reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A gr. I WARSZAWSKA A gr. II
SIEDLECKA B BIALSKA B gr. II
WARSZAWSKA B gr. II
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Radomiak II Radom 11 24 22:11
2 MKS Piaseczno 11 24 34:14
3 Błonianka Błonie 11 23 34:10
4 Victoria Sulejówek 11 22 26:18
5 Pilica Białobrzegi 11 21 28:19
6 Wilga Garwolin 11 17 26:26
7 Mszczonowianka Mszczonów 11 16 18:15
8 Oskar Przysucha 11 16 25:25
9 KS Warka 11 14 16:21
10 Proch Pionki 11 14 13:16
11 Znicz II Pruszków 11 12 14:19
12 Mazur Karczew 11 10 14:19
13 KS Raszyn 11 10 14:23
14 Żyradowianka Żyrardów 11 9 16:27
15 Józefovia Józefów 11 6 7:21
16 Unia Warszawa 11 5 5:28
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2019-08-14 - 2019-08-15)
1 Józefovia Józefów 0 : 2 Radomiak II Radom
2 MKS Piaseczno 3 : 3 Wilga Garwolin
3 Proch Pionki 1 : 3 Pilica Białobrzegi
4 Victoria Sulejówek 3 : 1 Mazur Karczew
5 KS Warka 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
6 Znicz II Pruszków 3 : 1 Unia Warszawa
7 KS Raszyn 0 : 5 Błonianka Błonie
8 Oskar Przysucha 3 : 2 Żyradowianka Żyrardów
Kolejka 2 (2019-08-17 - 2019-08-17)
9 Radomiak II Radom 3 : 2 Żyradowianka Żyrardów
10 Błonianka Błonie 3 : 1 Oskar Przysucha
11 Unia Warszawa 1 : 4 KS Raszyn
12 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 2 Znicz II Pruszków
13 Mazur Karczew 1 : 1 KS Warka
14 Pilica Białobrzegi 2 : 1 Victoria Sulejówek
15 Wilga Garwolin 1 : 3 Proch Pionki
16 Józefovia Józefów 0 : 3 MKS Piaseczno
Kolejka 3 (2019-08-24 - 2019-08-25)
17 MKS Piaseczno 1 : 2 Radomiak II Radom
18 Proch Pionki 1 : 1 Józefovia Józefów
19 Victoria Sulejówek 3 : 4 Wilga Garwolin
20 KS Warka 1 : 3 Pilica Białobrzegi
21 Znicz II Pruszków 1 : 4 Mazur Karczew
22 KS Raszyn 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
23 Oskar Przysucha 0 : 0 Unia Warszawa
24 Żyradowianka Żyrardów 0 : 5 Błonianka Błonie
Kolejka 4 (2019-08-31 - 2019-09-01)
25 Radomiak II Radom 2 : 2 Błonianka Błonie
26 Unia Warszawa 1 : 4 Żyradowianka Żyrardów
27 Mszczonowianka Mszczonów 5 : 2 Oskar Przysucha
28 Mazur Karczew 1 : 0 KS Raszyn
29 Znicz II Pruszków 3 : 2 Pilica Białobrzegi
30 Wilga Garwolin 3 : 3 KS Warka
31 Józefovia Józefów 0 : 3 Victoria Sulejówek
32 MKS Piaseczno 4 : 0 Proch Pionki
Kolejka 5 (2019-09-07 - 2019-09-08)
33 Proch Pionki 0 : 1 Radomiak II Radom
34 Victoria Sulejówek 1 : 3 MKS Piaseczno
35 KS Warka 2 : 1 Józefovia Józefów
36 Znicz II Pruszków 1 : 4 Wilga Garwolin
37 KS Raszyn 3 : 2 Pilica Białobrzegi
38 Oskar Przysucha 3 : 2 Mazur Karczew
39 Żyradowianka Żyrardów 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
40 Błonianka Błonie 5 : 0 Unia Warszawa
Kolejka 6 (2019-09-14 - 2019-09-15)
41 Radomiak II Radom 4 : 0 Unia Warszawa
42 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Błonianka Błonie
43 Mazur Karczew 1 : 2 Żyradowianka Żyrardów
44 Oskar Przysucha 4 : 4 Pilica Białobrzegi
45 Wilga Garwolin 2 : 1 KS Raszyn
46 Józefovia Józefów 2 : 1 Znicz II Pruszków
47 MKS Piaseczno 6 : 1 KS Warka
48 Proch Pionki 0 : 2 Victoria Sulejówek
Kolejka 7 (2019-09-21 - 2019-09-22)
49 Victoria Sulejówek 3 : 2 Radomiak II Radom
50 KS Warka 3 : 2 Proch Pionki
51 Znicz II Pruszków 1 : 2 MKS Piaseczno
52 KS Raszyn 1 : 1 Józefovia Józefów
53 Oskar Przysucha 3 : 1 Wilga Garwolin
54 Żyradowianka Żyrardów 1 : 3 Pilica Białobrzegi
55 Mazur Karczew 0 : 3 Błonianka Błonie
56 Unia Warszawa 0 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 8 (2019-09-28 - 2019-09-29)
57 Radomiak II Radom 3 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
58 Mazur Karczew 2 : 1 Unia Warszawa
59 Pilica Białobrzegi 2 : 2 Błonianka Błonie
60 Wilga Garwolin 4 : 0 Żyradowianka Żyrardów
61 Józefovia Józefów 0 : 2 Oskar Przysucha
62 MKS Piaseczno 4 : 1 KS Raszyn
63 Proch Pionki 2 : 0 Znicz II Pruszków
64 Victoria Sulejówek 2 : 0 KS Warka
Kolejka 9 (2019-10-05 - 2019-10-06)
65 KS Warka 1 : 1 Radomiak II Radom
66 Znicz II Pruszków 1 : 1 Victoria Sulejówek
67 KS Raszyn 0 : 1 Proch Pionki
68 Oskar Przysucha 2 : 2 MKS Piaseczno
69 Żyradowianka Żyrardów 2 : 2 Józefovia Józefów
70 Błonianka Błonie 5 : 0 Wilga Garwolin
71 Unia Warszawa 0 : 3 Pilica Białobrzegi
72 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Mazur Karczew
Kolejka 10 (2019-10-12 - 2019-10-13)
73 Radomiak II Radom 1 : 0 Mazur Karczew
74 Pilica Białobrzegi 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
75 Wilga Garwolin 3 : 0 Unia Warszawa
76 Józefovia Józefów 0 : 3 Błonianka Błonie
77 MKS Piaseczno 2 : 2 Żyradowianka Żyrardów
78 Proch Pionki 1 : 1 Oskar Przysucha
79 Victoria Sulejówek 2 : 1 KS Raszyn
80 KS Warka 0 : 0 Znicz II Pruszków
Kolejka 11 (2019-10-19 - 2019-10-20)
81 Znicz II Pruszków 1 : 1 Radomiak II Radom
82 KS Raszyn 1 : 3 KS Warka
83 Oskar Przysucha 4 : 5 Victoria Sulejówek
84 Żyradowianka Żyrardów 0 : 2 Proch Pionki
85 Błonianka Błonie 1 : 4 MKS Piaseczno
86 Unia Warszawa 1 : 0 Józefovia Józefów
87 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 1 Wilga Garwolin
88 Mazur Karczew 1 : 2 Pilica Białobrzegi
Kolejka 12 (2019-10-26 - 2019-10-27)
89 Radomiak II Radom : Pilica Białobrzegi
90 Wilga Garwolin : Mazur Karczew
91 Józefovia Józefów : Mszczonowianka Mszczonów
92 MKS Piaseczno : Unia Warszawa
93 Proch Pionki : Błonianka Błonie
94 Victoria Sulejówek : Żyradowianka Żyrardów
95 KS Warka : Oskar Przysucha
96 Znicz II Pruszków : KS Raszyn
Kolejka 13 (2019-11-02 - 2019-11-03)
97 KS Raszyn : Radomiak II Radom
98 Oskar Przysucha : Znicz II Pruszków
99 Żyradowianka Żyrardów : KS Warka
100 Błonianka Błonie : Victoria Sulejówek
101 Unia Warszawa : Proch Pionki
102 Mszczonowianka Mszczonów : MKS Piaseczno
103 Mazur Karczew : Józefovia Józefów
104 Pilica Białobrzegi : Wilga Garwolin
Kolejka 14 (2019-11-09 - 2019-11-10)
105 Radomiak II Radom : Wilga Garwolin
106 Józefovia Józefów : Pilica Białobrzegi
107 MKS Piaseczno : Mazur Karczew
108 Proch Pionki : Mszczonowianka Mszczonów
109 Victoria Sulejówek : Unia Warszawa
110 KS Warka : Błonianka Błonie
111 Znicz II Pruszków : Żyradowianka Żyrardów
112 KS Raszyn : Oskar Przysucha
Kolejka 15 (2019-11-16 - 2019-11-17)
113 Oskar Przysucha : Radomiak II Radom
114 Żyradowianka Żyrardów : KS Raszyn
115 Błonianka Błonie : Znicz II Pruszków
116 Unia Warszawa : KS Warka
117 Mszczonowianka Mszczonów : Victoria Sulejówek
118 Mazur Karczew : Proch Pionki
119 Pilica Białobrzegi : MKS Piaseczno
120 Wilga Garwolin : Józefovia Józefów

Najnowszy numer 43/2019 w sprzedaży od 2019-10-23.

reklama
reklama

Sonda

Czy należy ograniczyć immunitet posłów, sędziów i prokuratorów?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.