reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A gr. I WARSZAWSKA A gr. II
SIEDLECKA B BIALSKA B gr. II
WARSZAWSKA B gr. II
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Start Otwock 1 3 7:0
2 KS Wesoła 1 3 6:1
3 SRT Halinów 1 3 3:0
4 Józefovia II Józefów 1 3 5:3
5 Zły Warszawa 1 3 3:1
6 Wisła Maciejowice 1 3 2:0
7 PKS Radość 1 3 1:0
8 Vulcan Wólka Mlądzka 1 0 0:1
9 Burza Pilawa 1 0 3:5
10 Bór Regut 1 0 1:3
11 Promnik Łaskarzew 1 0 0:2
12 CKS Celestynów 1 0 0:3
13 Advit Wiązowna 1 0 1:6
14 Amur Wilga 1 0 0:7
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2019-08-17 - 2019-08-18)
1 Amur Wilga 0 : 7 Start Otwock
2 SRT Halinów 3 : 0 CKS Celestynów
3 KS Wesoła 6 : 1 Advit Wiązowna
4 PKS Radość 1 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
5 Zły Warszawa 3 : 1 Bór Regut
6 Józefovia II Józefów 5 : 3 Burza Pilawa
7 Wisła Maciejowice 2 : 0 Promnik Łaskarzew
Kolejka 2 (2019-08-24 - 2019-08-25)
8 Start Otwock : Promnik Łaskarzew
9 Burza Pilawa : Wisła Maciejowice
10 Bór Regut : Józefovia II Józefów
11 Vulcan Wólka Mlądzka : Zły Warszawa
12 Advit Wiązowna : PKS Radość
13 CKS Celestynów : KS Wesoła
14 Bór Regut : SRT Halinów
Kolejka 3 (2019-08-31 - 2019-09-01)
15 SRT Halinów : Start Otwock
16 KS Wesoła : Amur Wilga
17 PKS Radość : CKS Celestynów
18 Zły Warszawa : Advit Wiązowna
19 Józefovia II Józefów : Vulcan Wólka Mlądzka
20 Wisła Maciejowice : Bór Regut
21 Promnik Łaskarzew : Burza Pilawa
Kolejka 4 (2019-09-07 - 2019-09-08)
22 Start Otwock : Burza Pilawa
23 Bór Regut : Promnik Łaskarzew
24 Vulcan Wólka Mlądzka : Wisła Maciejowice
25 Advit Wiązowna : Józefovia II Józefów
26 CKS Celestynów : Zły Warszawa
27 Amur Wilga : PKS Radość
28 SRT Halinów : KS Wesoła
Kolejka 5 (2019-09-14 - 2019-09-15)
29 KS Wesoła : Start Otwock
30 PKS Radość : SRT Halinów
31 Zły Warszawa : Amur Wilga
32 Józefovia II Józefów : CKS Celestynów
33 Wisła Maciejowice : Advit Wiązowna
34 Promnik Łaskarzew : Vulcan Wólka Mlądzka
35 Burza Pilawa : Bór Regut
Kolejka 6 (2019-09-21 - 2019-09-22)
36 Start Otwock : Bór Regut
37 Vulcan Wólka Mlądzka : Burza Pilawa
38 Advit Wiązowna : Promnik Łaskarzew
39 CKS Celestynów : Wisła Maciejowice
40 Amur Wilga : Józefovia II Józefów
41 SRT Halinów : Zły Warszawa
42 KS Wesoła : PKS Radość
Kolejka 7 (2019-09-28 - 2019-09-29)
43 PKS Radość : Start Otwock
44 Zły Warszawa : KS Wesoła
45 Józefovia II Józefów : SRT Halinów
46 Wisła Maciejowice : Amur Wilga
47 Promnik Łaskarzew : CKS Celestynów
48 Burza Pilawa : Advit Wiązowna
49 Bór Regut : Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 8 (2019-10-05 - 2019-10-06)
50 Start Otwock : Vulcan Wólka Mlądzka
51 Advit Wiązowna : Bór Regut
52 CKS Celestynów : Burza Pilawa
53 Amur Wilga : Promnik Łaskarzew
54 SRT Halinów : Wisła Maciejowice
55 KS Wesoła : Józefovia II Józefów
56 PKS Radość : Zły Warszawa
Kolejka 9 (2019-10-12 - 2019-10-13)
57 Zły Warszawa : Start Otwock
58 Józefovia II Józefów : PKS Radość
59 Wisła Maciejowice : KS Wesoła
60 Promnik Łaskarzew : SRT Halinów
61 Burza Pilawa : Amur Wilga
62 Bór Regut : CKS Celestynów
63 Vulcan Wólka Mlądzka : Advit Wiązowna
Kolejka 10 (2019-10-19 - 2019-10-20)
64 Start Otwock : Advit Wiązowna
65 CKS Celestynów : Vulcan Wólka Mlądzka
66 Amur Wilga : Bór Regut
67 SRT Halinów : Burza Pilawa
68 KS Wesoła : Promnik Łaskarzew
69 PKS Radość : Wisła Maciejowice
70 Zły Warszawa : Józefovia II Józefów
Kolejka 11 (2019-10-26 - 2019-10-27)
71 Józefovia II Józefów : Start Otwock
72 Wisła Maciejowice : Zły Warszawa
73 Promnik Łaskarzew : PKS Radość
74 Burza Pilawa : KS Wesoła
75 Bór Regut : SRT Halinów
76 Vulcan Wólka Mlądzka : Amur Wilga
77 Advit Wiązowna : CKS Celestynów
Kolejka 12 (2019-11-02 - 2019-11-03)
78 Start Otwock : CKS Celestynów
79 Amur Wilga : Advit Wiązowna
80 SRT Halinów : Vulcan Wólka Mlądzka
81 KS Wesoła : Bór Regut
82 PKS Radość : Burza Pilawa
83 Zły Warszawa : Promnik Łaskarzew
84 Józefovia II Józefów : Wisła Maciejowice
Kolejka 13 (2019-11-09 - 2019-11-10)
85 Wisła Maciejowice : Start Otwock
86 Promnik Łaskarzew : Józefovia II Józefów
87 Burza Pilawa : Zły Warszawa
88 Bór Regut : PKS Radość
89 Vulcan Wólka Mlądzka : KS Wesoła
90 Advit Wiązowna : SRT Halinów
91 CKS Celestynów : Amur Wilga

Najnowszy numer 34/2019 w sprzedaży od 2019-08-21.

reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy wprowadzenie kaucji na butelki plastikowe to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (5)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.