reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A gr. I WARSZAWSKA A gr. II
SIEDLECKA B BIALSKA B gr. II
WARSZAWSKA B gr. II
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Lutnia Piszczac 11 26 44:11
2 Grom Kąkolewnica 11 22 33:13
3 Unia Żabików 11 20 17:12
4 Bizon Jeleniec 11 20 22:14
5 Tytan Wisznice 11 17 22:21
6 Orzeł Czemierniki 11 17 20:21
7 Bad Boys Zastawie 11 17 29:12
8 Sokół Adamów 10 15 16:14
9 LKS Milanów 11 13 18:24
10 Bór Dąbie 11 12 9:26
11 Unia Krzywda 11 8 7:20
12 ŁKS Łazy 10 8 20:35
13 Granica Terespol 10 7 12:27
14 Kujawiak Stanin 10 5 15:34
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2019-08-15 - 2019-07-25)
1 Bór Dąbie 1 : 0 Bad Boys Zastawie
2 Orzeł Czemierniki 2 : 6 Bizon Jeleniec
3 Tytan Wisznice 0 : 2 Unia Żabików
4 Sokół Adamów 2 : 1 Granica Terespol
5 Unia Krzywda 0 : 2 Grom Kąkolewnica
6 ŁKS Łazy 2 : 4 Kujawiak Stanin
7 Lutnia Piszczac 2 : 1 LKS Milanów
Kolejka 2 (2019-08-17 - 2019-08-18)
8 Bad Boys Zastawie 3 : 1 LKS Milanów
9 Kujawiak Stanin 1 : 2 Lutnia Piszczac
10 Grom Kąkolewnica 7 : 3 ŁKS Łazy
11 Granica Terespol 1 : 1 Unia Krzywda
12 Unia Żabików 0 : 4 Sokół Adamów
13 Bizon Jeleniec 4 : 2 Tytan Wisznice
14 Bór Dąbie 1 : 2 Orzeł Czemierniki
Kolejka 3 (2019-08-24 - 2019-08-25)
15 Orzeł Czemierniki 2 : 0 Bad Boys Zastawie
16 Tytan Wisznice 2 : 1 Bór Dąbie
17 Sokół Adamów 2 : 2 Bizon Jeleniec
18 Unia Krzywda 0 : 1 Unia Żabików
19 ŁKS Łazy 6 : 0 Granica Terespol
20 Lutnia Piszczac 3 : 1 Grom Kąkolewnica
21 LKS Milanów 4 : 3 Kujawiak Stanin
Kolejka 4 (2019-08-31 - 2019-09-01)
22 Bad Boys Zastawie 11 : 0 Kujawiak Stanin
23 Grom Kąkolewnica 7 : 0 LKS Milanów
24 Granica Terespol 2 : 2 Lutnia Piszczac
25 Unia Żabików 4 : 1 ŁKS Łazy
26 Bizon Jeleniec 1 : 0 Unia Krzywda
27 Bór Dąbie 0 : 0 Sokół Adamów
28 Orzeł Czemierniki 2 : 3 Tytan Wisznice
Kolejka 5 (2019-09-07 - 2019-09-08)
29 Tytan Wisznice 1 : 1 Bad Boys Zastawie
30 Sokół Adamów 2 : 1 Orzeł Czemierniki
31 Unia Krzywda 0 : 1 Bór Dąbie
32 ŁKS Łazy 0 : 0 Bizon Jeleniec
33 Lutnia Piszczac 4 : 0 Unia Żabików
34 LKS Milanów 3 : 4 Granica Terespol
35 Kujawiak Stanin 1 : 3 Grom Kąkolewnica
Kolejka 6 (2019-09-14 - 2019-09-15)
36 Bad Boys Zastawie 1 : 3 Grom Kąkolewnica
37 Granica Terespol : Kujawiak Stanin
38 Unia Żabików 0 : 0 LKS Milanów
39 Bizon Jeleniec 2 : 1 Lutnia Piszczac
40 Bór Dąbie 0 : 3 ŁKS Łazy
41 Orzeł Czemierniki 1 : 0 Unia Krzywda
42 Tytan Wisznice 5 : 1 Sokół Adamów
Kolejka 7 (2019-09-21 - 2019-09-22)
43 Sokół Adamów 0 : 1 Bad Boys Zastawie
44 Unia Krzywda 0 : 0 Tytan Wisznice
45 ŁKS Łazy 1 : 1 Orzeł Czemierniki
46 Lutnia Piszczac 12 : 0 Bór Dąbie
47 LKS Milanów 0 : 1 Bizon Jeleniec
48 Kujawiak Stanin 0 : 4 Unia Żabików
49 Grom Kąkolewnica 6 : 1 Granica Terespol
Kolejka 8 (2019-09-28 - 2019-09-29)
50 Bad Boys Zastawie 1 : 1 Granica Terespol
51 Unia Żabików 0 : 0 Grom Kąkolewnica
52 Bizon Jeleniec 3 : 3 Kujawiak Stanin
53 Bór Dąbie 0 : 3 LKS Milanów
54 Orzeł Czemierniki 2 : 4 Lutnia Piszczac
55 Tytan Wisznice 7 : 2 ŁKS Łazy
56 Sokół Adamów 3 : 0 Unia Krzywda
Kolejka 9 (2019-10-05 - 2019-10-06)
57 Unia Krzywda 2 : 1 Bad Boys Zastawie
58 ŁKS Łazy : Sokół Adamów
59 Lutnia Piszczac 5 : 0 Tytan Wisznice
60 LKS Milanów 1 : 3 Orzeł Czemierniki
61 Kujawiak Stanin 1 : 1 Bór Dąbie
62 Grom Kąkolewnica 0 : 0 Bizon Jeleniec
63 Granica Terespol 0 : 3 Unia Żabików
Kolejka 10 (2019-10-12 - 2019-10-13)
64 Bad Boys Zastawie 2 : 1 Unia Żabików
65 Bizon Jeleniec 2 : 2 Granica Terespol
66 Bór Dąbie 3 : 3 Grom Kąkolewnica
67 Orzeł Czemierniki 3 : 2 Kujawiak Stanin
68 Tytan Wisznice 1 : 3 LKS Milanów
69 Sokół Adamów 2 : 2 Lutnia Piszczac
70 Unia Krzywda 4 : 2 ŁKS Łazy
Kolejka 11 (2019-10-19 - 2019-10-20)
71 ŁKS Łazy 0 : 8 Bad Boys Zastawie
72 Lutnia Piszczac 7 : 0 Unia Krzywda
73 LKS Milanów 2 : 0 Sokół Adamów
74 Kujawiak Stanin 0 : 1 Tytan Wisznice
75 Grom Kąkolewnica 1 : 1 Orzeł Czemierniki
76 Granica Terespol 0 : 1 Bór Dąbie
77 Unia Żabików 2 : 1 Bizon Jeleniec
Kolejka 12 (2019-10-26 - 2019-10-27)
78 Bad Boys Zastawie : Bizon Jeleniec
79 Bór Dąbie : Unia Żabików
80 Orzeł Czemierniki : Granica Terespol
81 Tytan Wisznice : Grom Kąkolewnica
82 Sokół Adamów : Kujawiak Stanin
83 Unia Krzywda : LKS Milanów
84 ŁKS Łazy : Lutnia Piszczac
Kolejka 13 (2019-11-02 - 2019-11-03)
85 Lutnia Piszczac : Bad Boys Zastawie
86 LKS Milanów : ŁKS Łazy
87 Kujawiak Stanin : Unia Żabików
88 Grom Kąkolewnica : Sokół Adamów
89 Granica Terespol : Tytan Wisznice
90 Unia Żabików : Orzeł Czemierniki
91 Bizon Jeleniec : Bór Dąbie

Najnowszy numer 43/2019 w sprzedaży od 2019-10-23.

reklama
reklama

Sonda

Czy należy ograniczyć immunitet posłów, sędziów i prokuratorów?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.