reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O (gr. I)
BIALSKA O SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A (gr. I) WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B (gr. II) BIALSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Huragan Międzyrzec Podlaski 26 64 86:18
2 Grom Kąkolewnica 26 62 85:23
3 Granica Terespol 26 45 58:35
4 Lutnia Piszczac 26 44 54:34
5 Unia Żabików 26 42 34:33
6 Bizon Jeleniec 26 40 50:38
7 ŁKS Łazy 26 36 49:59
8 Kujawiak Stanin 26 35 42:59
9 LKS Milanów 26 34 57:69
10 Sokół Adamów 26 29 29:49
11 Tytan Wisznice 26 26 43:78
12 Unia Krzywda 26 25 30:46
13 Bad Boys Zastawie 26 20 34:67
14 Olimpia Okrzeja 26 14 25:68
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2018-08-15 - 2018-08-15)
1 Bad Boys Zastawie 0 : 3 LKS Milanów
2 Granica Terespol 4 : 0 Bizon Jeleniec
3 Tytan Wisznice 4 : 0 Unia Krzywda
4 Sokół Adamów 0 : 4 Grom Kąkolewnica
5 Olimpia Okrzeja 0 : 7 Huragan Międzyrzec Podlaski
6 ŁKS Łazy 3 : 1 Kujawiak Stanin
7 Lutnia Piszczac 4 : 0 Unia Żabików
Kolejka 2 (2018-08-18 - 2018-08-19)
8 LKS Milanów 1 : 2 Unia Żabików
9 Kujawiak Stanin 2 : 1 Lutnia Piszczac
10 Huragan Międzyrzec Podlaski 4 : 0 ŁKS Łazy
11 Grom Kąkolewnica 8 : 0 Olimpia Okrzeja
12 Unia Krzywda 2 : 2 Sokół Adamów
13 Bizon Jeleniec 8 : 0 Tytan Wisznice
14 Bad Boys Zastawie 3 : 4 Granica Terespol
Kolejka 3 (2018-08-25 - 2018-08-26)
15 Granica Terespol 4 : 1 LKS Milanów
16 Tytan Wisznice 3 : 1 Bad Boys Zastawie
17 Sokół Adamów 2 : 2 Bizon Jeleniec
18 Olimpia Okrzeja 1 : 1 Unia Krzywda
19 ŁKS Łazy 0 : 2 Grom Kąkolewnica
20 Lutnia Piszczac 0 : 4 Huragan Międzyrzec Podlaski
21 Unia Żabików 1 : 0 Kujawiak Stanin
Kolejka 4 (2018-09-01 - 2018-09-02)
22 LKS Milanów 6 : 1 Kujawiak Stanin
23 Huragan Międzyrzec Podlaski 4 : 0 Unia Żabików
24 Grom Kąkolewnica 2 : 0 Lutnia Piszczac
25 Unia Krzywda 2 : 4 ŁKS Łazy
26 Bizon Jeleniec 3 : 0 Olimpia Okrzeja
27 Bad Boys Zastawie 3 : 3 Sokół Adamów
28 Granica Terespol 0 : 0 Tytan Wisznice
Kolejka 5 (2018-09-08 - 2018-09-09)
29 Tytan Wisznice 3 : 2 LKS Milanów
30 Sokół Adamów 1 : 0 Granica Terespol
31 Olimpia Okrzeja 1 : 1 Bad Boys Zastawie
32 ŁKS Łazy 2 : 2 Bizon Jeleniec
33 Lutnia Piszczac 0 : 2 Unia Krzywda
34 Unia Żabików 0 : 4 Grom Kąkolewnica
35 Kujawiak Stanin 2 : 7 Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 6 (2018-09-15 - 2018-09-16)
36 LKS Milanów 1 : 2 Huragan Międzyrzec Podlaski
37 Grom Kąkolewnica 2 : 1 Kujawiak Stanin
38 Unia Krzywda 1 : 2 Unia Żabików
39 Bizon Jeleniec 2 : 0 Lutnia Piszczac
40 Bad Boys Zastawie 1 : 2 ŁKS Łazy
41 Granica Terespol 3 : 0 Olimpia Okrzeja
42 Tytan Wisznice 6 : 1 Sokół Adamów
Kolejka 7 (2018-09-22 - 2018-09-23)
43 Sokół Adamów 0 : 3 LKS Milanów
44 Olimpia Okrzeja 0 : 3 Tytan Wisznice
45 ŁKS Łazy 1 : 9 Granica Terespol
46 Lutnia Piszczac 4 : 2 Bad Boys Zastawie
47 Unia Żabików 0 : 0 Bizon Jeleniec
48 Kujawiak Stanin 2 : 1 Unia Krzywda
49 Huragan Międzyrzec Podlaski 2 : 0 Grom Kąkolewnica
Kolejka 8 (2018-09-29 - 2018-09-30)
50 LKS Milanów 3 : 2 Grom Kąkolewnica
51 Unia Krzywda 1 : 2 Huragan Międzyrzec Podlaski
52 Bizon Jeleniec 2 : 0 Kujawiak Stanin
53 Bad Boys Zastawie 0 : 3 Unia Żabików
54 Granica Terespol 2 : 0 Lutnia Piszczac
55 Tytan Wisznice 3 : 0 ŁKS Łazy
56 Sokół Adamów 2 : 4 Olimpia Okrzeja
Kolejka 9 (2018-10-06 - 2018-10-07)
57 Olimpia Okrzeja 1 : 3 LKS Milanów
58 ŁKS Łazy 3 : 1 Sokół Adamów
59 Lutnia Piszczac 5 : 1 Tytan Wisznice
60 Unia Żabików 1 : 1 Granica Terespol
61 Kujawiak Stanin 2 : 0 Bad Boys Zastawie
62 Huragan Międzyrzec Podlaski 2 : 1 Bizon Jeleniec
63 Grom Kąkolewnica 1 : 0 Unia Krzywda
Kolejka 10 (2018-10-13 - 2018-10-14)
64 LKS Milanów 1 : 4 Unia Krzywda
65 Bizon Jeleniec 1 : 1 Grom Kąkolewnica
66 Bad Boys Zastawie 1 : 4 Huragan Międzyrzec Podlaski
67 Granica Terespol 4 : 3 Kujawiak Stanin
68 Tytan Wisznice 2 : 0 Unia Żabików
69 Sokół Adamów 2 : 1 Lutnia Piszczac
70 Olimpia Okrzeja 1 : 2 ŁKS Łazy
Kolejka 11 (2018-10-20 - 2018-10-21)
71 ŁKS Łazy 4 : 1 LKS Milanów
72 Lutnia Piszczac 2 : 0 Olimpia Okrzeja
73 Unia Żabików 0 : 0 Sokół Adamów
74 Kujawiak Stanin 3 : 2 Tytan Wisznice
75 Huragan Międzyrzec Podlaski 1 : 1 Granica Terespol
76 Grom Kąkolewnica 6 : 0 Bad Boys Zastawie
77 Unia Krzywda 0 : 1 Bizon Jeleniec
Kolejka 12 (2018-10-28 - 2018-10-28)
78 LKS Milanów 0 : 3 Bizon Jeleniec
79 Bad Boys Zastawie 0 : 4 Unia Krzywda
80 Granica Terespol 2 : 5 Grom Kąkolewnica
81 Tytan Wisznice 1 : 5 Huragan Międzyrzec Podlaski
82 Sokół Adamów 3 : 0 Kujawiak Stanin
83 Olimpia Okrzeja 1 : 5 Unia Żabików
84 ŁKS Łazy 2 : 0 Lutnia Piszczac
Kolejka 13 (2018-11-04 - 2018-11-04)
85 Lutnia Piszczac 6 : 2 LKS Milanów
86 Unia Żabików 1 : 1 ŁKS Łazy
87 Kujawiak Stanin 1 : 1 Olimpia Okrzeja
88 Huragan Międzyrzec Podlaski 1 : 2 Sokół Adamów
89 Grom Kąkolewnica 8 : 0 Tytan Wisznice
90 Unia Krzywda 1 : 0 Granica Terespol
91 Bizon Jeleniec 4 : 1 Bad Boys Zastawie
Kolejka 14 (2019-04-06 - 2019-04-07)
92 Olimpia Okrzeja 1 : 1 Huragan Międzyrzec Podlaski
93 LKS Milanów 2 : 2 Bad Boys Zastawie
94 Bizon Jeleniec 0 : 2 Granica Terespol
95 Unia Krzywda 2 : 3 Tytan Wisznice
96 Grom Kąkolewnica 4 : 0 Sokół Adamów
97 Kujawiak Stanin 2 : 1 ŁKS Łazy
98 Unia Żabików 1 : 1 Lutnia Piszczac
Kolejka 15 (2019-04-13 - 2019-04-14)
99 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 : 0 ŁKS Łazy
100 Unia Żabików 1 : 0 LKS Milanów
101 Lutnia Piszczac 1 : 2 Kujawiak Stanin
102 Olimpia Okrzeja 0 : 4 Grom Kąkolewnica
103 Sokół Adamów 0 : 0 Unia Krzywda
104 Tytan Wisznice 0 : 1 Bizon Jeleniec
105 Granica Terespol 1 : 2 Bad Boys Zastawie
Kolejka 16 (2019-04-27 - 2019-04-28)
106 LKS Milanów 2 : 5 Granica Terespol
107 Bad Boys Zastawie 6 : 3 Tytan Wisznice
108 Bizon Jeleniec 1 : 3 Sokół Adamów
109 Unia Krzywda 2 : 1 Olimpia Okrzeja
110 Grom Kąkolewnica 2 : 1 ŁKS Łazy
111 Huragan Międzyrzec Podlaski 0 : 1 Lutnia Piszczac
112 Kujawiak Stanin 2 : 3 Unia Żabików
Kolejka 17 (2019-05-01 - 2019-05-01)
113 Kujawiak Stanin 4 : 5 LKS Milanów
114 Unia Żabików 1 : 2 Huragan Międzyrzec Podlaski
115 Lutnia Piszczac 2 : 0 Grom Kąkolewnica
116 ŁKS Łazy 0 : 3 Unia Krzywda
117 Olimpia Okrzeja 1 : 2 Bizon Jeleniec
118 Sokół Adamów 0 : 2 Bad Boys Zastawie
119 Tytan Wisznice 1 : 3 Granica Terespol
Kolejka 18 (2019-05-04 - 2019-05-05)
120 LKS Milanów 3 : 2 Tytan Wisznice
121 Granica Terespol 1 : 1 Sokół Adamów
122 Bad Boys Zastawie 3 : 0 Olimpia Okrzeja
123 Bizon Jeleniec 2 : 2 ŁKS Łazy
124 Unia Krzywda 0 : 4 Lutnia Piszczac
125 Grom Kąkolewnica 2 : 1 Unia Żabików
126 Huragan Międzyrzec Podlaski 2 : 0 Kujawiak Stanin
Kolejka 19 (2019-05-12 - 2019-05-12)
127 Huragan Międzyrzec Podlaski 5 : 2 LKS Milanów
128 Kujawiak Stanin 1 : 8 Grom Kąkolewnica
129 Unia Żabików 2 : 0 Unia Krzywda
130 Lutnia Piszczac 2 : 1 Bizon Jeleniec
131 ŁKS Łazy 2 : 0 Bad Boys Zastawie
132 Olimpia Okrzeja 1 : 2 Granica Terespol
133 Sokół Adamów 3 : 0 Tytan Wisznice
Kolejka 20 (2019-05-18 - 2019-05-19)
134 LKS Milanów 2 : 1 Sokół Adamów
135 Tytan Wisznice 0 : 3 Olimpia Okrzeja
136 Granica Terespol 5 : 0 ŁKS Łazy
137 Bad Boys Zastawie 1 : 3 Lutnia Piszczac
138 Bizon Jeleniec 1 : 1 Unia Żabików
139 Unia Krzywda 2 : 1 Kujawiak Stanin
140 Grom Kąkolewnica 1 : 1 Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 21 (2019-05-25 - 2019-05-26)
141 Grom Kąkolewnica 1 : 5 LKS Milanów
142 Huragan Międzyrzec Podlaski 4 : 0 Unia Krzywda
143 Kujawiak Stanin 2 : 1 Bizon Jeleniec
144 Unia Żabików 2 : 2 Bad Boys Zastawie
145 Lutnia Piszczac 1 : 1 Granica Terespol
146 ŁKS Łazy 6 : 3 Tytan Wisznice
147 Olimpia Okrzeja 0 : 0 Sokół Adamów
Kolejka 22 (2019-06-01 - 2019-06-02)
148 LKS Milanów 2 : 0 Olimpia Okrzeja
149 Sokół Adamów 1 : 0 ŁKS Łazy
150 Tytan Wisznice 0 : 3 Lutnia Piszczac
151 Granica Terespol 1 : 1 Unia Żabików
152 Bad Boys Zastawie 0 : 1 Kujawiak Stanin
153 Bizon Jeleniec 0 : 0 Huragan Międzyrzec Podlaski
154 Unia Krzywda 0 : 4 Grom Kąkolewnica
Kolejka 23 (2019-06-08 - 2019-06-09)
155 Unia Krzywda 1 : 2 LKS Milanów
156 Grom Kąkolewnica 6 : 2 Bizon Jeleniec
157 Huragan Międzyrzec Podlaski 5 : 0 Bad Boys Zastawie
158 Kujawiak Stanin 3 : 0 Granica Terespol
159 Unia Żabików 1 : 0 Tytan Wisznice
160 Lutnia Piszczac 4 : 1 Sokół Adamów
161 ŁKS Łazy 1 : 5 Olimpia Okrzeja
Kolejka 24 (2019-06-15 - 2019-06-16)
162 LKS Milanów 2 : 7 ŁKS Łazy
163 Olimpia Okrzeja 0 : 4 Lutnia Piszczac
164 Sokół Adamów 0 : 0 Unia Żabików
165 Tytan Wisznice 2 : 2 Kujawiak Stanin
166 Granica Terespol 1 : 3 Huragan Międzyrzec Podlaski
167 Bad Boys Zastawie 0 : 3 Grom Kąkolewnica
168 Bizon Jeleniec 4 : 1 Unia Krzywda
Kolejka 25 (2019-06-20 - 2019-06-20)
169 Bizon Jeleniec 4 : 3 LKS Milanów
170 Unia Krzywda 0 : 0 Bad Boys Zastawie
171 Grom Kąkolewnica 3 : 1 Granica Terespol
172 Huragan Międzyrzec Podlaski 10 : 1 Tytan Wisznice
173 Kujawiak Stanin 1 : 0 Sokół Adamów
174 Unia Żabików 3 : 2 Olimpia Okrzeja
175 Lutnia Piszczac 1 : 4 ŁKS Łazy
Kolejka 26 (2019-06-23 - 2019-06-23)
176 LKS Milanów 0 : 4 Lutnia Piszczac
177 ŁKS Łazy 1 : 2 Unia Żabików
178 Olimpia Okrzeja 1 : 3 Kujawiak Stanin
179 Sokół Adamów 0 : 5 Huragan Międzyrzec Podlaski
180 Tytan Wisznice 0 : 2 Grom Kąkolewnica
181 Granica Terespol 1 : 0 Unia Krzywda
182 Bad Boys Zastawie 3 : 2 Bizon Jeleniec
reklama
reklama

Sonda

Czy Małgorzata Kidawa-Błońska jako kandydat na premiera poprawi wizerunek PO?


Zobacz komentarze (17)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.