reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O (gr. I)
BIALSKA O SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A (gr. I) WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B (gr. II) BIALSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Polonia II Warszawa 26 58 84:28
2 Wisła Dziecinów 26 56 71:37
3 SRT Halinów 26 54 61:25
4 Bór Regut 26 50 78:45
5 Rozwój Warszawa 26 46 62:38
6 Vulcan Wólka Mlądzka 25 36 47:37
7 Advit Wiązowna 26 36 47:52
8 Józefovia II Józefów 26 34 53:44
9 Wisła Maciejowice 25 34 50:59
10 Start Otwock 26 31 65:48
11 PKS Radość 26 30 49:46
12 Sokół Celestynów 26 29 39:55
13 Victoria Zerzeń 26 14 41:112
14 KS Puznówka 26 3 17:138
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2018-08-18 - 2018-08-19)
1 Bór Regut 2 : 3 Wisła Dziecinów
2 Rozwój Warszawa 5 : 0 Advit Wiązowna
3 Polonia II Warszawa 5 : 2 SRT Halinów
4 Wisła Maciejowice 5 : 1 KS Puznówka
5 PKS Radość 1 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
6 Start Otwock 4 : 1 Sokół Celestynów
7 Józefovia II Józefów 2 : 1 Victoria Zerzeń
Kolejka 2 (2018-08-25 - 2018-08-26)
8 Wisła Dziecinów 5 : 2 Victoria Zerzeń
9 Sokół Celestynów 3 : 3 Józefovia II Józefów
10 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 0 Start Otwock
11 KS Puznówka 0 : 8 PKS Radość
12 SRT Halinów 4 : 1 Wisła Maciejowice
13 Advit Wiązowna 4 : 1 Polonia II Warszawa
14 Bór Regut 1 : 4 Rozwój Warszawa
Kolejka 3 (2018-09-01 - 2018-09-02)
15 Rozwój Warszawa 2 : 3 Wisła Dziecinów
16 Polonia II Warszawa 7 : 2 Bór Regut
17 Wisła Maciejowice 3 : 2 Advit Wiązowna
18 PKS Radość 0 : 0 SRT Halinów
19 Start Otwock 8 : 1 KS Puznówka
20 Józefovia II Józefów 1 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
21 Victoria Zerzeń 3 : 4 Sokół Celestynów
Kolejka 4 (2018-09-08 - 2018-09-09)
22 Wisła Dziecinów 5 : 1 Sokół Celestynów
23 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 2 Victoria Zerzeń
24 KS Puznówka 0 : 4 Józefovia II Józefów
25 SRT Halinów 1 : 3 Start Otwock
26 Advit Wiązowna 2 : 2 PKS Radość
27 Bór Regut 4 : 1 Wisła Maciejowice
28 Rozwój Warszawa 3 : 2 Polonia II Warszawa
Kolejka 5 (2018-09-15 - 2018-09-16)
29 Polonia II Warszawa 1 : 1 Wisła Dziecinów
30 Wisła Maciejowice 1 : 3 Rozwój Warszawa
31 PKS Radość 0 : 6 Bór Regut
32 Start Otwock 8 : 1 Advit Wiązowna
33 Józefovia II Józefów 1 : 2 SRT Halinów
34 Victoria Zerzeń 5 : 1 KS Puznówka
35 Sokół Celestynów 3 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 6 (2018-09-22 - 2018-09-23)
36 Wisła Dziecinów 0 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
37 KS Puznówka 0 : 1 Sokół Celestynów
38 SRT Halinów 1 : 0 Victoria Zerzeń
39 Advit Wiązowna 4 : 3 Józefovia II Józefów
40 Bór Regut 3 : 2 Start Otwock
41 Rozwój Warszawa 1 : 1 PKS Radość
42 Polonia II Warszawa 6 : 1 Wisła Maciejowice
Kolejka 7 (2018-09-29 - 2018-09-30)
43 Wisła Maciejowice 3 : 5 Wisła Dziecinów
44 PKS Radość 1 : 2 Polonia II Warszawa
45 Start Otwock 1 : 1 Rozwój Warszawa
46 Józefovia II Józefów 3 : 7 Bór Regut
47 Victoria Zerzeń 1 : 2 Advit Wiązowna
48 Sokół Celestynów 0 : 4 SRT Halinów
49 Vulcan Wólka Mlądzka 6 : 1 KS Puznówka
Kolejka 8 (2018-10-06 - 2018-10-07)
50 Wisła Dziecinów 6 : 0 KS Puznówka
51 SRT Halinów 3 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
52 Advit Wiązowna 3 : 2 Sokół Celestynów
53 Bór Regut 5 : 2 Victoria Zerzeń
54 Rozwój Warszawa 0 : 3 Józefovia II Józefów
55 Polonia II Warszawa 0 : 0 Start Otwock
56 Wisła Maciejowice 4 : 3 PKS Radość
Kolejka 9 (2018-10-13 - 2018-10-14)
57 PKS Radość 2 : 2 Wisła Dziecinów
58 Start Otwock 5 : 0 Wisła Maciejowice
59 Józefovia II Józefów 2 : 2 Polonia II Warszawa
60 Victoria Zerzeń 1 : 8 Rozwój Warszawa
61 Sokół Celestynów 0 : 2 Bór Regut
62 Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 1 Advit Wiązowna
63 KS Puznówka 0 : 3 SRT Halinów
Kolejka 10 (2018-10-20 - 2018-10-21)
64 Wisła Dziecinów 3 : 3 SRT Halinów
65 Advit Wiązowna 7 : 1 KS Puznówka
66 Bór Regut 1 : 4 Vulcan Wólka Mlądzka
67 Rozwój Warszawa 3 : 1 Sokół Celestynów
68 Polonia II Warszawa 9 : 1 Victoria Zerzeń
69 Wisła Maciejowice 0 : 2 Józefovia II Józefów
70 PKS Radość 4 : 3 Start Otwock
Kolejka 11 (2018-10-27 - 2018-10-28)
71 Start Otwock 2 : 2 Wisła Dziecinów
72 Józefovia II Józefów 3 : 1 PKS Radość
73 Victoria Zerzeń 2 : 1 Wisła Maciejowice
74 Sokół Celestynów 1 : 1 Polonia II Warszawa
75 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 1 Rozwój Warszawa
76 KS Puznówka 0 : 9 Bór Regut
77 SRT Halinów 2 : 0 Advit Wiązowna
Kolejka 12 (2018-11-03 - 2018-11-04)
78 Wisła Dziecinów 2 : 1 Advit Wiązowna
79 Bór Regut 1 : 1 SRT Halinów
80 Rozwój Warszawa 4 : 0 KS Puznówka
81 Polonia II Warszawa 4 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
82 Wisła Maciejowice 0 : 1 Sokół Celestynów
83 PKS Radość 6 : 1 Victoria Zerzeń
84 Start Otwock 0 : 1 Józefovia II Józefów
Kolejka 13 (2018-11-10 - 2018-11-11)
85 Józefovia II Józefów 2 : 3 Wisła Dziecinów
86 Victoria Zerzeń 0 : 10 Start Otwock
87 Sokół Celestynów 0 : 1 PKS Radość
88 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 1 Wisła Maciejowice
89 KS Puznówka 0 : 4 Polonia II Warszawa
90 SRT Halinów 1 : 1 Rozwój Warszawa
91 Advit Wiązowna 1 : 2 Bór Regut
Kolejka 14 (2019-03-23 - 2019-03-24)
92 Wisła Dziecinów 1 : 4 Bór Regut
93 Advit Wiązowna 0 : 2 Rozwój Warszawa
94 SRT Halinów 1 : 4 Polonia II Warszawa
95 KS Puznówka 1 : 2 Wisła Maciejowice
96 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 0 PKS Radość
97 Sokół Celestynów 1 : 1 Start Otwock
98 Victoria Zerzeń 1 : 1 Józefovia II Józefów
Kolejka 15 (2019-03-30 - 2019-03-31)
99 Victoria Zerzeń 0 : 4 Wisła Dziecinów
100 Józefovia II Józefów 1 : 1 Sokół Celestynów
101 Start Otwock 1 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
102 PKS Radość 4 : 1 KS Puznówka
103 Wisła Maciejowice 4 : 4 SRT Halinów
104 Polonia II Warszawa 2 : 0 Advit Wiązowna
105 Rozwój Warszawa 1 : 0 Bór Regut
Kolejka 16 (2019-04-06 - 2019-04-07)
106 Wisła Dziecinów 4 : 1 Rozwój Warszawa
107 Bór Regut 1 : 2 Polonia II Warszawa
108 Advit Wiązowna 0 : 1 Wisła Maciejowice
109 SRT Halinów 1 : 0 PKS Radość
110 KS Puznówka 0 : 5 Start Otwock
111 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 2 Józefovia II Józefów
112 Sokół Celestynów 3 : 0 Victoria Zerzeń
Kolejka 17 (2019-04-13 - 2019-04-14)
113 Sokół Celestynów 3 : 3 Wisła Dziecinów
114 Victoria Zerzeń 0 : 6 Vulcan Wólka Mlądzka
115 Józefovia II Józefów 12 : 0 KS Puznówka
116 Start Otwock 1 : 3 SRT Halinów
117 PKS Radość 0 : 1 Advit Wiązowna
118 Wisła Maciejowice 2 : 1 Bór Regut
119 Polonia II Warszawa 3 : 0 Rozwój Warszawa
Kolejka 18 (2019-04-19 - 2019-04-20)
120 Wisła Dziecinów 1 : 0 Polonia II Warszawa
121 Rozwój Warszawa 2 : 0 Wisła Maciejowice
122 Bór Regut 2 : 1 PKS Radość
123 Advit Wiązowna 2 : 0 Start Otwock
124 SRT Halinów 2 : 0 Józefovia II Józefów
125 KS Puznówka 1 : 9 Victoria Zerzeń
126 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 3 Sokół Celestynów
Kolejka 19 (2019-04-27 - 2019-04-28)
127 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 1 Wisła Dziecinów
128 Sokół Celestynów 3 : 0 KS Puznówka
129 Victoria Zerzeń 0 : 6 SRT Halinów
130 Józefovia II Józefów 1 : 3 Advit Wiązowna
131 Start Otwock 0 : 2 Bór Regut
132 PKS Radość 3 : 1 Rozwój Warszawa
133 Wisła Maciejowice 2 : 1 Polonia II Warszawa
Kolejka 20 (2019-05-04 - 2019-05-05)
134 Wisła Dziecinów 5 : 2 Wisła Maciejowice
135 Polonia II Warszawa 4 : 0 PKS Radość
136 Rozwój Warszawa 6 : 1 Start Otwock
137 Bór Regut 4 : 2 Józefovia II Józefów
138 Advit Wiązowna 3 : 1 Victoria Zerzeń
139 SRT Halinów 2 : 0 Sokół Celestynów
140 KS Puznówka 0 : 5 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 21 (2019-05-11 - 2019-05-12)
141 KS Puznówka 0 : 3 Wisła Dziecinów
142 Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 2 SRT Halinów
143 Sokół Celestynów 0 : 0 Advit Wiązowna
144 Victoria Zerzeń 0 : 7 Bór Regut
145 Józefovia II Józefów 0 : 3 Rozwój Warszawa
146 Start Otwock 0 : 6 Polonia II Warszawa
147 PKS Radość 1 : 0 Wisła Maciejowice
Kolejka 22 (2019-05-18 - 2019-05-19)
148 Wisła Dziecinów 3 : 2 PKS Radość
149 Wisła Maciejowice 4 : 1 Start Otwock
150 Polonia II Warszawa 2 : 1 Józefovia II Józefów
151 Rozwój Warszawa 0 : 3 Victoria Zerzeń
152 Bór Regut 2 : 1 Sokół Celestynów
153 Advit Wiązowna 1 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
154 SRT Halinów 5 : 0 KS Puznówka
Kolejka 23 (2019-05-25 - 2019-05-26)
155 SRT Halinów 0 : 0 Wisła Dziecinów
156 KS Puznówka 3 : 7 Advit Wiązowna
157 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 3 Bór Regut
158 Sokół Celestynów 2 : 2 Rozwój Warszawa
159 Victoria Zerzeń 3 : 5 Polonia II Warszawa
160 Józefovia II Józefów 1 : 2 Wisła Maciejowice
161 Start Otwock 1 : 1 PKS Radość
Kolejka 24 (2019-06-01 - 2019-06-02)
162 Wisła Dziecinów 3 : 0 Start Otwock
163 PKS Radość 1 : 2 Józefovia II Józefów
164 Wisła Maciejowice 7 : 1 Victoria Zerzeń
165 Polonia II Warszawa 7 : 1 Sokół Celestynów
166 Rozwój Warszawa 4 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
167 Bór Regut 7 : 2 KS Puznówka
168 Advit Wiązowna 0 : 4 SRT Halinów
Kolejka 25 (2019-06-08 - 2019-06-09)
169 Advit Wiązowna 2 : 3 Wisła Dziecinów
170 SRT Halinów 4 : 0 Bór Regut
171 KS Puznówka 4 : 3 Rozwój Warszawa
172 Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 1 Polonia II Warszawa
173 Sokół Celestynów 1 : 3 Wisła Maciejowice
174 Victoria Zerzeń 1 : 5 PKS Radość
175 Józefovia II Józefów 0 : 0 Start Otwock
Kolejka 26 (2019-06-15 - 2019-06-16)
176 Wisła Dziecinów 0 : 0 Józefovia II Józefów
177 Start Otwock 8 : 1 Victoria Zerzeń
178 PKS Radość 1 : 2 Sokół Celestynów
179 Wisła Maciejowice : Vulcan Wólka Mlądzka
180 Polonia II Warszawa 3 : 0 KS Puznówka
181 Rozwój Warszawa 1 : 0 SRT Halinów
182 Bór Regut 0 : 0 Advit Wiązowna
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (8)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.