reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O (gr. I)
BIALSKA O SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A (gr. I) WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B (gr. II) BIALSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Rywal Ruchna 22 55 70:21
2 ŁDK Łosice 22 47 55:26
3 Iskra Kotuń 22 47 82:46
4 Liwia Łochów 22 44 55:38
5 Promnik Gończyce 22 42 64:30
6 Strzelec Chodów 22 33 70:57
7 Płomień II Dębe Wielkie 22 27 41:54
8 ULKS Gołąbek 22 25 36:57
9 Nojszewianka Dobre 22 24 32:60
10 Niwa Tęczki 22 23 38:59
11 Świt Barcząca 22 18 30:55
12 Zorza Sterdyń 22 1 18:88
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2018-08-25 - 2018-08-26)
1 Iskra Kotuń 3 : 0 ULKS Gołąbek
2 Świt Barcząca 0 : 2 Liwia Łochów
3 ŁDK Łosice 2 : 0 Promnik Gończyce
4 Zorza Sterdyń 0 : 1 Strzelec Chodów
5 Rywal Ruchna 2 : 0 Płomień II Dębe Wielkie
6 Nojszewianka Dobre 3 : 2 Niwa Tęczki
Kolejka 2 (2018-09-01 - 2018-09-02)
7 ULKS Gołąbek 0 : 2 Niwa Tęczki
8 Płomień II Dębe Wielkie 4 : 0 Nojszewianka Dobre
9 Strzelec Chodów 3 : 1 Rywal Ruchna
10 Promnik Gończyce 9 : 0 Zorza Sterdyń
11 Liwia Łochów 1 : 1 ŁDK Łosice
12 Iskra Kotuń 3 : 3 Świt Barcząca
Kolejka 3 (2018-09-08 - 2018-09-09)
13 Świt Barcząca 3 : 1 ULKS Gołąbek
14 ŁDK Łosice 4 : 1 Iskra Kotuń
15 Zorza Sterdyń 1 : 4 Liwia Łochów
16 Rywal Ruchna 3 : 3 Promnik Gończyce
17 Nojszewianka Dobre 3 : 2 Strzelec Chodów
18 Niwa Tęczki 2 : 1 Płomień II Dębe Wielkie
Kolejka 4 (2018-09-15 - 2018-09-16)
19 ULKS Gołąbek 2 : 1 Płomień II Dębe Wielkie
20 Strzelec Chodów 2 : 5 Niwa Tęczki
21 Promnik Gończyce 0 : 1 Nojszewianka Dobre
22 Liwia Łochów 0 : 3 Rywal Ruchna
23 Iskra Kotuń 8 : 2 Zorza Sterdyń
24 Świt Barcząca 0 : 1 ŁDK Łosice
Kolejka 5 (2018-09-22 - 2018-09-23)
25 ŁDK Łosice 3 : 2 ULKS Gołąbek
26 Zorza Sterdyń 3 : 4 Świt Barcząca
27 Rywal Ruchna 6 : 1 Iskra Kotuń
28 Nojszewianka Dobre 1 : 1 Liwia Łochów
29 Niwa Tęczki 2 : 3 Promnik Gończyce
30 Płomień II Dębe Wielkie 9 : 1 Strzelec Chodów
Kolejka 6 (2018-09-29 - 2018-09-30)
31 ULKS Gołąbek 4 : 3 Strzelec Chodów
32 Promnik Gończyce 9 : 1 Płomień II Dębe Wielkie
33 Liwia Łochów 5 : 1 Niwa Tęczki
34 Iskra Kotuń 1 : 2 Nojszewianka Dobre
35 Świt Barcząca 0 : 4 Rywal Ruchna
36 ŁDK Łosice 3 : 0 Zorza Sterdyń
Kolejka 7 (2018-10-06 - 2018-10-07)
37 Zorza Sterdyń 2 : 5 ULKS Gołąbek
38 Rywal Ruchna 2 : 1 ŁDK Łosice
39 Nojszewianka Dobre 1 : 1 Świt Barcząca
40 Niwa Tęczki 2 : 3 Iskra Kotuń
41 Płomień II Dębe Wielkie 2 : 0 Liwia Łochów
42 Strzelec Chodów 2 : 3 Promnik Gończyce
Kolejka 8 (2018-10-13 - 2018-10-14)
43 ULKS Gołąbek 0 : 3 Promnik Gończyce
44 Liwia Łochów 1 : 5 Strzelec Chodów
45 Iskra Kotuń 4 : 2 Płomień II Dębe Wielkie
46 Świt Barcząca 1 : 3 Niwa Tęczki
47 ŁDK Łosice 5 : 4 Nojszewianka Dobre
48 Zorza Sterdyń 1 : 2 Rywal Ruchna
Kolejka 9 (2018-10-20 - 2018-10-21)
49 Rywal Ruchna 3 : 1 ULKS Gołąbek
50 Nojszewianka Dobre 2 : 0 Zorza Sterdyń
51 Niwa Tęczki 0 : 2 ŁDK Łosice
52 Płomień II Dębe Wielkie 2 : 4 Świt Barcząca
53 Strzelec Chodów 6 : 2 Iskra Kotuń
54 Promnik Gończyce 5 : 0 Liwia Łochów
Kolejka 10 (2018-10-27 - 2018-10-28)
55 ULKS Gołąbek 0 : 1 Liwia Łochów
56 Iskra Kotuń 2 : 1 Promnik Gończyce
57 Świt Barcząca 1 : 2 Strzelec Chodów
58 ŁDK Łosice 2 : 0 Płomień II Dębe Wielkie
59 Zorza Sterdyń 3 : 3 Niwa Tęczki
60 Rywal Ruchna 3 : 0 Nojszewianka Dobre
Kolejka 11 (2018-11-03 - 2018-11-04)
61 Nojszewianka Dobre 0 : 2 ULKS Gołąbek
62 Niwa Tęczki 1 : 3 Rywal Ruchna
63 Płomień II Dębe Wielkie 3 : 0 Zorza Sterdyń
64 Strzelec Chodów 3 : 2 ŁDK Łosice
65 Promnik Gończyce 3 : 0 Świt Barcząca
66 Liwia Łochów 1 : 0 Iskra Kotuń
Kolejka 12 (2019-04-06 - 2019-04-07)
67 ULKS Gołąbek 3 : 3 Iskra Kotuń
68 Liwia Łochów 5 : 1 Świt Barcząca
69 Promnik Gończyce 2 : 2 ŁDK Łosice
70 Strzelec Chodów 7 : 0 Zorza Sterdyń
71 Płomień II Dębe Wielkie 0 : 2 Rywal Ruchna
72 Niwa Tęczki 2 : 2 Nojszewianka Dobre
Kolejka 13 (2019-04-13 - 2019-04-14)
73 Niwa Tęczki 1 : 3 ULKS Gołąbek
74 Nojszewianka Dobre 2 : 3 Płomień II Dębe Wielkie
75 Rywal Ruchna 3 : 0 Strzelec Chodów
76 Zorza Sterdyń 0 : 3 Promnik Gończyce
77 ŁDK Łosice 0 : 2 Liwia Łochów
78 Świt Barcząca 2 : 4 Iskra Kotuń
Kolejka 14 (2019-04-19 - 2019-04-20)
79 ULKS Gołąbek 1 : 0 Świt Barcząca
80 Iskra Kotuń 2 : 1 ŁDK Łosice
81 Liwia Łochów 5 : 0 Zorza Sterdyń
82 Promnik Gończyce 2 : 1 Rywal Ruchna
83 Strzelec Chodów 5 : 1 Nojszewianka Dobre
84 Płomień II Dębe Wielkie 1 : 2 Niwa Tęczki
Kolejka 15 (2019-04-27 - 2019-04-28)
85 Płomień II Dębe Wielkie 2 : 0 ULKS Gołąbek
86 Niwa Tęczki 0 : 3 Strzelec Chodów
87 Nojszewianka Dobre 4 : 3 Promnik Gończyce
88 Rywal Ruchna 4 : 2 Liwia Łochów
89 Zorza Sterdyń 6 : 8 Iskra Kotuń
90 ŁDK Łosice 2 : 1 Świt Barcząca
Kolejka 16 (2019-05-04 - 2019-05-05)
91 ULKS Gołąbek 0 : 4 ŁDK Łosice
92 Świt Barcząca 3 : 0 Zorza Sterdyń
93 Iskra Kotuń 2 : 0 Rywal Ruchna
94 Liwia Łochów 4 : 0 Nojszewianka Dobre
95 Promnik Gończyce 3 : 0 Niwa Tęczki
96 Strzelec Chodów 1 : 3 Płomień II Dębe Wielkie
Kolejka 17 (2019-05-11 - 2019-05-12)
97 Strzelec Chodów 10 : 3 ULKS Gołąbek
98 Płomień II Dębe Wielkie 1 : 6 Promnik Gończyce
99 Niwa Tęczki 0 : 4 Liwia Łochów
100 Nojszewianka Dobre 0 : 4 Iskra Kotuń
101 Rywal Ruchna 3 : 0 Świt Barcząca
102 Zorza Sterdyń 0 : 3 ŁDK Łosice
Kolejka 18 (2019-05-18 - 2019-05-19)
103 ULKS Gołąbek 3 : 0 Zorza Sterdyń
104 ŁDK Łosice 2 : 3 Rywal Ruchna
105 Świt Barcząca 3 : 2 Nojszewianka Dobre
106 Iskra Kotuń 5 : 0 Niwa Tęczki
107 Liwia Łochów 6 : 0 Płomień II Dębe Wielkie
108 Promnik Gończyce 2 : 1 Strzelec Chodów
Kolejka 19 (2019-05-25 - 2019-05-26)
109 Promnik Gończyce 3 : 2 ULKS Gołąbek
110 Strzelec Chodów 3 : 5 Liwia Łochów
111 Płomień II Dębe Wielkie 1 : 5 Iskra Kotuń
112 Niwa Tęczki 5 : 2 Świt Barcząca
113 Nojszewianka Dobre 1 : 5 ŁDK Łosice
114 Rywal Ruchna 3 : 0 Zorza Sterdyń
Kolejka 20 (2019-06-01 - 2019-06-02)
115 ULKS Gołąbek 1 : 7 Rywal Ruchna
116 Zorza Sterdyń 0 : 3 Nojszewianka Dobre
117 ŁDK Łosice 5 : 1 Niwa Tęczki
118 Świt Barcząca 1 : 2 Płomień II Dębe Wielkie
119 Iskra Kotuń 7 : 3 Strzelec Chodów
120 Liwia Łochów 2 : 1 Promnik Gończyce
Kolejka 21 (2019-06-08 - 2019-06-09)
121 Liwia Łochów 3 : 0 ULKS Gołąbek
122 Promnik Gończyce 0 : 4 Iskra Kotuń
123 Strzelec Chodów 6 : 0 Świt Barcząca
124 Płomień II Dębe Wielkie 0 : 3 ŁDK Łosice
125 Niwa Tęczki 3 : 0 Zorza Sterdyń
126 Nojszewianka Dobre 0 : 7 Rywal Ruchna
Kolejka 22 (2019-06-15 - 2019-06-16)
127 ULKS Gołąbek 3 : 0 Nojszewianka Dobre
128 Rywal Ruchna 5 : 1 Niwa Tęczki
129 Zorza Sterdyń 0 : 3 Płomień II Dębe Wielkie
130 ŁDK Łosice 2 : 1 Strzelec Chodów
131 Świt Barcząca 0 : 0 Promnik Gończyce
132 Iskra Kotuń 10 : 1 Liwia Łochów
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy poparcie dla PiS przekroczy 50%?


Zobacz komentarze (13)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.