reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O (gr. I)
BIALSKA O SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A (gr. I) WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B (gr. II) BIALSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Bór Dąbie 20 48 54:17
2 ULKS Dębowica 20 45 69:28
3 Polesie Serokomla 20 41 62:27
4 Ar-Tig Huta Dąbrowa 20 38 73:27
5 Dwernicki Stoczek Łukowski 20 27 35:33
6 Młodzieżówka Radzyń 20 26 35:40
7 Absolwent Domaszewnica 19 24 33:34
8 Start Gózd 20 23 34:46
9 Orlęta Gołaszyn 20 21 38:64
10 WKS Wólka Świątkowa 20 12 28:66
11 Wenus Oszczepalin 19 6 32:111
12 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2018-08-25 - 2018-08-26)
1 WKS Wólka Świątkowa 3 : 2 Wenus Oszczepalin
2 Absolwent Domaszewnica 2 : 1 Bór Dąbie
3 Start Gózd 2 : 2 ULKS Dębowica
4 pauza : Dwernicki Stoczek Łukowski
5 Polesie Serokomla 3 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
6 Orlęta Gołaszyn 0 : 3 Młodzieżówka Radzyń
Kolejka 2 (2018-09-01 - 2018-09-02)
7 Wenus Oszczepalin 4 : 2 Młodzieżówka Radzyń
8 Ar-Tig Huta Dąbrowa 9 : 2 Orlęta Gołaszyn
9 Dwernicki Stoczek Łukowski 0 : 3 Polesie Serokomla
10 ULKS Dębowica : pauza
11 Bór Dąbie 5 : 1 Start Gózd
12 WKS Wólka Świątkowa 0 : 0 Absolwent Domaszewnica
Kolejka 3 (2018-09-08 - 2018-09-09)
13 Absolwent Domaszewnica 10 : 2 Wenus Oszczepalin
14 Start Gózd 3 : 0 WKS Wólka Świątkowa
15 pauza : Bór Dąbie
16 Polesie Serokomla 1 : 1 ULKS Dębowica
17 Orlęta Gołaszyn 0 : 3 Dwernicki Stoczek Łukowski
18 Młodzieżówka Radzyń 2 : 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
Kolejka 4 (2018-09-15 - 2018-09-16)
19 Wenus Oszczepalin 1 : 6 Ar-Tig Huta Dąbrowa
20 Dwernicki Stoczek Łukowski 0 : 0 Młodzieżówka Radzyń
21 ULKS Dębowica 2 : 1 Orlęta Gołaszyn
22 Bór Dąbie 2 : 0 Polesie Serokomla
23 WKS Wólka Świątkowa : pauza
24 Absolwent Domaszewnica 6 : 0 Start Gózd
Kolejka 5 (2018-09-22 - 2018-09-23)
25 Start Gózd 5 : 1 Wenus Oszczepalin
26 pauza : Absolwent Domaszewnica
27 Polesie Serokomla 8 : 1 WKS Wólka Świątkowa
28 Orlęta Gołaszyn 2 : 3 Bór Dąbie
29 Młodzieżówka Radzyń 3 : 4 ULKS Dębowica
30 Ar-Tig Huta Dąbrowa 4 : 2 Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 6 (2018-09-29 - 2018-09-30)
31 Wenus Oszczepalin 1 : 3 Dwernicki Stoczek Łukowski
32 ULKS Dębowica 3 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
33 Bór Dąbie 3 : 2 Młodzieżówka Radzyń
34 WKS Wólka Świątkowa 0 : 3 Orlęta Gołaszyn
35 Absolwent Domaszewnica 1 : 0 Polesie Serokomla
36 Start Gózd : pauza
Kolejka 7 (2018-10-06 - 2018-10-07)
37 pauza : Wenus Oszczepalin
38 Polesie Serokomla 3 : 0 Start Gózd
39 Orlęta Gołaszyn 3 : 2 Absolwent Domaszewnica
40 Młodzieżówka Radzyń 4 : 1 WKS Wólka Świątkowa
41 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 3 Bór Dąbie
42 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 1 ULKS Dębowica
Kolejka 8 (2018-10-13 - 2018-10-14)
43 Wenus Oszczepalin 0 : 9 ULKS Dębowica
44 Bór Dąbie 2 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
45 WKS Wólka Świątkowa 1 : 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
46 Absolwent Domaszewnica 0 : 0 Młodzieżówka Radzyń
47 Start Gózd 4 : 1 Orlęta Gołaszyn
48 pauza : Polesie Serokomla
Kolejka 9 (2018-10-20 - 2018-10-21)
49 Polesie Serokomla 5 : 1 Wenus Oszczepalin
50 Orlęta Gołaszyn : pauza
51 Młodzieżówka Radzyń 1 : 2 Start Gózd
52 Ar-Tig Huta Dąbrowa 0 : 1 Absolwent Domaszewnica
53 Dwernicki Stoczek Łukowski 4 : 2 WKS Wólka Świątkowa
54 ULKS Dębowica 1 : 2 Bór Dąbie
Kolejka 10 (2018-10-28 - 2018-10-28)
55 Wenus Oszczepalin 1 : 6 Bór Dąbie
56 WKS Wólka Świątkowa 0 : 3 ULKS Dębowica
57 Absolwent Domaszewnica 2 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
58 Start Gózd 1 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
59 pauza : Młodzieżówka Radzyń
60 Polesie Serokomla 3 : 5 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 11 (2018-11-04 - 2018-11-04)
61 Orlęta Gołaszyn 5 : 4 Wenus Oszczepalin
62 Młodzieżówka Radzyń 3 : 0 Polesie Serokomla
63 Ar-Tig Huta Dąbrowa : pauza
64 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 2 Start Gózd
65 ULKS Dębowica 1 : 0 Absolwent Domaszewnica
66 Bór Dąbie 3 : 0 WKS Wólka Świątkowa
Kolejka 12 (2019-04-06 - 2019-04-07)
67 Wenus Oszczepalin 0 : 5 WKS Wólka Świątkowa
68 Bór Dąbie 0 : 0 Absolwent Domaszewnica
69 ULKS Dębowica 4 : 2 Start Gózd
70 Dwernicki Stoczek Łukowski : pauza
71 Ar-Tig Huta Dąbrowa 0 : 1 Polesie Serokomla
72 Młodzieżówka Radzyń 3 : 2 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 13 (2019-04-13 - 2019-04-14)
73 Młodzieżówka Radzyń 3 : 2 Wenus Oszczepalin
74 Orlęta Gołaszyn 0 : 7 Ar-Tig Huta Dąbrowa
75 Polesie Serokomla 3 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
76 ULKS Dębowica : pauza
77 Start Gózd 0 : 2 Bór Dąbie
78 Absolwent Domaszewnica 1 : 1 WKS Wólka Świątkowa
Kolejka 14 (2019-04-27 - 2019-04-28)
79 Wenus Oszczepalin : Absolwent Domaszewnica
80 WKS Wólka Świątkowa 1 : 5 Start Gózd
81 Bór Dąbie : pauza
82 ULKS Dębowica 5 : 4 Polesie Serokomla
83 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 1 Orlęta Gołaszyn
84 Ar-Tig Huta Dąbrowa 3 : 0 Młodzieżówka Radzyń
Kolejka 15 (2019-05-04 - 2019-05-05)
85 Ar-Tig Huta Dąbrowa 8 : 0 Wenus Oszczepalin
86 Młodzieżówka Radzyń 2 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
87 Orlęta Gołaszyn 1 : 4 ULKS Dębowica
88 Polesie Serokomla 0 : 0 Bór Dąbie
89 WKS Wólka Świątkowa : pauza
90 Start Gózd 0 : 0 Absolwent Domaszewnica
Kolejka 16 (2019-05-11 - 2019-05-12)
91 Wenus Oszczepalin 2 : 4 Start Gózd
92 Absolwent Domaszewnica : pauza
93 WKS Wólka Świątkowa 2 : 3 Polesie Serokomla
94 Bór Dąbie 2 : 1 Orlęta Gołaszyn
95 ULKS Dębowica 3 : 0 Młodzieżówka Radzyń
96 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
Kolejka 17 (2019-05-18 - 2019-05-19)
97 Dwernicki Stoczek Łukowski 3 : 0 Wenus Oszczepalin
98 Ar-Tig Huta Dąbrowa 3 : 1 ULKS Dębowica
99 Młodzieżówka Radzyń 0 : 3 Bór Dąbie
100 Orlęta Gołaszyn 5 : 3 WKS Wólka Świątkowa
101 Polesie Serokomla 4 : 1 Absolwent Domaszewnica
102 Start Gózd : pauza
Kolejka 18 (2019-05-25 - 2019-05-26)
103 Wenus Oszczepalin : pauza
104 Start Gózd 0 : 4 Polesie Serokomla
105 Absolwent Domaszewnica 0 : 1 Orlęta Gołaszyn
106 WKS Wólka Świątkowa 3 : 3 Młodzieżówka Radzyń
107 Bór Dąbie 1 : 0 Ar-Tig Huta Dąbrowa
108 ULKS Dębowica 5 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 19 (2019-06-01 - 2019-06-02)
109 ULKS Dębowica 11 : 2 Wenus Oszczepalin
110 Dwernicki Stoczek Łukowski 0 : 1 Bór Dąbie
111 Ar-Tig Huta Dąbrowa 8 : 0 WKS Wólka Świątkowa
112 Młodzieżówka Radzyń 3 : 3 Absolwent Domaszewnica
113 Orlęta Gołaszyn 3 : 0 Start Gózd
114 Polesie Serokomla : pauza
Kolejka 20 (2019-06-08 - 2019-06-09)
115 Wenus Oszczepalin 3 : 8 Polesie Serokomla
116 Orlęta Gołaszyn : pauza
117 Start Gózd 0 : 1 Młodzieżówka Radzyń
118 Absolwent Domaszewnica 2 : 8 Ar-Tig Huta Dąbrowa
119 WKS Wólka Świątkowa 0 : 4 Dwernicki Stoczek Łukowski
120 Bór Dąbie 0 : 0 ULKS Dębowica
Kolejka 21 (2019-06-15 - 2019-06-16)
121 Bór Dąbie 13 : 1 Wenus Oszczepalin
122 ULKS Dębowica 3 : 2 WKS Wólka Świątkowa
123 Dwernicki Stoczek Łukowski 3 : 1 Absolwent Domaszewnica
124 Ar-Tig Huta Dąbrowa 6 : 2 Start Gózd
125 Młodzieżówka Radzyń : pauza
126 Orlęta Gołaszyn 0 : 5 Polesie Serokomla
Kolejka 22 (2019-06-22 - 2019-06-23)
127 Wenus Oszczepalin 5 : 2 Orlęta Gołaszyn
128 Polesie Serokomla 4 : 0 Młodzieżówka Radzyń
129 Ar-Tig Huta Dąbrowa : pauza
130 Start Gózd 1 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
131 Absolwent Domaszewnica 1 : 6 ULKS Dębowica
132 WKS Wólka Świątkowa 3 : 2 Bór Dąbie
reklama

Sonda

Czy to dobrze, że Polska wraz z 3 innymi krajami zablokowała na szczycie UE zapis o osiągnięciu neutralności klimatycznej do 2050 roku?


Zobacz komentarze (0)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.