reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O (gr. I)
BIALSKA O SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A (gr. I) WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B (gr. II) BIALSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Jastrząb Żeliszew 26 69 98:28
2 MKS Małkinia 26 55 68:34
3 Watra Mrozy 26 49 61:35
4 Kosovia Kosów Lacki 26 46 54:39
5 LKS Ostrówek 26 45 67:39
6 Polonez Mordy 26 45 64:54
7 Tęcza Korczew 27 42 59:52
8 Olimpia Latowicz 26 34 68:80
9 Tęcza Stanisławów 26 33 48:58
10 Wicher Sadowne 26 33 48:60
11 Sęp Żelechów 26 29 45:61
12 Jutrzenka Cegłów 26 23 29:51
13 Grodzisk Krzymosze 26 13 15:65
14 Błękitni Stoczek 27 8 22:93
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2018-07-18 - 2018-08-19)
1 Błękitni Stoczek 2 : 2 Kosovia Kosów Lacki
2 Sęp Żelechów 1 : 3 Tęcza Stanisławów
3 Olimpia Latowicz 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
4 Watra Mrozy 0 : 0 Jutrzenka Cegłów
5 Wicher Sadowne 0 : 1 MKS Małkinia
6 Tęcza Korczew 2 : 1 Polonez Mordy
7 LKS Ostrówek 1 : 5 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 2 (2018-08-25 - 2018-08-26)
8 Kosovia Kosów Lacki 0 : 0 Jastrząb Żeliszew
9 Polonez Mordy 1 : 7 LKS Ostrówek
10 MKS Małkinia 5 : 1 Tęcza Korczew
11 Jutrzenka Cegłów 1 : 3 Wicher Sadowne
12 Grodzisk Krzymosze 0 : 3 Watra Mrozy
13 Tęcza Stanisławów 3 : 1 Olimpia Latowicz
14 Błękitni Stoczek 1 : 0 Sęp Żelechów
Kolejka 3 (2018-09-01 - 2018-09-02)
15 Sęp Żelechów 1 : 2 Kosovia Kosów Lacki
16 Olimpia Latowicz 5 : 1 Błękitni Stoczek
17 Watra Mrozy 5 : 0 Tęcza Stanisławów
18 Wicher Sadowne 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
19 Tęcza Korczew 2 : 0 Jutrzenka Cegłów
20 LKS Ostrówek 0 : 2 MKS Małkinia
21 Jastrząb Żeliszew 5 : 3 Polonez Mordy
Kolejka 4 (2018-09-08 - 2018-09-09)
22 Kosovia Kosów Lacki 3 : 3 Polonez Mordy
23 MKS Małkinia 1 : 3 Jastrząb Żeliszew
24 Jutrzenka Cegłów 1 : 1 LKS Ostrówek
25 Grodzisk Krzymosze 0 : 4 Tęcza Korczew
26 Tęcza Stanisławów 3 : 0 Wicher Sadowne
27 Błękitni Stoczek 0 : 6 Watra Mrozy
28 Sęp Żelechów 2 : 4 Olimpia Latowicz
Kolejka 5 (2018-09-15 - 2018-09-16)
29 Olimpia Latowicz 1 : 3 Kosovia Kosów Lacki
30 Watra Mrozy 5 : 1 Sęp Żelechów
31 Wicher Sadowne 3 : 2 Błękitni Stoczek
32 Tęcza Korczew 3 : 3 Tęcza Stanisławów
33 LKS Ostrówek 5 : 0 Grodzisk Krzymosze
34 Jastrząb Żeliszew 6 : 0 Jutrzenka Cegłów
35 Polonez Mordy 3 : 1 MKS Małkinia
Kolejka 6 (2018-09-22 - 2018-09-23)
36 Kosovia Kosów Lacki 0 : 3 MKS Małkinia
37 Jutrzenka Cegłów 3 : 6 Polonez Mordy
38 Grodzisk Krzymosze 0 : 1 Jastrząb Żeliszew
39 Tęcza Stanisławów 4 : 1 LKS Ostrówek
40 Błękitni Stoczek 1 : 4 Tęcza Korczew
41 Sęp Żelechów 3 : 2 Wicher Sadowne
42 Olimpia Latowicz 4 : 6 Watra Mrozy
Kolejka 7 (2018-09-29 - 2018-09-30)
43 Watra Mrozy 0 : 1 Kosovia Kosów Lacki
44 Wicher Sadowne 1 : 2 Olimpia Latowicz
45 Tęcza Korczew 3 : 0 Sęp Żelechów
46 LKS Ostrówek 5 : 1 Błękitni Stoczek
47 Jastrząb Żeliszew 4 : 1 Tęcza Stanisławów
48 Polonez Mordy 1 : 0 Grodzisk Krzymosze
49 MKS Małkinia 1 : 0 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 8 (2018-10-06 - 2018-10-07)
50 Kosovia Kosów Lacki 2 : 0 Jutrzenka Cegłów
51 Grodzisk Krzymosze 3 : 3 MKS Małkinia
52 Tęcza Stanisławów 1 : 1 Polonez Mordy
53 Błękitni Stoczek 1 : 3 Jastrząb Żeliszew
54 Sęp Żelechów 1 : 4 LKS Ostrówek
55 Olimpia Latowicz 4 : 2 Tęcza Korczew
56 Watra Mrozy 3 : 0 Wicher Sadowne
Kolejka 9 (2018-10-13 - 2018-10-14)
57 Wicher Sadowne 0 : 1 Kosovia Kosów Lacki
58 Tęcza Korczew 2 : 3 Watra Mrozy
59 LKS Ostrówek 6 : 3 Olimpia Latowicz
60 Jastrząb Żeliszew 5 : 3 Sęp Żelechów
61 Polonez Mordy 3 : 0 Błękitni Stoczek
62 MKS Małkinia 6 : 0 Tęcza Stanisławów
63 Jutrzenka Cegłów 3 : 1 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 10 (2018-10-20 - 2018-10-21)
64 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
65 Tęcza Stanisławów 2 : 0 Jutrzenka Cegłów
66 Błękitni Stoczek 0 : 6 MKS Małkinia
67 Sęp Żelechów 3 : 4 Polonez Mordy
68 Olimpia Latowicz 2 : 7 Jastrząb Żeliszew
69 Watra Mrozy 1 : 2 LKS Ostrówek
70 Wicher Sadowne 3 : 1 Tęcza Korczew
Kolejka 11 (2018-10-27 - 2018-10-28)
71 Tęcza Korczew 2 : 0 Kosovia Kosów Lacki
72 LKS Ostrówek 2 : 2 Wicher Sadowne
73 Jastrząb Żeliszew 4 : 2 Watra Mrozy
74 Polonez Mordy 5 : 0 Olimpia Latowicz
75 MKS Małkinia 4 : 0 Sęp Żelechów
76 Jutrzenka Cegłów 4 : 0 Błękitni Stoczek
77 Grodzisk Krzymosze 2 : 0 Tęcza Stanisławów
Kolejka 12 (2018-11-03 - 2018-11-04)
78 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 Tęcza Stanisławów
79 Błękitni Stoczek 2 : 1 Grodzisk Krzymosze
80 Sęp Żelechów 0 : 1 Jutrzenka Cegłów
81 Olimpia Latowicz 3 : 2 MKS Małkinia
82 Watra Mrozy 2 : 3 Polonez Mordy
83 Wicher Sadowne 1 : 1 Jastrząb Żeliszew
84 Tęcza Korczew 0 : 0 LKS Ostrówek
Kolejka 13 (2018-11-10 - 2018-11-11)
85 LKS Ostrówek 1 : 0 Kosovia Kosów Lacki
86 Jastrząb Żeliszew 2 : 1 Tęcza Korczew
87 Polonez Mordy 2 : 3 Wicher Sadowne
88 MKS Małkinia 2 : 3 Watra Mrozy
89 Jutrzenka Cegłów 3 : 3 Olimpia Latowicz
90 Grodzisk Krzymosze 3 : 2 Sęp Żelechów
91 Tęcza Stanisławów 3 : 1 Błękitni Stoczek
Kolejka 14 (2019-03-30 - 2019-03-31)
92 Kosovia Kosów Lacki 4 : 0 Błękitni Stoczek
93 Tęcza Stanisławów 0 : 2 Sęp Żelechów
94 Grodzisk Krzymosze 0 : 3 Olimpia Latowicz
95 Jutrzenka Cegłów 2 : 0 Watra Mrozy
96 MKS Małkinia 2 : 0 Wicher Sadowne
97 Polonez Mordy 1 : 2 Tęcza Korczew
98 Jastrząb Żeliszew 3 : 3 LKS Ostrówek
Kolejka 15 (2019-04-06 - 2019-04-07)
99 Jastrząb Żeliszew 5 : 1 Kosovia Kosów Lacki
100 LKS Ostrówek 1 : 1 Polonez Mordy
101 Tęcza Korczew 2 : 3 MKS Małkinia
102 Wicher Sadowne 3 : 1 Jutrzenka Cegłów
103 Watra Mrozy 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
104 Olimpia Latowicz 4 : 2 Tęcza Stanisławów
105 Sęp Żelechów 4 : 0 Błękitni Stoczek
Kolejka 16 (2019-04-13 - 2019-04-14)
106 Kosovia Kosów Lacki 2 : 5 Sęp Żelechów
107 Błękitni Stoczek 3 : 6 Olimpia Latowicz
108 Tęcza Stanisławów 1 : 1 Watra Mrozy
109 Grodzisk Krzymosze 0 : 3 Wicher Sadowne
110 Jutrzenka Cegłów 3 : 1 Tęcza Korczew
111 MKS Małkinia 0 : 3 LKS Ostrówek
112 Polonez Mordy 1 : 2 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 17 (2019-04-19 - 2019-04-20)
113 Polonez Mordy 4 : 2 Kosovia Kosów Lacki
114 Jastrząb Żeliszew 5 : 0 MKS Małkinia
115 LKS Ostrówek 0 : 1 Jutrzenka Cegłów
116 Tęcza Korczew 5 : 1 Grodzisk Krzymosze
117 Wicher Sadowne 4 : 1 Tęcza Stanisławów
118 Watra Mrozy 2 : 1 Błękitni Stoczek
119 Olimpia Latowicz 1 : 3 Sęp Żelechów
Kolejka 18 (2019-04-27 - 2019-04-28)
120 Kosovia Kosów Lacki 4 : 2 Olimpia Latowicz
121 Sęp Żelechów 1 : 1 Watra Mrozy
122 Błękitni Stoczek 1 : 2 Wicher Sadowne
123 Tęcza Stanisławów 4 : 5 Tęcza Korczew
124 Grodzisk Krzymosze 0 : 0 LKS Ostrówek
125 Jutrzenka Cegłów 1 : 3 Jastrząb Żeliszew
126 MKS Małkinia 2 : 0 Polonez Mordy
Kolejka 19 (2019-05-04 - 2019-05-05)
127 MKS Małkinia 2 : 1 Kosovia Kosów Lacki
128 Polonez Mordy 2 : 0 Jutrzenka Cegłów
129 Jastrząb Żeliszew 2 : 0 Grodzisk Krzymosze
130 LKS Ostrówek 2 : 1 Tęcza Stanisławów
131 Tęcza Korczew 4 : 0 Błękitni Stoczek
132 Wicher Sadowne 2 : 2 Sęp Żelechów
133 Watra Mrozy 1 : 0 Olimpia Latowicz
Kolejka 20 (2019-05-11 - 2019-05-12)
134 Kosovia Kosów Lacki 2 : 0 Watra Mrozy
135 Olimpia Latowicz 2 : 3 Wicher Sadowne
136 Sęp Żelechów 1 : 2 Tęcza Korczew
137 Błękitni Stoczek 0 : 8 LKS Ostrówek
138 Tęcza Stanisławów 2 : 5 Jastrząb Żeliszew
139 Grodzisk Krzymosze 1 : 2 Polonez Mordy
140 Jutrzenka Cegłów 1 : 2 MKS Małkinia
Kolejka 21 (2019-05-18 - 2019-05-19)
141 Jutrzenka Cegłów 0 : 3 Kosovia Kosów Lacki
142 MKS Małkinia 5 : 0 Grodzisk Krzymosze
143 Polonez Mordy 2 : 1 Tęcza Stanisławów
144 Jastrząb Żeliszew 3 : 0 Błękitni Stoczek
145 LKS Ostrówek 1 : 2 Sęp Żelechów
146 Tęcza Korczew 4 : 1 Olimpia Latowicz
147 Wicher Sadowne 2 : 7 Watra Mrozy
Kolejka 22 (2019-05-25 - 2019-05-26)
148 Kosovia Kosów Lacki 4 : 1 Wicher Sadowne
149 Watra Mrozy 1 : 1 Tęcza Korczew
150 Olimpia Latowicz 1 : 2 LKS Ostrówek
151 Sęp Żelechów 2 : 1 Jastrząb Żeliszew
152 Błękitni Stoczek 1 : 4 Polonez Mordy
153 Tęcza Stanisławów 1 : 2 MKS Małkinia
154 Grodzisk Krzymosze 0 : 0 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 23 (2019-06-01 - 2019-06-02)
155 Grodzisk Krzymosze 2 : 2 Kosovia Kosów Lacki
156 Jutrzenka Cegłów 0 : 1 Tęcza Stanisławów
157 MKS Małkinia 2 : 0 Błękitni Stoczek
158 Polonez Mordy 3 : 0 Sęp Żelechów
159 Jastrząb Żeliszew 9 : 1 Olimpia Latowicz
160 LKS Ostrówek 1 : 2 Watra Mrozy
161 Tęcza Korczew 3 : 0 Wicher Sadowne
Kolejka 24 (2019-06-08 - 2019-06-09)
162 Kosovia Kosów Lacki 4 : 1 Tęcza Korczew
163 Wicher Sadowne 3 : 6 LKS Ostrówek
164 Watra Mrozy 0 : 5 Jastrząb Żeliszew
165 Olimpia Latowicz 5 : 2 Polonez Mordy
166 Sęp Żelechów 1 : 6 MKS Małkinia
167 Błękitni Stoczek 2 : 2 Jutrzenka Cegłów
168 Tęcza Stanisławów 5 : 0 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 25 (2019-06-15 - 2019-06-16)
169 Tęcza Stanisławów 4 : 2 Kosovia Kosów Lacki
170 Grodzisk Krzymosze 1 : 0 Błękitni Stoczek
171 Jutrzenka Cegłów 1 : 3 Sęp Żelechów
172 MKS Małkinia 5 : 3 Olimpia Latowicz
173 Polonez Mordy 0 : 3 Watra Mrozy
174 Jastrząb Żeliszew 3 : 0 Wicher Sadowne
175 LKS Ostrówek 5 : 1 Tęcza Korczew
Kolejka 26 (2019-06-22 - 2019-06-23)
176 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 LKS Ostrówek
177 Tęcza Korczew 1 : 6 Jastrząb Żeliszew
178 Wicher Sadowne 4 : 6 Polonez Mordy
179 Watra Mrozy 1 : 0 MKS Małkinia
180 Olimpia Latowicz 4 : 1 Jutrzenka Cegłów
181 Sęp Żelechów 2 : 0 Grodzisk Krzymosze
182 Błękitni Stoczek 1 : 2 Tęcza Stanisławów
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy poparcie dla PiS przekroczy 50%?


Zobacz komentarze (13)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.