 : 0 Pogoń Siedlce
254 Błękitni Stargard 1 : 2 Górnik Łęczna
255 Bytovia Bytów 1 : 1 Skra Częstochowa
256 Gryf Wejherowo 0 : 2 Stal Rzeszów
257 Znicz Pruszków 4 : 0 Legionovia Legionowo
258 Resovia 1 : 2 Garbarnia Kraków
259 Stal Stalowa Wola 2 : 1 Lech II Poznań
260 GKS Katowice 1 : 2 Górnik Polkowice
261 Widzew Łódź 1 : 1 Elana Toruń
Kolejka 30 (2020-07-04 - 2020-07-05)
262 Stal Stalowa Wola 3 : 0 Górnik Polkowice
263 Pogoń Siedlce 3 : 1 Widzew Łódź
264 Elana Toruń 1 : 2 GKS Katowice
265 Lech II Poznań 2 : 0 Resovia
266 Garbarnia Kraków 1 : 0 Znicz Pruszków
267 Legionovia Legionowo 5 : 2 Gryf Wejherowo
268 Stal Rzeszów 2 : 1 Bytovia Bytów
269 Skra Częstochowa 2 : 1 Błękitni Stargard
270 Górnik Łęczna 1 : 0 Olimpia Elbląg
Kolejka 31 (2020-07-11 - 2020-07-12)
271 Górnik Łęczna 2 : 3 Pogoń Siedlce
272 Olimpia Elbląg 1 : 2 Skra Częstochowa
273 Błękitni Stargard 0 : 1 Stal Rzeszów
274 Bytovia Bytów 4 : 3 Legionovia Legionowo
275 Gryf Wejherowo 0 : 4 Garbarnia Kraków
276 Znicz Pruszków 1 : 2 Lech II Poznań
277 Resovia 1 : 1 Górnik Polkowice
278 Stal Stalowa Wola 5 : 1 Elana Toruń
279 GKS Katowice 1 : 1 Widzew Łódź
Kolejka 32 (2020-07-15 - 2020-07-15)
280 Pogoń Siedlce 0 : 2 GKS Katowice
281 Widzew Łódź 3 : 0 Stal Stalowa Wola
282 Elana Toruń 2 : 2 Resovia
283 Górnik Polkowice 1 : 2 Znicz Pruszków
284 Lech II Poznań 5 : 0 Gryf Wejherowo
285 Garbarnia Kraków 1 : 2 Bytovia Bytów
286 Legionovia Legionowo 0 : 1 Błękitni Stargard
287 Stal Rzeszów 2 : 0 Olimpia Elbląg
288 Skra Częstochowa 0 : 0 Górnik Łęczna
Kolejka 33 (2020-07-18 - 2020-07-19)
289 Skra Częstochowa 2 : 2 Pogoń Siedlce
290 Górnik Łęczna 2 : 2 Stal Rzeszów
291 Olimpia Elbląg 2 : 1 Legionovia Legionowo
292 Błękitni Stargard 2 : 3 Garbarnia Kraków
293 Bytovia Bytów 1 : 1 Lech II Poznań
294 Gryf Wejherowo 0 : 3 Górnik Polkowice
295 Znicz Pruszków 3 : 2 Elana Toruń
296 Resovia 1 : 0 Widzew Łódź
297 Stal Stalowa Wola 2 : 0 GKS Katowice
Kolejka 34 (2020-07-25 - 2020-07-26)
298 Stal Stalowa Wola 0 : 3 Pogoń Siedlce
299 GKS Katowice 1 : 1 Resovia
300 Widzew Łódź 0 : 1 Znicz Pruszków
301 Elana Toruń 6 : 0 Gryf Wejherowo
302 Górnik Polkowice 2 : 2 Bytovia Bytów
303 Lech II Poznań 0 : 3 Błękitni Stargard
304 Garbarnia Kraków 3 : 2 Olimpia Elbląg
305 Legionovia Legionowo 0 : 2 Górnik Łęczna
306 Stal Rzeszów 4 : 0 Skra Częstochowa
reklama

Najnowszy numer 32/2020 w sprzedaży od 2020-08-05.

reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy 1 września uczniowie powinni wrócić do szkolnych ławek?


Zobacz komentarze (0)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.