reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A gr. I WARSZAWSKA A gr. II
SIEDLECKA B BIALSKA B gr. II
WARSZAWSKA B gr. II
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
0 Wóldom Wólka Domaszewska 0 0 0:0
0 Wenus Oszczepalin 0 0 0:0
0 Start Gózd 0 0 0:0
0 Polesie Serokomla 0 0 0:0
0 Orlęta Gołaszyn 0 0 0:0
0 Olimpia Okrzeja 0 0 0:0
0 Absolwent Domaszewnica 0 0 0:0
0 ULKS Dębowica 0 0 0:0
0 Dwernicki Stoczek Łukowski 0 0 0:0
0 Ar-Tig Huta Dąbrowa 0 0 0:0
0 WKS Wólka Świątkowa 0 0 0:0
0 Młodzieżówka Radzyń Podl. 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2019-08-24 - 2019-08-25)
1 Wóldom Wólka Domaszewska : Absolwent Domaszewnica
2 Wenus Oszczepalin : ULKS Dębowica
3 Start Gózd : Dwernicki Stoczek Łukowski
4 Polesie Serokomla : Ar-Tig Huta Dąbrowa
5 Orlęta Gołaszyn : WKS Wólka Świątkowa
6 Olimpia Okrzeja : Młodzieżówka Radzyń Podl.
Kolejka 2 (2019-08-31 - 2019-09-01)
7 Absolwent Domaszewnica : Młodzieżówka Radzyń Podl.
8 WKS Wólka Świątkowa : Olimpia Okrzeja
9 Ar-Tig Huta Dąbrowa : Orlęta Gołaszyn
10 Dwernicki Stoczek Łukowski : Polesie Serokomla
11 ULKS Dębowica : Start Gózd
12 Wóldom Wólka Domaszewska : Wenus Oszczepalin
Kolejka 3 (2019-09-07 - 2019-09-08)
13 Wenus Oszczepalin : Absolwent Domaszewnica
14 Start Gózd : Wóldom Wólka Domaszewska
15 Polesie Serokomla : ULKS Dębowica
16 Orlęta Gołaszyn : Dwernicki Stoczek Łukowski
17 Olimpia Okrzeja : Ar-Tig Huta Dąbrowa
18 Młodzieżówka Radzyń Podl. : WKS Wólka Świątkowa
Kolejka 4 (2019-09-14 - 2019-09-15)
19 Absolwent Domaszewnica : WKS Wólka Świątkowa
20 Ar-Tig Huta Dąbrowa : Młodzieżówka Radzyń Podl.
21 Dwernicki Stoczek Łukowski : Olimpia Okrzeja
22 ULKS Dębowica : Orlęta Gołaszyn
23 Wóldom Wólka Domaszewska : Polesie Serokomla
24 Wenus Oszczepalin : Start Gózd
Kolejka 5 (2019-09-21 - 2019-09-22)
25 Start Gózd : Absolwent Domaszewnica
26 Polesie Serokomla : Wenus Oszczepalin
27 Orlęta Gołaszyn : Wóldom Wólka Domaszewska
28 Olimpia Okrzeja : ULKS Dębowica
29 Młodzieżówka Radzyń Podl. : Dwernicki Stoczek Łukowski
30 WKS Wólka Świątkowa : Ar-Tig Huta Dąbrowa
Kolejka 6 (2019-09-28 - 2019-09-29)
31 Absolwent Domaszewnica : Ar-Tig Huta Dąbrowa
32 Dwernicki Stoczek Łukowski : WKS Wólka Świątkowa
33 ULKS Dębowica : Młodzieżówka Radzyń Podl.
34 Wóldom Wólka Domaszewska : Olimpia Okrzeja
35 Wenus Oszczepalin : Orlęta Gołaszyn
36 Start Gózd : Polesie Serokomla
Kolejka 7 (2019-10-05 - 2019-10-06)
37 Polesie Serokomla : Absolwent Domaszewnica
38 Orlęta Gołaszyn : Start Gózd
39 Olimpia Okrzeja : Wenus Oszczepalin
40 Młodzieżówka Radzyń Podl. : Wóldom Wólka Domaszewska
41 WKS Wólka Świątkowa : ULKS Dębowica
42 Ar-Tig Huta Dąbrowa : Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 8 (2019-10-12 - 2019-10-13)
43 Absolwent Domaszewnica : Dwernicki Stoczek Łukowski
44 ULKS Dębowica : Ar-Tig Huta Dąbrowa
45 Wóldom Wólka Domaszewska : WKS Wólka Świątkowa
46 Wenus Oszczepalin : Młodzieżówka Radzyń Podl.
47 Start Gózd : Olimpia Okrzeja
48 Polesie Serokomla : Orlęta Gołaszyn
Kolejka 9 (2019-10-19 - 2019-10-20)
49 Orlęta Gołaszyn : Absolwent Domaszewnica
50 Olimpia Okrzeja : Polesie Serokomla
51 Młodzieżówka Radzyń Podl. : Start Gózd
52 WKS Wólka Świątkowa : Wenus Oszczepalin
53 Ar-Tig Huta Dąbrowa : Wóldom Wólka Domaszewska
54 Dwernicki Stoczek Łukowski : ULKS Dębowica
Kolejka 10 (2019-10-26 - 2019-10-27)
55 Absolwent Domaszewnica : ULKS Dębowica
56 Wóldom Wólka Domaszewska : Dwernicki Stoczek Łukowski
57 Wenus Oszczepalin : Ar-Tig Huta Dąbrowa
58 Start Gózd : WKS Wólka Świątkowa
59 Polesie Serokomla : Młodzieżówka Radzyń Podl.
60 Orlęta Gołaszyn : Olimpia Okrzeja
Kolejka 11 (2019-11-02 - 2019-11-03)
61 Olimpia Okrzeja : Absolwent Domaszewnica
62 Młodzieżówka Radzyń Podl. : Orlęta Gołaszyn
63 WKS Wólka Świątkowa : Polesie Serokomla
64 Ar-Tig Huta Dąbrowa : Start Gózd
65 Dwernicki Stoczek Łukowski : Wenus Oszczepalin
66 ULKS Dębowica : Wóldom Wólka Domaszewska

Najnowszy numer 34/2019 w sprzedaży od 2019-08-21.

reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy wprowadzenie kaucji na butelki plastikowe to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (5)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.