reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A gr. I WARSZAWSKA A gr. II
SIEDLECKA B BIALSKA B gr. II
WARSZAWSKA B gr. II
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Świt Barcząca 1 3 5:1
2 Amazonka Wiśniew 1 3 4:0
3 Promnik Gończyce 1 3 3:0
4 Błękitni Stoczek 1 3 2:0
5 Płomień II Dębe Wielkie 1 3 2:0
6 Nojszewianka Dobre 1 3 3:2
7 Korona Olszyc 1 1 2:2
8 Niwa Tęczki 1 1 2:2
9 Verifis Wyrozęby 1 0 2:3
10 Jutrzenka Cegłów 1 0 0:2
11 Grodzisk Krzymosze 1 0 0:2
12 ULKS Gołąbek 1 0 0:3
13 Strzelec Chodów 1 0 1:5
14 Liwia Łochów 1 0 0:4
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2019-08-17 - 2019-08-18)
1 Jutrzenka Cegłów 0 : 2 Płomień II Dębe Wielkie
2 Promnik Gończyce 3 : 0 ULKS Gołąbek
3 Korona Olszyc 2 : 2 Niwa Tęczki
4 Verifis Wyrozęby 2 : 3 Nojszewianka Dobre
5 Amazonka Wiśniew 4 : 0 Liwia Łochów
6 Świt Barcząca 5 : 1 Strzelec Chodów
7 Błękitni Stoczek 2 : 0 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 2 (2019-08-24 - 2019-08-25)
8 Płomień II Dębe Wielkie : Grodzisk Krzymosze
9 Strzelec Chodów : Błękitni Stoczek
10 Liwia Łochów : Świt Barcząca
11 Nojszewianka Dobre : Amazonka Wiśniew
12 Niwa Tęczki : Verifis Wyrozęby
13 ULKS Gołąbek : Korona Olszyc
14 Jutrzenka Cegłów : Promnik Gończyce
Kolejka 3 (2019-08-31 - 2019-09-01)
15 Promnik Gończyce : Płomień II Dębe Wielkie
16 Korona Olszyc : Jutrzenka Cegłów
17 Verifis Wyrozęby : ULKS Gołąbek
18 Amazonka Wiśniew : Niwa Tęczki
19 Świt Barcząca : Nojszewianka Dobre
20 Błękitni Stoczek : Liwia Łochów
21 Grodzisk Krzymosze : Strzelec Chodów
Kolejka 4 (2019-09-07 - 2019-09-08)
22 Płomień II Dębe Wielkie : Strzelec Chodów
23 Liwia Łochów : Grodzisk Krzymosze
24 Nojszewianka Dobre : Błękitni Stoczek
25 Niwa Tęczki : Świt Barcząca
26 ULKS Gołąbek : Amazonka Wiśniew
27 Jutrzenka Cegłów : Verifis Wyrozęby
28 Promnik Gończyce : Korona Olszyc
Kolejka 5 (2019-09-14 - 2019-09-15)
29 Korona Olszyc : Płomień II Dębe Wielkie
30 Verifis Wyrozęby : Promnik Gończyce
31 Amazonka Wiśniew : Jutrzenka Cegłów
32 Świt Barcząca : ULKS Gołąbek
33 Błękitni Stoczek : Niwa Tęczki
34 Grodzisk Krzymosze : Nojszewianka Dobre
35 Strzelec Chodów : Liwia Łochów
Kolejka 6 (2019-09-21 - 2019-09-22)
36 Płomień II Dębe Wielkie : Liwia Łochów
37 Nojszewianka Dobre : Strzelec Chodów
38 Niwa Tęczki : Grodzisk Krzymosze
39 ULKS Gołąbek : Błękitni Stoczek
40 Jutrzenka Cegłów : Świt Barcząca
41 Promnik Gończyce : Amazonka Wiśniew
42 Korona Olszyc : Verifis Wyrozęby
Kolejka 7 (2019-09-28 - 2019-09-29)
43 Verifis Wyrozęby : Płomień II Dębe Wielkie
44 Amazonka Wiśniew : Korona Olszyc
45 Świt Barcząca : Promnik Gończyce
46 Błękitni Stoczek : Jutrzenka Cegłów
47 Grodzisk Krzymosze : ULKS Gołąbek
48 Strzelec Chodów : Niwa Tęczki
49 Liwia Łochów : Nojszewianka Dobre
Kolejka 8 (2019-10-05 - 2019-10-06)
50 Płomień II Dębe Wielkie : Nojszewianka Dobre
51 Niwa Tęczki : Liwia Łochów
52 ULKS Gołąbek : Strzelec Chodów
53 Jutrzenka Cegłów : Grodzisk Krzymosze
54 Promnik Gończyce : Błękitni Stoczek
55 Korona Olszyc : Świt Barcząca
56 Verifis Wyrozęby : Amazonka Wiśniew
Kolejka 9 (2019-10-12 - 2019-10-13)
57 Amazonka Wiśniew : Płomień II Dębe Wielkie
58 Świt Barcząca : Verifis Wyrozęby
59 Błękitni Stoczek : Korona Olszyc
60 Grodzisk Krzymosze : Promnik Gończyce
61 Strzelec Chodów : Jutrzenka Cegłów
62 Liwia Łochów : ULKS Gołąbek
63 Nojszewianka Dobre : Niwa Tęczki
Kolejka 10 (2019-10-19 - 2019-10-20)
64 Płomień II Dębe Wielkie : Niwa Tęczki
65 ULKS Gołąbek : Nojszewianka Dobre
66 Jutrzenka Cegłów : Liwia Łochów
67 Promnik Gończyce : Strzelec Chodów
68 Korona Olszyc : Grodzisk Krzymosze
69 Verifis Wyrozęby : Błękitni Stoczek
70 Amazonka Wiśniew : Świt Barcząca
Kolejka 11 (2019-10-26 - 2019-10-27)
71 Świt Barcząca : Płomień II Dębe Wielkie
72 Błękitni Stoczek : Amazonka Wiśniew
73 Grodzisk Krzymosze : Verifis Wyrozęby
74 Strzelec Chodów : Korona Olszyc
75 Liwia Łochów : Promnik Gończyce
76 Nojszewianka Dobre : Jutrzenka Cegłów
77 Niwa Tęczki : ULKS Gołąbek
Kolejka 12 (2019-11-02 - 2019-11-03)
78 Płomień II Dębe Wielkie : ULKS Gołąbek
79 Jutrzenka Cegłów : Niwa Tęczki
80 Promnik Gończyce : Nojszewianka Dobre
81 Korona Olszyc : Liwia Łochów
82 Verifis Wyrozęby : Strzelec Chodów
83 Amazonka Wiśniew : Grodzisk Krzymosze
84 Świt Barcząca : Błękitni Stoczek
Kolejka 13 (2019-11-09 - 2019-11-10)
85 Błękitni Stoczek : Płomień II Dębe Wielkie
86 Grodzisk Krzymosze : Świt Barcząca
87 Strzelec Chodów : Amazonka Wiśniew
88 Liwia Łochów : Verifis Wyrozęby
89 Nojszewianka Dobre : Korona Olszyc
90 Niwa Tęczki : Promnik Gończyce
91 ULKS Gołąbek : Jutrzenka Cegłów

Najnowszy numer 34/2019 w sprzedaży od 2019-08-21.

reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy wprowadzenie kaucji na butelki plastikowe to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (6)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.