reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O (gr. I)
BIALSKA O SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A (gr. I) WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B (gr. II) BIALSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Korona Góra Kalwaria 22 54 81:21
2 UKS Tarczyn 22 48 61:32
3 SF Wilanów 22 46 80:39
4 Perła II Złotokłos 22 43 61:48
5 KS Glinianka 22 39 55:36
6 City Wilanów 22 28 56:51
7 Sokół Kołbiel 22 26 45:58
8 Snajper Sośninka 22 25 62:76
9 SRS Zamienie 22 24 40:54
10 Grom Prace Małe 22 19 33:76
11 Orzeł Parysów 22 17 31:69
12 KS Sobienie Jeziory 22 12 22:67
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2018-09-01 - 2018-09-02)
1 Grom Prace Małe 2 : 2 City Wilanów
2 UKS Tarczyn 2 : 3 KS Glinianka
3 SRS Zamienie 8 : 3 Orzeł Parysów
4 Sokół Kołbiel 2 : 3 KS Sobienie Jeziory
5 SF Wilanów 9 : 3 Perła II Złotokłos
6 Korona Góra Kalwaria 3 : 3 Snajper Sośninka
Kolejka 2 (2018-09-08 - 2018-09-09)
7 City Wilanów 1 : 1 Snajper Sośninka
8 Perła II Złotokłos 1 : 6 Korona Góra Kalwaria
9 KS Sobienie Jeziory 2 : 3 SF Wilanów
10 Orzeł Parysów 1 : 4 Sokół Kołbiel
11 KS Glinianka 3 : 0 SRS Zamienie
12 Grom Prace Małe 0 : 3 UKS Tarczyn
Kolejka 3 (2018-09-15 - 2018-09-16)
13 UKS Tarczyn 5 : 0 City Wilanów
14 SRS Zamienie 0 : 2 Grom Prace Małe
15 Sokół Kołbiel 1 : 3 KS Glinianka
16 SF Wilanów 6 : 2 Orzeł Parysów
17 Korona Góra Kalwaria 4 : 0 KS Sobienie Jeziory
18 Snajper Sośninka 6 : 3 Perła II Złotokłos
Kolejka 4 (2018-09-22 - 2018-09-23)
19 City Wilanów 0 : 1 Perła II Złotokłos
20 KS Sobienie Jeziory 2 : 5 Snajper Sośninka
21 Orzeł Parysów 1 : 3 Korona Góra Kalwaria
22 KS Glinianka 3 : 1 SF Wilanów
23 Grom Prace Małe 3 : 2 Sokół Kołbiel
24 UKS Tarczyn 3 : 2 SRS Zamienie
Kolejka 5 (2018-09-29 - 2018-09-30)
25 SRS Zamienie 1 : 1 City Wilanów
26 Sokół Kołbiel 2 : 2 UKS Tarczyn
27 SF Wilanów 5 : 0 Grom Prace Małe
28 Korona Góra Kalwaria 4 : 0 KS Glinianka
29 Snajper Sośninka 5 : 2 Orzeł Parysów
30 Perła II Złotokłos 2 : 0 KS Sobienie Jeziory
Kolejka 6 (2018-10-06 - 2018-10-07)
31 City Wilanów 3 : 1 KS Sobienie Jeziory
32 Orzeł Parysów 2 : 1 Perła II Złotokłos
33 KS Glinianka 4 : 3 Snajper Sośninka
34 Grom Prace Małe 1 : 6 Korona Góra Kalwaria
35 UKS Tarczyn 1 : 0 SF Wilanów
36 SRS Zamienie 3 : 2 Sokół Kołbiel
Kolejka 7 (2018-10-13 - 2018-10-14)
37 Sokół Kołbiel 1 : 3 City Wilanów
38 SF Wilanów 3 : 0 SRS Zamienie
39 Korona Góra Kalwaria 3 : 3 UKS Tarczyn
40 Snajper Sośninka 10 : 3 Grom Prace Małe
41 Perła II Złotokłos 5 : 2 KS Glinianka
42 KS Sobienie Jeziory 0 : 0 Orzeł Parysów
Kolejka 8 (2018-10-20 - 2018-10-21)
43 City Wilanów 6 : 1 Orzeł Parysów
44 KS Glinianka 7 : 0 KS Sobienie Jeziory
45 Grom Prace Małe 3 : 4 Perła II Złotokłos
46 UKS Tarczyn 3 : 0 Snajper Sośninka
47 SRS Zamienie 0 : 3 Korona Góra Kalwaria
48 Sokół Kołbiel 1 : 9 SF Wilanów
Kolejka 9 (2018-10-27 - 2018-11-03)
49 SF Wilanów 5 : 2 City Wilanów
50 Korona Góra Kalwaria 6 : 1 Sokół Kołbiel
51 Snajper Sośninka 4 : 2 SRS Zamienie
52 Perła II Złotokłos 4 : 2 UKS Tarczyn
53 Orzeł Parysów 1 : 3 KS Glinianka
54 KS Sobienie Jeziory 6 : 0 Grom Prace Małe
Kolejka 10 (2018-11-03 - 2018-11-04)
55 City Wilanów 0 : 3 KS Glinianka
56 Grom Prace Małe 1 : 3 Orzeł Parysów
57 UKS Tarczyn 3 : 0 KS Sobienie Jeziory
58 SRS Zamienie 2 : 2 Perła II Złotokłos
59 Sokół Kołbiel 2 : 2 Snajper Sośninka
60 SF Wilanów 0 : 4 Korona Góra Kalwaria
Kolejka 11 (2018-11-10 - 2018-11-11)
61 Korona Góra Kalwaria 2 : 0 City Wilanów
62 Snajper Sośninka 2 : 3 SF Wilanów
63 Perła II Złotokłos 4 : 1 Sokół Kołbiel
64 KS Sobienie Jeziory 0 : 2 SRS Zamienie
65 Orzeł Parysów 2 : 5 UKS Tarczyn
66 KS Glinianka 3 : 0 Grom Prace Małe
Kolejka 12 (2019-03-30 - 2019-03-31)
67 City Wilanów 5 : 1 Grom Prace Małe
68 KS Glinianka 1 : 1 UKS Tarczyn
69 Orzeł Parysów 1 : 2 SRS Zamienie
70 KS Sobienie Jeziory 1 : 0 Sokół Kołbiel
71 Perła II Złotokłos 1 : 3 SF Wilanów
72 Snajper Sośninka 0 : 6 Korona Góra Kalwaria
Kolejka 13 (2019-04-06 - 2019-04-07)
73 Snajper Sośninka 1 : 7 City Wilanów
74 Korona Góra Kalwaria 1 : 2 Perła II Złotokłos
75 SF Wilanów 3 : 0 KS Sobienie Jeziory
76 Sokół Kołbiel 2 : 1 Orzeł Parysów
77 SRS Zamienie 2 : 1 KS Glinianka
78 UKS Tarczyn 4 : 0 Grom Prace Małe
Kolejka 14 (2019-04-13 - 2019-04-14)
79 City Wilanów 1 : 3 UKS Tarczyn
80 Grom Prace Małe 2 : 1 SRS Zamienie
81 KS Glinianka 0 : 1 Sokół Kołbiel
82 Orzeł Parysów 0 : 2 SF Wilanów
83 KS Sobienie Jeziory 0 : 4 Korona Góra Kalwaria
84 Perła II Złotokłos 2 : 1 Snajper Sośninka
Kolejka 15 (2019-04-27 - 2019-04-28)
85 Perła II Złotokłos 3 : 2 City Wilanów
86 Snajper Sośninka 5 : 0 KS Sobienie Jeziory
87 Korona Góra Kalwaria 3 : 0 Orzeł Parysów
88 SF Wilanów 1 : 1 KS Glinianka
89 Sokół Kołbiel 3 : 1 Grom Prace Małe
90 SRS Zamienie 0 : 4 UKS Tarczyn
Kolejka 16 (2019-05-04 - 2019-05-05)
91 City Wilanów 8 : 1 SRS Zamienie
92 UKS Tarczyn 2 : 1 Sokół Kołbiel
93 Grom Prace Małe 3 : 5 SF Wilanów
94 KS Glinianka 0 : 0 Korona Góra Kalwaria
95 Orzeł Parysów 3 : 4 Snajper Sośninka
96 KS Sobienie Jeziory 0 : 4 Perła II Złotokłos
Kolejka 17 (2019-05-11 - 2019-05-12)
97 KS Sobienie Jeziory 0 : 0 City Wilanów
98 Perła II Złotokłos 7 : 0 Orzeł Parysów
99 Snajper Sośninka 2 : 6 KS Glinianka
100 Korona Góra Kalwaria 3 : 0 Grom Prace Małe
101 SF Wilanów 3 : 1 UKS Tarczyn
102 Sokół Kołbiel 5 : 0 SRS Zamienie
Kolejka 18 (2019-05-18 - 2019-05-19)
103 City Wilanów 4 : 2 Sokół Kołbiel
104 SRS Zamienie 4 : 0 SF Wilanów
105 UKS Tarczyn 1 : 5 Korona Góra Kalwaria
106 Grom Prace Małe 3 : 2 Snajper Sośninka
107 KS Glinianka 1 : 3 Perła II Złotokłos
108 Orzeł Parysów 2 : 2 KS Sobienie Jeziory
Kolejka 19 (2019-05-25 - 2019-05-26)
109 Orzeł Parysów 3 : 2 City Wilanów
110 KS Sobienie Jeziory 2 : 4 KS Glinianka
111 Perła II Złotokłos 3 : 0 Grom Prace Małe
112 Snajper Sośninka 3 : 5 UKS Tarczyn
113 Korona Góra Kalwaria 3 : 0 SRS Zamienie
114 SF Wilanów 4 : 1 Sokół Kołbiel
Kolejka 20 (2019-06-01 - 2019-06-02)
115 City Wilanów 4 : 3 SF Wilanów
116 Sokół Kołbiel 4 : 2 Korona Góra Kalwaria
117 SRS Zamienie 1 : 1 Snajper Sośninka
118 UKS Tarczyn 2 : 1 Perła II Złotokłos
119 Grom Prace Małe 4 : 2 KS Sobienie Jeziory
120 KS Glinianka 0 : 1 Orzeł Parysów
Kolejka 21 (2019-06-08 - 2019-06-09)
121 KS Glinianka 5 : 2 City Wilanów
122 Orzeł Parysów 2 : 0 Grom Prace Małe
123 KS Sobienie Jeziory 1 : 3 UKS Tarczyn
124 Perła II Złotokłos 3 : 2 SRS Zamienie
125 Snajper Sośninka 2 : 4 Sokół Kołbiel
126 Korona Góra Kalwaria 4 : 1 SF Wilanów
Kolejka 22 (2019-06-15 - 2019-06-16)
127 City Wilanów 3 : 6 Korona Góra Kalwaria
128 SF Wilanów 11 : 0 Snajper Sośninka
129 Sokół Kołbiel 3 : 2 Perła II Złotokłos
130 SRS Zamienie 7 : 0 KS Sobienie Jeziory
131 UKS Tarczyn 3 : 0 Orzeł Parysów
132 Grom Prace Małe 4 : 2 KS Glinianka
reklama
reklama

Sonda

Czy Małgorzata Kidawa-Błońska jako kandydat na premiera poprawi wizerunek PO?


Zobacz komentarze (17)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.